>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PGNIG Superliga Mężczyzn- Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
PGNiG Superliga, godz.20:15
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz
; Typ: 2; Kurs: 1.80 (fortuna)
✅ Wynik 25-28 ✅

Jutro w Szczecinie spotkają się ze sobą dwie dołujące drużyny. Pogoń ma w dorobku 3 punkty i jest klasyfikowana na 13 miejscu, natomiast MKS ma cztery oczka więcej i znajduje się na 11 pozycji.
Skupmy się na gościach. Ekipa, która jako beniaminek była rewelacją poprzedniego sezonu w obecnej kampanii spisuje się poniżej oczekiwań. Mimo kilku transferów wyniki są obecnie dużo gorsze niż rok temu. Podopieczni Pawła Ruska przeplatają lepsze mecze (remis z Górnikiem Zabrze, wygrana w Głogowie) ze słabszymi (porażki z Arką czy Zagłębiem). Ostatnio odbyły się w zespole bardzo męskie rozmowy. Ich efektem była trochę lepsza gra niż w poprzednich potyczkach, ale mecz i tak był przegrany gdyż rywalem było VIVE. Zarząd wyraźnie dał do zrozumienia, że daje zespołowi szansę na wyjście z kryzysu i trener oraz zawodnicy będą rozliczani z wyników dopiero zimą.
Myślę, że takie rozmowy trafiły do głów zawodników i że jutro w Szczecinie będą gryźli parkiet by odnieść zwycięstwo. Zresztą przytoczę tu wypowiedź czołowego zawodnika Marka Szpery dla portalu www.faktykaliskie.pl:
&quot;Po przegranym meczu z Arką odbyła się bardzo ciężka rozmowa. Nie może być bowiem samowolki na placu, bo piłka ręczna jest grą zespołową i tak też powinniśmy grać. Musimy dążyć do tego, żeby realizować to, co mamy założone przed każdym meczem. Bo jeśli nie będziemy tego robić, to po prostu obudzimy się w pierwszej lidze i tak to się dla nas skończy. Musimy zapomnieć o ostatnich niepowodzeniach, odświeżyć głowy i jechać do Szczecina po zwycięstwo. Bo jeśli tam nie zwyciężymy, to praktycznie będziemy mogli szykować się do gry w fazie play-out.&quot;
No ja chłopakom wierzę, że teraz już będzie tylko lepiej. Dlatego jutro typuję zwycięstwo MKS-u w Szczecinie (na kanale nsport+ będzie jutro transmisja na żywo z tego spotkania).
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
16:00 Vive Kielce - Arka Gdynia (+19,5) 2 @1.60
Nie jestem jakimś wielkim znawcą piłki ręcznej to zaznaczę na wstępie, ale przyjrzałem się temu handi no i widzę w nim spore value, a to dlatego że 20 bramek przewagi w piłce ręcznej to przecież jakiś kosmos i to nawet jeśli gra lider z outsiderem. Sprawdziłem wszystkie mecze Arki z ostatniego roku i nie było takiego przypadku by przegrała mecz 20 bramkami. Fakt, że największa porażka była własnie rok temu i to właśnie z Vive (różnicą 19stu bramek), ale czy lider grający u siebie będzie chciał forsować się aż tak z ostatnią drużyną tabeli i ubić ich aż taką różnicą bramek, ryzykując przy tym zdrowie topowych zawodników dla tek mało znaczącego spotkania? Nie wydaje mi się, pod koniec meczu przy przewadze 10pkt. pewnie wejdą rezerwy i mecz skończy się wygraną Vive w przedziale 10-14 goli. Tak jak ja to widzę.
✅✅✅
Wszystko zgodnie z przewidywaniami
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
Wisła Płock-Arka Gdynia 26.02.18:00
typ: Płock over 35,5
kurs: 2,5 ETOTO
Tu nie ma co za wiele pisać......wiadomo że obie drużyny dzieli sportowa przepaść i tylko od motywacji Płocka zależy ile tu padnie bramek i z jaką przewagą ten mecz wygrają. Wydaje mi się że nikt w tym meczu obroną przejmować sie zbytnio nie będzie i Płock te blisko 40 bramek strzeli a udawało się to przeciw Arce dużo słabszym drużynom.....
Można też spróbować Płock(-13,5) kurs 3.15 (ETOTO)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Płock ma mecz sezonu w weekend w Danii, gdzie cudem musza odrobić stratę. Więc, może być odpuszczanie dzisiaj
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
.....liczę że to będzie mimo wszystko takie overowe granie bez ciśnięcia w obronie dlatego wierzę że te 36 bramek dadzą radę rzucić.......z handicapem może być już dużo trudniej ......chociaż ta Gdynia cieniutka jest
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
Wisła Płock-Arka Gdynia 26.02.18:00
typ: Płock over 35,5
kurs: 2,5 ETOTO
Tu nie ma co za wiele pisać......wiadomo że obie drużyny dzieli sportowa przepaść i tylko od motywacji Płocka zależy ile tu padnie bramek i z jaką przewagą ten mecz wygrają. Wydaje mi się że nikt w tym meczu obroną przejmować sie zbytnio nie będzie i Płock te blisko 40 bramek strzeli a udawało się to przeciw Arce dużo słabszym drużynom.....
