>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGNIG Superliga Mężczyzn- Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 08:48 przez p.bukmacher


Dzisiaj fajny mecz do zagrania to na Górnik Zabrze z Kwidzyniem :)



Rozumiem że chodzi Ci o wygraną Górnika,po kursie 1.36?  Faktycznie wydaję się to pewny typ,dzięki za to że udzielasz się w  temacie,jak  jeszcze ktoś ma podobne zdanie to proszę pisać,im więcej ludzi tym będzie śmieszniej,ja to zagram za klocka..........



 
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik


1.75 w Fortunie na Kalisz ze Szczecinem. W Szczecinie problem, bo mają 3 kontuzjowanych zawodników. Nie wiadomo ilu z nich będzie zdolnych do gry dzisiaj. Poza tym Szczecin nic nie gra. Można do tego dorzucić Wybrzeże z Arkę za 1.7. Dla Wybrzeża ważny mecz, a Arka chyba się już wystrzelała.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


POLSKA: PGNiG Superliga M - Runda przegranych



16:00



Arka Gdynia



Zagłębie Lubin



Typ-2    +++



Kurs-1.9



Dzisiaj rewanżowy mecz można by powiedzieć w grupie o utrzymanie,Lubin u siebie dostał bęcki od Arki ale dzisiaj czas na rewanż,gospodarze po pierwszych 3 wygranych wrócili na swoje tory i zaliczyli 2 porażki,goście z kolei odwrotnie,po 3 przegranych wygrali ostatnie 2 mecze i myślę że dzisiaj to podtrzymają bo walka o ligowy byt wchodzi w decydującą fazę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 8,9K

trema11

Użytkownik


POLSKA: PGNiG Superliga M - Runda przegranych



Szczecin-28,5   kurs-1.75



Gdańsk-26.5   kurs-1.95



Kalisz-27.5    kurs-2



Buk-Totolotek



Witam,na dzisiaj wybrałem trochę nietypowe typy jak dla mnie,a to z tego powodu że mimo wyraznych faworytów w dzisiejszych meczach,jakoś nie czuję ich wygranych ani też jakoś nie mam pewności do przegranych,w związku z czym gram linie bramkowe,ide dzisiaj w małą ilość bramek,walka o utrzymanie wkracza w decydującą fazę i mecze powinny być zacięte w moim odczuciu,a czy dobrze myślę top się okaże po meczach.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Gwardia Opole-Vive Kielce

Typ- H 11.5 na 1

Kurs-1.9  ✅ ✅ ✅   Bez handi też by weszło????



Dzisiaj 1 mecz półfinałowy,faworyt w tym meczy wiadomy,pozostaje tylko kwestia jak wysoko wygrają,ale czy aż 12 bramkami,czy będą chcieli tak mocno cisnąć mając w nogach ciężki mecz w finale PP? Ja osobiście wątpię,po za tym Opole pokonało szybko wyżej notowane Puławy,więc jakaś forma u nich jest i nie dostaną strasznych bęcków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom