>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Norwegia (Tippeligaen | Addecoligaen) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
NM Cup
Haugesund - Bodo/Glimt
Typ X2 wynik 1-1 ✅
kurs 2.10 bet365


Druzyna gosci to lider Adeccoligaen maja serie 13 meczy bez przegranej . Srednia goli na mecz to 2.07 a traca 0,79. Gospodarze w lidze zajmuaj 7 miejsce ich srednia goli na mecz wysnosi 1.21 a traca 1,43 . W pucharze wygrali ostatnio z druzyna Alta 4-3 a to 2 dywizja .
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Tromso - Molde Typ 2DNB @2.63 bet365 wynik 2-3 ✅

Mecz ten odbedzie sie 7 lipca a 11 Tromso gra w Lidze Europejskiej rewanz z Cejle i jesli chce awansowac musi tam wygrac . Ale do rzeczy druzyna gosci zajmuje w lidze 14 miejsce z 14 pkt na koncie sa w strefie spadkowej i jesli chca z niej uciekac musza ten mecz wygrac . Ostatnie ich spotkania pokazuja ze druzyna jest w formie . Druzyna gospodarzy jesli mysli o awansie do nastepnej rundy LE nie powinna w tym meczu grac na 100% swoich mozliwosci trener powinien dac odpoczac swoim najlepszym graczom ( tak mysle ) . Stawiam tu na 2DNB dla odwaznych typ 2 po kursie 3.60 bet365 !GL
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Kristiansund - HamKam 1 2,15 100=215 bet365 ✅
Kristiansund -HamKam AH-1 kurs 3,2 50=160 bet365 ✅
Na papierze lepiej wygląda HamKam ale mecze które grają nie są pełne polotu, w zespole gości zabraknie Gundersen dość ważnego zawodnika zespołu. Gospodarze graja na sztucznej trawie co może być utrudnieniem dla przyjezdnych, liczę ze dzisiaj gospodarze pokażą dobry futbol.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Możliwe, że w ekipie gospodarzy nie zagra T. EDVARDSEN (11/1d), ale on nie grał 3 ostatnie mecze, w których drużyna straciła tylko 1 gola, a nie grali wcale ze słabiakami.
A co do HamKam to nie wiadomo czy rezerwowy pomocnik wystąpi, który ostatnio grywał regularnie(czy to wchodził, czy schodził w trakcie meczu, ale grał).
Także i ja polecam typ.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Follo - Ranheim 2,09 IBC
Obie ekipy dawno nie wygrały. Follo jest ostatnie w tabeli,
u siebie wygrało tylko raz na siedem spotkań, choć u siebie strzelają powyżej przeciętnej w lidze.
Ranheim przegrał ostatnie pięć spotkań, wyjazdy z Molde w pucharze i dwa ligowe.
Dla mnie jutro wygra spotkania i zakończy tą serię, mimo że celem nie jest awans do klasę rozgrywkową wyżej, akurat ta ekipa z dołem tabeli na przestrzeni lat numerów nie robiła.
Porażki nie są wynikiem kontuzji, jutro Ranheim
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Hønefoss – Brann 2 2,70 100=270 bet365
Brann - jeden z najsilniejszych zespołów w Norwegii. Wyniki Brann są po prostu szokujące: w domu 8 zwycięstw w 8 meczach w meczach wyjazdowych - sześć porażek w sześciu meczach. Prędzej czy później, ta seria powinna się skonczyc , i myślę że dzisiaj to się stanie Hønefoss - drużyna zajmująca 12 miejsce, do przedostatniego miejsca dzieli ją tylko 1 punkt. Obecna forma słaba tylko 1 zwycięstwo w ostatnich 6 meczach. Hønefoss u siebie wygrał tylko dwa razy. Dzisiaj liczę na wygranie gości którzy są lepszym zespołem.
 
slowflow123qwe 9

slowflow123qwe

Użytkownik
Hønefoss – Brann 2 2,70 100=270 bet365

Brann - jeden z najsilniejszych zespołów w Norwegii. Wyniki Brann są po prostu szokujące: w domu 8 zwycięstw w 8 meczach w meczach wyjazdowych - sześć porażek w sześciu meczach. Prędzej czy później, ta seria powinna się skonczyc , i myślę że dzisiaj to się stanie Hønefoss - drużyna zajmująca 12 miejsce, do przedostatniego miejsca dzieli ją tylko 1 punkt. Obecna forma słaba tylko 1 zwycięstwo w ostatnich 6 meczach. Hønefoss u siebie wygrał tylko dwa razy. Dzisiaj liczę na wygranie gości którzy są lepszym zespołem.

Ja sobie wczoraj obstawiłem HA na Brann. Całe szczęście, bo odzyskałem kase.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Molde Viking
Molde jutro rozegra ligowy mecz a 4 dni później mecz w Irlandii z Sligo o Ligę Mistrzów. Być może z tego powodu dojdzie do rotacji w składzie. Na dodatek, w ostatnim czasie Viking nie leży Molde. Na 5 ostatnich spotkań u siebie nie wygrali żadnego z Viking. 3 wygrane gości, 2 remisy. Viking 5 w tabeli , Molde 11...
Viking remis zwrot 2.88 lub Viking 3.90 Fortuna
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Start-Brann 2 3,0 100=300 bet365 3-3 ⛔
Brann całkiem dobry zespół jak na razie na 4 miejscu w tabeli bardzo słabo radzi sobie na wyjeździe, ale jeśli zespół myśli o walce o 3 miejsce w tabeli lub wyżej to musi wygrywać na wyjeździe ostanie mecz Brann na wyjeździe zremisował po dobrej grze 1-1 niewiele brakowało. Start jest w kiepskiej formie (1-1-3), jedno zwycięstwo przyszło w pucharze przeciwko Stabaek który występuje w II lidze. Liczę że Brann dzisiaj powalczy i w końcu odniesie wyjazdowe zwycięstwo.
Molde – Viking 2 4,2 100=420 bet365 1-1 ⛔
Molde ostatnio dobra forma widać ze zespół złapał wiatr w żagle ale trener Ole Gunnar Solskjaer ma bół Glowy ponieważ w skaldzie jest dużo braków a mianowicie: najlepszy strzelec Daniel Chima Chukwu jest kontuzjowany . Joshua Gatt gra w Gold Cup w Stanach Zjednoczonych nie zagrają także Pettersen, Vatshaug i Steenslid. Viking po pokonaniu na wyjeździe Ålesund, remisie u siebie z Rosenborgiem wygląda całkiem nieźle . André Danielsen nie zagra i były zawodnik Molde Makhtar Thioune także . W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami wygrał Viking 2-1. Na pewno Molde ma w składzie piłkarzy którzy mogą zastąpić braki kadrowe, ale w obecnej sytuacji kurs na Viking jest bardzo zachęcający pobieram ;) !
wiadomo 13-nasty...
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Na jutro dwa typy, przy obu poszedłem właściwie tym samym tropem, mam nadzieję, że będzie dobrze
Mecz: Rosenborg Trondheim - Odd Grenland
Typ: Odd Grenland +2
Kurs: 1,64
Bukmacher: Efortuna

Wynik: 3-2 ✅

Mecz: Tromso - Sogndal
Typ: Sogndal +2
Kurs: 1,48
Bukmacher: Efortuna

Wynik: 2-2 ✅

Pierwsza sprawa - obie ekipy grały w tym tygodniu mecze eliminacji do Ligi Europejskiej i obie awansowały, więc będą grały w jej meczach i w przyszłym tygodniu. Rosenborg nie miał kłopotów w rozprawieniu się z północno-irlandzkim zespołem Crusaders (w dwumeczu 9-3), Tromso męczyło się niemiłosiernie i zostawiło mnóstwo zdrowia na boisku w meczu ze słoweńskim Celje (w dwumeczu 3-2). W przyszłym tygodniu (w czwartek) Rosenborg zmierzy się ze szkockim St Johnstone, Tromso zagra z azerskim Interem Baku. Dlaczego o tym piszę? Tromso wystawiło do boju najsilniejszy skład i z trudem awansowało, dla Rosenborga mecze z Crusaders były raczej przyjemnością. Lecz obie drużyny chcą awansować do Ligi Europejskiej, a żeby to było możliwe trzeba zaangażować się znowu w przyszłym tygodniu. Myślę, że w tej kolejce norweskiej Tippeligaen faworyci nie zrobią swoim rywalom wielkiej krzywdy, o ile uda im się swoje spotkania wygrać.

vs.
Przejdźmy do sytuacji, która ma miejsce w starciu Rosenborga i Odd Grenland. Rosenborg jest w świetnej formie, nie przegrał od 14 meczów - 11 zwycięstw, 3 remisy, bilans bramek 34:12. Zajmuje drugie miejsce w tabeli. Nie ma się nad czym rozwodzić. Odd jest dopiero na 11 pozycji. Nie spisują się w tym sezonie dobrze, ale ostatnimi czasy można zauważyć u nich zwyżkę formy - 4 ligowe starcia bez porażki. Pokonanie Sandnes (16), Sarpsborg 08 (12), czy remis z Honefoss (13) - te wszystkie wyniki nie rzucają na kolana. Ale pokonanie 4:0 szóstego Haugesund już wzbudza respekt i nakazuje zastanowić się, czy faktycznie Odd nie stanowi zagrożenia nawet dla czołówki.
Na swoim obiekcie zespół z Trondheim jest w tym sezonie dość łaskawy - dał pokryć wybrany przeze mnie zakład 6/8 razy na co złożyła się jedna porażka, dwa remisy i pięć zwycięstw. Odd swoją wyjazdową grą na kolana nie powala, aczkolwiek też często nie daje się gromić - 4 razy pokrył zakład, 3 razy nie (1 zwycięstwo, 1 remis, 5 porażek). Patrząc na historię można również stwierdzić, że Odd Grenland potrafi wywieźć z Trondheim dobry rezultat (zakład pokryty w 9/15 przypadkach)
Dodam tylko, że w bliźniaczej sytuacji do dzisiejszej (przed meczem LE), 7 lipca Rosenborg pokonał u siebie Lillestrom (15) tylko 1-0. W następnym meczu ligi europejskiej wystąpiło tylko pięciu graczy z ligowej potyczki (dowód na rotacje w składzie).

vs.
Przepraszam za bardzo krótką &quot;analizę&quot;, ale już padam na twarz, postaram się ją uzupełnić jutro.
W tym meczu sytuacja jest o tyle łatwiejsza, że Tromso nie dość, że musi grać w LE, to jeszcze ich forma nie jest za wysoka. Otwiera się szansa dla Sogndal, które nie przegrało ani jednego z ostatnich pięciu spotkań. Rywale wygrali z kolei tylko 4 z 10 ostatnich spotkań. Męczyli się niemiłosiernie w Lidze Europejskiej z Celje. Dalej czekają ich bardzo ciężkie mecze z Interem Baku. W lidze nie grają już raczej o nic (9 miejsce), więc raczej skupią się na pucharach. Warto również dodać, że Sogndal potrafi grać z Tromso (na przestrzeni ostatnich 10 lat - 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek).

Jutro postaram się rozszerzyć drugą analizę oraz rozpatrzyć składy pod względem personaliów, niemniej uważam, że faworyci męczyć się nie będą - Tromso nie ma w lidze celu, a Rosenborg powinien oszczędzić kilku graczy, bo z pewnością będzie chciał załatwić sprawę z St Johnstone już siebie, bo wyjazdy na Wyspy są bardzo ciężkie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Sarpsborg 08-Lilleström 2 3,0 100=300 bet365
Dla mnie tutaj Lillestrom prezentuje się lepiej mimo ostatnich wyników ich gra naprawdę wygląda dobrze, zespół był wcześniej nękany prze kontuzje, ale teraz prawdopodobnie na boisko wróci wartościowy piłkarz Stian Ringstad. Wydaje mi się ze kurs jest warty do grania bo wyniki tak naprawdę nie odzwierciedlają gry obu zespołów
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Haugesund - Aalesund

