>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oświadczenie o źródle pochodzenia środków

Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Dostałem dziś wiadomość aby przesłać oświadczenie o źródle pochodzenia środków

Szanowny Panie,

zgodnie z przepisami prawa mamy obowiązek posiadać aktualne i kompletne dane dotyczące naszych klientów.

Zależy nam na utrzymaniu relacji z Panem dlatego prosimy, aby dostarczył nam Pan do 30 sierpnia 2023 roku:

oświadczenie o źródle pochodzenia środków, które wpływają na Pana konto.

Co, jeśli nie dostarczy nam Pan potrzebnych informacji:

Oświadczenie jest konieczne, aby zastosować środki bezpieczeństwa finansowego. Środki te to działania, których wymaga od nas ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Jeśli nie dostarczy nam Pan odpowiednich informacji lub informacje te będą niekompletne, to nie będziemy mogli zastosować tych środków. Wtedy:

  • nie będzie mógł Pan nabywać nowych produktów i usług,
  • odmówimy Panu realizacji transakcji w placówce bankowej i w bankowości internetowej,
  • odmówimy realizacji transakcji obciążeniowych kartą wydaną do konta oraz kartą przedpłaconą. Dotyczy to też np. wypłat w bankomacie,
  • wypowiemy Panu umowy, które nas wiążą.


Oświadczenie o źródle pochodzenia środków - dodatkowe informacje

Do listu załączyliśmy wzór oświadczenia o źródle pochodzenia środków. Powinien je Pan wypełnić i dostarczyć:

w Moim ING
Wysyłając wiadomość w Moim ING (zakładka Wiadomości - Napisz do nas - Prześlij dokumenty). W temacie prosimy wpisać Oświadczenie KYC oraz dołączyć oświadczenia przez opcję "Dodaj plik".

tradycyjnie
Wysyłając oświadczenie na adres: ING Bank Śląski S.A. KYC Tribe, ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice.

do placówki bankowej - miejsca spotkań


Czym jest
źródło pochodzenia środków

Źródło pochodzenia środków
określa skąd pochodzą pieniądze, które znajdują się na koncie w ING Banku Śląskim S.A. (jest to np. bieżące wynagrodzenie za pracę, aktualny dochód z działalności gospodarczej albo zdarzenia jednorazowe np. spadek).

Z wyrazami szacunku

Jolanta Rudek
Dyrektor Centrum Poznaj Swojego Klienta
Centrum Poznaj Swojego Klienta

Podstawa prawna
Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. 2022 poz. 593 z późn. zm.), m.in. przepisy art. 34 ust. 1 pkt. 4 lit. c), art. 35 ust. 1 pkt. 6, art. 41 ust. 1 pkt. 3) oraz pkt. 4) tej ustawy.
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Oni chyba mają taką politykę, oglądałem kiedyś typa co relacje robił live z absurdów covidowych i też to pamiętam dostał, a otrzymywał darowizny. Poszedł, zamknął konto i tyle.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ING jest nadgorliwy, ponieważ dostał kary od KNF za nieprzestrzeganie procedur związanych z praniem brudnych pieniędzy. Jest na "cenzurowanym" stąd te liczne kontrole.

 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
No ale co w tym dziwnego? Rozumiem, że skoro wrzuciłeś to na forum o bukmacherce to używasz konta bankowego do wpłat/wypłat od bukmacherów a kto normalny tak robi? W necie pełno jest artykulow o tym, że ktos komuś zrobił kilka przelewow i się do niego przyczepili. Albo robił jakieś zbiorki.Takie czasy że inwigilują nas na każdym kroku. Konto bankowe służy mi już tylko do odbierania wypłaty i płacenia rachunków. Nic więcej. A reszta to portfele elektroniczne no i krypto oczywiście
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
No ale co w tym dziwnego? Rozumiem, że skoro wrzuciłeś to na forum o bukmacherce to używasz konta bankowego do wpłat/wypłat od bukmacherów a kto normalny tak robi? W necie pełno jest artykulow o tym, że ktos komuś zrobił kilka przelewow i się do niego przyczepili. Albo robił jakieś zbiorki.Takie czasy że inwigilują nas na każdym kroku. Konto bankowe służy mi już tylko do odbierania wypłaty i płacenia rachunków. Nic więcej. A reszta to portfele elektroniczne no i krypto oczywiście
Każdy normalny tak robi. Wplacam do polskich bukmacherow kase z konta bankowego od ponad 15lat i żadnych problemów. Bo niby jakie bym miał mieć skoro to nie jest zabronione.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Każdy normalny tak robi. Wplacam do polskich bukmacherow kase z konta bankowego od ponad 15lat i żadnych problemów. Bo niby jakie bym miał mieć skoro to nie jest zabronione.
Nie doprecyzowalem. Oczywiście chodziło mi o zagranicznych buków. Na Pl nigdy nie grałem. To znaczy chwilowo ale tam po 5 typach limit 5zl wiec nie ma sensu.
 
Do góry Bottom