>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pływanie

odi 2,3K

odi

Forum VIP
200 metrów stylem dowolnym mężczyzn
Renwick R. - Dwyer C 1,45 - 2,55 Unibet
Dwyer C - Renwick R 1,62 - 2,02 STS
Trochę duża rozbieżność !!!
Już chyba nieaktualne z tego co popatrzyłem, potraktowane jako błąd bukmachera ;)
 
oki 270

oki

Użytkownik
taki oto dubelek z unibetu:
100m K grzbietowym
Seebohm-Tarakawa 1
Peltron-Baumrtova 1
ako 1,76 ✅
Seebohm i Peltron to zawoniczki, ktore powinny zajac 2. i 3. miejsce na podium. W polfinalach Australijka szybksza o 0,32 od Japonki, natomiast Amerykanka ponad pol sekundy szybciej od Czeszki.
100m K klasycznym
Moller-Pedersen - Larson 1 1,5 ✅
W prawdzie Dunka preferuje 200m tym stylem, ale na 100 tez jej idzie calkiem dobrze i powinna zajac 4. miejsce w finale. Plynely w tym samym polfinale i Pedersen byla o 0,6s szybsza. W eliminacjach roznica bardzo podobna
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Kolejny dzień Mistrzostw Świata. Dziś 5 finałów, ale mniej ciekawych typów:

100 m stylem grzbietowym mężczyzn Plummer D - Irie R 1 @ 1,35 STS- Amerykanin lepszy zarówno w eliminacjach ( 53,62 - 53,66 ) , jak i w półfinale ( 53,10 - 53,41) . Powalczą pewnie o brąz, uważam , że zwycięsko z tej walki wyjdzie Plummer. ✅

1500 m stylem dowolnym kobiet - Boyle D - Kapas B 1 @ 1,60 STS najdłuższy dystans, w eliminacjach minimalnie lepsza Węgierka, ale patrząc na międzyczasy przez większość dystansu to Nowozelandka płynęła szybciej. Nie oglądałem tych wyścigów, nie mogę więc stwierdzić czy osłabła czy odpuściła. Na pewno płynęła w mocniej obsadzonym biegu. Liczę, że dziś przez cały dystans utrzyma się przed Kapas. ✅

Ledecky pływa kosmicznie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Na 100 metrów grzbietem jest &quot;szalona&quot; Missy i Seebohm. Jeśli Missy znów sobie skoczy jak do wanny to może nawet Seebohm wygra tym razem, bo obie pływają dużo wolniej, niż w sezonie IO.
Stawiam, że Seebohm wygra z Pelton 1.55 ✅.
Na 100 grzbietem M pod formą jest Lacourt. W formie jest Stravius, ale nie sądzę, żeby dał radę pocisnąć Greeversa. Greevers po 1.75 ✅ to nie najgorsze opcja.
100 klasykiem. Wiadomo tu się liczy tylko blondyna. Uważam, że załapią się z nią tak do 3/4 dystansu Efimowa i Hardy, a potem stoczą walkę o srebro. Obie dały radę tyle gonić blondynę - jedna w SF, druga w Qwalch - więc powinny też w finale. Hardy na podium 1.55 ✅.
Na 1500 uważam, że H2H Belmonte - Boyle 1.72 ⛔ warte gry na Belmonte. Hiszpanka w SF prawie pobiła rekord Hiszpanii. Jest w formie i w finale popłynie zapewne mocniej.
Na 200 kraulem równo to wygląda. W finale może odpalić z 4 zawodników. Ciekawe, czy Izotov znów się nie posypie psychicznie jak na IO. Z drugiej strony ruskie płacą gigantyczne pieniądze. Renwick głową muru nie przebije, ale z Dwyerem H2H dla niego 1.6 ⛔. Reszta ryzykowna. Nie wiadomo, czy Angel nie odpali, Lochte też pod formą, ale też może nagle popłynąć coś przyzwoitego, Izotov niestabilny, ale żeby wygrać to raczej poniżej 1.46 trzeba będzie płynąć, bo wyniki półfinałów dość nieprzyzwoite. Phelps się śmiał, bo pewnie sobie myśli, że przy takich wynikach to bez treningów, by z nimi mógł rywalizować.
Agnel do geniusz ????
 
H 187

h778

Użytkownik
Czy są gdzieś kursy na rekord świata Meilutyte?
Jak ktoś szuka pewnego zysku, to warto zagrać Meilutyte + Ledecky, kurs w bet365 1.18, a jedyną możliwością przegranej jest chyba falstart jednej z nich.
Lochte po 1.66 według mnie też spokojnie do gry, w kwalifikacjach i półfinałach tak na dobrą sprawę popłynął tylko po jednej pięćdziesiątce na poważnie, w finale powinien nie dać Izotowowi większych szans. Tobet ma kurs 2.55 na wygraną Hagino z Agnelem, warto spróbować, bo Japończycy lubią sprawiać miłe niespodzianki, a Francuzi wręcz przeciwnie. ;)
Wow, niesamowity Agnel... ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś przed nami 4 finały, każdy zapowiadający się fantastycznie:

200 m stylem dowolnym kobiet Costa Schmid M - Bonnet C. 1 @ 1,30 STS ✅- Hiszpanka lepsze czasy od Francuzki, może powalczyć nawet o medal, Bonnet nie ma raczej na to szans.

200 m stylem motylkowym mężczyzn - dwa typy, zwycięstwo Ch. de Closa wydaje się pewne @ 1,30 STS✅, do tego pojedynek Clary T - Skvortsov N 1 @ 1,70 STS⛔????- to finał najbardziej nas dziś interesujący, o medal powalczy Paweł Korzeniowski, stawka wyrównana, Rosjanin od lat rywal Polaka na najważniejszych imprezach, zawsze groźny, ale na tych Mistrzostwach gorsze czasy zarówno od Pawła jak i Amerykanina. Clary na pewno będzie walczył o medal , choć forma chyba nie najlepsza . Myślę, że jednak na Skvortsova wystarczy.

50 metrów stylem klasycznym mężczyzn - gram na zwycięstwo C. van der Burgha , STS daje 1,50✅ , biorę w ciemno, choć wczorajszy wynik Dugonjica robi wrażenie, wydaje mi się jednak, że dziś tego nie powtórzy. Najkrótszy dystans, wiadomo, wszystko się może zdarzyć, ale po złoto sięgnie reprezentant RPA.

800 m stylem dowolnym mężczyzn McBroom M. - Mellouli O 2 @ 1,55 STS⛔ - czas w eliminacjach lepszy Amerykanina , ale nie sugerowałbym się tym. Tunezyjczyk specjalista od długich dystansów, powalczą pewnie 0 4 miejsce, choć może Mellouli o podium? zobaczymy. Jednak tempo, które narzuci pewnie Chińczyk Sun Yang dłużej wytrzyma reprezentant Tunezji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Na pierwszy ogień dziś pójdzie 200 motylkiem. Jeśli wyścig nie będzie za szybki to z szansami na medal dla Korzenia.
Niepodważalnym faworytem jest le Clos 1.25 ???? ✅, który bawił się w SF.
Natomiast o medale powalczy grupa chłopa, czyli Korzeń, Clary, Wu, Skortsov też może.
Nie ma Phelpsa, Jukicia, Matsudy, więc będzie ciekawie.
Ja stawiam, że Clary będzie na podium 2.45 ⛔.
Wu wygra z Chenem 1.45✅. Korzeń wygra z Wu 1.72✅. Za drobne Clary wygra z Korzeniem 2.7⛔.
200 metrów dowolnym kobiet. Wiele zależy, jak szybki będzie wyścig. Jeśli będzie poniżej 1.56 to praktycznie liczyć się będzie pewnie tylko Franklin, jeśli dobrze wskoczy do wody oraz Pellegrini i może Muffat, choć ona jakoś na wybitną formę nie wygląda. Sjostrom jest w formie, ale nie sadzą, że może uzyskać coś więcej, niż podium. Schmid raczej też zrobiła maks w SF.
Trudno wyrokować, skłaniam się na win Pellegrini - ona lubi pływać na środkowych torach. Jednak zagram coś takiego Schmid - Sjostrom, na Schmid 2.2 ⛔.
W klasyku nic sensownego do grania nie ma. Mogą być jakieś niespodzianki, jak na 50 motylem - oprócz Burgha, jeśli już. Za duże ryzyko.
Na 800 natomiast Cochrane - Jaeger na Cochrane 1.4 ✅.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Dziś 100 dowolnym i mam nadzieję, że Magnussen tym razem nie skorzystał nocą z polskiej wódki, jak to zrobił na IO. W związku z tym stawiam na Magnussena 2.0 ✅.
Na 200 zmiennym faworytem jest Lochte, który zwalniał w kraulu. Mocny jest Hagino i myślę, że dorósł do medalu, ale kursy wiadomo.
Można postawić Laszlo wygra z Perreirą 1.4 ⛔.
50 grzbietem siłę pokazała Fu. Bez tekstylnych strojów Zhao nie pływa już tak szybko. Tutaj myślę, że Terakawa będzie na podium 1.45 ✅.
200 motylkiem uważam, że przed własną publicznością wreszcie powinna wygrać Belmonte 1.7 ⛔. Pewnie wygląda Hoshi wygra z Jakabos 1.28 ✅.
Jednak do medali jest worek zawodniczek, czyli Adams, Hosszu, Hoshi, Jiao, a nawet Liu Zige. Czuję, jednak że Adams nie będzie na podium i jakaś z koalicji azjatyckiej odpali w tym wyścigu.
USA kontra Australia w sztafecie {mają Franklin i wszystko jasne} 1.37 ✅.
P.S. Szkoda Belmonte. Laszlo znów się opierdziela, ale już znamy faworytów na 400 ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 187

h778

Użytkownik
Ja zagrałem za drobne na Hosszu po 7.00, ona w tych mistrzostwach zwariowanie pływa. ???? Choć obawiam się, że może dać znać o sobie zmęczenie.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Magnussen J 1-3 @ 1,22✅
Hagino K. 1-3 @ 1,15✅
Terekawa A 1-3 @ 1,35
✅

Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby cała trójka nie zdobyła medalu.

Do tego sztafeta Hiszpania - Kanada 1 @ 1,70✅ - duży kurs, Hiszpanki dużo lepsze w eliminacjach, tory obok siebie, wsparcie publiczności, to mnie przekonało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Dziś 100 metrów dowolnym i nie tak jak u mężczyzn, że mega są faworyci.
Nie ma Ottesen, która się wycofała i Herasimeni.
Faworytką niby jest Campbell. W formie jest Sjostrom.
Stawiam, że Kromowidjojo jednak stanie na podium 1.6 ✅.
Za drobne Hemskers - Steffen 2.2 ✅. Brita bez tekstylnych pływa słabo. Najlepsza lata też ma za sobą. Niemcy znów przeciętnie przygotowani do zawodów.
Sjostrom - Franklin 1.45 ✅. Nie sądzę, żeby Missy idealnie skoczyła do wody, popłynęła poniżej 53. Zabraknie jej pewnie z 20 metrów basenu, żeby poszaleć. W sztafecie na 200 mimo, że musiała gonić Australijkę popłynęła 54.65 pierwszą setkę. W sztafecie na 100 53.51. To za mało nawet na medal, tak myślę, że szybciej nie popłynie.
Sjostrom w sztafecie 52.95 na 100, czyli Szwedka będzie pływać grubo poniżej 52.
Właściwie na podium może być jedna z 6 zawodniczek, bo każda z nich może w teorii popłynąć jakiś genialny wynik.
U kobiet na 200 żabą na początek myślę o H2H Kaneto kontra Solnceva 1.5 ✅ na Kaneto. Mimo wszystko to rekordzistka Azji.
Można również spróbować Garcia Urzanqui, bo jest w formie i jeśli popłynie jak w SF to wygra z Lawrence, to po 2.1 ⛔.
Za drobne można też zagrać Efimowa win 4.0 ✅. Pedersen pobiła rekord świata. Ruska też prawie, ale może odpuściła. Teraz będzie walka łapa w łapę. Wynik może być słabszy, a Rosjanka ma lepszy finisz.
Na 200 grzbietem są Ci sami faworyci. Doszedł Hagino, ale wątpię, żeby miał szansę wygrać nawet z Irie. Mam nadzieję, że Clary się oszczędzał, Lochte narzeka, że mało trenował, więc Clary 2.25 ⛔.
W żabce wiadomo jest tylko Gyurta, a reszta może się bawić w innym basenie. Gyurta pociągnął w SF Kocha.
Stawiam Tateishi kontra Yamaguchi, Tateishi 2.9 ⛔. Jamieson - Sinkievich 1.72 ✅. Jamieson na podium 2.75 ⛔.
USA 4*200 1.35 ✅. Większość ekip nie ma kogo dokładać, płynęli najmocniejszymi składami rano. Amerykanie dołożą, co najmniej Lochtego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Na 50 motylem są dwie faworytki. Ottesen i Hallsal.
Ja myślę, że warto zagrać Volmer kontra Dekker na Amerykankę. 1.9 ⛔.
Dekker już swoje lata ma i dlatego przeciw niej.
Hallsal kontra Kromowidjojo. Mimo wszystko Hallsal Powinna popłynąć szybciej, tak jak w qualach. 2.3 ⛔
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Na 50 motylem, uważam że wygra Manadou 1.85 ⛔. Forma jest olimpijska. Jedyny kto pływać może tak jak Francuz to Cielo, ale już nie te lata.
Trzeba będzie pływać 21.3, żeby wygrać.
Myślę, że można pograć Bousquet - Morozov na Francuza 2.55 ⛔.
Jeszcze Cielo na podium 1.45 ✅. Jest w formie, co było widać na 50 kraulem.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
100 Motylem. Lochte świetnie popłynął SF.
Stawiam Korotyshkina na podium 1.65 ⛔.
Deibler z Tsurkinem 1.25 ✅.
Na 800 tak, jak na 200 kobiet jest tylko Ledecky.
Stawiam Belmonte ⛔ na podium po 2.15. Według mnie Hiszpanka zrobiła taki sam numer, jak na IO, czyli popłynęła leciutko kwale.
Dorzucam Belmonte z Kapas 1.4 ⛔.
Suton - Pinto na Sutton 1.55 ✅.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Na 1500 metrów chiński Hulk ma złoto w ciemno.
Walka może się odbywać o trzecie miejsce.
Stawiam na włoskiego weterana - Paltrinieri 1.75 ✅.
Jeonson powinien też pokonać Harrisona. Po pierwsze jest bardziej doświadczony, a po drugie ma lepsze czasy 1.55 ⛔.
W sprintach lepiej grać za mniej nawet pewne rzeczy, bo niespodzianki bywają spore, jak poślizgnięcia się w grzbiecie. U kobiet nieco mniej niespodzianek bywa, ale u facetów to ława płynie.
Na 50 dowolnym tylko dwie zawodniczki pływają obecnie czasy na zwycięstwo. Moim zdaniem mimo czasów z SF i Qwal. szansy są 50/50. Kromowidjojo bardziej zmęczona, więcej pływała, ale bardziej doświadczona.
Za drobne po kursie 4.0 ✅ można.
Z H2H myślę, że Halsall jednak coś popłynie i z drugą Campbell wygra 1.55 ✅.
Podobnie Ottesen powinna wygrać z Sjostrom, bo to dużo lepsza sprinterka - 1.45 ⛔.
W grzbiecie na 50 wygląda, że tylko 2-óch facetów może pływać naprawdę szybko. Wypadło pechowo dwóch świetnych zawodników, czyli Plummer oraz Zandberg. Z dwójki Francuzów stawiam, jednak na Lacourta 2.05 ✅, który potrafił pływać nawet 24.07.
Wideboer, aż szok, że jest w finale. Dawno nie pływał tak szybko bez tekstylnych. W parze z Orzechowskim stawiam na Brazylijczyka 1.5 ⛔.
W żabce, jak Ruta nie skoczy źle to powinna to wygrać spokojnie. Raczej nikt nie będzie pływał tak szybko, jak Ruta, Efimova i Hardy.
Efimova wydaje się doskonale przygotowana do tych MŚ i z Hardy powinna wygrać 1.45 ✅.
Larson też ładnie wygląda przeciw Chocovej, która została pociągnięte przez dziewczyny ze wchodu w SF 1.4✅.
W zmiennym kobiet 1.3 na USA ✅ wygląda, aż za pewnie. Australijki nie mają odpowiedniej żabkarki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Wszystkie kursy poniżej z Unibet, ale to już chyba było pisane w tym wątku.
W qwalach zmiennym wszyscy się oszczędzali, ale to nie dziwne bo to bardzo męczący dystans.
Wiadomo, że pływanie powyżej 4.11 nie powinno nawet dać medalu.
Stawiam na młodego Hagino 1.65 ⛔.
Perreira wyglądał na zmęczonego. W tym roku też za szybko nie pływał.
Clary to wiadomo, co on robi na tych MŚ - maks medal może zdobyć, bo od Seto to on jest zdecydowanie lepszy.
Reszta może w normalnej formie oglądać buty Japończyka.
Verraszto - Wallace na Węgra 1.45 ✅. Stawiam na doświadczenie i umiejętne rozłożenie sił.
Hagino - Kalisz. Na Japońca 1.5 ⛔. Kalisz to nie Phelps.
Ostatnie zaufanie dla Clary. Clary na pudle 1.85 ⛔. Wystarczy, że popłynie 4.10 i ma medal. Nie wiem, czy to zrobi, ale za drobne można, bo możliwości w porównaniu do reszty ma ogromne, zwłaszcza w dowolnym oraz motylu.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Zmienny kobiet będzie ciekawy, bo Shiwen nie jest w formie z IO.
Z H2H dobrze wygląda DiRadio - Otsuka 1 1.35 ✅.
Myślę też, ze Miley pokona zmęczoną już Belmonte 2.3 ⛔.
Za drobne myślę, że wart gry jest wygrana Beisel po kursie 9.0 ⛔.
Według mnie Shiwen nie jest w stanie popłynąć szybciej, niż 1.32.
Hosszu szalała w qwalach i zrobiła prawie życiówkę, ale ona pływa tak dużo na każdym MŚ, że może jej sił jednak zabraknąć, choć ambicji na pewno nie.
Plus Biesel jest młodsza, ale już doświadczona.
W sztafetach u kobiet można spróbować na podium Rosję 1.35 ✅. Efimova to duża przewaga.
U mężczyzn Rosja ma mocniejszy skład na każdej pozycji oprócz grzbietu i daję ich przed Francją 1.75 ⛔.
Szkoda Polaków i DNS, bo w połowie dystansu mieli lepszy czas od Rosjan, a potem był Korzeniowski i Czerniak :-(
Stawiam też Rosja przeciw Japonii 1.9 ⛔. Przewaga w grzbiecie, bo jest Irie. Jednak Kitajima bez formy, nie te lata, a Skvortsov i Lobintsev, a może Izotov to spora przewaga w kraulu i motylu.
Daję też Węgrów przed Niemcami 2.0 ⛔, a nuż Gyurta poszaleje.
Za drobne na win Australii tylko 4.5 ⛔. Jeśli popłynie Magnussen może być różnie. Liczę na to, że Sprenger popłynie mocny wynik żabką, a Amerykanie nie mają sensownego żabkarza i Finkowi, czy Cordesowi to Sprener może włożyć nawet ponad sekundę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
W sztafetach u kobiet można spróbować na podium Rosję 1.35. Efimova to duża przewaga.
W sts mozna zlapac kurs 3.5 Rosja ✅ na podium sztafeta kobieca... posprawdzalem i przeanalizowalem sklad poszczegolnych reprezentacji w oparciu o wyniki oraz komentarze udzielajacych sie osob w tym dziale i uwazam, ze to bardzo dobry bet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom