>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NOBLEBET - SCAM/ ZŁODZIEJE

K 0

kruszon1

Użytkownik
Noblebet oskarżył mnie o granie zakładów przeciwstawnych z osobą z tej samej ulicy podczas korzystania z bonusa. Poprosiłem by opublikowali dowody oraz, że się zgadzma na publikacje to schowali głowę w piasek. Wiem , że NIE MAJA ŻADNYCH DOWODÓW bo nie grałem żadnych zakładów przeciwstawnych.

Moja historia:

Witam , bukmacher Noblebet oskarżył mnie o nadużycie Bonusa. – HITem jest to ,że nadużyłem według nich bonus z dwóch rożnych promocji ( jedna z 22.01.2020 ” Bonus Australian Open” a druga z 29.02.2020 “1000zł na weekend”
Najgorsze jest to , ze obsługa bukmachera nie potrafi uzasadnić swojej decyzji podając lakoniczne punkty regulaminów które są bardzo szerokie i można je interpretować na różne sposoby. Bukmacher anulował mi wygraną z bonusa z mnożnika z promocji z 22.01.2020 , gdzie promocja była dawno zakończona i rozliczona. Po skorzystaniu z tej promocji normalnie korzystałem ze strony i wpłaciłem kolejne pieniądze na kolejną promocję 29.02.2020 skuszony informacją o promocji poprzez maila. Aktualna promocja z dnia 29.02.2020została rozliczona ( przegrany bonus z mnożnikiem ale wygrany depozyt) i skonfiskowane pieniądze z wygranego depozytu z promocji z dnia 29.02.2020 , na poczet już zakończonej promocji z dnia 22.01.2020 ( jakieś kuriozum – cofanie się do poprzednich promocji by anulować wygraną po wcześniejszej wypłacie pieniędzy i zweryfikowaniu konta)


Wydaje mi się , ze nadużycie bonusu to według nich równa się skorzystanie z każdej promocji i to im się nie podoba bo w poprzednich promocjach wygrałem dużo większe kwoty .

ZAZNACZAM , że konto miałem zweryfikowane dwukrotnie przed skorzystaniem z ostatniej promocji( druga weryfikacja z dowodem przy twarzy i kartką z napisem “Noblebet”- uwłaczające…)


Drugi HIT to reklamacja na powyższe poczynania została odrzucona po dwóch godzinach od wysłania jej przeze mnie”PO WNIKLIWEJ ANALIZIE- PRZEZ KOMISJĘ” porażka totalna .


Poniżej przesyłam punkty regulaminu na , które powołuje się bukmacher:


W związku z naruszeniem ust. 23 regulaminu promocji Australian Open Bonus, jak również ust. 23 promocji 1000 PLN ekstra na weekend, na podstawie ust. 25 regulaminu poniższych promocji Twoje zakłady bonusowe z mnożnika z ww. promocji zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte.


Regulaminy:






Przestrzegam wszystkich przed tym “NOBLE – dla wybranych ” chyba przegranych bo tylko
takich tolerują…


Do wglądu posiadam wszystkie maile i screeny.


Cała historia reklmacji na trustbet ,skarga/noblebet-konfiskata-pieniedzy-w-kwocie-1000zl/
 
K 0

kruszon1

Użytkownik
Witam , bukmacher Noblebet oskarżył mnie o nadużycie Bonusa. – HITem jest to ,że nadużyłem według nich bonus z dwóch rożnych promocji ( jedna z 22.01.2020 ” Bonus Australian Open” a druga z 29.02.2020 “1000zł na weekend”
Najgorsze jest to , ze obsługa bukmachera nie potrafi uzasadnić swojej decyzji podając lakoniczne punkty regulaminów które są bardzo szerokie i można je interpretować na różne sposoby. Bukmacher anulował mi wygraną z bonusa z mnożnika z promocji z 22.01.2020 , gdzie promocja była dawno zakończona i rozliczona. Po skorzystaniu z tej promocji normalnie korzystałem ze strony i wpłaciłem kolejne pieniądze na kolejną promocję 29.02.2020 skuszony informacją o promocji poprzez maila. Aktualna promocja z dnia 29.02.2020została rozliczona ( przegrany bonus z mnożnikiem ale wygrany depozyt) i skonfiskowane pieniądze z wygranego depozytu z promocji z dnia 29.02.2020 , na poczet już zakończonej promocji z dnia 22.01.2020 ( jakieś kuriozum – cofanie się do poprzednich promocji by anulować wygraną po wcześniejszej wypłacie pieniędzy i zweryfikowaniu konta)


Wydaje mi się , ze nadużycie bonusu to według nich równa się skorzystanie z każdej promocji i to im się nie podoba bo w poprzednich promocjach wygrałem dużo większe kwoty .


ZAZNACZAM , że konto miałem zweryfikowane dwukrotnie przed skorzystaniem z ostatniej promocji( druga weryfikacja z dowodem przy twarzy i kartką z napisem “Noblebet”- uwłaczające…)


Drugi HIT to reklamacja na powyższe poczynania została odrzucona po dwóch godzinach od wysłania jej przeze mnie”PO WNIKLIWEJ ANALIZIE- PRZEZ KOMISJĘ” porażka totalna .


Poniżej przesyłam punkty regulaminu na , które powołuje się bukmacher:


W związku z naruszeniem ust. 23 regulaminu promocji Australian Open Bonus, jak również ust. 23 promocji 1000 PLN ekstra na weekend, na podstawie ust. 25 regulaminu poniższych promocji Twoje zakłady bonusowe z mnożnika z ww. promocji zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte.


Regulaminy:






Przestrzegam wszystkich przed tym “NOBLE – dla wybranych ” chyba przegranych bo tylko takich tolerują…


Do wglądu posiadam wszystkie maile i screeny.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Również nie polecam. Limity, UWAGA, 13 gr. na mecz ligi polskiej w piłkę nożną, podczas gdy minimalna stawka to 50 gr! Jest tu jakiś magik od tej śmiesznej firemki i może coś z tym zrobić? Korespondencja z tymi pajacami nie przynosi rezultatu. Mam do obrotu ok. 1000 zł z promocji, ale nie idzie tego zrobić. Chyba trzeba będzie odwołać się do wyższej instancji.
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Również nie polecam. Limity, UWAGA, 13 gr. na mecz ligi polskiej w piłkę nożną, podczas gdy minimalna stawka to 50 gr! Jest tu jakiś magik od tej śmiesznej firemki i może coś z tym zrobić? Korespondencja z tymi pajacami nie przynosi rezultatu. Mam do obrotu ok. 1000 zł z promocji, ale nie idzie tego zrobić. Chyba trzeba będzie odwołać się do wyższej instancji.
ja korzystałem kiedyś z pośrednictwa trustbet - co jakiś czas uda im się rozwiązać problem, a przynajmniej bukmacher musi odpowiedzieć . może tam spróbuj
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Też mam z nimi problem, zrobiłem 1 wpłatę, wykorzystałem zakład z mnożnikiem z ich promocji.... Udało się wygrać - i teraz patrzę, limity 0,50 groszy... w PORYWACH 1,80 na zakład... przy wymaganym obrocie ponad 1600 złotych.

Zwykłe złodziejstwo, a teraz czytając Twój post kruszon - zastanawiam się, czy jeśli nawet jakoś ten obrót wykonam - to odzyskam środki, czy wymyślą coś znowu żeby uniemożliwić ich odzyskanie?

Czy takie coś jest w ogóle legalne?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hmm jakoś dziwne, że wypowiadają się osoby, które mają konta zarejestrowane teraz lub w maju...

Grałem tam stawkami max po 1000zł na niszowe ligi z bliskiego wschodu i nie spotkały mnie żadne limity do dnia dzisiejszego w przeciwieństwie do Totolotka gdzie byłem stałym klientem do 10 lat i po takich 3 zakładach dali mi po 100zł, a po wpłacie 1000zł nie mogłem wypłacić zanim nie obróciłem więc mnie zmusili żebym grał cokolwiek. Totolotek po zmianach właściciela stał się najgorszym bukiem w Polsce.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hmm jakoś dziwne, że wypowiadają się osoby, które mają konta zarejestrowane teraz lub w maju...

Grałem tam stawkami max po 1000zł na niszowe ligi z bliskiego wschodu i nie spotkały mnie żadne limity do dnia dzisiejszego w przeciwieństwie do Totolotka gdzie byłem stałym klientem do 10 lat i po takich 3 zakładach dali mi po 100zł, a po wpłacie 1000zł nie mogłem wypłacić zanim nie obróciłem więc mnie zmusili żebym grał cokolwiek. Totolotek po zmianach właściciela stał się najgorszym bukiem w Polsce.
ale wszyscy mieli problem z bonusem i to ich laczy. czasem czytam opinie o bukmacherach na trustbet, tych zagranicznych to ja pomimo braku problemow z bukmacherami widze wiele niepochlebnych opinii osob, ktore korzystaly z bonusow i ktorym bukmacher zabral cala wygrana. zdaje sie, ze sam miales dodatkowa weryfikacje w lvbet ze wzgledu na przypadkowo wziety bonus. jest grupa ludzi, ktora zarabia na bonusach, wiec pewnie bukmacherzy chca znalezc na nich sposob. z tego co pisza osoby wyzej to musza postawic ponad 1000 zakladow w jakims odcinku czasu aby nie stracic bonusa i o to chodzi bukmacherowi.
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Hmm jakoś dziwne, że wypowiadają się osoby, które mają konta zarejestrowane teraz lub w maju...
Zarejestrowałem się teraz, bo teraz spotkał mnie ten problem - szukałem informacji o tym całym noble-bet i trafiłem na tą stronę - no i jak przeczytałem ten temat to też chciałem przestrzec innych z własnego doświadczenia. Ja na pewno mądrzej bym zrobił gdybym znalazł to forum zanim się zarejestrowałem u "szlachetnego" :rolleyes: bukmachera.

Ja takimi stawkami jak 1000 złotych w ogóle się nie bawię. Czasem wygrywam, czasem przegrywam - zarejestrowałem się u paru bukmacherów po bonusy, żeby się bawić z mniejszym ryzykiem(O to w końcu w tych bonusach chodzi) - i jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu (Nie miałem konta totolotku więc o nich się nie wypowiem.. i po twoim poście też tam nie zawitam).

Tak jak przestrzalninja, też czytałem o takich sytuacjach u zagranicznych buków, jakoś nie myślałem że u Polskiego buka, który musi chyba spełniać jakieś wymagania żeby dostać licencje - spotka mnie coś takiego.

Wiedziałem też o ograniczeniach i limitach, ale też nie wyobrażałem Sobie, że można tak komuś zamrozić środki - wymagając obrotu - i narzucić niedorzeczne limity na dobrą sprawę uniemożliwiając obrót. To naprawdę perfidne...

Tak więc, jeśli ktoś chce tam grać - to co najmniej uważajcie, a już na pewno patrzcie sceptycznie na ich oferty i bonusy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
Ze swojej strony również dodam- trzymać się z dala od tego bukmachera. Nie mam pojęcia jakim cudem oni jeszcze istnieją. Parę miesięcy temu wygrałem u nich dosłownie z 3 tysiące zł i dostałem z miejsca limit 50 groszy na zakłady. Z żadnego bonusu i ze stawki bodajże 200 zł. Podobnie paru moich znajomych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja oceniam tego buka nie przez pryzmat bonusów tylko normalnej gry. W Totolotku nie korzystałem z żadnego bonusa i dostałem limity po 3 zakładach ! Z kolei w Betfan znamy historię dziewczyny, która idzie do sądu i też nie była kwestia bonusów.

Z bonusami różnie bywa i bywało u wszystkich buków także tych największych jak bet365 czy Unibet, a tym bardziej u polskich. Trzeba bardzo uważać. Natomiast nie do końca rozumiem czy w tym temacie chodzi o limity na na normalną grę z powodu bycia dobrym graczem czy limity mające na celu uniemożliwienie wykonania bonusu bo to 2 różne rzeczy. Moja rada ? Dajcie sobie spokój z tymi bonusami i je wyłączcie. Dawno nie widziałem w PL dobrego bonusu.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
ja korzystam regularnie z bonusów u nich i żadnego limitu nie mam.
Podejrzewam że to kwestia rynków na których się gra, ja gram głównie te najbardziej popularne i pewnie dlatego limitów nie uświadczyłem
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Moja rada ? Dajcie sobie spokój z tymi bonusami i je wyłączcie. Dawno nie widziałem w PL dobrego bonusu.
A tak, dla mnie to na pewno lekcja na przyszłość - tylko że wiesz, dla mnie to przede wszystkim zabawa - i myślę że tak samo dla większości osób...
Więc takie gierki, że dają Ci bonus - jak przegrasz to fajnie baw się dalej, no ale jak Ci się uda wygrać?! No to BLOKADA, i nawet nie pozwolą odzyskać środków.
Dla mnie to jest definicja słowa "Scam".
Nie wiem też czy chodzi o bycie dobrym graczem. Wygrałem tam dosłownie 1 zakład - tylko że z tym ich bonusem więc wygrana była spora.

Dla jasności, wczoraj spojrzałem i na jakieś "Główne" rynki, jak wspomniał kolega wyżej, limity są jeszcze znośne, 30,40, 50 złotych na piłkę nożną w meczach międzynarodowych i największych ligach europejskich - więc uda się jednak zrobić ten obrót.

Teraz mam tylko nadzieję, że przy wypłacie nie będzie dalszych prób przekrętów - bo czytając inne tematy o nich na tym forum, wychodzi na to że wypłata środków też nie jest łatwa.
 
Do góry Bottom