>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
S 406

skalp

Użytkownik
Witam, zasadnicze pytanie. Czy bonus jest nadal przez was narzucany i jeśli tak to jaka krotność jest aktualnie? Można na priv.
Jeszcze jakby się dało to bym też poprosił o czynnik brane pod uwagę przy limitowaniu stawek/wygranych.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Serdecznie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Istnieje również możliwość rezygnacji z bonusu startowego.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Jak długo czeka się na weryfikację konta?
Dokumenty wysłane tydzień temu i zero odzewu
Witamy, poproszę o Pana login na PW. Chętnie sprawdzę co się dzieje.
Proszę jednak pamiętać :
Do weryfikacji konta Dział Bezpieczeństwa będzie potrzebował:
- Dwa dokumenty ze zdjęciem (zdjęcia dobrej jakości / rozdzielczości)
oraz do wyboru:
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skrill (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media
Taki zestaw plików proszę przesłać na [email protected] W tytule proszę wpisać WERYFIKACJA
Proces weryfikacji trwa przeważnie 48h od momentu przesłania kompletu wymaganych dokumentów. Czas ten liczony jest tylko w dni robocze.

Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I was looking for information on other authoritative resources, but never found your support.
Support
Need help? Our English costumer service team is happy to help.
Customer service opening hours
from 8 am to 6 pm on working days (CET)

+46 935151120
https://otobet.com/en/support
8. Complaints

8.1. All complaints will be considered through an e-mail address [email protected] .
8.2. Complaint must include a first name, last name, email address, and the number of the claimed proof of the bet.
8.3. Otobet.com will not consider any claims or disputes on games to be valid unless said games are directly registered in the database files or records.
8.4. Customer can complaint up to 7 days after bet outcome. Claims reported after the deadline will not be considered.
8.5. Otobet.com is obliged to reply to the complaint within 14 days of the receipt of a complaint.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
????Czekam sporo ponad 48h na weryfikację dokumentów (regulamin mówi o maksymalnie 48h). Brak informacji o postępie weryfikacji, brak odzewu po pytaniach mailowych, liveczat nie działa, pod numerem telefonu podanym jako kontakt nikt się nie zgłasza...

Z niecierpliwością czekam, aż w końcu uda się wypłacić i uciekam od nich !

Obsługa klienta zdecydowanie na minus.????
 
bej 178

bej

Użytkownik
????Czekam sporo ponad 48h na weryfikację dokumentów (regulamin mówi o maksymalnie 48h). Brak informacji o postępie weryfikacji, brak odzewu po pytaniach mailowych, liveczat nie działa, pod numerem telefonu podanym jako kontakt nikt się nie zgłasza...
Z niecierpliwością czekam, aż w końcu uda się wypłacić i uciekam od nich !
Obsługa klienta zdecydowanie na minus.????
Panie, blisko miesiąc czekałem na przeprowadzenie weryfikacji.
Dokumenty wysyłałem kilkukrotnie, po czym kontakt mailowy się urywał.
e: A i tak myślę, że gdybym nie odezwał się do Otobet tutaj na forum to cały proces jeszcze byłby nieskończony.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
????Czekam sporo ponad 48h na weryfikację dokumentów (regulamin mówi o maksymalnie 48h). Brak informacji o postępie weryfikacji, brak odzewu po pytaniach mailowych, liveczat nie działa, pod numerem telefonu podanym jako kontakt nikt się nie zgłasza...
Z niecierpliwością czekam, aż w końcu uda się wypłacić i uciekam od nich !
Obsługa klienta zdecydowanie na minus.????
Witam, poproszę o Pana login zaraz zbadam sprawę.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Panie, blisko miesiąc czekałem na przeprowadzenie weryfikacji.
Dokumenty wysyłałem kilkukrotnie, po czym kontakt mailowy się urywał.
Udało się zweryfikować konto i wypłacić, czy po prostu brak info od nich i wypłaty?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
@MajkelN
W odniesieniu do Pana wypowiedzi, pragniemy zaznaczyć, iż proces weryfikacji Pana konta został rozpoczęty w dniu 13.09.2016. W przypadku gdy agenci Live Chat są zajęcie, można pozostawić wiadomość. Odpowiedź na Pana email została przesłana po około 30 minutach. Trudno więc mówić o utrudnionym kontakcie.

Niestety problem powodujący utrudnienia nie leży po naszej stronie.
Na każdym z przesłanych dokumentów widnieje inny adres pocztowy, ale żaden z nich nie potwierdza zarejestrowanych danych.
Informujemy, iż do chwili przesłania potwierdzenia adresu podanego podczas rejestracji konta Pana konto nie może zostać zweryfikowane.

---------

Najczęstszą przyczyną &quot;wydłużenia&quot; procesu weryfikacji jest fakt nie dostarczenia wymaganych dokumentów w odpowiedniej formie. Dokładne informacje można znaleźć w zakładce pomoc. Jeśli użytkownik dostarczy komplet (zdjęcia dwóch dokumentów tożsamości + przynajmniej jeden pliki z listy poniżej), wówczas weryfikacja nie trwa dłużej niżeli 48h.
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skril / Neteller (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media

W przypadku, gdy użytkownik prześle tylko jeden dokument tożsamości, bądź (najczęściej popełniany błąd) niezweryfikowany portfel elektroniczny, proces weryfikacji nie może zostać rozpoczęty. Czas na weryfikacje liczony jest od momentu przesłania KOMPLETU plików wymaganych przez Dział Bezpieczeństwa.


Pozdrawiam Zespół OtoBet
 
H 902

hank

Użytkownik
Bukmacher beznadziejny, to nie ma podlega dyskusji. Ale chciałem o czymś innym, jakie dwa dokumenty? To jest jakaś żenada, a jak ktoś nie ma dwóch dokumentów? Niedługo może będzie się trzeba osobiście stawić i będą mierzyć delikwenta czy się wzrost zgadza z dowodem. Adres na rachunkach też podaje się raczej korespondencyjny, więc tylko idiota może się tego czepiać. To jest ewidentnie robienie pod górkę klientowi, szkoda że jest tylu desperatów kombinujących z bonusami, bo takie śmieszne firmy same by się wykruszyły, a zostały tylko te u których faktycznie można pograć. A jak widzę ile postów jest w tematach, jakich 1xbetó, otobetów, betano czy innych firemek to aż jestem w szok. Mi by przez myśl nie przeszło żeby założyć tam konto, a co dopiero wpłacić depozyt.
 
H 902

hank

Użytkownik
Choćby kobiety nie mają, poza tym ciekawe czy by uznali taką książeczkę. Takie prawko mogą zabrać albo zwyczajnie nie mieć, a paszport nie każdy wyrabia, ja mam np. nieważny, bo poza Europe nie wyjeżdżałem i nie odnowiłem. I co wtedy z takim klientem? spuszczany na drzewo?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom