>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Okulary a la Davids.

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam pytanie dotyczące okularów &#39;sportowych&#39; (?). Szukam w ostatnim czasie takich oprawek, w których będę mógł spokojnie grać w nogę, kosza, ręczną etc. jednak ani w Vision Express, ani w Fielmannie ani w żadnym innym sklepie okulistycznym nie mają czegoś takiego, w sklepach sportowych również to wycofali w Polsce - bo się nie opłaca. Okulary takie ułatwiłyby mi grę, ponieważ soczewki odpadają niestety. I tu pytania: Ktoś kiedyś zamawiał takie oprawki :?: Jak tak to skąd, polećcie jakieś sklepy z takowym sprzętem etc.
PS Jeśli chodzi o szkła korekcyjne to problemu nie ma u okulistów - tylko muszę skołować odpowiednie oprawki...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Odpadają, ponieważ nie mogę nosić soczewek. Gdybym mógł to bym nosił i bym nie pisał tutaj swojej prośby.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiem czy oto ci chodzi http://www.e-okulary.pl/index.php3?action=single&amp;amp;id=25917 ale sprobuj znalezc w internetowych sklepach,z oklurami, jest takich pelno, wpisz np, okulary sportowe lub pilkarskie w google i powinno ci znalezc
Przed chwilą dowiedziałem się że Davids nosił google narciarskie ????
O ile wiem to Edgar miał jaskrę i noszenie tych okularów było dla niego koniecznością , myślę że nie sprzedają tego w normalnych sklepach a już na pewno nie w Polsce , jeśli już to poszukaj za granicą.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak Edgar musiał nosić te okulary, ja potrzebuję takowe dla wygody i czerpania większej radości z gry. W Polsce one były, tylko, że niestety nie opłacało im się rozprowadzać tych oprawek po jakimś czasie. Te okulary to jest właśnie takie połączenie tych co zapodał Jose i Dabol tyle, że bardziej mają wyglądać jak przeciwsłoneczne :p Ale już jest bliżej niż dalej. Ogólnie dzięki i czekam na więcej ????
 
Do góry Bottom