>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Nowi moderatorzy

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A już myślałem, że do kamilci dołączyła jakaś inna moderatorka i forum dąży do zachowania parytetu płci ;)
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Witam wszystkich, dziękuję za miłe słowa, również liczę na owocną współpracę w zwalczaniu nieprawości. :geek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ewidentny przykład typa, który dostanie trochę władzy i od razu ją wykorzystuje bezpodstawnie. Nie wspomnę o wpisach, które modowi nie przystoją. Sami wyciągniecie wnioski, ten typ może też się otrząśnie..... nie pozdrawiam
Po pierwsze jeżeli chodzi o wczorajszą sytuację z czatu to nie on cię zbanował, odpowiedź o wulgaryzmach nie tyczyła się ciebie, wytłumaczyłem to ci wczoraj na czacie, mój wpis "wisiał" z 15 minut, później go usunąłem
Po drugie sytuacja miała miejsce zanim został moderatorem
Po trzecie życzyłbym sobie , żeby każdy miał tyle kultury i prezentował taki poziom.
Po czwarte na forum praktycznie każdy dostaje szansę, zresztą sam powinieneś o tym wiedzieć
Po piąte niech każdy patrzy przede wszystkim na siebie i robi co do niego należy i będzie ok.
Koniec przekazu, pozdrawiam ;)
 
kns_esport 181,6K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Witam serdecznie. Życzę sobie i Wam wszystkim owocnych wpisów w swoich/Waszych działach/tematach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1766
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj do Ekipy moderatorów dołączył: adik1992 adik1992

Pod jego opieką będzie oczywiście dział tenisa, czyli dyscyplina, w której jest znawcą na forum

życzymy powodzenia w nowej roli na forum (y)
 
Do góry Bottom