>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Październik 2010 w Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 6. kolejki
Celtic Glasgow - Hibernian FC 2:1
Dundee United - FC St. Johnstone 1:0
Hamilton Academical - Kilmarnock FC 2:2
Heart of Midlothian - Motherwell FC 0:2
St. Mirren - Inverness Caledonian Thistle 1:2
Aberdeen FC - Glasgow Rangers 2:3

7. kolejka
2 października
13.00 Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 4.90 3.55 1.65
16.00 Celtic Glasgow - Hamilton Academical 1.15 6.70 13.00
16.00 FC St. Johnstone - Hibernian FC 2.45 3.10 2.75
16.00 Inverness Caledonian Thistle - Aberdeen FC 2.35 3.15 2.85
16.00 Kilmarnock FC - Dundee United 2.60 3.15 2.55
16.00 Motherwell FC - St. Mirren 1.70 3.50 4.60
Kursy: Bet-at-home
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 7. kolejki

Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 1:2
Celtic Glasgow - Hamilton Academical 3:1
FC St. Johnstone - Hibernian FC 2:0
Inverness Caledonian Thistle - Aberdeen FC 2:0
Kilmarnock FC - Dundee United 1:2
Motherwell FC - St. Mirren 3:1


8. kolejka

16 października
16.00 Aberdeen FC - Heart of Midlothian 2.30 3.20 2.90
16.00 Glasgow Rangers - Motherwell FC 1.35 4.50 7.80
16.00 Hibernian FC - Kilmarnock FC 1.90 3.35 3.75
16.00 Inverness Caledonian Thistle - FC St. Johnstone 2.20 3.25 3.05
16.00 St. Mirren - Hamilton Academical 2.25 3.25 2.95
17 października
13.45 Dundee United - Celtic Glasgow 5.00 3.50 1.65

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Chyba w końcu nadszedł czas na stratę punktów przez którąś z drużyn Old Firm. 7 kolejnych zwycięstw w tym sezonie to, nawet jak na poziom Scottish Premier League, imponująca seria. Obie ekipy z Glasgow &quot;idą łeb w łeb&quot; i jeszcze żadnej z nich nie przydarzyła się &quot;wpadka&quot;.
W najbliższej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z dość mocnymi rywalami (w każdym bądź razie z najmocniejszymi z dotychczasowych rywali). Motherwell i Dundee United to zespoły, które w ligowej tabeli plasują się właśnie bezpośrednio za Old Firm i choć nie stanowią dla nich bezpośredniego zagrożenia w walce o tytuł, to, jakby nie było, właśnie one przewodzą reszcie ligowej stawki.
Glasgow Rangers - Motherwell FC 4:1 (0:1)
Większych szans na stratę punktów upatrywałbym w meczu na Ibrox. Motherwell ostatnią porażkę zanotowało w sierpniu (z Celtikiem), notując później serię 4 spotkań bez porażki (3 zwycięstwa i remis). Nie wolno przy tym zapominać, iż The Gers 4 dni po meczu z The Well czeka niezwykle ważny mecz z Valencią w Champions League (to właśnie pomiędzy Mistrzem Szkocji i Nietoperzami rozstrzygnie się walka o 2. miejsce w grupie i dalszy awans w rozgrywkach).
Nie wolno również zapomnieć, iż kilku piłkarzy ze składy Waltera Smitha odczuwać będzie trudy zgrupowania reprezentacji. Wystarczy wymienić chociażby podstawowego golkipera The Gers, Allana McGregora (choć akurat on i tak nie wystąpiłby w najbliższym meczu z powodu zawieszenia), obrońców Davida Weira i Stevena Whittakera, pomocnika Lee McCullocha, czy napastników Kenny&#39;ego Millera, Stevena Naismitha i Kyle&#39;a Lafferty&#39;ego. Wyeksploatowani po trudnych bojach o EURO 2012 napastnicy The Gers i nieobecny z powodu kontuzji Nikica Jelavic (2 bramki w lidze), który świetnie wkomponował się w drużynę z Ibrox, moim zdaniem, przeciwko dobrze grającemu w defensywie Motherwell, mogą mięć duże problemy z pokonaniem strzegącego bramki ekipy z Fir Park, Darrena Randolpha.
Moje typy:
under 2.5 @2.25 (sportingbet) ⛔
Motherwell lub remis (X2) @2.90 (unibet) ⛔
Po pierwszej połowie wydawało się, iż wszystko zmierza w kierunku niespodzianki, którą typowałem. Ale chwila słabości The Well i The Gers w przeciągu 5 (dosłownie) minut aplikują gościom 3 bramki (kolejne trafienie niezawodnego Millera) i po typie...
I jeszcze typek &quot;na czuja&quot;: DW (pierwsza połowa) - 0:0 @3.50 (unibet) ⛔ Zabrakło minuty...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Inverness Caledonian Thistle - FC St. Johnstone 1:1 (0:1)
St. Johnstone po kiepskim początku sezonu poprawiło swoją grę, co zaowocowało dwiema wygranymi odniesionymi w ostatnim czasie (2:0 z Hibernianem - 2 października oraz 2:1 z St. Mirren - 18 września), co poprawiło nieco sytuację Świętych w tabeli oraz pozwoliło im uwierzyć we własne możliwości, których na pewno tej drużynie nie brakuje.
Menedżer gospodarzy, Terry Butcher nie będzie mógł skorzystać dziś z usług kontuzjowanych 3 obrońców - Davida Proctora, Kenny&#39;ego Gilleta i Chrisa Innesa (rezerwowy), a także pomocnika Lee Cox&#39;a.
Natomiast mniej powodów do zmartwień ma Derek McInnes, który będzie zmuszony obejść się w dzisiejszym spotkaniu jedynie bez zawieszonego obrońcy Stevena Andersona (aczkolwiek jest tylko rezerwowym), także ma do dyspozycji najmocniejszy skład.
Poważne osłabienia Caley Thistle w defensywie i coraz lepsza postawa piłkarzy The Saints skłoniły mnie do postawienia na gości. Ale podziału punktów również nie wykluczam, stąd mój typ:
St. Johnstone lub remis @1.59 (bet-at-home) ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Wróżyłem przed tą kolejką potknięcie którejś z drużyn Old Firm. Z Rangersami nie wyszło...
Dundee United - Celtic Glasgow 1:2 (1:1)
Jeżeli chodzi o istotnych zawodników w talii Neila Lennona to zabraknie dziś na Tannadice jedynie pomocnika Scotta Browna, którego kontuzja wykluczyła z gry na dłuższy okres czasu. Na pewno dobrą wiadomością dla menedżera The Bhoys jest z kolei powrót do gry Emilio Izaguirre, Paddy&#39;ego McCourta, Josa Hooivelda oraz Nialla McGinna. Nie są to może piłkarze grający w ekipie Wicemistrza Szkocji pierwsze skrzypce, ale na pewno ich obecność na ławce rezerwowych bądź w pierwszym składzie pozostawi Lennonowi większe pole manewru i umożliwi mu zastąpienie w trakcie spotkania przemęczonych reprezentantów w kadrze Celtiku.
Przed dzisiejszym meczem Dundee United może pochwalić się serią dwóch kolejnych zwycięstw (1:0 z St. Johnstone u siebie i 2:1 na wyjeździe z Kilmarnock), a przed wyjazdową porażką z Glasgow Rangers uporało się przed własną publicznością z Aberdeen 3:1. Można być pewnym, iż dzisiejszego popołudnia zespół prowadzony przez Petera Houstona &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;. Do tego do gry powracają czołowi piłkarze The Terrors: Craig Conway, Darren Dods i Garry Kenneth.
Czyżby to właśnie Dundee United miało przerwać fenomenalną serię ligowych zwycięstw Celtiku pod wodzą Neila Lennona, która została zapoczątkowana jeszcze w poprzednim sezonie?

Moje typy:
obie strzelą @1.65 (unibet) ✅
over 2.5 @1.67 (unibet) ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 8. kolejki

Aberdeen FC - Heart of Midlothian 0:1
Glasgow Rangers - Motherwell FC 4:1
Hibernian FC - Kilmarnock FC 2:1
Inverness Caledonian Thistle - FC St. Johnstone 1:1
St. Mirren - Hamilton Academical 2:2
Dundee United - Celtic Glasgow 1:2


9. kolejka

23 października
13.00 Aberdeen FC - Hibernian FC 2.25 3.20 3.00
16.00 Hamilton Academical - FC St. Johnstone 2.35 3.25 2.80
16.00 Heart of Midlothian - St. Mirren 1.60 3.60 5.25
16.00 Kilmarnock FC - Inverness Caledonian Thistle 2.35 3.25 2.80
16.00 Motherwell FC - Dundee United 2.25 3.20 3.00
24 października
13.45 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2.20 3.25 3.05

Tym razem możemy być pewni, że przynajmniej jedna z drużyn z Glasgow zanotuje w nadchodzącej kolejce pierwszą w tym sezonie stratę punktów.

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Aberdeen FC - Hibernian FC 4:2 (2:0)
Króciutko, bo mecz zaczyna się już o 13.00, a ja nie wyrobiłem się z czasem. Czas Marka McGhee na ławce trenerskiej The Dons powinien już po tej kolejce dobiec końca, gdyż po tym, co prezentują w tym sezonie (nie tylko ligowym, gdyż nie wolno zapominać o kompromitacji w Lidze Europejskiej) popularne Owce (4 porażki w 5 ostatnich kolejkach), nie sądzę, by byli w stanie w dzisiejszym meczu z The Hibees wywalczyć jakieś punkty, a sam McGhee najwyraźniej swój dość długi staż (jak na osiągane wyniki) na Pittodrie (które pod jego wodzą przestało być już dla rywali twierdzą trudną do zdobycia) zawdzięcza jedynie swojemu nazwisku i zasługom dla klubu w okresie jego największej świetności.
Co prawda zespół z Edynburga w ligowej tabeli wyprzedza Aberdeen jedynie o punkt i już nie raz w tym sezonie zdążył wprowadzić kibiców w konsternację, to widać, iż rzeczy na Easter Road zmierzają w dobrym kierunku. Ze stanowiska menedżera zwolniono Johna Hughesa, który najwyraźniej okazał się za słaby na tak duży klub (jak na szkockie warunki;)) i zastąpiono go w tym tygodniu Colinem Calderwoodem, który przeniósł się do Edynburga z Newcastle. Młody trener, z jasnym umysłem, w nowej lidze (w Anglii potrafił osiągnąć niemałe sukcesy, gdyż dwukrotnie z prowadzonymi przez siebie drużynami awansował z nimi o klasę rozgrywkową wyżej!), którą z pewnością potraktuje jako ciekawe wyzwanie, któremu zechce sprostać z jak najlepszym skutkiem... Poza tym gra Hibernianu zaczyna w końcu jakoś wyglądać.
Typuję drugie z rzędu zwycięstwo zespołu ze stolicy, który w połączeniu z tzw. &quot;efektem nowej miotły&quot; powinien zacząć odrabiać stratę do czołówki i wkrótce powrócić na należne mu miejsce...

Moje typy:
dla odważnych, którzy są w stanie mi zaufać :grin: Hibernian @3.00 (bet-at-home) ⛔,
bądź Hibernian lub remis (grzech nie skorzystać) @1.56 (bet-at-home) ⛔
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Na 15 minut przed końcem meczu Aberdeen prowadzi z Hibernianem 4:1, także moje moje pierwsze typy na dzisiaj okazały się jednym wielkim nieporozumieniem (aczkolwiek należy ten wynik uznać za, delikatnie mówiąc, dość niespodziewany). Dlatego też trzeba &quot;odpokutować&quot; powyższy post i zasugerować jakieś propozycje, które tym razem okażą się trafne.

Heart of Midlothian - St. Mirren 3:0 (2:0)
Zespół z Edynburga dzisiejszego popołudnia na Tynecastle podejmować będzie okupujące ostatnią pozycję w ligowej tabeli St. Mirren. O dziwo popularne Serca dużo lepiej w tym sezonie spisują się poza domem (3-0-1; 8:4), niż przed własną publicznością, gdzie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa (!) - bilans: 0-2-2; 3:6. Czas najwyższy poprawić tę statystykę, a okazja ku temu jest wyśmienita, gdyż rywal jak najbardziej do ogrania, wystarczy spojrzeć na bilans poczynań The Buddies na wyjazdach: 0-0-4; 3:11.
Mój typ: Hearts @1.60 (unibet) ✅

Motherwell FC - Dundee United 2:1 (1:0)
Na Fir Park staną dziś naprzeciw siebie mocne drużyny, reprezentujące zbliżony poziom i znajdujące się w podobnej dyspozycji. Zapowiada się zacięte spotkanie, które najprawdopodobniej zakończy się podziałem punktów. Ja osobiście wolę w tym przypadku typ:
obie strzelą @1.75 (unibet) ✅
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
wreszcie napisał ktoś inny niż Moderator ;).
Celtic - Glasgow
spotkanie szlagierowe 9. kolejki. Celtic - Glasgow - jest hitem kolejki. Każdy mecz pomiędzy tymi drużynami dostarcza sporu emocji. Historia bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami jest bardzo wyrównana. Od października 2005 Celtic grał z Glasgow 20 krotnie. Bilans ogólny to:
- 8 win&#39;ów Celticu
- 4 remisy
- w win&#39;ów Glasgow.
Ciężko chyba wskazać faworyta w dzisiejszym spotkaniu. Wiadomo, Celtic gra u siebie, więc ma atut. Wg mnie nie powinien przegrać, ale remis możliwy. Dotychczasowe 8 meczów - obie drużyny wygrały wszystkie zdobywając komplet punktów. Aż wreszcie ktoś teraz zgubi punkty - no chyba że podział punktów. Bilans bramkowy mają znakomity. Różnica bramek: 14 i 15 mówi za swoje. W lidze szkockiej Celtic i Rangersi nie mają sobie równych, już inaczej jest kiedy grają w pucharach europejskich. Tam już przeciwnicy z wyższej półki. Wg mnie:
Celtic - Glasgow 1 DNB 1,60 ⛔
Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

CELTIC GLASGOW - GLASGOW RANGERS
Typ : Rangers pk and +0,5 @ 1,962 Pinnacle✅1:3
Co do Old Firm Derby to spotkanie na które w lidze szkockiej się czeka. Ostatnio poziom szkockiej piłki drastycznie spada. Coraz mniej klasowych zawodników w klubach SPL. Ale ten pojedynek nadal elektryzuje kibiców na Wyspach.
Jeżeli miałbym się odnieśc do tego co napisał kolega powyżej to chyba w lepszej dyspozycji mimo wszystko są Rangersi. W Champions League zagrali naprawde świetnie przeciiwko Valencii. Więc ja lekkiego faworyta bym widział mimo wszystko w zespole The Gers. Widac było w środowym meczu zaangażowanie i determinacje w zawodnikach. Owszem dzisiejszy mecz na Celtic Park, a nie na Ibrox, ale to derby. Do zespołu Rangersów wracają Kirk Broadfoot oraz Lee McCulloch. Ponadto trener Smith już w tym sezonie potrafił przygotowac zespół na wazne mecze jak z MU czy Valencią właśnie. Także potencjał kadrowy widze większy po stronie zespołu z Ibrox.
Takich meczów nie powinno się obstawiac, ale jakieś X2 bym akurat bardziej widział w tym starciu osobiście.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:3 (1:0)
Tym razem naprawdę krótko. Mecz, na który czekają wszyscy kibice w Szkocji i nie tylko. Która z ekip straci dziś pierwsze punkty w sezonie? Być może obie. Każdy wynik jest możliwy, gdyż żadna z drużyn nie odstaje poziomem od rywala, jak również żadna z nich nie przystępuje do tego spotkania poważnie osłabiona. Mecz na pewno będzie zacięty i emocji, a także goli, zabraknąć na Parkhead dzisiejszego popołudnia nie powinno. Moim zdaniem najrozsądniejszym typem na to spotkanie będzie:
obie strzelą @1.75 (unibet) ✅, jak również
over 2.5 @1.95 (unibet) ✅
Kursy przyzwoite, a i prawdopodobieństwo spore...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 9. kolejki

Aberdeen FC - Hibernian FC 4:2
Hamilton Academical - FC St. Johnstone 1:2
Heart of Midlothian - St. Mirren 3:0
Kilmarnock FC - Inverness Caledonian Thistle 1:2
Motherwell FC - Dundee United 2:1
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:3


10. kolejka

30 października
13.00 FC St. Johnstone - Celtic Glasgow 8.00 4.00 1.40
16.00 Dundee United - Hibernian FC 2.00 3.30 3.45
16.00 Glasgow Rangers - Inverness Caledonian Thistle 1.20 5.50 13.00
16.00 Motherwell FC - Hamilton Academical 1.70 3.60 4.40
16.00 St. Mirren - Aberdeen FC 2.85 3.25 2.30
31 października
13.45 Heart of Midlothian - Kilmarnock FC 1.70 3.50 4.60

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Motherwell FC - Hamilton Academical / typ: 1 / kurs: 1.70 / betgun
0:1 ⛔
W 10 kolejce fajnie wygląda kurs na zajmujący 3 miejsce Motherwell FC, ich rywale Hamilton Academical zajmują przedostatnią pozycję z dorobkiem z dorobkiem 6 pkt. Motherwell FC zdobywa punkty na własnym stadionie regularnie, natomiast Hamilton passa 6 spotkań bez wygranej. Myślę że gospodarze będą chcieli się przybliżyć punktami do pierwszej dwójki i jednocześnie odskoczyć od goniącego Hearts. Obrona Hamiltonu jest najbardziej dziurawa z całej Scottish Premier Leagu e stracili jak dotąd 20 bramek w 9 spotkaniach. Liczę na zwycięstwo Motherwell FC. Do zespołu Motherwell powracają Jamie Murphy i Keith Lasley.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Glasgow Rangers - Inverness Caledonian Thistle 1:1 (1:0)
Może to znowu szukanie niespodzianki na siłę, ale jest ku temu, moim zdaniem, niemała szansa. Oczywiście nie ulega jakimkolwiek wątpliwościom, iż zespoły z Glasgow przewyższają całą resztę ligowych rywali co najmniej o klasę i w każdym meczu są zdecydowanym faworytem.
Przed tygodniem zespół z Ibrox odniósł niezwykle ważne zwycięstwo w pierwszych w tym sezonie Old Firm Derby. Wygrana na terenie rywala i to 3:1 na pewno mocno podbudowała podopiecznych Waltera Smitha. 3-punktowa przewaga nad rywalem zza miedzy z pewnością sprawia, iż w szatni The Gers panować będzie teraz większy spokój. Odwieczni rywale od samego początku rozgrywek szli ze sobą &quot;łeb w łeb&quot;, ale to aktualny Mistrz Szkocji ma teraz ten komfort przewagi punktowej i świadomość, iż ewentualna porażka nie pozbawi ich fotelu lidera. Tylko coś mi się zdaje, iż wypracowana przed tygodniem przewaga może już stopnieć właśnie jutrzejszego popołudnia.
Inverness z każdą kolejną kolejką pokazuje, iż mimo roli beniaminka, trzeba się będzie z tą drużyną liczyć, gdyż gra naprawdę dobrą piłkę, o czym najdobitniej świadczą osiągane przez nią wyniki. Widać, że Terry Butcher &quot;odwala&quot; w Caley Thistle kawał dobrej roboty. The Gers z pewnością są już myślami przy wtorkowym meczu na Mestalla, gdzie stoczą bój z tamtejszą Valencią, który to da tak naprawdę niemal pewną odpowiedź na pytanie, czy zobaczymy zespół Glasgow w fazie pucharowej, co na pewno byłoby niebywałym sukcesem (są naprawdę blisko i na pewno nie chcą tej okazji zaprzepaścić). Czy w związku z tym odpuszczą sobie mecz z Inverness? Nawet jeśli tak, to różnica w potencjale obu drużyn zdecydowanie przemawia na korzyść The Gers. Ja jednak zaryzykowałbym typ X2 @3.80 (unibet) ✅, ale to tak bardziej dla zabawy (a jak wiadomo bukmacherka to nie zabawa ;)).
Moje typy:
goście strzelą @ 1.833 (sportingbet) ✅ i co za tym idzie:
obie strzelą @1.95 (sportingbet) ✅
Rangersi tracili przynajmniej jedną bramkę w 7 z 9 spotkań w tym sezonie, więc dlaczego rewelacyjny beniaminek miałby również nie osiągnąć tej sztuki?

Dundee United - Hibernian FC 1:0 (0:0)
Bez wątpienia najciekawszy mecz tej kolejki. Jutro na Tannadice Park należy spodziewać się zaciętej gry i sporej ilości bramek, których w spotkaniach z udziałem The Hibees ostatnio po prostu nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, iż zespół z Edynburga tracił przynajmniej jedna bramkę w każdym meczu w tym sezonie! Zresztą w przypadku Dundee jest tak samo! :). Również ani razu nie udało im się zachować czystego konta i aż 6 z 9 spotkań z ich udziałem kończyło się wynikiem overowym.
Moje typy:
over 2.5 @1.909 (sportingbet) ⛔
obie strzelą @1.70 (unibet) ⛔

BB: No niestety. Plusy nie są w stanie &quot;przysłonić&quot; minusów, gdyż typów na mecz Dundee z Hibernianem naprawdę byłem pewien.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Glasgow Rangers - Inverness Caledonian
Fakt, Rangersi są niezwykle blisko awansu do 1/8 Champions League, co byłoby dla nich wielkim osiągnięciem. Na pewno zrobią wszystko aby wywieźć punkt z Estadio Mestalla, obawiam się jednak, że to zadanie może okazać się zbyt trudne dla Szkotów. Nie o tym jednak teraz mowa. Dzisiaj o godzinie 16 czasu polskiego znakomicie prezentujący się ostatnimi czasy zawodnicy Waltera Smitha zmierzą się na Ibrox z Inverness. Goście radzą sobie w tym sezonie całkiem przyzwoicie, przede wszystkim na wyjazdach, gdzie nie doznali jeszcze porażki. Kilmarnock, St. Mirren czy Hibernian to jednak zespoły z dolnych okolic tabeli, którym atut własnego boiska absolutnie nie pomaga. Wie o tym nie tylko dzisiejszy rywal mistrzów Szkocji. Rangersi bez większych osłabień powinni udowodnić, że przekonujące zwycięstwo w derbach z Celticiem nie było dziełem przypadku. Czas także zrewanżować się za ubiegłoroczną przegraną z Inverness 0:1. Liczę na wygraną &quot;The Gers&quot; różnicą co najmniej dwóch bramek.
Moja propozycja: Glasgow Rangers (-1) - 1,70 Expekt ⛔
// Brawo Belfast Boy! ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Motherwell FC - Hamilton Academical 0:1 (0:1)
Popularni Akademicy nie cieszyli się z ligowego zwycięstwa już od 6 kolejek, kiedy to wygrali na wyjeździe z beniaminkiem Inverness 1:0 (28 sierpnia!), co było zresztą ich jedynym, jak dotąd, zwycięstwem w tym sezonie. Czy z taką grą mają dziś czego szukać na Fir Park, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z &quot;trzecią (obecnie) siłą&quot; Scottish Premier League?
Ekipa The Well pokonała przed tygodniem (i to nie strzelając samodzielnie żadnej bramki ???? ) przed własną publicznością mocne Dundee United 2:1. Nie widzę innego rozwiązania dzisiejszego popołudnia jak to, by bez większych problemów uporali się z piłkarzami Billy&#39;ego Reida.
W 6 ostatnich potyczkach ligowych Motherwell przegrało tylko raz (na wyjeździe z Glasgow Rangers), notując w tym czasie aż 4 zwycięstwa. Widać, iż zespół prowadzony przez Craiga Browna jest w formie.
Oba zespoły przystąpią do meczu bez poważniejszych osłabień.
Moje typy:
Motherwell @1.83 (bet365) ⛔, a nawet:
Motherwell (-1) @3.10 (bet365) ⛔
BB: Bez jaj. Hamilton nie miał kiedy się przełamać... Raczej nie dało się tego przewidzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom