>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Dzisiaj sobie ladnei pospalem w poludnie podczas meczu Chelsea. Obudzilem sie w 79 minucie tego meczu jak byl o1-1 wiec do poznego wieczora bede w dobrej formie.

O ile kupony do wyrzucenia, ale wtedy bylo 150 meczow z marszu teraz mamy mniej meczow naraz i wieksza szansa na dobry wynik

Cala Championship nie do gry kto patrzy na wyniki ten widzi, Nie przypadek ze nie zagralem ani jednego meczu tam i wszyscy widzieli co sie dzis dzialo

Premiership juz o niebo lepiej a superciekawy mecz jeszcze czeka
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Ta NBA to jdnak karkatura. P oco przpeisy jak sie do nich nie stosuje? W czwartej kwarcie Chicago 5 fauli w poltorej minuty po czym dalej fauluja sobie swobodnie i co? Nie ma rzutow dla Sacramento bo to faul w ofensywie!!

Jak by byla roznica, myslalem ze kazdy faul powyzej piatego to obowiazkowe rzuty dla rywala. Ale w murzynskich ligach jak widac nie.

Nie dziwota ze ich ciagnie z Afryki do Grecji czy Wloch gdzie przepisy swoje a zycie swoje.

Nie trafiony glowny mecz z Premeirship wczoraj, przy trzech na plus, to zwiastuje tylko jedno,. Trafimy cos w Premiership wkrotce.

Na pozor nielogiczny typ, nieprawdopodobny. Ale wczoraj 0-0 West Brom bylo jeszcze bardziej nieprawdopodobne

1. West Ham - Tottenham oba strzela NIE 2,28 unibet 10j

Post automatycznie złączony:

Jeszcze mozna rozumiec ze faule w ofensywie nie licza sie do piatki przewinien druzyny, ale juz to ze po zebraniu pieciu przewinien mozna sobie do woli faulowac w ofensywie bez konsekwencji to jest jakies kuriozum!
 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Wczorajsze mecze w Premiership. Jak widac West Brom lepiej wyjsc w 10 niz z Ajayim.

Alez patelnie zmarnowali, hehe, juz drugi mecz z rzedu
Post automatycznie złączony:

 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Ogladalem final AO. Oczywiscie ustawka.

Rusek pozwolil mu wygrac i ogolnie jest sojusz z rosyjskimi tenisistami, ktorzy beda grali na wypchanie Novaka na rekordowa liczbe szlemow. Po tym oczywiecie im sie odplaci jak juz przegoni Rogera i Nadala.

Federer juz zadnego szlema nie wygra, nie da sie organizatorom go przepchnac dalej niz polfinal, Nadal moze raz jeszcze w Paryzu

Najlepsze jak publicznosc wygwizdala miejscowa Marlene Malag jak zaczela pierdzielic o szczepionkach. Wszedzie tepa lewica widac dobrala sie do wladzy ciekawe co im tam naobiecywali w Australii

2. Aston Villa - Leicester, Leicester 2,24 pin 10j


Tu sprawa jest prostsza ze zwyciezca meczu.

West Ham - Tottenham 0-0? 3-0? Bochyba Tottenham nie wygra, ale chyba za wysoki kurs na West Ham zeby to tak latwo wpadlo? Jkie argumenty za Tottenhamem? Gareth Bale ?Litosci

Aston Villa - Leicester 0-2
 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
3. Kupon na dzis. Jednak jest decyzja bo Mickiewicz widzi jak jacys tajemniczy inwestorzy robia k..e z kursow na Tottenham

A wiec

1613907550661.png
Post automatycznie złączony:

Tottenham ciagle 2,41 na pinie, a B365 obsral sie z kursem na Leicester niesamowicie. Ktos ich tam niezle pociagnal albo wiedza ze cos sie swieci i zanizyli straty na maksa
Post automatycznie złączony:

1613907983575.png
 
Ostatnia edycja:
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
4. Arsenal + 0.5 1,94 pin 10j
5. Arsenal wygrana 7,5 Unibet 10j
6. Ponizej 2,5 gola 2,24 betsson 10j
7. Manchester Utd wygra do zera NIE 1,72 betfair 10j
 
Ostatnia edycja:
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Skonczyly sie overy w NBA, nawet Brooklyny zaczely serie underow.

Niby taka bogata liga ale ktos mi wyjasni dlaczego takie miernoty jak JB Bickerstaff znajduja kolejne druzyny zainteresowane ich uslugami? Skad tylu trenerskich dyletantow siedzi w lidze latami i nikt ich nie rusza mimo ze nadaja sie moze do sprzatania kibli na hli?

Taki Boston wczoraj przegral prowadzac 24ma punktami, ale wnioski zostana wyciagnite, zaraz pewnie pojada jakies Utah a tymczasem pan Bickerstaff co? Zamowi kolejny zloty lancuch i zeby i zabwa trwa, kto by tam chcial wyniki.

Polowa druzyn w NBA (jak nie wiecej) to czarnoskorzy menadzerowie plus jakies biale Biebery - Johnny Bravo typu Luke Walton naprawde tak ciezko sie zorientowac ze najlepszymi trenerami sa biali z etosem pracy, najlepiej bez przeszlosci w Lakersach, Knicksach itp klubach gdzie nie do konca chodzi o wynik? Mozna wyodrebnic cechy na starcie dyskwalifikujace kogos, wiadomo ze do trenerki sie nie nadaje, ale nie wiem co decyduje

Co tam sie dzialo w Premiership

Manchester nie wygral do zera i to byl dobry typ.
Leicester tez, nawet z Grealishem by wygrali, Villa to bazanty.
Fulham mowilem jeszcze tydzien i dogoni Newcastle
Sheffield United glupkom gratulujemy zabijania sie w pucharze i spadku w marcu. Spadajcie i nie racajcie. Pomyslcie troche.
Tottenham - tu ciekawy przypadek. Ktos ciezko polozyl na dwojke przed meczem i teraz jest aj waj. Beda musieli oddac w nastepnym meczu.
Arsenal - tu ewidentnie moj blad. Ale to sie okazuje po meczu. Przeszarzowalem. Oryginalnym typem bylo Arsenal + 1,5 jak na kuponie, optymizm mnie poniosl

Stevenage - Walsall ten skrot mowi sam za siebie


Potworny kryzys Newport,
Brentford odpuszcza sobie mecz
Doncaster zaczyna tniec na ogniu, widocznie Afrykanie maja taka tradycje ze w pewnym momencie musi byc bajo bango
Bournemouth podpisuje stala umowe z Woodgatem = zegnaj awansie, moze wystarczy punktow do utrzymania

Trenerzy typowani do spadku - Zuraw i Karanka - wygrywaja swoje mecze. Moze by Sheffield United wywalilo tak swojego? Walka by byla jeszcze ciekawsza.

National 1 zaglosowalo za kontynuacja sezonu, ligi nizej za zakonczeniem. Bedzie ciekawie z awansem. Jak pisalem tyzien temu Barnet zaczeli kupowac mecze, wyslali przelew do Halifaxu ale okazuje sie ze to niepotrzebne, nikt nie spadnie. Wiec wroca do przegrywania

Dzis chyba zydzi wygrywaja bo nikt nie pisze zeby grac na faworyta, pytanie czy Crystal o tym wie czy sedzia pomoze gospodarzom
 
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Dla mnie zeszły tydzień do zapomnienia. To co ugralem w poniedziałek rozeszło się do niedzieli. Wyniki w Anglii były nawet nawet, ale ja zbyt wcześnie zagrałem Chelsea i właściwie to był dla mnie koniec grania i w niedzielę tylko śledziłem wyniki... Dziś Brighton under 2,5 i pewnie tak jak piszesz zwycięstwo. Może 1:0?
 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Hehe zydzi w trabe. Nie mowie o Kunlunie.

Na tym meczu mimo ze w temacie minus oblowilem sie jak Alfred Miodowicz na transformacji ustrojowej. Wlasnie sprawdzilem jeszcze zyje drań, wow. Moze wybraliby sie jacys goscie i zrobili mu sesje sado maso jak z Jaroszewiczem na koniec marnego zycia

NHL

2. Carolina - Tampa Bay, Carolina 2,8 betclic 10j
3. Carolina -1,5 3,8 pinnacle

Poczytam jeszcze o co chodzi z tym meczem, ale na podsstawie tego co widze to bez namyslu gram jedynke

Jutro ciekawy dzien, uszaja play offy w polskim hokeju, mnostwo pilki w Anglii, moze nocne inwestycje nie beda najlepsza lokata ale sie wyspalem moze cos sie znjdzie fajnego, tym bardziej ze 3 razy zagralem na padline w NBA
 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Mimo ze wczoraj oficjalnie minus to z wiadomowego powodu spory plus w keszeni. Kiedys zagram na dwojke przy 3-0, poki co jeszcze nie jestem na tyle odwazny, tylko sprzedalem Kunlun

Ale generalnie z odsprzedawaniem jest zasada im wieksze prowadzenei, im szybciej, im bardziej nieprawdopodobne wydaje sie ze cos sie zmieni, trzeba sprzedawac. A wczoraj nam mowili, patrzcie jaka latwa jedynka. Wiec trzeba bylo sprzedac.

Dzis:

1. Atletico - Chelsea, Chelsea 2,9 WillHill 10j
2. Lazio - Bayern Lazio nie przegra 2,24 BetVictor 10j
3. Port Vale - Stevenage, Port Vale 2,5 Unibet 10j

Musze przyznac ze trenerski prymityw zaczyna mi dzialac na nerwy. Odpuszcza mecz Realowi majac szanse odskoczyc na 12 punktow kleka do miecza w grudniu, w sobote ominalem ich i oczywiscie nakazal zawonikom odstawic noge i przegrali mecz z byle kim, a na ogol wygrywaja

Tyle ze jestto druzyna kolonialna, zlozona mimo wszystko z odrzutow, jak przychodzi co do czego oddaja czesc wielkim. Zapewne sa zakladnikami agentow tak jak Sevilla i na rozkaz musza podlozyc sie 'wielkim' i nie moga dla nich stanowic przeszkody

Wiekszosc nabrala sie na'wielka' Seville tydzien temu, zdaje sie 7 meczow do zera i oczywiscie ciumac dziadzia w jajo musieli bo rozkaz,bo nie bedzie dostepu do zawodnikow

Dzis nie bedzie eksperymentow typu Kepa w bramce, polityka Atleico czyli odpuszczanie meczow sie w koncu zemsci i przerzna. Do ego jak mowie jak nie beda sluchac agenturo finansjery to momentalnie zostana odcieci od czolowych zawodnikow i beda sobie mogli co najwyzej kupic jakiegos nonamea z niezaleznej stajni przeplacajac dziesieciokrotnie.

Do tego z Bayernem nawet nie pierdli, takze w drugim meczu, ze zdziesiatkowanym rywalem, ogolnie graja bardzo przecietnie ,a Chelsea nawet z Lampardem wygrala grupe, ok nie taka mocna ale jednak (Sevilla tez musiala kleknac do miecza na rozkaz)

Obstawiam ze finansjera stawia jednak na Chelsea, stad wysyp tylu pochlebnych artykulow na temat Atletico w mediach.

Nawet jak widac pozytecznym idiotom skapnelo sie kasy na bzdurna propagande, co rawda nie maja takiego budzetu jak koronaparanoicy na reklame ale jdnak stac ich na sponsorowanie mylacych artykulow :

Atlético Madryt pędzi po mistrzostwo, a Barcelona mu za to dopłaca (wyborcza.pl)

A zatem zdecydowana wygrana Chelsea.

Bayern to wiadomo kryzys i to ze przegrywaja, wcale nie znaczy ze odpuszczaja, tu mniej jestem pewien, ale 1X mysle ze to bezpieczny zaklad

Port Vale - jak wiadomo tydzien temu podebrali trenera Walsall i teraz cos wygraja. Co prawda Stevenage ostrzeliwali bramke Walsall caly mecz a zremisowali tylko dzieki glupiemu golowi po 54 sekundach od rozpoczeia, ale goscie to cieniacznus notoricznius koncowkus leagueonus corokus a Port Vale to uspiony gigant na te lige ktory dlugi cieniowal i maja potencjal powalczyc zdecydowanie wyzej

Atletico - Chelsea 1-3
Lazio - Bayern 1-1
Port Vale - Stevenage 2-1
Post automatycznie złączony:

Chodzi mi o to ze z Walsall kazy bedzie obstrzeliwal bramke a Stevenage to cieniasy co rok ucieszace miche ze znajda sie jakeis wieksze dziady co nie placa jak Macclesfield albo paranoiczne Grimsby
 
Ostatnia edycja:
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Kolejny artykul naganiajacy jak to Atletico jest wspaniale och ach. Pewnie wiedza za doistali rozkaz ze maja sie oddac

Atletico Madrid: How Diego Simeone has reinvented Chelsea's Champions League opponents - BBC Sport
Post automatycznie złączony:

To oczywiscie dzial a obie strony bo oprocz tego ze pozwala im sie kupowac topowych zawodnikow to w ramach kompensaty wiecej im sie placi za transfery wychodzace

W sumie nie zal mi takiej Sevilli czy Atletico skoro nie domyslaja sie co sie dzieje i nie wiedza ze niktich nie dopusci do prawdziwych konfitur, co najwyzej dostana jakies spady za posluszne wykonywanie rozkazow
Ogolny wzor na Seville i Atletico

1. 35 wygranych z rzedu
2. Telefon 'Halo, musicie sie podlozyc Realowi/Barcelonie/komus tam z Europy'
3. Sevilla - Carcelona/Real/BVB 1-3 2-3 3-4 itp

Miedzy etapem 2 i 3 nastepuje seria artykulow jacy to genialni i fantastyczni sa, w tym roku wszystko odpali tak zeb yjeszcze grajacy utopili kilkadziesiat baniek u bukmacherow

Powyzszy scenariusz dzieje sie bardzo czesto, ze smialo mozna grac porazkiAtletico ,Sevilli czy innych bazantow z potegami swiatowego futbolu jak leci
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Cześć, ja widzę wszystkie 3 mecze podobnie do Ciebie i zagrałem trebla:
Być może Lazio nawet minimalnie dziś wygra, ale w rewanżu Bayern już będzie miał dużo silniejszy skład i rozstrzygnie awans na swoją korzyść.
Mnie bardzo zastanawia jutrzejsze spotkanie Atalanty z Realem. Patrząc na sytuację kadrową hiszpańskiego zespołu to pewna 1, ale Real zawsze ma silne wsparcie sił nadprzyrodzonych w LM...
 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
4.
Jokerit - Podolsk 2 3,6 bwin

Przy okazji wczorajszego meczu SKA przyjrzalem sie tej lidze i widzialem ze ludzie grali przeiwko Jokeritowi szlo 75-80% zkladow.

Zgodnie z przewidywaniami Jokerit zatem zmiazdzil rywala (nic tam nie gralem, mialem dosc kasy na Kunlunie), wiec dzis pewnie nikt nie ruszy dwojki i Vitaz odbierze swoje.

Jak dla mnie najlepszy mecz na dzis

5. Podolsk -1,5 5,55 betsson 10j
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Najważniejsze, żeby Chelsea utrzymała to 1:0. Potwierdza to dobitnie tezę, ze nie ważne jaki skład i forma w lidze, ale w LM wygrywają potentaci / zasłużone zespoły. Z tego wniosek, ze jutro Real nie przegra...
 
Do góry Bottom