>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

OPOKER - 500 x 3,60 euro free

Status
Zamknięty.
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Promo juz było ,ale pewnie znajda sie osoby,ktore konta nie zalozyly .
Od dzis promocja znowu działa . Dostałem ja dla pierwszych 500 osob wiec szybko sie raczej nie wyczerpie

Mozna ja otrzymać tylko i wylacznie zakładajac konto z tego linku http://www.opoker.com/?ref=4626389 .Najważniejsze .Trzeba zagrać za te euro minimum 1 sit&amp;go w ciagu 48 godzin od zalozenia konta w przeciwnym razie nie wypłacą wygranych . Kasa od reki po zalozeniu konta
Nalezy ugrac minimum 20 FPP przed wyplata
Firma wypłaca pieniadze szybciej niz webdollar ????

Jesli znowu sie znajdzie jakis cudak piszacy,ze promo dziala prosto z ich strony to chetnie dam link o tym ,ze jednak nie dziala przy zwyklej rejestracji .Wczoraj to bylo sprawdzone :-D . Na glupie posty nie odpowiadam .Jesli ktos bedzie robil balagan w temacie otrzyma to na co zasluzy . Proste.
Promocje sa dla normalnych ludzi . Ostatnio poproawili system wiec multiaccount sa bardzo szybko wylapywane .
Miłej gry i duzych wyplat :spokodfhgfh:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
to jest boss tak? tym razem trzeba konto zalozyc w sofcie, czy mozna na stronie? bo ja tam konta nie mam, ale limit na bossa przekroczony mam ????
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
masz już 3 konta w BossMedia ???? trudno... nie pograsz bo jest taki limit
UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO! wszystko pisze w tym okienku
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Tak ,masz juz 3 konta w tej sieci .Najlatwiej zalozyc je poprostu z innego komputera i minimum raz sie zalogowac .Pozniej juz u siebie mozesz normalnie grac .
Tylko wtedy tez musisz z linku konto zalozyc zeby zaliczylo rejestracje
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Wygrałem 2 euro w Sit &amp; Go ???? ????
ale punktów FPP mi jeszcze nie dodało ????
no bo za taki jeden s&amp;g z wpisowym 3e to ani punkta raczej nie dostaniesz...
ja tez kase otrzymalem i calkiem ladnie idzie, juz 9e i s&amp;g rozegrany. Jeszcze 19FPP i wyplata leci na konto :spokodfhgfh: dobra promo rafal, dzieki
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Wygrałem 2 euro w Sit &amp; Go ???? ????
ale punktów FPP mi jeszcze nie dodało ????
Jesli wygrales 2 euro to pewnie grales 2+0,20 wpisowe ,wiec gdy bedzie kolejne 0,05 rake to otrzymasz 1 fpp .Przynajmniej tak powinno byc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom