>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Norwegia: Puchar Norwegii 2010

Status
Zamknięty.
carpini 0

carpini

Użytkownik
Witam!

Korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem pokrótce przeanalizowac mecze jakie czekają nas jutro w Pucharze Norwegii. Nie ma tu żadnych zaskakujących kursów, ale meczy jest dośc sporo i składając do kupy faworytów można uzyskac ciekawy kurs, który śmiało można zagrac za rozsądną stawkę ????

Z góry zakładam, że puchar, rozgrywany od 1902, jest dośc prestiżowy i drużyny z czołówki nie odpuszczają spotkań o czym świadczą kilku a nawet kilkunastobramkowe zwycięstwa faworyzowanych zespołów w poprzedniej rundzie (np Oppsal 1:11 Valarenga, Sortland 0-6 Tromso).

Przedstawiam narazie drużyny z Tippeligaen i ich rywali
(W nawiasach miejsce oraz klasa rozgrywek)

(2, Div2) Byasen - Tromso (1, TL)
Liderzy Tippeligaen nie przegrali od 10 spotkań i ciężko oczekiwac, aby awans utrudnili im piłkarze grający dwie klasy rozgrywkowe niżek

(10, Div2) Steinkjer - Rosenborg (2, TL)
Wielokrotni mistrzowie Norwegii, Rosenborg, nie przegrali natomiast od 12 spotkań i także ciężko się spodziewac, aby nie ograli swoich przeciwników.

(Div3) Tonsberg - Valarenga (3, TL)
Valarenga(zwycięzca pucharu 2008 ) w dwóch ostatnich spotkaniach strzeliali więcej niż 2 bramki, nawet mocno osłabionym składem są w stanie zdobyc ich znacznie więcej przeciwko drużynie Tonsberg-FK.

(8, Div2) Skarbovik - Aalesund (4, TL)
Obrońca pucharu napewno nie pozwoli sobie na odpadnięcie z rozgrywek z dużo niżej notowanym rywalem. Tym bardziej, że 3 ostatnie ligowe mecze przegrał. Idealny moment na odbudowanie formy.

(1, Div2) Randaberg - Viking Stavanger (5, TL)
Lider swojej grupy Div2 ograł dotychczas wszystkich swoich ligowych rywali. Dla odmiany drużyna Vikingów nie przegrała od 7 spotkań ligowych. W pucharze nie powinni zwolnic tempa, a drużyna Randabergu z pewnością woli zachowac siłę na ligowe spotkania, gdzie będzie im z pewnością bardziej przydatna.

(12, Div2) Brumunddal - Lillestrom (6, TL)
Lillestrom straciło dotychczas w 12 ligowych spotkaniach 6 bramek. Drużyna z samego końca Div2 nie powinna popsuc im tej wspaniałej statystyki.

(Div3) Mandalskameratene - Star ( 7, TL)
Jedna z niewielu drużyn z Div3, która gra w pucharze przeciwko ekstraligowcom Mandalskameratene (też mam problem z poprawnym przeczytaniem) będzie się bronic przed najlepszą ofensywą Tippeligaen (22 gole/12meczy). Myślę, że ich gra będzie równie nie przyjemna dla oka jak trudna do wypowiedzenia jest nazwa klubu.

(3, Div2) Floy - Odd Grenland (8, TL)
Od 4 meczy zespół Odd nie zaznał goryczy porażki i nie wydaje się aby zmienic mieli to piłkarze Floy, którzy w swojej klasie rozgrywkowej walczą o ligowe punkty z drużyną Odd Grenland 2.

(2, Div2) Raufoss -Stromsgodset (10, TL)
Drużyna o najgorszej obronie w norweskiej ekstraklasie (26straconych/12meczy) nie jest w formie(3 ligowe porażki z rzędu). Czy może się trafic lepsza okazja na odbudowanie formy? Tym bardziej, że nie piłkarze nie zawodzą po drugiej stronie boiska( 3 ost. mecze &gt; 2 goli).

(5, Div2) Strindheim - Molde (11, TL)
Drużyna Molde jest swego rodzaju fenomenem, od początku rozgrywek w każdym(!) spotkaniu tracą i strzelają przynajmniej jedną bramkę. Od trzech spotkań strzelają nawet przynajmniej 2 w meczu. Jedną z tych serii w tym spotkaniu na pewno będą chcieli przerwac.

(7, Div2)Vard Hangesund - Hangesund (12, TL)
Mecz derbowy. Ekstraligowcy są jedyną drużyną w dolnej częsci tabeli o bilansie bramkowym dodatnim (+1). Ich rywale zza miedzy zupełnie odwrotnie, to jedyny zespół w górnej częsci tabeli o bilansie bramkowym ujemnym (-1). Derby to derby, ale drużyny dzieli mimo wszystko różnica klas.

(1, Div3) Fyllingen - Brann (13, TL)
Od 4 spotkań ligowych gracze Brann nie triumfowali. Nie ma szans, żeby jutro przeszkodzili im w tym pucharowi przeciwnicy, zagający się w lidze z drużyną Brann 2.

(7, Div2) Lillehammer - Kongsvinger IL (14, TL)
Drużyna słynąca ze skoczni narciarskiej w swojej lidze legitymuje się bilansem 2-1-2, więc bez rewelacji. Nie wiem czy w drużynie gra Matti Hautameki bądź Janne Ahonen, ale nawet jeśli, no nie wiele pomogą oni w walce z ekstraligowcem.

(7, Div2) Valdres- Honefoss BK (15, TL)
Cóż, Sandefjord w 12 meczach trafiali do siatki rywali zaledwie 5 razy, więc jeśli nie zamierzają kilkukrotnie pokonac bramkarza rywali to nie wiem kiedy to planują. Umiejętności nie powinno zabraknąc, rywale grają wszak dwie ligii niżej.

(11, Div2) Kjelsas - Sandefjord (16,TL)
Czerwona latarnia Tippeligaen nie zdobyła bramki od 5 spotkań. Trudno o lepszego rywala dla nich, Kjelsas w 5 dotychczas rozegranych meczach stracili aż 14 goli. Uważam, że wykorzystają szansę na przełamanie złej passy, i to z nawiązką.


No, narazie to tyle. Chciałem zobaczyc jak to wyjdzie i może ktoś znajdzie tu jakiś mecz, którym podbije sobie leciutko AKO na kuponie. Im więcej wiadomości tym lepiej, nie ? ???? Pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wybierz 3 najpewniejsze i zagraj grubiej. Ja się norweskiemu pucharowi przyglądałem od kilku sezonów i faworyci zawsze gromili swoich amatorskich przeciwników (bo to są amatorzy często) ale jeden robił wtope zawsze
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Tak pewnie zrobie. Ale myśle, że w tej fazie rozgrywek faworyci dadzą jeszcze rade i za jakąś skromną sumkę zagram tasiemca na wszystkie.
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Ale taj jak napisał typer36, jeden faworyt nie dał rady, Valarenga przegrała 3-2 już do przerwy pozwalając strzelic rywalom trzy gole. Przegrało jeszcze Brann 0-1, a jeden zespół wygrał po rzutach karnych dopiero. Więc bez niespodzianek się nie odbyło, ale przy takiej liczbie meczy nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. O tyle to zaskakujące, że wygrały 2 drużyny z Div3, na trzy, które zamieściłem w tych typach.
Pozdrawiam ;)
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Zbliża się kolejna runda pucharu, tym razem wybrałem kilka meczy, z których pewnie ułożę jakieś AKO.

Pierwszy chyba najbardziej ryzykowny
(6,Acc)Bodo/Glimt - Ranhaim(2,Acc)
6 drużyna podejmie zespół plasujący się na drugim miejscu zaplecza Tippeligaen. Wczoraj na Bwin kurs na gospodarzy wynosił 1.7 dziś już tylko 1.55. W sumie to jestem trochę zdziwiony bo w ostatnich dwóch ligowych meczach nie zdobyli oni nawet bramki, a ostatnie starcie przegrali 5:0. Ranhaim jest ostatnio w średniej formie (1-1-1), ale to ekipy na podobnym poziomie i nie wiem dlaczego buki tak faworyzują gospodarzy. Zagram na przekór za niewielką stawkę x2.
(13,Acc)Follo - Lillestrom(6,TL)
Znajdujący się w strefie spadkowej Adeccoeligaen zespół podejmie Lillestrom, które w ostatniej kolejce dokonali heroicznego czynu wyrównując ze stanu 3:0 w trzech ostatnich minutach meczu. W poprzedniej rundzie pokonali poprzednich rywali 6:1 i liczę, że poradzą sobie i tym razem.
(5,TL)Odd Grenland - Mjondalen(14,Acc)
Sytuacja gości wygląda tak samo jak sytuacja Follo. 11 punktów dotychczas i miejsce spadkowe w Adeccoligaen. Odd gra u siebie, a ponadto nie przegrali od 6 spotkań. Zdziwię się jeśli tą passę przerwie im outsider z niższej ligi.
(11,Acc)Lov Ham - Aalesund(4,TL)
Kusi mnie poprostu 1.7 na Aalesund. 4 drużyna Ekstraklasy norweskiej, z zajmującą zaledwie 11 miejsce ekipie.. ligę niżej. Nie wiem czy drużyna gości będzie jakoś mocno osłabiona, ale mimo wszystko są to obrońcy trofea i powinni stanąc na wysokości zadania.
Wszystkie mecze dzisiaj o 18.

18:00 Bodo/Glimt-Ranheim
18:00 Follo-Lilleström
18:00 Haugesund-Bryne
18:00 Kongsvinger-Nybergsund
18:00 Lov Ham-Aalesund
18:00 Lyn Oslo-Strömsgodset
18:00 Molde-Sogndal
18:00 Odd Grenland-Mjondalen
18:00 Sandefjord-Moss
18:00 Sarpsborg-Honefoss
18:00 Stabaek-Tonsberg
18:00 Strømmen-Fredrikstad
18:00 Tromsdalen-Tromsö
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom