>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oferta, Piłka Nożna

bear_1305 1

bear_1305

Użytkownik
Mam do Was pytanie, a mianowicie, czy orientujecie się może dlaczego w ofercie buków stacjonarnych nie ma oferty z Ligi Bośnii i Hercegowiny?

Pytam, bo z tego co zauważyłem u buków internetowych np. bwin etc. była dziś oferta na mecz Sloboda - Borac Banja Luka z kursem 3,55 na gości (faworytów tego meczu - zdecydowanie lepsze statystyki, znacznie wyższa lokata w lidze) i na pewno nie jeden fan bukmacherów stacjonarnych postawiłby dziś na gości przy ładnym, wysokim kursie;)
 
A 9

asgro666

Użytkownik
A zerknij kolego na Fortune , wiem że na eFortunie był ale czy mają ją w ofercie w stacjonarnych , zapewne też,
up.
Jednak w fortunie były tylko wyniki w ofercie nie znalazłem , wybacz za wprowadzenie w błąd.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam do Was pytanie, a mianowicie, czy orientujecie się może dlaczego w ofercie buków stacjonarnych nie ma oferty z Ligi Bośnii i Hercegowiny?
Może dlatego, że oferta, kursy i generalnie prawie wszystko u buków stacjonarnych jest beznadziejne? Bukmacherzy stacjonarni a internetowi to tak jak porównanie Trabanta do Lexusa.
Jeżeli jesteś &quot;fanem&quot; bukmacherów stacjonarnych to nie licz na zbyt wiele.
W internecie ok. 20 firm wystawia ligę BiH.
 
bear_1305 1

bear_1305

Użytkownik
Może dlatego, że oferta, kursy i generalnie prawie wszystko u buków stacjonarnych jest beznadziejne? Bukmacherzy stacjonarni a internetowi to tak jak porównanie Trabanta do Lexusa.

Jeżeli jesteś &quot;fanem&quot; bukmacherów stacjonarnych to nie licz na zbyt wiele.
W internecie ok. 20 firm wystawia ligę BiH.
No tak, zgadza się. Bukmacher internetowy, a stacjonarny przepaść w ofercie.. No, ale generalnie praktycznie każda liga jest, tylko nie ma właśnie jej.
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Powiem Ci ze ja narazie z koniecznosci musze stawiac w stacjonarnych(dowod sie wyrabia) i moge Ci podac przyklad z dzis chcialem wziac tpyy od Wondera i ku mojemu zdziwieniu nie bylo np over 1,5gola byl tylko under/over 2,5.Wiec przepasc jest duza...Bear nie lepiej zalozyc konto na internetowym?
 
bear_1305 1

bear_1305

Użytkownik
Powiem Ci ze ja narazie z koniecznosci musze stawiac w stacjonarnych(dowod sie wyrabia) i moge Ci podac przyklad z dzis chcialem wziac tpyy od Wondera i ku mojemu zdziwieniu nie bylo np over 1,5gola byl tylko under/over 2,5.Wiec przepasc jest duza...Bear nie lepiej zalozyc konto na internetowym?
Pewnie, że lepiej (często stawiam na Bwinie), ale czasami lubię też wpaść do np. Milenium i wysłać kupon. I dziś zdziwiło Mnie to, że nie ma BiH.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Oj nigdy takich lig nie stawiałem, to nie wiem..
Wg mnie lepiej stawiaj najlepsze ligi na świecie takie jak Angielska, Hiszpańska, czy tam Francuska..
W Anglii liczy się szybkość w Hiszpanii bardziej pod technikę.. ;)
Ale jak dobijesz kiedyś to stawiaj najlepiej na expekcie, albo na unibet, albo na bwin ;)
Moje trzy ulubiony buki !
 
Do góry Bottom