>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGNiG Superliga i PGNiG Superliga Kobiet 2014/2015

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Czas na kolejny sezon zmagań w najlepszej lidze świata. Faworytami, co oczywiste - drużyny z Kielc i Lublina. Wydaje się, żę Wisłę Płock stać na powalczenie z Vive, podobnie zresztą jak i na walkę ,,Miedziowych&quot; z MKS-em Lublin. Poniżej wielkich dwójek również powinno być ciekawie, bo - u mężczyzn Azoty jak i Górnik Zabrze wyglądają bardzo dobrze, a u kobiet naciskać wielką dwójkę może Vistal Gdynia. Jak będzie? Sezon zaczyna się już jutro, tym samym:


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wydaje się, żę Wisłę Płock stać na powalczenie z Vive
Może i stać na powalczenie... ale czy stać na mistrzostwo??? ;-)
Miejmy nadzieję, że pojedynki będą ciut ciekawsze niż w poprzednim sezonie, chociaż patrząc na rewolucję kadrową w Płocku ciężko mi w to uwierzyć (być może z racji takiej, że jestem sympatykiem kieleckiej ekipy). Jak będzie to się przekonamy w trakcie sezonu...
A sezon rozpoczynamy dziś spotkaniem w Zabrzu. Do Górnika przyjeżdża zasłużona marka w Polskim szczypiorniaku, powracający na najwyższy szczebel rozgrywek Śląsk Wrocław. W poprzednim sezonie w 1. lidze nie mieli sobie równych tracąc punkt jedynie na moich oczach w Końskich ;-). Przepaść jednak dzieląca obie ligi jest ogromna i tak naprawdę ciężko jest prorokować na co stać wrocławian w obecnym sezonie. W sparingach przedsezonowych wypadali całkiem przyzwoicie ogrywając m.in. Chrobrego Głogów, jednak na swoim rozkładzie nie mieli tak mocnych ekip jak Górnik (Wisła czy Iskra), który toczył całkiem wyrównane boje najlepszymi drużynami. W przerwie do Zabrza przyszło kilku całkiem ciekawych graczy, którzy bez dwóch zdań wzmocnią siłę Górnika. Na papierze zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Górnik i każdy inny wynik aniżeli ich wygrana byłby sporą niespodzianką, żeby nie powiedzieć sensacją. Jako, że przed pierwszą kolejką ciężko cokolwiek powiedzieć opierając się jedynie na spotkaniach towarzyskich, wierzę w pewną wygraną gospodarzy i z nikłej oferty wybiorę handicap. Stawka niewielka z racji 1. kolejki.
Górnik (-6,5) @ 1,75 Betclic ⛔
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Fortuna wczoraj dała już kursy więc pograłem:
J.Góra 1.połowa @12,7, stawka: 1/10
J.Góra 2.połowa @12,7, stawka: 1/10
J.Góra +6,5 @1,8, stawka: 3/10
MKS ma trochę problemów z kontuzjami i jedzie bez 5 zawodniczek. Liczę, że Jelenia napsuje im krwi. W zeszłym sezonie potrafiła wygrać u siebie z Zagłębiem więc może powalczy na inaugurację.
Piotrcovia @2, stawka: 3/10
Liczę na atut własnej hali. Góralki mają kiepską sytuację finansową....
Olkusz @4,27, stawka: 2/10
Olkusz dobrze prezentował się w sparingach! Liczyłem na kurs w okolicach 3, więc 4,27 biorę niską stawką.
Koszalin @4,98, stawka: 1/10
W zeszłym sezonie Vistal wygrał w Koszalin a Koszalin w Gdynii. Teraz kadra Vistalu została odmłodzona więc tym bardziej AZS ma szansę powalczyć. Niska stawka na wygraną.
Zainwestowane 11j ???? zobaczymy czy coś z tego będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak, MKS w JG bez Nocuń, Szarawagi, Gawlik, Kozimur i dwóch Brazylijek. Forma MKSu w sparach konkretna, remis z Hypo, trzema z Elblągiem, a pozostałe sześć sparingów do przodu od pięciu w górę, między innymi wysokie wygrane właśnie z Elblągiem czy innymi wyżej notowanymi od JG rywalkami, jak Piotrcovia. Druga linia Lublina robi wrażenie, w super formie u progu sezonu Alesia Migdaliowa, duet Małek-Gęga to klasa sama w sobie, a w odwodzie są jeszcze przecież Skrzyniarz i Kristina Repelewska. Martwi brak zmian na skrzydłach, ale dzięki dobrej bramce i obronie i tak zarówno Kocela jak i Rola pewnie troszkę pobiegają do kontrataków. W meczach towarzyskich dobrze wyglądały kontrataki, czego dowodem dużo bramek Koceli czy Roli. Wg mnie tutaj może być radosny handball i ponad 35 goli dla Montexu.
Ponadto w Zabrzu powinno być dość podobnie, jeśli chodzi o wynik. Górnik ma w perspektywie mecz w pucharze EHF, ale dziś ze słabiutkim Śląskiem nie powinien rzucić mniej niż 35 goli. Śląsk, któremu pewnie w pewnym momencie odpuści Górnik, coś tam powinien rzucić.
MKS Selgros -5.5 + Over 59.5 w meczu+ Over 58 w meczu Górnik Zabrze - Śląśk Wrocław @ 6.33 b365 1.5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
adqs - co powiesz na Olkusz @4,54 (STS) ?
na turnieju w Piotrkowie pokonał Ruch 32:21
na turnieju w Chorzowie pokonał Ruch 27:23
pobieram 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Oglądałem cały ostatni mecz SPR-u Olkusz ze Startem Elbląg w środę i SPR zaprezentował się więcej niż tragicznie. Jestem w 100% pewien, że przy obecnej formie będą prawie na pewno na ostatnim miejscu w lidze, bo to jak się prezentują woła o pomstę do nieba. Sam tutaj czyhałem na jakiś fajny kurs w kierunku Ruchu Chorzów z racji tego, że to raczej 2 zespoły, które właśnie będą się bić o utrzymanie i w bezpośrednich meczach mogą szukać dla siebie punktów. Okazało się, że dostajemy 1.25 na Ruch Chorzów - i tutaj dla mnie duże zaskoczenie z takiego kursu, bo właśnie SPR w przedsezonowych spotkaniach dał radę ich ogrywać.
Tak czy inaczej w życiu nie grałbym SPR-u nawet po takim kursie, bo dziewczyny w środę kompletnie nie wiedziały co się dzieje. Obrona jest tak dziurawa, że wjeżdżają w nią jak chcą, większość bramek padło po prostu przez stratę piłki w ofensywie, ew. nieudaną akcje i szybki przerzut do zawodniczki ze skrzydła, która wychodziła sam na sam z bramkarzem. W ofensywie Olkusz do zaoferowania nie miał totalnie nic, każda jedna akcja opierała się na tym, że był rzut z dziewiątki i liczenie na to, że może jakoś wpadnie, 70% tych strzałów jak nie więcej było niecelnych albo wyłapanych przez bramkarza rywali.
Myślę, że warto to tutaj napisać, bo myślę, że dużo osób właśnie będzie chciało pograć ekipę z Olkusza, a najprawdopodobniej jest to zwyczajna strata pieniędzy.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
W Płocku kompletnie przemeblowana Wisła podejmie beniaminka z Wągrowca. Największym pytaniem stawianym przed tym spotkaniem powinno być iloma wygrają gospodarze? Nafciarze w przerwie letnie pozbyli się aż 11 zawodników, a zakontraktowali 7. Mimo takiej roszady ciężko wyobrazić sobie, że Nielba będzie w stanie coś wskórać. Przed sezonem nie pozyskali żadnego znaczącego zawodnika, który mógłby pociągnąć ich grę. Trener przyznaje, że celem jest utrzymanie i ogrywanie młodzieży. Ogrywać będzie można ze Śląskiem czy Wybrzeżem, ale nie w Płocku. Liga Mistrzów dla Płocka w dalszej perspektywie. Debiut wielu graczy przed własną publicznością. Dobrze przepracowany okres przedsezonowy, w który spotykali się z silnymi ekipami. Zdecydowana wygrana Wisły dzisiaj.

Wisła (-10,5)
@ 1,85 Bet 365 ⛔
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Wisła Płock (-8,5) - Azoty Puławy ⛔ ja pi......
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: expekt
Analiza: Jak dla Mnie typ do ogarniecia. Poniewaz wiele razy Wisła pokonywała gości taka roznica bramek i wieksza. A wiadomo oprocz Wisly i Vive raczej inne zespoly graja o 3 miejsce. Ostatnio Wisla na wyjezdzie rozbila Slask 21:40 i Nielbe u Siebie 33:26 a Pulawy dostaly u Siebie z Zabrzem 24:25 i na wyjezdzie z Mielcem 40:33. Tak wiec Wisła jak wiadomo w Gazie (dopoki na Vive nie trafi ???? ) a Puławy w dołku co pokazuja ich wyniki. Skoro Mielec mogl ich tak pokonac to czemu nie o 2-3klasy lepsza druzyna z Mojego Miasta?
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Vive (-12,5) - Slask 1 1.65 Fortuna
Rano bylo 1.85 jak widzicie kurs spada. Wisla rozbila Slazakow u Siebie jak pisze to w wczesniejszym poscie 19 bramkami wiec dlaczego nie Vive u Siebie. Nawet bez przemeczenia dla Nich ten mecz powinien byc spacerkiem. Jesli wygraja 1 polowe minimum 5-6 Bramkami to o dalej nie ma co sie denerwowac tak jak wczoraj z Wisła mam nadzieje ze dzis typ wypali
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Moim zdaniem liga zrobiła się mocniejsza, a poza Wisłą i Vive także bardziej wyrównana, dlatego handicapy będą coraz mniejsze. Idealny przykład właśnie meczu Vive - Śląsk, w którym do końca pierwszej połowy Śląsk dotrzymywał tempa mistrzom Polski, przez co w 2. połowie Kielczanie nie zdołali uzyskać aż tak ogromnej przewagi (skończyło się różnicą 9 trafień). Wpływ na to miało także to, że już dziś Kielczanie rozpoczynają batalię w LM przeciwko Kadetten Schafhausen.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
1. liga grupa B.
Piekary - Tarnów
W tej kolejce mamy wiele ciekawych spotkań. Jednym z nich bez wątpienia będzie pojedynek w Piekarach Śląskich. Olimpia pierwszy raz w tym sezonie zagra na własnym parkiecie i z pewnością będzie chciała przywitać własną halę zwycięstwem. Łatwo nie będzie. Z drugiej strony zupełnie nieobliczalny SPR Tarnów. Podopieczni Skutnika w pierwszych dwóch spotkaniach zupełnie zawiedli doznając dwóch dość wyraźnych porażek. W 3. kolejce nastąpiło przełamanie i wygrali z Miedzią. O formie ciężko coś powiedzieć nie znając przebiegu spotkań zarówno jednej jak i drugiej ekipy. Nie mniej jednak jak dla mnie kurs 3,98 na tarnowian jest zdecydowanie za wysoki. Obie ekipy zbliżone potencjałem. Z pewnością SPR będzie chciał iść za ciosem i dopisać do swojego konta kolejne punkty. Mecz powinien być na styku i wskazywanie aż takiego faworyta jak sugeruje nam STS jest co najmniej nie odpowiednie. Ja spróbuję jednak coś w stronę tarnowian.
Tarnów lub remis @ 2,93 STS ⛔
I tak bez analizy:
Końskie + Legnica + Opole ako: 2,28 STS ✅
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Czas na kolejny sezon zmagań w najlepszej lidze świata. Faworytami, co oczywiste - drużyny z Kielc i Lublina. Wydaje się, żę Wisłę Płock stać na powalczenie z Vive, podobnie zresztą jak i na walkę ,,Miedziowych&quot; z MKS-em Lublin. Poniżej wielkich dwójek również powinno być ciekawie, bo - u mężczyzn Azoty jak i Górnik Zabrze wyglądają bardzo dobrze, a u kobiet naciskać wielką dwójkę może Vistal Gdynia. Jak będzie? Sezon zaczyna się już jutro, tym samym:
Wisła w tym sezonie będzie walczyć tak naprawdę sama z sobą, zmienianie prawie całego garnituru z sezonu na sezon nigdy nie jestem dobrym rozwiązaniem (Dla porównania Vive zatrudniło tylko 2 nowych: Sego i Reichmann). Ja to jestem ciekawy jak się spisze &quot;nowinka&quot; w lidze facetów - Wybrzeże Gdańsk. Nie można też zapomnieć o takich drużynach jak Pogoń Szczecin; Górnik Zabrze, te ekipy też mogą namieszać. Może nie zwojują za dużo z Kielcami, ale w walce o drugie miejsce na pewno.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin @ 1.30 (DNB) ZWROT
Takie KURSIWO na nasze dziewczyny? Nie wiem czym to spowodowane , być może przez ostatnie dwie porażki Montexu, ale jak spojrzymy z kim przegrywały to od razu możemy rozgrzeszyć dziewczyny.
Pogoń rzuca mało bramek, a Montex mało ich traci. (defensywa Pogoni jednak minimalnie lepsza). Do tego Szczecinianki mają bilans z lubelską drużyną nieciekawy : 0/9 a we własnej hali 0/4. Dopiero 6 miejsce w tabeli a przecież tą drużynę stać na lepszą lokatę.
A Montex pierwszy pomimo jednego meczu mniej niż Vistal. Klasycznie komplet zwycięstw i może nie jestem obiektywny ale jest to po prostu najlepszy team w Polsce. W Lidze Mistrzyń dwie porażki ale mam nadzieję że w niedzielę się to zmieni.
No właśnie , mecz już w niedzielę , ale Sabina Włodek zapewne i tak wystawi od początku najmocniejszy skład , bo robi tak nawet gry gramy u siebie a rywalki nie są zbyt wymagające. W drugiej połowie pewnie zobaczymy zmiany , ale nie sądzę że młode zawodniczki MKS-u ( de Jesus , Kozimur , Syncerz ) są wogóle gorsze od zawodniczek ze Szczecina&gt;
Może nie wysokie, ale pewne zwycięstwo Lublinianek w tym meczu poprostu musi być.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Pogon - Stal Stal +2.5 26:36 ✅
1.80 bet365

Pogoń dziś bez Zaremby Kryńskiego i co najwazniejsze bez Zydronia który jest najlepszym strzelcem ligi. Zydroń poddał się operacji kolana i na pewno nie zagra dziś. Stal również z problemami ale na ich plus przemawia dłuższa ławka. Myśle że handicap +2.5 powinien zostać pokryty.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Górnik Zabrze over 59,5 1,85@ 2/10 ✅ 34:33 izzi :]
praktycznie do przerwy już było można księgować;)
Mecze między tymi drużynami zawsze obfitowały w dużą ilość bramek dlatego myślę,że i tym razem będzie podobnie i linia 59,5 zostanie przekroczona:) Lubinianie tydzień temu urządzili sobie niezłe strzelanie w Mielcu remisując ze miejscową Stalą 37:37. Górnik oglądałem w meczu z Wisłą Płock i naprawdę przez większość spotkanie grali bardzo dobrze jak dla mnie Górnik to jest w chwili obecnej trzecia siła w Polskiej lidze. W meczu z Wisłą Górnicy również sobie postrzelali a skończyło się 30:34 dla Nafciarzy.
Obie ekipy bez poważniejszych absencji
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Pogoń Szczecin-Wisła Płock over 62,5 1,85@ 2/10 ✅ 29:37 lajtowo:]
Polska Superliga

Dla Pogoni to ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku bo potem za tydzień zagrają jeszcze w Kielcach a następnie w Głogowie. Miałem przyjemność oglądania ostatniego meczu w wykonaniu Portowców w Zabrzu z Górnikiem i muszę powiedzieć,że byłem pozytywnie zaskoczony postawą obu drużyn ponieważ bez wątpienia są to 3 i 4 drużyna w Polskiej Superlidze. Bardzo szybkie tempo spotkania czego efektem było dużo bramek bo aż 70! Spotkanie zakończyło się remisem i myślę,że to był wynik sprawiedliwy ponieważ w pierwszej połowie Pogoń zagrała świetnie do przerwy prowadząc 14-18 a po przerwie za to Górnicy zaczęli grać dobrze i odrobili 4 bramkową stratę(mieli jeszcze też szansę by wygrać w ostatnich sekundach to spotkanie niestety ostatni rzut na bramkę był zbyt słaby by bramkarz Pogoni skapitulował). Na uwagę zasługuję świetna postawa w bramce młodego 20-letniego Mateusza Korneckiego ponieważ w drugiej odsłonie nie raz wybronił akcję 1na1 czy też rzuty karne. Wisła Płock za to po dramatycznym widowisku zremisowała z faworyzowanym KIF Kolding 30:30 w lidze mistrzów(a szkoda bo zwycięstwo było wręcz na wyciągnięcie ręki). Pamiętam z zeszłego roku mecz pomiędzy tymi dwoma ekipami w Szczecinie gdzie była prawdziwa strzelanka wynik 32:37 dlatego myślę,że dzisiaj również obie drużyny pokażą swoją siłę i sobie troszkę postrzelają i w/w linię pokryją:)Co prawda u Portowców nie zagra dzisiaj kluczowy gracz Michal Bruna ponieważ na 3sek przed końcem meczu z Zabrzem został ukarany czerwoną kartką za faul taktyczny a pod znakiem zapytania stoi występ podstawowego obrotowego Patryka Walczaka który nabawił się kontuzji. W ekipie Nafciarzy nie zagra tylko kontuzjowany Miljan Pusica. Liczę na podobne widowisko co miałem okazję oglądać w ostatni weekend z dużą ilością bramek i szybkim tempem akcji bo taki mecz się przyjemnie ogląda:-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Nielba vs Górnik
27-34
✅ ✅ ✅ Na luziku ????
Górnik 1.26 b win

Sytuacja identyczna, jak w meczu Besiktas-Wisła, tylko odpowiednio przeniesiona na nasze podwórko.
Górnik ma w składzie graczy bardzo dobrych na poziom Superligi, co pozwala mówić o nich, jako o trzeciej sile naszego kraju. Jurasik, Tomczak, Suchowicz, Orzechowski, Niewrzawa, to tylko niektórzy z graczy zapewniających tę jakość ekipie ze Śląska.
O ekipie z Wągrowca już tego powiedzieć nie można. Są tegorocznym beniaminkiem i kadrowo nie grzeszą. Nie zrobili jakichś zdecydowanych ruchów na rynku transferowym i przez to piastują ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie dwoma punktami.
Tak jak i przy typie na Wisełkę polecam grę w dublu, bądź treblu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Chrobry Głogów vs Wybrzeże Gdańsk

25-22 Dobrze pisałem, że optymalne byłoby -2.5.
Chrobry Głogów 1.30 b win✅
Chrobry-3.5 1.99 MarathonBet ----
Stawiam tutaj na gospodarzy z bardziej zrównoważoną kadrą.
Głogowianie dysponują takimi graczami jak Kandora, Babicz, czy Świtała. W kadrze gości wyróżnić można jedynie Marcina Lijewskiego, którego zabraknie w tym meczu z powodu udziału w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Oprócz Szeryfa(Lijewski) w składzie zespołu z Pomorza brakuje doświadczonych i ogranych na ekstraklasowych parkietach zawodników.
Moim zdaniem wyjdzie to w tym meczu i będzie miało to wpływ na wynik spotkania, czyli na triumf gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Chrobry Głogów-Wybrzeże Gdańsk under 56,5 1,8@ 2/10✅ 47 bramek mecz mało ciekawy z małą ilością bramek tak jak myślałem :]
Mecz sąsiadów z dolnej części tabeli dlatego nie spodziewam się tutaj jakiegoś kosmicznego wyniku. Zresztą mecze zawsze między tymi drużynami były underowe jeśli chodzi o bramki. Obie ekipy raczej grają wolno i nastawiają się bardziej na obronę niż atak. Myślę,że i tym razem będzie podobnie:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom