>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Obserwator (M) Typuje... Rozdział kolejny

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Błędy, pomyłki, value itp często i gęsto grane. Czasem coś wrzucę. Rozliczamy rzecz jasna realnie, więc spora część to będą zwroty, no ale spora nie znaczy wszystko. Z resztą wiadomo jak jest w moim temacie i na czym bazuję...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zacznę od przedziału, bo to jedna z rzeczy, tfuuu to podstawa mojej gry. Tu będę wrzucał te najlepsze, rzecz jasna te będące surebetami też, bo innych już praktycznie nie grywam. Może ktoś coś se wybierze, a stawkę przyjmę jakąś płaską w stylu tematu Obserwator (M) Typuje - Rozdział II (100jnp)
#1 Przedział
Juventus - Pescara
-2 @ 2.02 Marathon
+2.25 @ 2.11 Dafabet itp
Oby się skończyło 2-bramkowym zwycięstwem ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#1 Grosjean - Perez 1 @ 1.45 Unibet kwalifikacje 1/10
Jak dla mnie, to McLaren póki co nie powinien być w ogóle zestawiany w parach z TOP 4 konstruktorów. Jeszcze Button może i znowu powalczy o Q3, ale Perezowi dużych szans na to nie daję, a jeśli już to w Q3 miejsca 9-10. Groszek Q3 powinien spokojnie zaliczyć.
W Australii miejsca na treningach 1-3 i kwalifikacje :
Groszek - 10,5,1,8
Perez - 11,13,18,15.
W tydzień McLaren z gó.na bata nie ulepi, a bolid jest niedopracowany. Lotus wręcz przeciwnie. Stawka 1/10, bo poczekam na treningi jeszcze, po nich zapewne znajdą się większe peffunie rodem chociażby z OddsRing, bo po 1.GP wnioskuję, że nie mają zbytnio pojęcia o F1...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Stawka 1/10, bo poczekam na treningi jeszcze, po nich zapewne znajdą się większe peffunie rodem chociażby z OddsRing, bo po 1.GP wnioskuję, że nie mają zbytnio pojęcia o F1...
Mówisz masz. Jakby coś to sporo surebetów jest w parach z tego samego teamu, więc do nabijania oringów, jeśli ktoś potrzebuje jak znalazł ;)
#2 Chilton - Bianchi 2 @ 1.50 Oddsring 2/10✅
#3 Hulkenberg - Gutierrez 1 @ 1.50 Oddsring 1/10✅
#4 Alonso - Button 1 @ 1.30 Oddsring 4/10✅
Widzę, że mam już ulubionego bukmachera od F1:razz: Jeszcze gdyby dało się tam tworzyć ako, to po prostu bym ich pokochał, a tak pozostają single...
Zacznę od najpewniejszej pary w powyższym zestawieniu :
Alonso - Button. Na obecną chwilę Ferrari jest dużo przed McLarenem i tak jak już wspominałem, póki co McLarena zestawiałbym z Force India itp, a nie z obecnie TOP 4 wśród konstruktorów, bo są po prostu słabsi.
Treningi i kwalifikacje w Australii :
Alonso - 3,6,2,5
Button - 9,11,17,10.
2 treningi w Malezji :
Alonso - 4,4
Button - 11,12.
Już przed tygodniem pisałem, że Guzik powalczy o awans do Q3 maksymalnie, a tam odegra ew.rolę statysty. Alonso zajmie na starcie miejsce w jednej z 3 pierwszych linii.
Bianchi - Chilton - różnica klasy po prostu jest widoczna gołym okiem. Tak jak przed tygodniem tym razem również powierzam swe pieniądze Bianchiemu;)
W Australii Jules lepszy od Chiltona o 0.904, 0.913, 12sekund:razz: oraz niemal 0.8sekundy w kwalifikacjach. Treningi w Malezji i ponownie Bianchi&gt;&gt;Chilton o 0.167 i blisko 2 sekundy.
Hulkenberg - Gutierrez - kolejna z par gdzie h2h treningowo kwalifikacyjne wynosi póki co 6:0. Treningi australijskie to 0.685, 1.41, ten sam czas, ale wcześniej osiągnięty:razz:, 11-18.miejsca w Q.
Malezja 0.150 i 0.577. Nico bije swojego rywala klasą i doświadczeniem, więc ponownie mu zaufam.
Ze stawkami nie ma co szaleć, bo to Malezja i burza może przyjść w każdej chwili, a prognozy tradycyjnie zapowiadają możliwość ich wystąpienia.
__________________________________
Surebety na Kwalifikacje :
Bianchi @ 1.50 Oddsring Chilton @ 3.55 Tobet
Maldonado @ 1.50 Oddsring Bottas @ 3.20 Tobet Bwin
Hulkenberg @ 1.50 Oddsring Gutierrez @ 4.00 Tobet
Z innymi też da się tworzyć, aczkolwiek kursy ciut niższe, więc okazja do nabicia oringów jest bdb;)
___________
___________
7 = 9,7
 
simons 646

simons

Forum VIP
Widzę, że mam już ulubionego bukmachera od F1:razz: Jeszcze gdyby dało się tam tworzyć ako, to po prostu bym ich pokochał, a tak pozostają single...
2-3 bety i masz limity po 50 pln także się nie przyzwyczajaj ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#6 Vive - Skopje 1 @ 2.00 BETRedsKings 8/10 (prawdopodobieństwo, bo ja na to mogę zagrać raptem 40e)
kurs na spotkanie rewanżowe 28.kwietnia ! nie wiem, o co im chodzi, ale na Vive jest 2.00 na wyjeździe w 1.spotkaniu i właśnie wystawili ofertę na spotkanie rewanżowe ???? bardzo możliwe zwroty, ale nie znam zbytnio ich praktyk, bo gram tam raptem miesiąc i 1.raz &quot;łapię&quot; takie cuda u nich....
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#8 Sileks - Shkendija 1 @ 2.00 Bet770 2/10⛔
macedońska nożna, bardzo duże spadki, a poleci jeszcze... +1 @ 1.97 Marathon a zapewne będzie i @ 2.00, więc grać 1, zabezpieczać się +1 i czekać na jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#4 przedział, bułgarska siatka MEGA ????
Marek - Gaborovo
over 175.5 @ 1.85 Bet365
under 185 @ 2.24 Marathon
ew.jeszcze są linie over 181.5 @ 2.00 Bwin
under 182.5 @ 2.08 BetCity
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#9 Przedział, Nożna Concacaf
Monterey @ 1.85 Marathon
LA +0.75 @ 2.19 Sbobet
i oby gospodarze wygrali 1 bramką...
________________________________
#10 Przedział, to samo
Santos - Seattle
over 2.5 @ 2.10 Marathon
under 2.75 @ 1.90 Sbobet
przy okazji sure 4.21% Santos-1.25 @ 2.20 Marathon +1.25 @ 1.98 Sbobet
 
Do góry Bottom