>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Odwołanie

chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Z wielką przykrością, ale jednak muszę sie odwołać od decyzji moda/admina tego forum. Chodzi mi o zamknięcie tego tematu dosłownie przed chwilą, dostalem tylko krótki komunikat (nie wiem od kogo).
https://forum.bukmacherskie.com/threads/chemtrails-trujace-opryski-w-polsce-jak-i-w-swiecie.151823/page-2#post-6652832
Proszę o odblokowanie tego tematu (przecież ten dział jest od tego) i przywrócenie ostatniego postu (ten post, który został usunięty, aby wysłac mi notke ???? jest najważniejszy). Ja już wyczerpalem tam swoje możliwości i nie mam nic do przekazania, więc nie będę juz tam aktywny).
Jeżeli nie bedzie tego tematu, prosze o zablokowanie całego HP, bo to tez nie bukmacherka (tylko takie dostalem uzasadnienie).
!
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Temat zostanie zamknięty - miałeś możliwość na zaprezentowanie tematu, który Cię ciekawi ale forum to nie jest tablica do propagowania swoich poglądów na świat, a do tego doszedł Twój temat - kilka postów dziennie, a osoby, które próbowały rozpocząć polemikę z Tobą traktujesz lekceważąco, więc nie chodzi Ci o dyskusję.
Druga sprawa - konto DoGo, które założyło ten temat zostało zbanowane. Podobnie jak konta DonnaVekic, Opryski_Nieba(chemtrails) i inne Twoje wcielenia. Zamiast się cieszyć, że jesteś jeszcze tolerowany to znowu robisz zamieszanie wokół siebie.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Pisalem o &quot;Chemtrails&quot; i tylko o to mi chodziło, aż się w końcu przebilem (nie bylo łatwo). W zamian podalem trzy typy na ✅ z analizą. Nie ma nic za darmo i dlatego nie pisalem o samym &quot;Chemtrails&quot;. Te zjawisko to najgorsza rzecz jaka może spotkać ludzkość w calej historii jej istnienia, więc kolego:
- odblokuj ten temat
- przywróć ostatni post jaki tam był
- ja tam już nic nie napiszę
Nie będę powtarzał tego, co sam wiesz. Temat polityka i dziesiątki innych tam są i mają tysiące wpisów. A co do tego jak pisałem, to tam pisał ktoś kto nie zaslugiwal na dialog, ale na Pomoc zasluguje każdy człowiek na tej Planecie !!! Ja tam juz zrobiłem co mogłem, a to nie przeklada sie na blokade, ten temat nie jest, ani nie byl dla mnie !
sumada90 bierność, lekceważenie i ignorancja to także współodpowiedzialność ... !!!
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Pomóż sobie i nie bierz narkotyków. Po drugie odejdź od komputera skoro ten natłok informacji z Youtuba Cię aż w ten sposób pochłania. Wyjdź w dzień na słońce się opalić zamiast oglądać filmy o chemitralis.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Ja nie potrzebuje nic oglądać, a Ty kreatywnie lepiej zajmij się swoimi &quot;projektami&quot; po pracy ...
A Twoj post powyżej tyle wart, co Twoje dziecinne projekty i marzenia o $$$ ( błysnąłes jak zwykle ...). Jeszcze gdzieś sie nie udzielales pisząc to samo, ponadto nie proszony i nie na temat ...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ale czemu sie go czepiacie? Przeciez pisze w dziale &#39;Hyde Park&#39; a tam nie musi napisac drugiego &#39;Pana Tadeusza&#39; zeby cos dopisac chyba?
To jest dzial do luznych rozmow dlaczego go tak przesladujecie? Rozumiem gdyby spamowal w tematycznych ale robi to w luznym dziale
Nie przesadzacie?
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Temat &quot;Chemtrails&quot; z Hyde Park powinien być otwarty dla innych userow, którzy mieli by ochotę cos tam na skrobać. Przecież to zagadnienie dotyczy każdego z Nas, a 99% ludzi nawet nic nie wie na ten temat. Tak samo jak jest czynny temat o &quot;Polityce&quot; i innych bzdetach, które mają setki podstron .... i nikt ich nie zamyka z tego powodu, że to inna tematyka jak zakłady sportowe !
 
Do góry Bottom