Można też spróbować Płock(-13,5) kurs 3.15 (ETOTO)
Wisła Płock-Arka Gdynia 36-17
Płock over 35,5
Płock(-13,5)
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
PGNiG Superliga M
20.03.
18:00 Azoty-Puławy -
Piotrków Trybunalski
Typ-over 56.5 +++
Kurs-1.85
Witam typerów......
Po przeanalizowaniu tego meczu doszedłem do wniosku że tutaj może i powinien paśc over,bo oba zespoły ostatnimi czasy mega ofensywne i tak Azoty ze Szczecinem 67,z Arką 70,z Vive 65 bramek a goście nie gorsi bo z Wisłą 64, z Kwidzyniem 61, z Lubinem 59 bramek.Więc jak widać jest skuteczność a i między sobą bramek nie brakowało,
13.11.18 SL Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy 32 : 31
20.01.18 SL Azoty-Puławy Piotrków Trybunalski 33 : 26
09.09.17 SL Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy 33 : 34
(28 : 28)
03.12.16 SL Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy 29 : 31
09.09.16 SL Azoty-Puławy Piotrków Trybunalski 34 : 24
Wszystko wskazuje że linia ta powinna być pokryta bez problemu,ale nie szaleć ze stawkami bo to tylko sport,więc różnie może być.
Powodzenia,jeśli ktoś skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
wybrzeże gdańsk- górnik zabrze
wybrzeże +,3,5
1,8✅✅
fortuna
Górnik zwycięstwem nad chrobrym zapewnił sobie 3 miejsce w tabeli i spokojnie może szykować się na przeciwników w fazie play off, może zmiennicy dostaną szansę. W Gdańsku rewolucja, nowy trener. Do tej pory miał do czynienia z paniami i to jego debiut w naszej lidze jeśli chodzi o panów. Zapowiadają walkę o utrzymanie i może coś ich tchnie do przerwania serii 4 porażek z rzędu. Liczę na mecz na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
POLSKA: PGNiG Superliga M
18:30
Wybrzeże Gdańsk
Górnik Zabrze
Typ-under 52.5 ---
Kurs-1.9
Kolega powyżej napisał parę zdań na temat tego meczu,może tez tak być jak pisze,goście mogą porotować składem,a co za tym idzie może rezerwy nie będą tak skuteczne,a nowy trener w Gdansku położy być może duży nacisk na obrone?
Ja tak to sobie rozumuje i gram under w tym meczu,chyba że Górnik nie odpusci i być może rozgromi Wybrzeże?
Tego nie wie nikt.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
18:30
Vive Kielce
Chrobry Głogów
Typ-under 65.5 +++
Kurs-1.8
Ostatnio nie weszło mi z underem,więc próbuje dzisiaj,widzi mi się taki scenariusz że Vive po ciężkim meczu pucharowym nie będzie dzisiaj podkręcać tempa bo i po co,wygrać wygrają a siły i zdrowie niech zachowają na rewanż z Motorem bo lekko nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kwidzyn
Azoty-Puławy
Typ-10 +++
Kurs-1.95
2 typ dodatkowy to over 53.5,kurs -1.8 +++
Wczoraj poszło dobrze to idę za ciosem.Buki faworyzują gości,może słusznie może nie,nie mnie to oceniać,ja idę w gospodarzy,którzy u siebie mają bilans 8-1-1-2,natomiast goście to 6-0-6,jak widać Kwidzyn dośc mocny u siebie a porażki z Vive czy Wisłą sa wkalkulowane i jak dodamy 2 ostatnie pewne zwycięstwa z Azotami u siebie to wychodzi mi że Kwidzyn nie przegra tego meczu,a over widzę ze względu na gości którzy ostatnio rzucają sporo bramek a linia nie jest zbyt wysoka.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Arka Gdynia- Wybrzeże Gdańsk
over 57,5✅✅✅
1,75
fortuna
Derby trójmiasta o pietruszkę, nic nikomu zwycięstwo nie da, ponieważ w play out punkty się zerują i może nie będzie tutaj jakiegoś zamurowania i punktów po długich akcjach, a otwarta gra. Jako, że derby jakiej wagi mecz by nie był to może też dużo kar będzie,a wtedy łatwiej coś wrzucić. Do tego obrona Arki czasem bardzo dziurawa, a Wybrzeże rzuciło ostatnio 32 bramki Zabrzanom więc szacun. Typ trochę bardziej pod gości, nowy trener, świeżość, pewność siebie. Taki wynik 31:29 dla Gdańska mi się widzi.
Pozdrawiam
edit: końcowy wynik 34:42
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
13:00
Gwardia Opole
Górnik Zabrze
Typ-1 +++
Kurs-2.5
Typ zagrany pod gospodarzy,którzy mają o co walczyć czyli o 4 miejsce przed play off,natomiast goście na 3 miejscu i już ich pozycja się nie zmieni i to jest główny argument za moim typem,ale też ich bezpośrednie mecze pokazują że poziom sportowy jest zbliżony i dzisiaj przy większej motywacji Opole to spotkanie powinno wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik


POLSKA: PGNiG Superliga M - Play Offy



18:30



Kwidzyn



Górnik Zabrze



Typ-H 0,5-0 na 1  ---   To co grali gospodarze to jakiś żart.



Kurs-2



Dzisiaj rozpoczynają walkę w ćwierćfinale zespoły Kwidzynia i Górnika,faworytem do awansu jest zespół gości ale w dzisiejszym meczu liczę na niespodziankę i zwycięstwo Kwidzynia,podpieram remisem bo a nóż widelec.Gospodarze u siebie bardzo mocni,ostatnie 11 meczy to planowa porażka z Vive i remis z Wisłą  P. Ostatni bezpośredni mecz to wygrana 27-26,liczę że dzisiaj będzie podobny wynik i moj typ będzie na zielono.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Kwidzyn - Gornik



Kwidzyn win @ 2,65 | Kwidzyn +1,5 @ 1,72



Sportimgbull i Uni



Wystarczy wkleić ten link. Kursy polecą na.pewno.dość solidnie.

https://twitter.com/m_wojs/status/1120700875490627585?s=19



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


19:00



Stal Mielec



Arka Gdynia



Typ-2      +++



Kurs-3



Trzecia kolejka w walce o utrzymanie,na czele po 2 wygranych drużyna z Gdyni,co jest wielką niespodzianką biorąc pod uwagę co oni grali w sezonie zasadniczym,no ale cóż to tylko sport i nic nie powinno dziwić,ja idę w dobrą passę przyjeznych,myślę że mogą to spotkanie wygrać a po takim  kursie żal nie spróbować.Stal przegrała w Kaliszu i wygrała po dogrywce w Szczecinie,dla pewności można tu zagrać jakies handi na gości po kursie 1.85.



Lubin-Kalisz



Typ-2     +++



Kurs-2.7



Tutaj krótko bo dla mnie Zagłębie jest pod formą,2 mecze dwie porażki,ostatni mecz z Kaliszem to gładka porażka 22-28 i myślę że dzisiaj będzie 3 porażka.Goście wygrali 2 mecze dośc pewnie z Wybrzeżem i z Mielcem a Lubin z Wybrzeżem ostatni mecz przegrał,kursy wystawione są tu jakoś dla mnie nie zrozumiałe.



 



To to ja rozumiem,oby częściej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:30



MKS Kalisz



Arka Gdynia



Typ-2



Kurs-5.3



Witam,po ostatnich dobrych typach spróbuje dzisiaj trafić niespodziankę,nie będę się rozpisywał bo tu mało kto zagląda,to tak jakby mówić na pustej sali,no ale do rzeczy.



Arka mnie zadziwia,znowu wygrała i to lekko i przyjemnie,nie jestem specem od ręcznej,ale drużyna która dostawała od wszystkich przystępuje do walki o utrzymanie i wygrywa 3 mecze po kolei,liczę że ta passa zostanie utrzymana,mimo że przeciwnik też wygrał 3 mecze pod rząd,dla mnie mecz będzie wyrównany a że kurs jest zacny to idę w stronę gości,można zagrać z handi +3.5 na Arkę po kursie 1.9 ale ja idę na całość i gram takiego singla za stówkę.



Powodzenia,jak ktoś to czyta niech da znać bo pisanie dla samego siebie nie ma sensu i zabiera czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 12:01 przez trema11


18:30



MKS Kalisz



Arka Gdynia



Typ-2



Kurs-5.3



Witam,po ostatnich dobrych typach spróbuje dzisiaj trafić niespodziankę,nie będę się rozpisywał bo tu mało kto zagląda,to tak jakby mówić na pustej sali,no ale do rzeczy.



Arka mnie zadziwia,znowu wygrała i to lekko i przyjemnie,nie jestem specem od ręcznej,ale drużyna która dostawała od wszystkich przystępuje do walki o utrzymanie i wygrywa 3 mecze po kolei,liczę że ta passa zostanie utrzymana,mimo że przeciwnik też wygrał 3 mecze pod rząd,dla mnie mecz będzie wyrównany a że kurs jest zacny to idę w stronę gości,można zagrać z handi +3.5 na Arkę po kursie 1.9 ale ja idę na całość i gram takiego singla za stówkę.



Powodzenia,jak ktoś to czyta niech da znać bo pisanie dla samego siebie nie ma sensu i zabiera czas.



Czyta, Twoje typy mi się podobają, bo sam gram podobnie. Kursy poniżej 1.7 są dla mnie nie do przyjęcia. Trzymaj tak dalej.



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:00



Zagłębie Lubin



Szczecin



Typ-over 27.5 w 1 poł.



Kurs-2.3



Jeszcze 1 typ na dzisiaj z naszej ręcznej,dla tych którzy to czytają.



Jak zauważyłem to obie ekipy więcej rzucają w 1 połowach,Lubin ostatnio u siebie z Kaliszem 33 br. z kolei Szczecin na wyjezdzie z Arką 29br.a i ostatni mecz między sobą to 29 br.w 1 polowie.Idąc tym tropem gram podwyższoną linię po dobrym kursie.



Czy  mój tok rozumowania okaże się dobry,zobaczymy w przerwie,bo było nie było to tylko sport i wszystko może się zdarzyć,można grać mniejszą linię po mniejszym kursie albo wogóle nie grać,gwarancji nie daję,ale nadzieję już tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom