>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OnGame

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Sieć OnGame charakteryzuje się jednym z lepszych klientów pokerowych z ciekawą grafiką i niestetyi dosyc duzymi wymaganiami systemowymi. Bardzo duża różnorodność turniejów zadowolić może każdego z ok 13 milionów zarejestrowanych graczy, ale brak jest tu efektownych wielkich turniejów czy częstych satelit do turniejów naziemnych.

Kilka poker roomow z tej sieci:
- Betsson Poker
- Betsafe Poker
- Red Kings
- Bet24 Poker
- Hey Poker
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
100 iPadów gratis

100 iPadów gratis

W kwietniu rozdamy aż 100 iPadów w naszej wspaniałej promocji! Czas jej trwania to 1 kwietnia do 30 kwietnia, a więc łącznie 30 dni. Oznacza to, że punkty gracza zgromadzone w tym czasie zaliczane są do tej promocji.
Zasady
Promocja zostaje podzielona na dwie części – micro/low stakes oraz medium/high stakes. Gracze będą mieli możliwość zdobycia iPada 16Gb Wifi w jednym z dwóch turniejów freeroll. Aby zdobyć ticket wymagane jest ugranie min. liczby punktów gracza w ciągu dnia i łącznie w ciągu 15 z 30 dni trwania promocji.
Wymagania są następujące:
* Micro i low stakes - zobowiązany jest do ugrania min. 50 punktów gracza w ciągu dnia 50 na stołach micro I low stakes przez min 15 z 30 dni czasu trwania promocji.
* Medium i high stakes -gracz zobowiązany jest do ugrania min. 150 punktów gracza dziennie na średnich I wysokich stawkach przez 15 z 30 dni czasu trwania promocji.
Wszyscy gracze, którzy spełnią powyższe wymagania otrzymają ticket do freerolla, nie później niż 12 maja 2011. Gracze mogą się zakwalifikować się tylko do jednego z turniejów; w przypadku gdy gracze spełnią warunki dla wszystkich rodzajów stawek określonych w promocji, do konta zostanie dodany ticket do freerolla dla stawek średnich i wysokich.
Status gracza
Aby sprawdzić swój status w czasie trwania promocji kliknij na ten link. Ta strona będzie zawierać pole wyszukiwania, w które gracze będą mogli wpisać swoją nazwę użytkownika i uzyskać dostęp do informacji którego dnia zakwalifikowali się bądź nie do promocji.
Strona będzie aktualizowana codziennie o godzinie 09:00 CET.
Pula Nagród
Freeroll dla graczy stawek średnich i wysokich:
Data: 15.05 2011
Nazwa: 75 iPad Giveaway Freeroll
Nagrody: 75 iPadów

Freeroll dla graczy stawek micro I niskich:
Data: 15.05 2011
Nazwa: 25 iPad Giveaway Freeroll
Nagrody:25 iPadów

Promocja dostępna między innymi na platformach:
- Betsson Betsafe Red Kings SmartLivePoker Bwin PokerIdol GuruPlay
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
witam a ja mam takie pytanie . od jakiś 2 tygodni żaden poker mi nie chodzi z sieci ongame . bwin, betsson, heypoker stalo się to wtedy jak chciało się pobrać nowe oprogramowanie . co się mogło stać ? . wywaliłem wszystko z kompa i prubowałem pobrać wszystko od początku od nowa i jest to samo .
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jak nie chodzi? opisz dokładniej, jakiej przeglądarki używasz( to ma znaczenie)? Jeśli mozilla to musisz wyłączyć zapore, radzę ci pobrać soft przez IE, będzie chodziło na 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
wszystko chodziło dopuki nie pobrala się aktualizacja z ongame i już od tego momentu wywala w trakcie uruchomienia . gram narazie bezpośrednio z przeglądarki .
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
ja tylko używam Explorera ale już dałem rade wyłączyłem wszelkie programy które mogły blokować i wkoncu się udało . coś było w tym nowym oprogramowaniu z ongame że antywir blokowal ale już jest ok . dzięki wszystkim za rady .
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wygranych biletów w turniejach bwin 1000$ added.

Jak te ticketsy wykorzystać? Nie mogę nigdzie się za nie zapisać, nie mam pojęcia co robić by nie przepdły. Jakieś depo potrzebne i nalezy grać za własną kasę by te bilety odblokować? Jeżeli tak to jakie są zasady, bo nic łopatologicznie przedstawionego w serwisie bwin nie znalazłem. Z góry dzięx na pomoc. Prosze o post poniżej lub priv.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Dzisiaj bwin.Party ogłosiło sprzedaż sieci Ongame. Szczęśliwym nabywcą okazała się Amaya Gaming, Inc. Negocjacje zakończyły się na kwocie 25 milionów €, z czego 15 milionów € zostanie zapłacone do końca 2012 roku. Jeśli rynek pokerowy online zostanie w ciągu pięciu lat uregulowany przez Stany Zjednoczone, Amaya Gaming dopłaci do tej transakcji resztę pieniędzy - do 10 milionów €.
&quot;Sprzedaż Ongame była częścią naszej strategii. Postawiliśmy kolejny krok do celu otwarcia naszej nowej, pojedynczej platformy. Stanie się to w ciągu następnych kilku miesięcy&quot;, powiedzieli Co-CEOs bwin.Party: Jim Ryan i Norbert Teufelberger. &quot;Wierzymy, że Ongame znakomicie uzupełni ofertę Amaya Gaming, a samą sieć czeka wspaniała przyszłość.&quot;
Amaya Gaming Group, Inc. wydała własne oświadczenie, pod którym podpisuje się CEO David Baazov:
&quot;Nabytek Ongame na pewno polepszy portfolio Amaya Gaming, tworząc z niej głównego dostarczyciela platform gamingowych. Amaya czeka z niecierpliwością na wykorzystanie pełnego potencjału technologii Ongame w istniejących już relacjach B2B. Mamy nadzieję, że dostarczymy wielu nowych partnerów oraz graczy do sieci Ongame.&quot;
zrodło: PokerStrategy
 
Do góry Bottom