>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PHL 2017/2018

Status
Zamknięty.
1 461

123pro123

Użytkownik
Mam podobne odczucia przy czym ja chyba ide na calosc i nie tylko wygrana ale czysta 1 po regulaminowym po b. ladnym kursie.
Dodatkowo ide w wygrana Tychow w 60 minutach z overem 5.5 oraz Naprzod +1,5
Lacznie ako 8.12
Powodzonka
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.09.2017 godz. 18.00
SMS Katowice - GKS Katowice
Typ 2 (-5,5)
Kurs: 1.66
Buk: 1xBet

&quot;Derby&quot; hahaha a tak na poważnie chyba po raz kolejny Bukmacherzy nie doceniają ekipy GKS-u. W Ostatnim meczu na miękko rozprawili się z Unią dziś młodziki którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej ale osobiście w dzisiejszym meczu nie wróżę im niczego dobrego ???? &quot;goście&quot; dzisiaj za świeżości także powinni sobie urządzić trening i z pokryciem handi nie powinni mieć problemów ????
Powodzenia ????

Wynik 1:11
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.09.2017 godz. 18.00
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
Typ 2 (-2,5)
Kurs: 2.03
Buk: 1xBet

Spore handi zostało wystawione ale i tak polecam zagrać na GKS. Jastrzębie na własnym lodzie grało do tej pory z niżej notowanymi rywalami goście natomiast na dzień dobry zagrali dwa mecz z ekipami które w zeszłym sezonie były na &quot;pudle&quot; i jakoś problemów nie miały ???? nie liczę treningu z SMS-em ;) Jak dla Mnie goście na dzień dzisiejszy mają Najlepszy skład w PHL i to Oni będą rządzić i dzielić. Kurs warty ryzyka także kto chce niech gra ???? i oby na +++
Powodzenia ????
Wynik 1:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.09.2017 godz. 18.30
Orlik Opole - Polonia Bytom
Typ 2 (-1,5)
Kurs: 2,50
Buk: 1xBet

Długo zastawiałem się czy zagrać ten mecz czy odpuścić ???? ale zdecydowałem że co ma być to będzie a kadra Polonii jak dla Mnie jest mocniejsza od Orląt ???? Pisałem że Orlik stracił dwóch napastników i bramkarza o ile w przodzie idzie to nadrobić tak w bramce już nie bardzo bo &quot;Jasiek&quot; był a nawet jest Solidnym bramkarzem. Ostatni mecz Orlik - Naprzód mówi dla Mnie wszystko ;) Polonia z Naprzodem już grała i spokojnie ograła 6:1 a Orlik .... W Ekipie z Bytomia po dwóch &quot;planowanych&quot; porażkach z pewnością jest chęć ogrania ekipy z Opola a że okazja nadarza się dziś to liczę że handi zostanie pokryte ???? Polonia w przodzie miała drobne korekty które godnie zostały zastąpione także mam nadzieje że dziś Polonia wygra &quot;spokojnie&quot; mecz a że przed nimi piątkowa pauza to z pewnością zagrają na 110% ????

Powodzenia ????
Wynik 4:3 po dogrywce
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
19.09.2017 godz. 18.00
SMS Katowice - GKS Katowice
Typ 2 (-5,5)
Kurs: 1.66
Buk: 1xBet

&quot;Derby&quot; hahaha a tak na poważnie chyba po raz kolejny Bukmacherzy nie doceniają ekipy GKS-u. W Ostatnim meczu na miękko rozprawili się z Unią dziś młodziki którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej ale osobiście w dzisiejszym meczu nie wróżę im niczego dobrego ???? &quot;goście&quot; dzisiaj za świeżości także powinni sobie urządzić trening i z pokryciem handi nie powinni mieć problemów ????
Powodzenia ????
Co to się dzieje?!?!? 8 minuta 1 tercji i 3:0 dla ... SMS ... Sam pograłem na Katowice i oczom nie wierzę. SZOK
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Łooo jeny, wybaczcie... To livesposrt... Jednak to GKS prowadzi już 3:0 ???? a na livesports.. odwrotnie wynik był.. :x
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
20.09.2017 godz. 18.00
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków
Typ 2 (-1,5)
Kurs: 1,75
Buk: 1xbet

Takie Handi pobieram bez zastanowienia wiem wiem w Oświęcimiu Zawsze ciężko się gra ale w Unii jak widać od początku sezonu jest burdel i już po 4 meczach wymieniają zawodników jak tak jest na dzień dobry to o będzie później ? Cracovia ekipa która jest już w sezonie od jakiego czasu przez Ligę Mistrzów także z meczu na mecz co raz lepiej ???? Po porażce na własnym lodzie z Tychami wygrali w Bytomiu oraz z Podhalem także przeciwnicy z wyższej półki niż Unia ???? Co ma być to będzie pomimo że h2h jest niekorzystne bo ostatnio same remisy ;) dziś liczę na wygraną gości z pokryciem handi ????
Wynik 3:7
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Piątek 22.09 i kolejne mecze z PHL. Z oferty wystawionej przez buki widzą mi się dwa typy
Podhale - Tychy
Tychy -1,5 1,70 3-5FT
Opole - Cracovia
Cracovia -1,5 1,80 1-6FT

Obie ekipy aktualnie gazie. Tychy od początku cisną w lidze, a jak widać po meczu z Cracovia ciężkie wyjazdy im niestraszne. Odnośnie Cracovii to po przegranej na własnym lodzie z Tychami mszczą się na pozostałych przeciwnikach. Do tego nie wierzę w trzecią wygraną z rzędu Orlika, który łatwo traci bramki w tym sezonie (przegrali ze Stoczniowcem 4-3 prowadząc 3-0, więc niecodzienna sytuacja w hokeju)
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
22.09.2017 godz. 18.30
GKS Katowice - Stoczniowiec
Typ 1 (-1,5)
Kurs: 1,70
Buk: 1xbet

Wszystko wszystkim ale takie handi w tym meczu to według Mnie jest kpina. Stoczniowiec tak jak w zeszłym roku będzie grał o utrzymanie a w Katowicach wiadomo chcą grać o jak najwyższe cele tak więc w takim meczu na własnym lodzie nie powinni mieć problemów z ograniem Stoczni. W zeszłym sezonie przy innych składach GKS wygrał 3 mecze na własnym w tym raz nie pokrył handi co ciekawe Katowice oraz Tychy to jedyne zespoły które w tym sezonie nie przegrały meczu ???? dziś również powinni wygrać i pokryć handi ????
Powodzenia ????
Wynik 8:1
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Wiec ja bez analizy po prostu wrzucam moj kupon (fortuna) bo chlopaki zasadniczo wyczerpali temat i nie mam nic do dodania
Orlik - Cracovia 2/+5.5
Podhale - Tychy 2/+5.5
Katowice - Stocznia 1/+6.5
Ako: 7.97 ✅✅✅
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Łapać póki okazje rozdają w 1xBet !!!!
Cracovia - Jastrzębie 1 1,70
Tychy - Orlik 1 1,20
Janów - Katowice 2 1,42

Przecież to są promocje.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Fortuna juz wycofala Tychy + over i Katowice + over. Szkoda, ale bylo to do przewidzenia ze niedlugo oferta na Polska Lige mocno sie skurczy. Kurs na Cracovie w 1xbet to chyba jakis zart, przeciez to lokata - dla porownania Fortuna za zwyciestwo Cracovii daje 1.18
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
24.09.2017 godz. 16.00
SMS Katowice - Unia Oświęcim
Typ 2 (-6,5) oraz over 9,5
Kurs: 1,95 ; 1,92
Buk: 1xbet

Zaryzykuje zagrać taki typ ostatnio Jastrzębiu brakło jednego gola do pokrycia handi ale Unia powoli wraca na właściwe tory w piątek bez problemu pokonali Naprzód dziś okazja na podreperowanie stosunku bramkowego. Unia potrzebuje takiego meczu żeby się wystrzelić jak dla Mnie taki Handi pokryją a nawet zrobią over 9,5 bo liczę że będą mieli na tyle zaangażowania oraz ambicji i na strzelą sobie 10 bramek i te -6 co obecnie mają zamienią na +4 po tej kolejce ????
Powodzenia ????
Wynik 0:4 Tym meczem Unia udowodniła jak dla Mnie że w tym sezonie jest i będzie cienka jak dupa węża
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
WItam,
dzisiaj przed nami kolejne mecze z PHL.
Krótkie typy ode mnie bez jakiejś większej analizy bo za 30min mecze.
Polonia Bytom - JKH GKS 2 1,70 zwycięstwo z OT 0:3✅

GKS Tychy - Unia Oświęcim Tychy -2,5 1,57 (na live złapie się coś w granicy 1,8) 1:2 ⛔

 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
15.10.2017 godz. 17.00
Stoczniowiec - Polonia Bytom
Typ X2
kurs: 2,80
Buk: Fortuna

Wszyscy dziś grają na gospodarzy nie dziwię się bo Stocznia po zwycięstwie w Tychach jest na fali w Polonii od jakiegoś czasu jest źle ale chłopaki mówią że walczą w piątek wł łeb 3:8 ale do pewnego momentu było wszystko ok ;) potem coś pękło. Siedem porażek z rzędu a więc czas na przełamanie ???? spodziewam się wyrównanego mecz i liczę że Polonia nawet po dogrywce wygra to spotkanie oby było to dziś bo jak tak dalej pójdzie to będzie bardzo źle
Powodzenia ????
wynik 7:4
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
20.10.2017 godz. 19.00
Naprzód Janów - Polonia Bytom
Typ: 2 (60 min)
kurs: 1,90
Buk: 1xBet

Mecz najgorszych drużyn po I rundzie Polonia przegrała 8 meczy z rzędu co doprowadziło że zwolniony został Tomasz Demkowicz jego miejsca zajął Andrzej Secemski a pomagać mu będzie Mariusz Kieca ???? &quot;Nowy&quot; trener to zawsze inne podejście do zespołu także dziś liczę na zwycięstwo po 3 tercjach. Bliski wyjazd także chłopaki zmęczenie po podróży nie będą ???? h2h na korzyść Polonii i CZAS na przełamanie złej Passy bo jak nie z Naprzodem to z kim ?
Powodzenia ????
Wynik 3:6
20.10.2017 godz. 18.30
GKS Katowice - Orlik Opole
Typ 1 (-1,5)
kurs: 1,83
Buk: 1xBet

W pierwszym meczu doszło pomiędzy tymi drużynami do sporej wówczas niespodzianki GKS wygrał w Opolu planowo ale dopiero po dogrywce. Wiadomo początek sezonu Zawsze jest ciężki bo chłopaki się zgrywają wtedy w Opolu pod koniec meczu Orlik dogonił GKS. Dziś takiego scenariusz nie przewiduję gdyż GKS w tym sezonie chce grać o podium a takie mecze u siebie po prostu musi wygrywać ???? Jak dla Mnie handi za niskie i na miękko powinno zostać pokryte ????
Powodzenia ????
Wynik 4:5 po dogrywce :eek:
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
20.10.2017 godz. 18.30
MH Automatyka - Podhale Nowy Targ
Typ Over 6,5 (60min)
Kurs: 1,75
Buk: 1xBet

Ciekawe spotkanie szykuje się w Gdańsku wiem że dużo ludzi gra Under w tym meczu ale ja widzę w tym meczu radosny hokej a co za tym idzie Over pokryty już według Mnie w 2 teracji ???? Oba zespoły w tym sezonie mocno overowe na 10 spotkań w tym sezonie oba zespoły pokryły over 6,5 aż po 7 razy ! Jeśli weźmiemy do tego 3 ostatnie mecze to Over jak w masło ????
Powodzenia ????
Wynik 2:8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom