>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PŁACZ OF THE DAY EDYCJA 3 - US OPEN 2015

pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
:browar565:????
Ale się uśmiałem ????

&quot;mam nadzieje ze po tym meczu nadal pojdzie do wiezienia, ludzie zobaczcie co on zrobil 6-3 6-4 3-1 i puscil mecz.&quot;
&quot;cyrk bedzie jak nadal z 6-3 6-4 3-0 sprzeda mecz jesli tak bedzie to powinni mu rece uciac na zywca zeby zapamietal do konca zycia swoje kur... sprzedawanie.&quot;
Leżę na podłodze i nie wstaję ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 9.
Turniej wchodzi w decydującą fazę, a płacz cichnie, jednak nie na tyle, aby zamknąć ten temat na forum ;)
1. Marcin na posterunku:
djoko demoluje 6-1 w 1 secie zeby potem przegrywac 3-0 w 2 secie i niech ktos nie powie ze to jest serbski sprzedawczyk.
Boris Becker trener djokovica nawet nie patrzy na mecz tylko w telefonie cały czas obstawia dlatego ma całe tyły za soba obstawione żeby nikt nie zajrzał mu za plecami jak stawia kase, jedno zdjęcie za pleców zrobic Beckerowi i cały team Djokovica jest ugotowany i można ich szantażować.
właśnie Djokovic sprzedal 2 seta a Beker wszystko stawial z telefonu ciekawe co jeszcze za atrakcje wymylili w tym meczu.
2. Inne płacze:
Errani z Pennetta siano we lbie
co ta Vinci za patologię gra z jakieś pół godziny już masakra.
wydaje mi sie ze grubas Matkowski musi wiecej żreć bo za chudy jest...by sie wstydził zawodowy sportowiec
Kuzwa drewniany Marin bedzie sie obsrywal do rana a ja chce juz inne mecze widziec
kicker moglby sie od tych malp nauczyc jak sie sprzedaje show kierwy dwie
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 12. - PÓŁFINAŁY
1. Flavia Pennetta - Simona Halep:
Halep to Berdych tenisa zwykła pusia ????
Jak ja nie lubię Rumunów ????
3*-1 -&gt; 3-4* zaraz. ***** jaka ona jest..
No nie wytrzymam, Halep kur** bierz się do gry albo spie***** do tej swojej rumunii, no co za babsko....
Ona nie potrafi wygranej piłki wygrać!!!!
Ale i tak bym puknął Simonkę z tymi piersiami co teraz
2. Serena Williams - Roberta Vinci:
Tłuścioch myśli że na stojąco samo sie wygra ;D
antykobieta ze swoim antytenisem fuuuuj
Klucha zacznie płakać bo nie wygrywa wszystkiego na stojąco ona powinna grac w teatrze
Gratulacje czarna tak to jest jak się lekceważy
jak patrze na Serene to mysle, czy mamy do czynienia ze zwierzeciem czy z normalna kobieta ????
Dzikuska macha ręką do zoo
hahahha bambus spadaj do afryki na drzewo a nie jakis klasyczny szlem w glowie ???? ????
3. Novak Djokovic - Marin Cilic:
mam nadzieje że ta pasywna fałszywa serbska ***** nie potrafiąca się zachować na korcie w końcu przewali
czemu ta kloda tak z tsonga nie serwowala?
niech on skreczuje,przecież to jest przypał takie widowisko w półfinale..
Kreczuj!! Nole u18,5 to było promo, znowu kombinwcje urwa!
Po co on sie dalej kompromituje ? Moglby skreczowac i chociaz zwrot bym mial :/
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 13. I 14. - FINAŁY
o 7 egzamin ale ch** trzeba oglądać w końcu finał US Open
No raczej ;)
Novak Djokovic - Roger Federer:
Płacze nad Djokovicem:
z djokiem to ja ostatnio amarene pilem
djoko chyba jeszcze na amarenie jest bo daje sie polamac wlasnie
djoko pewnie na klina znowu amerene wypil i teraz sie przewraca
Jak Djokowi minie sraka, ze mogl przed chwila skrecic kostke ubezpieczona na miliard funtow to wszystko wroci do normy
Kur*a ramie roz*ebane
Krwawi jak zarżnięty świniak
Płacze nad Fedexem:
Niestety klasyka, Roger zesrany po pachy jest męki ogromne przy wlasnym.
jakim cudem on wygral tyle szlemow z taka glowa ? czy to na staros sie piep*** ?
Poki co to obaj wypierdalac na korki z serwisu do Errani ????
Brawo Roger BRAWO 0:40 do przegranego gema BRAWO chora glowa, chora ***** glowa.
aż się prosi o wpierdol, normalnie błaga o to, zenada
No skurwiel proste piłki wyrzuca w auty no co za pajac
Albo Roger to sprzedał albo nie wiem, takie rzeczy dziś podejrzane gra że nie ogarniam umysłu
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
KONIEC TURNIEJU - WYBIERZ NAJLEPSZEGO PŁACZKA
Morze łez przelane, tona chusteczek zużyta, pora wybrać największego płaczka US OPEN! Głosujcie w ankiecie podpiętej do tematu!
Oto nominowani (kolejność przypadkowa):
DeepRed - dramatyczne płacze pełne przejęcia i desperacji, wulkan emocji, jak twierdzi ma w dupie ten konkurs i mówi co myśli, jednak momentami jego płacz był bardziej przeraźliwy niż odgłosy, jakie wydaje z siebie Svetlana Kuznetsova w TB trzeciego seta;
MILO93 - wicelider w kategorii częstotliwości płaczu, zwolennik prostoty przekazu, przeszkadzał mu m. in. Vasek Pospisil co nie chciał skreczować oraz kolor skóry Monfilsa;
Siekiera512 - forumkowy szaman, nominacja za zaksięgowanie zwycięstwa Troickiego z Youngiem w połowie 3. seta i koncertowe zatopienie typu, za zatopienie Murraya z Andersonem, a także w kategorii etniczno-rasowej za zapędzanie Dustina Browna do klatki;
marcin1981 - chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, specjalista od sprzedanych meczów , przeciwnik kreczów, jego marzeniem jest m. in. porwanie i przetrzymywanie Nadala (i przystawienie mu noża do szyi) oraz rzucenie się na Djokovica jak go tylko spotka (trzymamy za słowo!);
defox - za dopingowanie Sabiny Lisickiej oraz hejt na Misaki Doi, dziewczynie mocno się oberwało za przegranie meczu z 1-0, 6*-5, 40-0 ????
Jeśli uważasz, że kogoś zabrakło w nominowanych, możesz wyrazić swoje zdanie odrębne ????
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Zdecydowanie w top3 powinien się znaleźć użytkownik KoVal, jego nieobecność w tym zestawieniu jest dla mnie największym zaskoczeniem.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Zdecydowanie w top3 powinien się znaleźć użytkownik KoVal
????

w ogóle to świetny przegląd idiotów którzy się powinni u stabilnych emocjonalnie userów znaleźć w ignorach, zupełnie inaczej wtedy hp się czyta, mocno polecam :cool:

pozdr.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
dla marcina powinna być osobna nagroda, płaczu w tym nie było, siekiera już wystarczająco pokrzywdzony przez los jest, głos na dipred, dzięki takim osobom, którzy mają dodatkowo rangę, opinia o forum jest jaka jest ????
 
Do góry Bottom