▶ Aalesund (+0.25) @ 2.05 pinnacle ✅
Haugesund niespodziewanie wygrał z Stromgodset, gdzie mecz wczęsniej męczyli się w Pucharze, grając mecz z dogrywką i karnymi. Aalesund bez Barrantesa który jest na Gold Cupie, jednak po dwóch remisach, gdzie mogli te mecze wygrać, kolejno ze Startem dali sobie wbić dwa gole, prowadząc 2-0, z Sogndal brakło wykończenia i w 80+ dali sobie wbić na 2-2. Klub nie posiada szerokiej ławki, stąd słabsza dyspozycja, a na liście kontuzjowanych jest trzech zawodników. Haugesund po stracie Soderlunda i kontuzji Gytkjaera pokazało z liderem, że potrafią na własnym terenie być groźni. Z tym, że w tamtym meczu przyjeżdżał lider, stąd napinka była spora, Stromgodset miał przewagę, 2/3 posiadania było po ich stronie, co za tym idzie przeprowadzili więcej akcji, które Haugesund dobrze bronił. Ciut pomógł im w zwycięstwie otwierający spotkanie samobój, na zwycięstwo jednak zasłużyli dobrze taktyczni rozgrywając to spotkanie. Teraz sytuacja będzie inna i braki w ataku powinny wyjść. Aalesund to ekipa własnego podwórka, dlatego po dwóch wtopach, gdzie mogli wygrać, sądzę, że limit pecha wyczerpali. Aalesund przyjeżdża z zamiarem nie przegrania, dlatego sądzę, że zagrają zachowawczo i uważnie w obronie, utrudniając konstruowanie akcji. Ofensywa gospodarzy ucierpiała, Aalesund na wyjazdach jest słaby, jednak przyjeżdżają z zamiarem wygrania spotkania, a Haugesund jak będzie miał ograniczone możliwości w ataku (pressing, utrudnianie kontrowania) może mieć problem ze skutecznością, co pokazali ze Stromgodset, gdzie skuteczność była marna i mało co leciało w bramkę. Szansa na remis dla Aalesund spora, dla mnie to 50/50 mecz i value po stronie Aalesund mimo ich słabych wyników wyjazdowych.

FT: 1-2

Sandnes - Stromgodset
▶ Stromsgodset @ 1.81 @ pinnacle ⛔
▶ Stromsgodset (-1) @ 2.44 pinnacle ⛔
Stromsgodset mimo przewagi nie umiał wygrać z podmęczonym Haugesund. W tym meczu wtopy kolejnej nie powinno być. Lider ma kilku graczy kontuzjowanych, jednak zastępcy powinni dać rade z ostatnim zespołem. Sandnes bez najważniejszego ogniwa w ataku Hoilanda,(odchodzi do Molde tak BTW), zatem ofensywa i tak nie najlepsza osłabiona. Dodatkowo Ricketts na Gold Cupie, zatem w ataku mizeria. W obronie również problemy, bo zabraknie Frejda. Stromgodset nawet mimo problemów, zabraknie min. Diomande i Keity, zatem w ataku dość ograniczone możliwości, jednak różnica w potencjale jest na tyle wysoka, że zmiennicy powinni dać radę. W tygodniu czeka ich mecz W LE, zatem mogą chcieć małym nakładem sił wygrać ten mecz. Sandnes postawi autobus, bo nic więcej im nie zostało. W ataku są ograniczeni mocno i nie powinni zrobić krzywdy liderowi.
FT: 2-1
różnicy w klasie nie było widać na boisku i to Sandnes grało jak lider, Stromgodset jak czerwona latarnia ligi. Nie chciało im się po prostu, może przed pucharami się oszczędzali, nie tłumaczy to jednak kiepskiej gry, bo jak wytłumaczyć fakt, że mecz wcześniej Start totalnie ich zdominował, a teraz w osłabieniu przeciwko liderowi wznoszą się na wyżyny. Motywacja była większa na lidera dla graczy Sandnes, jednak z dużo mocniejszym Haugesund goście potrafili kolejkę wcześniej zagrać o niebo lepiej. Nie wierzę w nagłą zniżkę formy i nagłe wspięcie się na wyżyny graczy Sandnes, goście olali przeciwnika i to się zemściło. Żaden typ w ich stronę nie miał jednak racji bytu dla mnie
Tromso - Sogndal
▶ Sogndal (+1) @ 1.96 pinnacle ✅
Tromso męczyło się z Celje, ostatnio nie najlepsza forma i Sogndal, który w ostatnich spotkaniach pokazuje, że jest ciężki do pokonania myślę, że sprawi sporo problemów graczom Tromso. Tromso w poprzednim sezonie u siebie grali rewelacyjnie, aktualnie nie są w formie, do tego klub ma problemy finansowe i szansa na remis, ewentualnie skromną porażkę dla Sogndal jest duża.
FT: 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: NORWEGIA: Tippeligaen
Spotkanie: Tromsö vs Sogndal
Typ: BTS ✅
Kurs: 1,75
Buk: Expekt
Czysto statystycznie. Na 6 ostatnich meczów mamy 5 bts&#39;ów. Tromso ostatnio u siebie traci prawie 1 bramkę na mecz (5 straconych w 6 meczach). Natomiast Sogndal na wyjazdach dużo traci, dużo strzela. 8 meczów: 12 strzelonych i 14 straconych. Faworytem tego meczu oczywiście Tromso, które wygrało u siebie 5 z 7 meczów. Myślę, że w tym meczu mogą być trochę zmęczenie po spotkaniach z Celje w Lidze Europy. W ostatnim meczu u siebie stracili, aż 3 gole. Było to akurat w czasie dwumeczu z przeciwnikiem ze Słowenii. Dziś jeszcze gospodarze, mogą odczuwać zmęczenie z tygodnia i tutaj widzę szansę na strzelenie bramki przez gości, którzy na wyjeździe aż tak słabo nie grają.
Składy:

edit:
szybko siadło ✅
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Fram – Frigg 2 3,5 100=350 bet365
Fram Larvik na 6. miejscu (2-2-1).We Fram nie dzieje się dobrze z tego co wyczytałem w zespole jest wiele kontuzji i gracze sa niezadowoleni, ponieważ klub chce sie pozbyć najlepszych graczy i chce postawić na młodzież (oszczędności) Frigg 12. Miejsce (1-1-3) 3 ptk. Nad strefa spadkową Frigg przegrał ostatni mecz towarzyski z Overskeid na początku tego tygodnia, ale w zespole brakowało wielu piłkarzy. Biorąc pod uwagę, że Fram Larvik jest osłabiony, a Fring walczy o utrzymanie można spróbować tutaj pograć na gosci
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Aalesund-Sandnes over 2,5 1,65 200=330 bet365 2-3 ✅
Grają dwa bardzo wydajne zespoły. Alesund - zdobył średnio 2,75 goli na mecz. Drużyna gości - outsider, ale outsider strzelający bramki w meczach wyjazdowych średni wynik: 2,29 goli na mecz. Ogólnie średnia goli obu drużyn na mecz jest ponad 4 wiec bardzo ładnie. Jeśli chodzi o H2H to też obiecujący ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 3-1.Dobrą wiadomością jest to, że drużyna gości, wygrała dwa mecze z silniejszymi przeciwnikami i strzeliła w tych meczach 5 goli więc nastrój i obecna forma jest w porządku. Wydaje mi się że tutaj oberek powinien wejść.
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Dwa typy z niższych lig norweskich z punktu widzenia czysto statystycznego, typy na przełamanie.
Adeccoligaen
Fredrikstad - Follo FK +1.25 @2.11 188bet ✅
Mecz zajmującego siódmą pozycję Fredrikstad z zamykająca ligową tabelę drużyną Follo. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Fredrikstad, którzy dość dobrze spisują w roli gospodarza 4-1-2 bramki 17-10. Nie ma się co dziwić patrząc na formę i bilans wyjazdowy Follo 1-0-6 bramki 5:18. Spróbuję jednak pograć w stronę gości gdyż moją uwagę zwrócił fakt, iż zespół Follo pozostaje bez remisu w meczu wyjazdowym (nie licząc gier towarzyskich), od maja 2012r. Gdy spojrzymy w historię pojedynków między tymi zespołami od roku 2002r, na sześć spotkań (pięć ligowych oraz jedno pucharowe), wynik remisowy nie wystąpił ani razu. Forma Fredrikstad faluje, dobre mecze przeplata z porażkami rzadko remisując więc może już czas na podział punktów. Rzadko gram czyste remisy i tym razem również zabezpieczę się ah +1.25 zważywszy na wcześniej wspomnianą formę gości.

Dywizja 2 - Grupa 2
Alta - Valdres X2 @4.0 expekt ⛔
Drugie spotkanie to pojedynek niekwestionowanego lidera, zespołu Alta z zajmującym siódme miejsce Valdres. Alta jest nie tylko liderem w tabeli grupy 2 norweskiej drugiej dywizji, ale także ze względu na imponującą serię 13 wygranych zwycięstw &quot;z rządu&quot; liderem w tego typu zestawieniach. Patrząc z punktu widzenia takiej serii zwycięstw dla sporej części grających, którzy lubią dorzucić pewniaka do kuponu będzie stanowić &quot;łakomy kasek&quot; (kurs na win [email protected]). Obserwuje ten zespół od kilku kolejek i wyniki, które osiąga są naprawdę imponujące (np. 10:1 z Stromsgodset 2). Jestem jednak zdania, że nie ma zespołu na poziomie jednej ligi, który wygra wszystkie mecze w sezonie i prędzej czy później zdarzy się mecz, w którym dojdzie do podziału punktów lub porażka. Patrząc na wyniki, które notuje Alta to można zauważyć, że zdecydowane zwycięstwa przeplata jednobramkowymi. Blisko straty punktów było w spotkaniach z Fram, Raufoss czy Gjovik. W tym wypadku nie będę się podpierał ahc chociażby ze wzgl na fakt, iż oferta dla tego szczebla rozgrywek jeśli chodzi o handicapy jest uboga, ale także dlatego o czym wcześniej wspomniałem byłoby wielką sztuką wygrać wszystkie mecze w sezonie, myślę jednak, że jest do tego zdecydowanie dalej niż do straty punktów.
Oczywiście statystykę można w różny sposób interpretować, bo dla jednych fakt, że ktoś nie zremisował na wyjeździe od kilkunastu miesięcy czy w trzynastu kolejkach zdobył komplet punktów będzie informacją aby inwestować w rozstrzygnięcia zgodne z tymi trendami. Moim zdaniem warto jednak poszukać przełamań danej serii, zwłaszcza, że kursy na takie zdarzenia są zachęcające i zdecydowanie warte ryzyka a także, z uwagi na fakt, że w ligach skandynawskich nie jest tak trudno o zaskakujące rozstrzygnięcie...
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Kristiansund wyjdzie najprawdopodobniej w najmocniejszym składzie.
Stabaek natomiast bez : Trondsena (14/3m), Haugsdala (15/1m) oraz bez drugiego strzelca drużyny - Brustada (12/5f).
Osłabienie powinno być widoczne.
Najprawdopodobniej w linii pomocy zagra:
-Stengel 15/0, w poprzednim sezonie 20 meczów.
-Haidar 6/0, w poprzednim sezonie 24 mecze
-Sortevik 11/1, w poprzednim sezonie 19 meczów, żadnego całego.
-Kassi 12/2, w poprzednim sezonie 5 meczów
główny rezerwowy:
-Grandli - 19 latek, dopiero zaczyna prawdziwą przygodę piłkarską; wystąpił 8-krotnie w tym sezonie. Średnio 35 minut na mecz.
Ta pomoc taka średniawka... To może być spora szansa dla Kristiansund.
Wątpię, aby dali radę cały mecz zagrać tą samą czwórką w pomocy, będą zmiany. Wejdą gracze świeży, ale mało doświadczeni (!)
Kristiansund -2, -2,5 @ 7,2
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Vålerenga - Sarpsborg 08
Typ: over 3.5 ✅

Witam, co sadzicie o takim typie. Obie druzyny overowe (tak jak liga) ostatni ich pojedynek skonczyl sie wynikiem 3:3. Graja w najmocniejszych skladach... co tu wiecej pisac. Pytam o Wasze zdanie na ten temat ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom