>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nie wysyłajcie nikomu kasy:)

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Juz ze razy dostałem takiego maila
cyt
&quot;
Dostałęm dzisiaj meila od jakiegoś [email protected] o temacie &quot;Profesjonalne typy&quot;.
Czy ktos już s tego korzystał?
Czy to jest skuteczne?
Czy to nastepny, szukający naiwnych?

Cały tekst MEILA:

Cześć

Chciałbym przedstawić Ci specjalną ofertę!!!

Obecnie biorę udział w konkursie na http://www.magbets.pl w TOP 10 mój nick to emil1980.
Klikając na nick możesz zobaczyć jakie mam wyniki.
Dodatkowo przesyłam w załączniku screen z moimi wynikami.


Gram u bukmachera od 7 lat.
Stworzyłem specjalną grupę osób, którym podaję typy bukmacherskie.
Jako, że mam bardzo dużą skuteczność (od 90%-100% - ostatnie 12 miesięcy) wierzę, że wiele osób dzięki mnie zacznie podobnie jak ja regularnie wygrywać pieniądze!!!.

Co OFERUJĘ i co GWARANTUJĘ Ci ze swojej strony:

1) 100% uczciwości
2) tylko PEWNE typy i GOTOWE kupony, które pozwolą Ci wygrywać!!!!
3) tylko takie typy i kupony, które sam będę grał!!!
4) typy niedostępne nigdzie indziej!!! tzn. że nie będę ich zamieszczał na ŻADNEJ STRONIE ani nigdzie indziej!!!
5) typy zawsze ,,na czas’’ - co najmniej na 24 godziny przed meczem, tak abyś ZAWSZE ZDĄŻYŁ je obstawić, niezależnie od tego gdzie grasz!!!
6) gwarantuję Ci, że zaczynając grę od małych stawek szybko pomnożysz swoje pieniądze!!! (ja zaczynałem od 2 zł na kupon - obecnie stawiam kilkadziesiąt razy więcej).

W jaki sposób dostać się do tej SPECJALNEJ GRUPY?
WYSTARCZY OPŁACIĆ SYMBOLICZNY ABONAMENT KTÓRY WYNOSI:

Opcja 1:

1 miesiąc - 15 zł.

Opcja 2:

3 miesiące - 30 zł

(powyższe ceny obowiązują w okresie promocyjnym trwającym do końca sierpnia 2005r)


Wybierając opcję 2 otrzymujesz ode mnie dodatkowo: 7 systemów do gry
u bukmachera o wartości przekraczającej 200 zł (systemy te są ostro reklamowane w Internecie). Ty dostaniesz je ode mnie za darmo!!!
Dostaniesz również prezent o wartości 90zł, a także zestaw linków do bukmacherów internetowych, którzy za SAMĄ TYLKO REJESTRACJĘ dają nam pieniądze na grę!!!

Jeśli jesteś zainteresowany regularnym wygrywaniem, to po prostu wybierz opcję, która Ci odpowiada i zacznij wygrywać!!!

Mój numer konta:

mBank
666
Robert Olbrych

(w tytule wpłaty podaj tylko swój numer gg i adres mailowy).


Gdy wpłata pojawi się na moim koncie NATYCHMIAST dopiszę Cię
do SPECJALNEJ GRUPY i od następnego dnia będziesz otrzymywał ode mnie typy i gotowe kupony.


Kto zakupi abonament i w ciągu jego trwania zdarzy się miesiąc
z ujemnym bilansem, wówczas do abonamentu zostanie doliczony miesiąc gratis!!!



KAZDA OSOBA W MOIM KLUBIE OTRZYMUJE ODE MNIE REGULARNIE CO TYDZIEŃ RÓŻNEGO RODZAJU BONUSY:
- systemy do gry u bukmachera,
- różnego rodzaju programy do gry u bukmachera,
- e-booki,
- bony i bonusy pieniężne,
- oraz masę przydatnych linków ( statystyki, wyniki, składy, kontuzje itp.).


Istnieje możliwość otrzymania faktury!!!


Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie bądź wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Adresy mailowe:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
LUB GG 666



Pozdrawiam

Parę słów o sobie....

Zacząłem od grudnia 2004r reklamować swoja METODĘ na ogrywanie u buka( METODĘ NIE SYSTEM!!!!)
Gram już trochę....wiem ze nie istnieją żadne systemy 100% bo to jest sport i nigdy nie ma 100% ale strasznie ciekawi mnie ten temat bukmacherstwa....myślałem, myślałem i wymyśliłem coś co na początku wydawało mi się czymś niesamowitym....zacząłem tak grać od roku i co się okazuje? że naprawdę wygrywam prawie non stop!!!
Oczywiście zdarzy się ze jeden kupon z ośmiu nie wejdzie, ale 7 jest trafionych....na początku swój pomysł na grę dawałem za darmo...ale poza tym ze dopłacałem do tego to jeszcze ludzie mnie bluzgali i takie tam......
Pewna osoba której dałem to w pierwszej kolejności powiedziała: To jest super!!! sprzedawaj to, a jeszcze na tym zarobisz.....i wiesz co....zacząłem od 5 zł.
Było mało chętnych nie wierzyli......podniosłem stawkę do 20 zł...kupiło kilkadziesiąt osób....podniosłem stawkę i załatwiłem wszelkie formalności, opłaty, żeby nie było tak, ze ktoś to kupi i zacznie sprzedawać dalej....załatwiłem prawa autorskie......podniosłem cenę do 50 zł i co? i zaczęła się lawina osób....na chwilę obecna gra 712 osób- prowadzę szczegółowa statystykę....bardzo szybko odezwali się do mnie różni cudotwórcy którzy oferują systemy bergera i innych gadów.....z Polsatu i z netu...chcieli strasznie się wymienić....pytałem PO CO? skoro mają takie genialne systemy i chcą za nie od 29 do 150 zł!!!! nawet TYLE CHCIAŁ JEDEN IDIOTA......a Oni wtedy mi odpisali...Robert sam wiesz jak jest...chodzi o kasę....
Odpisałem, że w takim razie są zwykłymi naciągaczami, a oni mi na to, że chyba się choinki urwałem...i pisali ze przecież wiesz ze nie ma żadnych systemów do buka multilotka i innych gier.....owszem ktoś wymyślił różne systemy ale one są dobre tylko na papierze...oferowali progresję i inne bzdury.
Ja wpadłem na coś co naprawdę pozwala regularnie wygrywać-MAM OPRACOWANĄ METODĘ NA WYBÓR WŁASCIWYCH MECZY DO GRANIA...żadne cuda nie widy....a dlaczego postanowiłem to sprzedawać?
Mam swój sklep wiec nie jest to moje źródło zarobkowania......chciałem zobaczyć czy taki produkt jest na rynku potrzebny i czy faktycznie ludzie są w stanie płacić za czyjeś pomysły....teraz wiem ze SĄ! Do tej pory sprzedałem tego 712 sztuk...policz sobie większość poszła po 50 zł...czy pomogło to komuś? Oczywiście!!! niektórzy piszą....jesteś thebeściak... dzięki Tobie zacząłem nareszcie wygrywać i takie tam....bardzo miłe uczucie że ktoś już nie topi kasy....a cała ta banda dzieciaków która mnie wyzywa no cóż.....nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia....ponieważ mój sposób kupiło sporo osób....gro to jeszcze dzieciaki....które nie rozumieją nadal jak trzeba grać....ktoś mi napisał żeby stworzyć taka grupę którym mógłbym dawać gotowce.....podłapałem....i stworzyłem taką grupę- od 1 marca mam 565 osób!!!
Niektórym nie chce się analizować meczy nie znają języków.. itd-chcą gotowce!!!
Ja za symboliczna opłatę poświęcę kilka godzin dziennie i będę im dawał kupony....to że trafiam sporo to już wiedzą....to tyle...
Przepraszam jeśli zaśmieciłem Ci pocztę więcej tego nie zrobię pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!
&quot;
UWAGA
Nie wysylajcie tej osobie kaski widac ze jej sie to oplaca bo systematycznie raz na pare tygodni dostaje od niego/niej maila . Poprostu szuka naiwniaków
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
inne przykłady oszustów:

Cześć

Chciałbym zaoferować Ci specjalną ofertę!!!

TYLKO TERAZ DO 30-06-2005, KAŻDY KTO WYKUPI ABONAMENT NA
3 MIESIĄCE OTRZYMA ODE MNIE GRATIS DWA E-BOOKI !!!!
1) „Stań się postrachem bukmacherów” wartości 39,97zł,
2) „Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie” o wartości 49,97zł,

a także zestaw linków do bukmacherów internetowych, którzy za SAMĄ TYLKO REJESTRACJĘ dają nam pieniążki na grę!!!

Gram u bukmachera od 7 lat.
W rankingu Firmy STS w Polsce zajmuję miejsce w pierwszej 10.
Stworzyłem specjalną grupę osób, którym podaję typy bukmacherskie.
Jako, że mam bardzo dużą skuteczność (od 94%-100% - ostatnie 12 miesięcy) wierzę, że wiele osób dzięki mnie zacznie podobnie jak ja regularnie wygrywać pieniądze!!!.

Co OFERUJĘ i co GWARANTUJĘ Ci ze swojej strony:

1)100% uczciwości
2)tylko PEWNE typy i GOTOWE kupony, które pozwolą Ci wygrywać!!!!
3)tylko takie typy i kupony, które sam będę grał!!!
4)typy niedostępne nigdzie indziej!!! tzn. że nie będę ich zamieszczał na ŻADNEJ STRONIE ani nigdzie indziej!!!
5)typy zawsze ,,na czas’’ - co najmniej na 24 godziny przed meczem, tak abyś ZAWSZE ZDĄŻYŁ je obstawić, niezależnie od tego gdzie grasz!!!
6)gwarantuję Ci, że zaczynając grę od małych stawek szybko pomnożysz swoje pieniądze!!! (ja zaczynałem od 2 zł na kupon - obecnie stawiam kilkadziesiąt razy więcej).

W jaki sposób dostać się do tej SPECJALNEJ GRUPY?
WYSTARCZY OPŁACIĆ SYMBOLICZNY ABONAMENT KTÓRY WYNOSI:

Opcja 1:

1 miesiąc - 15 zł.

Opcja 2:

3 miesiące - 30 zł

Wybierając opcję 2 otrzymujesz ode mnie dodatkowo 7 systemów do gry
u bukmachera o wartości przekraczającej 200 zł (systemy te są ostro reklamowane w Internecie). Ty dostaniesz je ode mnie za darmo!!!
Jeśli jesteś zainteresowany regularnym wygrywaniem, to po prostu wybierz opcję, która Ci odpowiada i zacznij wygrywać!!!

Mój numer konta:

mBank
-- ---- ---- ---- ---- ---- ----
Robert Olbrych

(w tytule wpłaty podaj tylko swój numer gg i adres mailowy).


Gdy wpłata pojawi się na moim koncie NATYCHMIAST dopiszę Cię
do SPECJALNEJ GRUPY i od następnego dnia będziesz otrzymywał ode mnie typy i gotowe kupony.


Kto zakupi abonament i w ciągu jego trwania zdarzy się miesiąc
z ujemnym bilansem, wówczas do abonamentu zostanie doliczony miesiąc gratis!!!



KAZDA OSOBA W MOIM KLUBIE OTRZYMUJE ODE MNIE REGULARNIE CO TYDZIEŃ RÓŻNEGO RODZAJU BONUSY:
-systemy do gry u bukmachera,
-różnego rodzaju programy do gry u bukmachera,
-e-booki,
-bony i bonusy pieniężne,
-oraz masę przydatnych linków ( statystyki, wyniki, składy, kontuzje itp.).


Istnieje możliwość otrzymania faktury!!!


Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie bądź wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Adres mailowy: j p a r t @ o 2 . p l
LUB GG 666



Pozdrawiam

Parę słów o sobie....

Zacząłem od grudnia 2004r reklamować swoja metodę na ogrywanie u buka....gram już trochę....wiem ze nie istnieją żadne systemy 100% bo to jest sport i nigdy nie ma 100% ale strasznie ciekawi mnie ten temat bukmacherstwa....myślałem, myślałem i wymyśliłem coś co na początku wydawało mi się czymś niesamowitym....zacząłem tak grać od roku i co się okazuje? że naprawdę wygrywam prawie non stop!!!
Oczywiście zdarzy się ze jeden kupon z ośmiu nie wejdzie, ale 7 jest trafionych....na początku swój pomysł na grę dawałem za darmo...ale poza tym ze dopłacałem do tego to jeszcze ludzie mnie bluzgali i takie tam......
Pewna osoba której dałem to w pierwszej kolejności powiedziała: To jest super!!! sprzedawaj to, a jeszcze na tym zarobisz.....i wiesz co....zacząłem od 5 zł.
Było mało chętnych nie wierzyli......podniosłem stawkę do 20 zł....kupiło kilkadziesiąt osób....podniosłem stawkę i załatwiłem wszelkie formalności, opłaty, żeby nie było tak, ze ktoś to kupi i zacznie sprzedawać dalej....załatwiłem prawa autorskie......podniosłem cenę do 50 zł i co? i zaczęła się lawina osób....na chwilę obecna gra 712 osób- prowadzę szczegółowa statystykę....bardzo szybko odezwali się do mnie różni cudotwórcy którzy oferują systemy bergera i innych gadów.....z Polsatu i z netu...chcieli strasznie się wymienić....pytałem PO CO? skoro mają takie genialne systemy i chcą za nie od 29 do 150 zł!!!! nawet TYLE CHCIAŁ JEDEN IDIOTA......a Oni wtedy mi odpisali...Robert sam wiesz jak jest....chodzi o kasę....
Odpisałem, że w takim razie są zwykłymi naciągaczami, a oni mi na to, że chyba się choinki urwałem...i pisali ze przecież wiesz ze nie ma żadnych systemów do buka multilotka i innych gier.....owszem ktoś wymyślił różne systemy ale one są dobre tylko na papierze...oferowali progresję i inne bzdury.
Ja wpadłem na coś co naprawdę pozwala regularnie wygrywać...żadne cuda nie widy....a dlaczego postanowiłem to sprzedawać?
Mam swój sklep wiec nie jest to moje źródło zarobkowania......chciałem zobaczyć czy taki produkt jest na rynku potrzebny i czy faktycznie ludzie są w stanie płacić za czyjeś pomysły....teraz wiem ze SĄ! Do tej pory sprzedałem tego 712 sztuk...policz sobie większość poszła po 50 zł...czy pomogło to komuś? Oczywiście!!! niektórzy piszą....jesteś thebeściak... dzięki Tobie zacząłem nareszcie wygrywać i takie tam....bardzo miłe uczucie że ktoś już nie topi kasy....a cała ta banda dzieciaków która mnie wyzywa no cóż.....nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia....ponieważ mój sposób kupiło sporo osób....gro to jeszcze dzieciaki....które nie rozumieją nadal jak trzeba grać....ktoś mi napisał żeby stworzyć taka grupę którym mógłbym dawać gotowce.....podłapałem....i stworzyłem taką grupę- od 1 marca mam 565 osób!!!
Niektórym nie chce się analizować meczy nie znają języków.. itd.-chcą gotowce!!!
Ja za symboliczna opłatę poświęcę kilka godzin dziennie i będę im dawał kupony....to że trafiam sporo to już wiedzą....to tyle....
Przepraszam jeśli zaśmieciłem Ci pocztę więcej tego nie zrobię pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!

Napisałem mu czy moglibyśmy się wymienić. Miałem na dysku jakieś fajne programy, poradniki, prezentacje, on się zgodził. Chciałem 3 punktów jego listu:
-systemy do gry u bukmachera,
-różnego rodzaju programy do gry u bukmachera,
-e-booki (tylko ten jeden, MULTILOTEK KONTRA ZAKŁADY SPORTOWE I BUKMACHERSKIE)

Ale to co dostałem to przekroczyło granice przyzwoitości:
-systemy do gry u bukmachera - to były &quot;systemy 100%&quot; przecież sam pisał w liście żeby nie grać takimi,
-różnego rodzaju programy do gry u bukmachera - to było jeszcze lepsze, dostałem tu dużo programów, dokładnie jeden - PEWNIAK 2004, marny program
-e-booki, tylko tutaj mogę go pochwalić, po 4 dniach usilnych prośb dostałem przed chwilą tego ebooka

Te pierwsze 2 punkty, czyli pewniak 2004 i troszkę stiuningowane systemy 100% można ściągnąć z tego forum, z tematu Bajeroka, żebyście nie szukali podam link: http://obstawianie.com/viewtopic.php?t=3108.

A teraz najlepsze! Poprosiłem o gratis w postaci jednego typu, to dał mi taki typ:
Arthurs, Wayne v Popp, Alexander - 1 - kurs 1.533 - Tenis Wimbledon - 23.06.2005 - godz.12.25
 
M 0

matkolodziej

Użytkownik
przecież to jest oczywiste że koleś szuka naiwniaków, gdyby naprawdę miał skuteczność 90-100% to by nie sprzedawał abonamentu na swoje typy bo miałby miliony kasy z zakładów, czysty kretyn... &lt;lol&gt;
 
I 0

ikeram

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie czy te konta są jednakowe.Ja korzystam z typów eugeniusz75 i też do wpłaty jest to samo nazwisko i skuteczność ma wysoką.
 
Do góry Bottom