>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC Premier League Darts 2023

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
20230131_223656.jpg

Tegoroczna Premier League startuje już w ten czwartek (02.02).

Zestawienie par na Noc nr 1
Screenshot_20230131_223550_Chrome.jpg

Mnie osobiście wybór Dimy i Dobey'a mocno zdziwił. Ale liczę, że nie będą tylko tlem i uda im się coś ugrać. Gorszym od Andersona z zeszłej edycji nie będzie łatwo 😅
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Smith vs MVG
Najwyższy C/O poniżej 120,5 - @1.85
Trochę trudno mi w to uwierzyć ale Smith nie pokrył tej linii od 9 spotkań (po MŚ tylko raz w pierwszym meczu w Bahrajnie). Jest to tym bardziej dziwne, bo grał 5 spotkań na dłuższym dystansie, gdzie średnio rzucał ~17 legów.
Policzyłem, że wyzerował 72 liczniki i w tym czasie zanotował tylko 2 zamki powyżej 100 (120 w meczu z Barneyem i 100 z Noppertem)
MVG po MŚ pokrył tę linie tylko raz. (ale zagrał tylko 5 spotkań)
Oczywiście statystyki nie grają, ale lubię się nimi podpierać. Ponadto MVG ostatnio rzuca wysokie C/O tylko jak musi, tj. Jak rywal jest blisko. Gdy ma komfort, to woli się ustawić na podwójnej i dać sobie 3 lotki na podwójną (robił tak nie tylko w meczu z Mensurem)
 
Ostatnia edycja:
K 0

Kacpero18

Użytkownik
Smith vs MVG
Najwyższy C/O poniżej 120,5 - @1.85
Trochę trudno mi w to uwierzyć ale Smith nie pokrył tej linii od 9 spotkań (po MŚ tylko raz w pierwszym meczu w Bahrajnie). Jest to tym bardziej dziwne, bo grał 5 spotkań na dłuższym dystansie, gdzie średnio rzucał ~17 legów.
Policzyłem, że wyzerował 72 liczniki i w tym czasie zanotował tylko 2 zamki powyżej 100 (120 w meczu z Barneyem i 100 z Noppertem)
MVG po MŚ pokrył tę linie tylko raz. (ale zagrał tylko 5 spotkań)
Oczywiście statystyki nie grają, ale lubię się nimi podpierać. Ponadto MVG ostatnio rzuca wysokie C/O tylko jak musi, tj. Jak rywal jest blisko. Gdy ma komfort, to woli się ustawić na podwójnej i dać sobie 3 lotki na podwójną (robił tak nie tylko w meczu z Mensurem)
Gdzie taka linia ?
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Gdzie taka linia ?
Na unibet
Screenshot_20230202_000959_Chrome.jpg


Przed chwilą na Betfan znalazłem ciekawy zakład i zastanawiam się, czy nie zagrać 'w kontrze'. Przy dobrych wiatrach będą siedzieć oba. /edit a przy złych oczywiście żadnen

Obaj zawodnicy C/O powyżej 80+ @2.20 /siadło już w 3 legu
Post automatycznie złączony:

Na Betfan jest też ładne podbicie kursu na Claytona:
Jonny Clayton wygra i powyżej 8.5 lega @2.20

Dima będzie zaczynał ten mecz*, więc Clayton musiałby przełamać 2 razy i obronić wszystkie swoje liczniki, żeby wygrać 2:6. Belg jest dość chimeryczny i myślę, że będzie na nim dodatkowa presja, bo wiele osób krytykuje jego wybór do 'ósemki'. Jednak 3 legi są tutaj w jego zasięgu. Punktacja i ilość maxów ostatnio wyglądają dobrze, a dyspozycja na podwójnych jest zagadką, bo u Dimy nie ma żadnej regularności w tym aspekcie. Clayton może nie jest pewniakiem, ale taki kurs jest w mojej ocenie wart ryzyka

*przynajmniej rok temu tak było, że zawodnicy nie rzucali do bulla przed meczem, tylko zaczynal ten z 'lewej', bo każdy z każdym zagra mecz i rewanż - coś się zmieniło czy ta zasada nadal obowiązuje?
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jeżeli rozmawiamy o personaliach - kogo wiedzielibyście zamiast Dimy / Dobeya. Bo wydaje się że jednak wybór trafiony - może pokombinowałbym z drugim Holendrem (DvD, nie Noppert) ale wyboru ósemki nie kwestionuje.

Zasady się nie zmieniły -, zaczynają pierwsi na liście i kolejne pary spotykają się ze sobą. Czyli jeżeli dziś Dima dotrze do finału to zawsze będzie zaczynał. Price z kolei ani razu
 
Otrzymane punkty reputacji: +607
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
No właśnie. Zaczął Clayton - dziwne.

Dima powinien mieć już 5 maxów. 2 lotki pefetekt i 3 zawsze się obijała, szkoda..
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
kogo wiedzielibyście zamiast Dimy / Dobeya. Bo wydaje się że jednak wybór trafiony - może pokombinowałbym z drugim Holendrem (DvD, nie Noppert) ale wyboru ósemki nie kwestionuje.
Mnie Dobey zdziwił mocno. Nie sądziłem, że sam Masters wystarczy, żeby się dostać do PL.
Dimi się broni w wielu aspektach. Aczkolwiek sportowo byli lepsi - chociażby Cross miał dobrą końcówkę roku.
Co do DvD - ciekawa propozycja, zwłaszcza jeżeli chodzi o robienie show, to z pewnością dobry wybór, ale niestety pucharów nie zdobywa, więc byłoby to mocno krzywdzące dla reszty stawki.

Dobrze że Humphriesa nie wzięli. Chłop nie dojeżdża na scenie, a ostatnie miesiące to duża zapaść.
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Dobey dla mnie fenomen. Miałem wrażenie, że się ślizgał przez pierwsze 2 rundy i wygrywał przez błędy rywali, ale z MVG odpala C/O 170 na przełamanie i 160 na mecz. Zbuduje pewność siebie: podoba mi się jego opanowanie
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Michael Smith vs Jonny Clayton

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Smith grał w ostatnich miesiącach koncertowo, a dobrą dyspozycje zwieńczył wygraną w finale Mistrzostw Świata. Z pewnością jest to najlepszy moment w karierze Anglika
Jednak.. każda passa się kiedyś kończy i utrzymanie takiego wysokiego poziomu przez wiele tygodni jest trudne, o ile nie powiedzieć: niemożliwe.
Nie twierdzę, że to już koniec Michaela Smitha, ale zaczynam się doszukiwać małej zadyszki. Na pewno najgorszy mecz w jego wykonaniu w ostatnim czasie, to półfinał Masters z Dobey’em:
Średnia 9 pierwszy lotek: 93,04
180: 5/18 (0,2778 na leg)
% C/O: 38,89 (7/18)
Później przyszedł mecz z MVG w ramach Premier League gdzie cyferki wyglądają OK, ale MVG miał totalnie ten mecz pod kontrolą. Smith tylko z jedną okazję na przełamanie (notabene zmarnował 3 lotki na D20). Natomiast swoje liczniki (3) utrzymywał ze sporymi problemami.
Kolejny kamyczek do ogródka Smitha: zamki na 3 lotki – pisałem o tym w drugim poście tego temu (1 lutego).

Natomiast co mogę powiedzieć o Claytonie? Na pewno jest równy. Może nie notuje tak spektakularny spotkań jak Smith, ale w ostatnim czasie rzuca na bardzo przyzwoitym poziomie. Dystans wygląda naprawdę świetnie, a jedyne co szwankuje, to podwójne. Jest naprawdę chimeryczny w tym zakresie:
Ostatnie 3 mecze: 22% (2/9); 45,45% (10/22), 27,27% (6/22).
Pytanie zatem: jakiego Claytona wylosujemy w czwartkową noc? 😊

Ja ryzykuję i zagrałem:
Clayton wygra @2,60 (unibet)
Teraz już kurs zleciał do 2,50 (a u innych widać już kursy 2,45). Dodatkowym argumentem na rzecz Jonnego jest fakt, iż występuje w roli underdoga i nie ma na nim presji oraz będzie grał u „siebie”. Raczej każda publiczność lubi Claytona, ale myślę, że ta walijska będzie szczególnie go dopingować. Ponadto krótki format również według mnie premiuje Jonnego.

Zakłady poboczne:
Najwyższy C/O w meczu: Clayton @2,16 /różnica 1 punktu.
Dosyć spora losowość w tym becie, bo Clayton w ostatnim czasie też nie zamyka regularnie +100, ale spojrzałem na statystyki za ostatnie 12msc: „Checkout Pcnt 3 Darter”: 13.65% (JC) vs 9.67% (MS).

Michael Smith – zwycięzca meczu i najwięcej punktów checkout: NIE @1,60
Uzupełnienie typów powyżej, które gram w dubelku. Kurs złoto (biorąc pod uwagę moje oczekiwania względem meczu)

Liczba legów w meczu: over 9,5 @1,90 /była szansa na 4 leg Claytona przy finiszu 148 i od razu z przełamaniem. Wielka szkoda, bo spudłował o włos
Według mnie 9 legów w tym meczu to absolutne minimum, ale dopiero kurs na 10 jest do gry. Spokojnie do zrobienia.

Ciekawy zakład na Unibet:

Więcej C/O +100 w meczu: Smith (2,63), remis (2,63), Clayton (2,88).
Mocno się zdziwię jak zobaczymy więcej niż 2 zamki +100 w tym meczu. Trochę mnie korci remis (zakładam scenariusz, że nikt nie rzuci więcej niż 100, ale po jednej sztuce z każdej strony też będzie git), ale się waham i jeszcze nie pograłem
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 3

Dimitri Van Den Bergh @2.40 (Unibet)
Przyjemny kurs na Belga, który wydaje się być w lepszej formie.

Clayton wygra 3 noc [@10] (STS) ładnie żarło w mecuz ze Smithem, ale niestety drugi tydzień z rzędu Michael górą. Średnia Claytona 99 i 50% na podwójnych. Naprawdę świetna dyspozycja
Szkoda, że Clayton się spalił w Cardiff, bo pokładałem w nim duże nadzieje. Jednak Jonny naprawdę gra nieźle i udowodnił to podczas obu eventów w ramach Players Championship, gdzie rzucał naprawdę dobrze. Sporo maxów i sporo legow zamknięty 13 lotką (najlepszy leg 11). Dzisiaj za drobne stawiam na Walijczyka
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Areną zmagań Nocy nr 4 będzie Dublin

Screenshot_20230221_100051_Chrome.jpg

Ruszyły już podłogowe turnieje w ramach Players Championship. Jestem w trakcie analizy tego co się działo w ostatni weekend i jak zaprezentowali się zawodnicy z 'ósemki'. W PC 3 i 4 nie wystąpili: Wright, MVG, Smith.

Wysypał się muchbetter, więc dopóki niczego innego nie znajdę, to przerzucam się na polskich buków.
Z moich obserwacji: najlepszą (najszerszą ofertę) ma pzbuk. Czy ewentualnie możecie polecić jakiegoś buka do Darta?
 
Otrzymane punkty reputacji: +607
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Clayton vs Aspinall
Będę konsekwentny w typowaniu Walijczyka. Wiadomo, że format BO6 jest dość nieprzewidywalny, ale Jonny pokazuje regularność i obecnie gra na wyższym poziomie niż Aspinall. Poza tym Premier League, to jest turniej w którym Clayton lubi się wyróżniać: rok temu wygrał sezon zasadniczy, a w 2021r. triumfował w całym Premier League.
Poniżej wypisałem sobie podstawowe dane z ostatniego weekendu (Players Championship 3 i 4).
tmp_de1c7b31-92db-4bb7-bff1-bc563dd48649.png tmp_e3358d6d-d00c-45b0-9669-20c78ae2756c.png

F9 = średnia z pierwszych 9 lotek

Clayton wygra @1,77
Clayton średnia meczowa ponad 96,5 - @1,85 (unibet)

/ddystans wyglądał nieźle, ale niestety tragicznie podwójne zbiły średnia

Dobey vs MVG
Dobey C/O powyżej 90,5 @2,15 (pzbuk)

Do finiszu +91 wystarczą dwie perfekcyjne lotki. Z pewnością Chrisa na to stać (w weekend w każdym meczu zrobił +90). w chwili obecnej MVG jest daleko od tego co prezentował jeszcze 2 miesiące temu. Chris na pewno będzie miał sporo okazji na podwójnych i powinien wycisnąć z tego meczu minimum 3-4 legi. Taka linia przy tym kursie, to spore value (unibet wystawiło linie 100,5 przy kursie 2,20)
Na fortunie linia +85,5 z Kurs 1,80

Price vs Dimitri Van Den Bergh
Buki kolejny raz nie doceniają Belga. Kursy mocno przesadzone - bardziej to widzę 50/50, więc granie czegoś w stronę Dimiego wydaje się dobrym ruchem.
Rozumiem, że Price rzucał przyzwoicie w PC i wygrał ostatnią noc w PL, ale no właśnie - Gerwyn punktuje na podłodze albo gdy 'ściany' mu sprzyjają (a nie ma wielu takich miejsc). Poza tym szybko się spala: rzucanie 'na raz', czyli zmiany stylu w trakcie lega, to coś czego osobiście nie kojarzyłem u Walijczyka. Nie mówiąc o dziwnych wpisach w mediach społecznościowych.. Trudno powiedzieć, czy Dimi to weźmie, ale +2.5 przy kursie @1.44 pobieram do dubla
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Clayton średnia meczowa ponad 96,5 - @1,85 (unibet)
Na Totalbet linia ponad 95,5 po kursie @1,70
Dorzucam Price-Dimi obaj powyżej 1,5 180' - @1.50 /pokryte w 2 legu Oraz kosza od kolegi z działu tematycznego i lecimy bez podatku (y)

Dodatkowo etoto:
Clayton więcej rzutów +140 w meczu @1,90
Price C/O powyżej 99,5 @1,85
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Szkoda tej średniej Claytona, bo byłby dziś ładny zarobek.

Na półfinały za drobne pod lepsze oglądanie (pzbuk)
Price więcej maxów @2.50
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Peter Wright vs Jonny Clayton
Clayton wygra @2 (STS)
Nie rozumiem stawiania Wrighta w roli faworyta. Jonny obecnie w lepszej dyspozycji, a przede wszystkim jest ostatnio bardziej regularny. Oczywiście Wrighta może dać świetne spotkanie, ale ostatnio częściej przydarzają mu się wtopy i przestoje, więc typuję Walijczyka

Nathan Aspinall vs Michael Smith
Aspinall wygra @2.50 (STS)
Duże dysproporcje kursowe.
Pisałem to podczas nocy nr 2 (8 lutego) i nadal tak uważam: Smith notuje delikatny spadek formy. W sumie nic dziwnego, bo początek roku jest intensywny i Michael rzuca naprawdę sporo i trudno jest zachwować skupienie w 100% spotkań. Ostatnio mówił o bólu jaki odczuwa w nadgarstku. Może to zasłona dymna, może to furtka, żeby usprawiedliwić ewentualną porażkę i zdjąć z siebie presję. Jakby nie było: wg mnie mecz bardziej 50/50, więc próbuję wykorzystać duży kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Michael van Gerwen - Gerwyn Price
MVG średnia meczowa poniżej 99.5 @1,90 (etoto)
W tym roku MVG pokrył taką linię w 4 spotkaniach (na 18 rozegranych). Z czego 2 razy w Premier League noc 1 i Masters - czyli miesiąc temu. Holender wciąż jest w dobrej dyspozycji i ciężko mi tutaj wskazać zwycięsce, ale ostatnio nie prezentuje tego najwyższego poziomu, więc liczę, że nie przekroczy 100 w tym spotkaniu.

Ewentualnie wariant 'bezpieczniejszy':
Obaj zawodnicy - średnia meczowa minimum 100.0 - NIE @1,65
Wziąłem w cudzysłowu 'bezpieczniejszy', bo Price od stycznia 7 razy zrobił 3cyfrową średnią. Jego ostatni mecz w ramach ET z Chisnallem był - według mnie - najlepszym w spotkaniem w tym roku. (zagrał 109,07)

Price C/O powyżej 98,5 @1.86 (pzbuk)
Powyżej 94,5 @1.80 (fortuna)
Takich linii ze świecą szukać.

Do tego dorzucam ASP +2.5 @1,50 i kleję dubelki
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom