>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Półfinał] Anglia - Niemcy MME U-21 [27.06.2017 / 18:00]

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi







Kursy od: bah

W pierwszym półfinale wyraźnym faworytem do awansu jest ekipa Niemiec. Anglii jakoś udało się przebrnąć przez fazę grupową i tak naprawdę w spotkaniu z Polską pokazali swoją siłę i moc. Czy uda im się sprawić niespodziankę?

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.





 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Mecz lada chwila a tu taka cisza? ????
Niemcy w dwóch pierwszych meczach z Czechami i Danią pokazali kawał dobrej gry, później przytrafił się słabszy mecz z Włochami, ale pewnie gdzieś tam z tyłu głowy mieli już przekonanie o awansie, zresztą druga połowa to typowe klepanie, choć trzeba przyznać, że Italia zagrała świetne zawody.
Jak to mówią, w turnieju zawsze przydarzy się jeden słabszy mecz, Niemcy już taki zaliczyli. Anglia zaś jedynie z Polską zagrała na dobrym poziomie, ze Szwedami i Słowakami nie pokazali wielkiej siły, zaś na tle fatalnie dysponowanych Polaków ciężko obiektywnie stwierdzić czy Anglicy rzeczywiście są mocni.
Dużo zależeć będzie od Gnabriego i Weisera, z Włochami nieco zawiedli, ale wcześniej grali znakomity futbol.
Poszedłbym w stronę rzutów rożnych - Anglia nabiła ich kolejno 7 ze Szwedami, 6 ze Słowakami i 8 z Polakami. Niemcy zaś mieli 7 korków z Czechami, 8 z Duńczykami i 5 z Włochami. Over 9,5 @1,81 w Uni do gry. ✅
A Wy coś gracie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
5567 719

5567

Użytkownik
Nie dziwię się, ze tu taka cisza, gdyż naprawdę ciężko typować ten mecz, nawet dla tych, którzy oglądali wszystkie spotkania obu zespołów w turnieju. Buki również nie sa jakos mocno po stronie jednego zespołu, w tej chwili kursy na awans to 1,99 - 1,70 na korzyść naszych sąsiadów. Wypada się zgodzić z tymi kursami. Mnie szczerze mówiąc zaskoczyli troche Anglicy w tym turnieju, bo sadzilem, ze to będzie ekipa z nazwiskami, ale nie stanowiąca monolitu, tak jak to na ogol bywa na wielkich turniejach z Anglikami. Tymczasem zobaczyłem drużynę, ktora ma wiele jakości i prezentuje naprawdę wysoką kulturę gry, aż momentami przyjemnie się ogladalo grę tych chłopaków. Z kolei Niemcy... Jak zawsze bardzo mocna i solidna drużyna, bez względu na kategorie wiekową reprezentacji, &quot;drużyna turniejowa&quot;. Zaczęli dobrze turniej, mecz z Włochami słabszy, ale nie musieli go wygrać, a jak wiadomo, zawsze troche inaczej się gra takie spotkanie (do tego kto wie jakim wynikiem skończyłoby się tamto spotkane, gdyby sędzia uznal prawidłowo strzelona bramkę przez Niemców na 1-0). Uważam, ze środek pola Niemców może zrobić w tym meczu różnicę - Arnold i Dahoud to dla mnie ogromna jakość tej reprezentacji. Dodajac do nich szybkiego i nieprzewidywalnego Gnabry&#39;ego, Weisera na skrzydłach, Selke w ataku, to o bramkę dla Niemców w tym meczu jestem spokojny. Mecz powinien być &quot;ciasny&quot;, dlatego troche zabezpieczam się typem podanym poniżej ---&gt;

Niemcy wygrają przynajmniej jedną połowę - TAK @1,74 (bah)⛔

E: Mocno pechowo. W 1 połowie zabrakło 5 min. i bramka dosyć przypadkowa. W 2 połowie przy 2-2 ze 3 setki i generalnie dominacja, w dodatku strzelili gola z minimalnego spalonego.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Witam wszystkich typerow, polecam wszystkim goraco granie w strone zwyciestwa druzyny Niemiec. Ladny jak do tej pory solidnie grany turniej przez druzyne Niemiec i mysle, ze dzisiaj moga przejechac sie nawet po druzynie Anglikow, ktora nie oszukujmy sie nie gra jakiegos wielkiego futbolu w Polsce. Kursy bardzo wyrownane i uwazam ze troche zawyzone w strone druzyny Niemiec.Polecam wszystkim ten typ i mysle, ze miekko wejdzie.
POWODZENIA!
Anglia U21 - Niemcy U21 2 @2.50
stake: 19.89f
est win: 49.72f
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Jeśli Anglia awansuje do finału to kurs na ich porażkę z kimkolwiek by nie zagrali powinien wynosić max 1.5. Takiej padliny dawno nie widziałem. Pressing jak na meczu oldboyów. Poza 15 pierwszymi minutami deklasacja to chyba nawet zbyt delikatnie powiedziane.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
ja znienilem znowu na awans Niemcow, dzis te cash outy leca mi jak powalone ale Anglia ma takiego farta dzis, ze tu i karne moga byc o zgrozo
 
Do góry Bottom