>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piłkarski Typer 2015/16

1 12

19stalowiak79

Użytkownik
Witam. Jak rozumowac poniższy zapis w regulaminie???
&quot;Darmowe spiny ważne są tylko w grze REEL STEAL. Po aktywacji wygrane będą dostępne tylko na tej grze. Pełna kwota wygranej z darmowych spinów musi zostać raz obrócona w grze REEL STEAL zanim będzie można ją wypłacić.&quot;
Wygrałem w bezpłatnej grze w przeliczeniu około 40 zł. Ile musze później zawrzeć zakładów aby pieniądze były na moim koncie. Bo zagrałem około 50 zakładów po 10 gr za zakład i niestety pobrano mi to z konta a nie wygranych 40 zł . Dlaczego???
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam. Jak rozumowac poniższy zapis w regulaminie???
&quot;Darmowe spiny ważne są tylko w grze REEL STEAL. Po aktywacji wygrane będą dostępne tylko na tej grze. Pełna kwota wygranej z darmowych spinów musi zostać raz obrócona w grze REEL STEAL zanim będzie można ją wypłacić.&quot;
Wygrałem w bezpłatnej grze w przeliczeniu około 40 zł. Ile musze później zawrzeć zakładów aby pieniądze były na moim koncie. Bo zagrałem około 50 zakładów po 10 gr za zakład i niestety pobrano mi to z konta a nie wygranych 40 zł . Dlaczego???
Wygrales 40 zl wiec musisz te 40 zl obrocic raz w grze Real Steal. Czyli musisz zagrac 40 razy po 1zl albo 20 razy po 2 zl i tak dalej. Wtedy po obroceniu te bonusowe pieniadze dodadza Ci na konto.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Potwierdzam, że bardziej opłaca się w tym typerze stawiać na niespodzianki bo wtedy szansa na dużą wygraną jest znacznie większa. Trafiłeś te 12 na 12, ale nie było w tych 12 meczach żadnej niespodzianki stąd tak niska wygrana...
Ja długo się już w to bawie i niestety nigdy jeszcze nie miałem 12 na 12. Pamiętam, że trafiłem chyba 3-krotnie 11 na 12 i miałem też bardzo zróżnicowane nagrody! Za pierwszym razem dostałem 350 zeta by poźniej dostać zaledwie 10 zł... Generalnie wszystko zależy od meczów z niespodziankami. Im wiecej ich trafisz to więcej dostaniesz!
W spinach natomiast jest czysty fart niezależnie od ich ilości. Ostatnio miałem ich 100 i wygrałem tylko 4 zł. Kiedyś dostałem tylko 10 spinów a zrobiłem z nich 750 zł.
 
Do góry Bottom