>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC: World Matchplay 2022

P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Nie no typ na MVG z handi był bardzo dobry nie ma co gadać kto przewidział że ,,zesra,, się 1metr przed kiblem ... Nie ma co się łamać jest dobrze i lecimy po wiecej
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Jakie macie dzisiaj typy odnośnie ostatniej pary ćwierćfinałowej? Duijvenvode - Noppert
Kursy wystawione uczciciwe.

Dirk na pewno miał wyżej zawieszoną poprzeczkę i ograł bardziej solidnych grajków, ale jakoś mnie nie przekonuje.. Ma podobny styl rzucania do Smitha i jest tak samo chimeryczny. Noppert wydaje mi się bardziej równy i na pewno lepszy na double'ach. Jeżeli tylko będzie utrzymywał wysoką średnią i nie pozwoli Dirkowi odjechać, to uważam, że to weźmie.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Jakie macie dzisiaj typy odnośnie ostatniej pary ćwierćfinałowej? Duijvenvode - Noppert
Kursy wystawione uczciciwe.

Dirk na pewno miał wyżej zawieszoną poprzeczkę i ograł bardziej solidnych grajków, ale jakoś mnie nie przekonuje.. Ma podobny styl rzucania do Smitha i jest tak samo chimeryczny. Noppert wydaje mi się bardziej równy i na pewno lepszy na double'ach. Jeżeli tylko będzie utrzymywał wysoką średnią i nie pozwoli Dirkowi odjechać, to uważam, że to weźmie.
Ja wczoraj pisałem o tym meczu, wydaję się bardzo bardzo wyrównany, lecz ja stawiam na win Nopperta. Po prostu z własnego doświadczenie juz kilkakrotnie van duijvenbode mnie zawiódł i uwalił mi kupon ( wtedy też miał świetną passe a gdy zagrałem na niego to grał piach). Dzis konsekwentnie gram na win Nopperta.
A co do drugiego meczu to wczoraj dużo pisaliśmy. Price win ( może jakies handi - oby nie powtórzył tego co MVG)
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja dziś puściłem taki kupon jeszcze:

Price x Noppert x MVG AKO: 4,67/totalbet

Pierwsze 2 mecze opisane już wzdłuż i wrzesz. MVG vs Dima połfinał bardzo dobry mecz MVG z Aspinalem do czasu... potem kłopoty lecz na końcu i tak wygrana. Mecz Dimy z Wrightem był troche jak Rollercoaster 5:1 dla Peter-a i nagle 10:5 dla Dimy potem znowu kłopoty lecz również wygrana 16:14 tak jak MVG. Moim zdaniem Shrek prezentuje nieco lepszy poziom niż Dima który często ma problem z psychiką. Według mnie Shrek powinien sobie poradzić i atakuje tutaj kurs 1.67 na zwycięstwo holendra. Myślę, że warto i kupon ma potencjał. Jednak warto spojrzeć na to że jest to już TOP 4 i tutaj każdy potrafi grać. Warto dodać że wydłużamy nieco z 31 do 33 legów. Co jest na korzyść własnie MVG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +521
B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
Nic nie mówcie :/ akurat wczoraj nie oglądałem, bo sam grałem swój turniej darta i włączyłem przy stanie bodajże 7-3. Pełna kontrola, Aspinall nic nie grający i chwilę później znikąd 164, 90 Bullem. Szkoda naprawdę szkoda, bo to był kupon, który mógł spowodowac, że ten turniej byłby piękny, a tak jest tylko dobry. W grze nadal zostaje wygrana turnieju przez MVG zagrana przed, więc czekamy.
Tak poza obstawianiem jeździsz na turnieje w Darta ??
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja własnie zagrałem za 2,70 bo czekałem aż przegra licznik Dirka zeby kurs podskoczył właśnie
Post automatycznie złączony:

No i mam przełamanie, teraz grać z głową swój licznik i będzie dobrze
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
no moim zdaniem Dirk juz sie nie podniesie ale oglądamy :)
Post automatycznie złączony:

Maxy mi weszły akurat 20, no i gładka wygrana Nopperta patrząc na wynik 16:11, dał fajnie zarobić na live ja osobiscie złapalem 2,70 ale mozna było większe złapać. Czekamy na win Price-a.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Price nie chciał być gorszy od Shreka i też postanowił przewalić przewagę 13:8 😁 Już żadnych handicapów w takich turniejach
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Screenshot_20220723-100245.png Screenshot_20220723-100234.png
a co ja mam powiedzieć? Kupon zagrany razy 4 i do wygrania prawie 9 k i w taki sposób zjeb** handicap. W najgorszy możliwy przegrał swoją tarcze na 15:14 żeby wygrać później 16:14 :( Dramat...
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dziś na szybko bo nie ma czasu a może ktoś skorzysta. Ale szkoda wczorajszego Price 16:13 dawał mi zysk pare K a tak to ... ale trudno i tak turniej jest na fajnym plusie. Powodzonka dziś.

Price x MVG AKO:2.54/STS

Ewentualnie

Price x MVG vs Dima over 28,5 legów AKO: 2,26/STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Pablito91 635,4K

Pablito91

Użytkownik
Price chyba poza zasięgiem w tym turnieju. No i zamknął lega w 9 lotkach. Przejechał się po Noppercie, który grał bardzo dobrze w całym turnieju.
 
Do góry Bottom