>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niższe ligi w Norwegii, Szwecji i Finlandii 2012

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 4
Spotkanie:Moss - Ostsiden 3-1⛔
Typ: DNB Ostsiden
Kurs: 1.88
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gospodarze pojedynku przystępują do tego spotkania poważnie osłabieni w kadrze brakuje aż 14 graczy: Eikum, Kaxrud, Vidalon, Haraldsen, Heia, Sery, Birkeland, Henriksen, Ringberg, Bachke, Bjerke, Kashama, Kvalheim oraz Goucher. Tutaj pełna kadra zespołu na ten mecz w której znalazło się wielu młodych graczy.
Gospodarze oprócz ogromnych problemów kadrowych ostatni po prostu nie zachwycają formą na razie znajdują się na przedostatnim miejscu dającym na dzień dzisiejszych spadek. Bardzo słabo spisują się na własnym stadionie gdzie wygrali tylko raz dwukrotnie remisując i doznając dwóch porażek strzelając 8 bramek a tracąc 10.
Goście ostatnio złapali formę kolejne trzy pewne zwycięstwa pozwoliły zbliżyć się do czołówki ligi tracą tylko 3 oczka do lidera rozgrywek i na pewno będą chcieli tą stratę po dzisiejszym meczu utrzymać lub nawet przy korzystnym wyniku w meczu lidera zmniejszyć ją. Kurs na opcje DNB to dla mnie pomyłka.⛔
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia: Ykkonen
Spotkanie: SJK - KooTeePee 0-0⛔
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Spotkanie pomiędzy drugi w tabeli SJK który musi gonić lidera strata wynosi już 10 punktów a tylko jeden zespół awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej a znajdującym się tuż nad strefą spadkową zespołem KooTeePee który ma tyle samo punktów co ostatni i przedostatni zespół w tabeli czyli bardzo duży ścisk w dolnych rejonach tabeli.
Gospodarze na własnym stadionie bez rewelacji 4 zwycięstwa 1 remis 2 porażki bramki 13:10 na ostatnie pięć spotkań u siebie zawsze tracili bramkę do tego dochodzi fakt ze dzisiaj bez podstawowego bramkarza Luis Fernando 14/0, dzisiaj debiut kogoś z dwójki młodych bramkarzy.
Goście na wyjazdach nie tak najgorzej 2 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki stosunek bramek 10:11. W ostatnich pięciu spotkaniach na wyjeździe zawsze strzelali przynajmniej bramkę.
Dla obu ekip bardzo ważne będzie zdobycie 3 oczek w tym spotkaniu dlatego typ na to że obie strzelą po bramce to bardzo dobra opcja do gry w tym spotkaniu.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Nest-Sotra - Mandalskameratene

Każda seria się kiedyś kończy, ale póki goście dają zarobić to trzeba to wykorzystywać;). W meczach z udziałem gości trwa niebywała seria 13 meczów z wynikami over 3.5. Średnia liczba goli w tym sezonie w meczach z udziałem Manda... wynosi aż 4.7, przy czym średnią zaniżają pierwsze 4 kolejki, w których wesoły styl gry tej drużyny jeszcze się nie objawił. W ostatnich 3 kolejkach w meczach z udziałem gospodarzy padło aż 16 goli, co overowi w tym starciu wrózy bardzo dobrze. Historia pojedynków na przestrzeni ostatnich 4 lat pomiędzy tymi ekipami również potwierdza typ na over:
13.05.12 DYW Mandalskameratene Nest-Sotra 1 : 4
21.08.11 DYW Mandalskameratene Nest-Sotra 0 : 3
08.05.11 DYW Nest-Sotra Mandalskameratene 2 : 2
10.08.08 DYW Mandalskameratene Nest-Sotra 3 : 2
11.06.08 DYW Nest-Sotra Mandalskameratene 2 : 2

Kursy na over nie są zbyt szerokie i atrakcyjne, jednak moim zdaniem warto pobrać overa 3.5 ponieważ jest bardzo prawdopodobny. Szkoda, że nie ma szerszej oferty na zakłady overowe na to spotkanie, jednak bet365 planuje livebetting z tego spotkania, więc liczę, że na live będzie się dało zarobić, bo moim zdaniem to, że padnie w tym meczu mało goli jest tak prawdopodobne jak to, że ryży obniży podatki.

Over 3.5 1.65 Unibet✅
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Sandvikens - S. Kerbura

Jeszcze 2 miesiące temu obie ekipy tkwiły w walce o utrzymanie, jednak w pewnym momencie sezonu gospodarze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczęli osiągać wyniki godne drużyny, która walczy o awans nie o utrzymanie. O awans będzie bardzo ciężko moim zdaniem, ponieważ straty z początku sezonu wydają się być nie do odrobienia, ale o utrzymanie dzięki serii dobrych wyników mogą być spokojni. Gości czeka dramatyczna walka o utrzymanie i potrzebują punktów jak tlenu.
Średnia goli w meczach z udziałem Sandvikens w tym sezonie - 3.125
Średnia goli w meczach z udziałem Kerbura - 3.875
W meczach z udziałem drużyny gości trwa seria 10 meczów z wynikami over 3.5, oraz 5 meczów z wynikami over 4.5. Gospodarze zwyciężyli w 2 meczach z rzędu są na fali wznoszącej i przed własną publicznością będą się starać podtrzymać dyspozycję a goście potrzebują zwycięstwa więc również muszą zaatakować. Historia pojedynków między obiema ekipami również mówi potwierdza typ na over:

16.06.12 DYW S. Kerbura Sandvikens 1 : 3
27.07.08 DYW S. Kerbura Sandvikens 1 : 3
19.06.08 DYW Sandvikens S. Kerbura 4 : 0
22.09.07 DYW S. Kerbura Sandvikens 6 : 0
05.05.07 DYW Sandvikens S. Kerbura 3 : 3

Na ten pojedynek moim zdaniem warto pobrać takie typy:
Over 2.5 1.55 Unibet✅
Over 3.5 2.32 Betsson✅
Over 4.5 4.40 Unibet✅
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Lunds BK - IK Sleipner 5-1
Na szybko wrzucam jeden typ na dzisiaj z niższych lig skandynawskich,bo mecz za kilkanaście minut a Ja na ten mecz się wybieram.
Tak w skrócie to różnica w tabeli spora Lunds walczy o awans do Superettan odpowiednik 1 ligi polskiej a rywale okupują ostatnią pozycję w tabeli. Jeszcze 3-4 kolejki wcześniej Lunds grało jakby ten awans nie był w ich zasięgu ale przeglądając ich stronę oni ciągle myślą o promocji do ligi wyżej. Na dzisiejszy mecz są mocno zdeterminowani i jestem przekonany że powinni ograć czerwoną latarnie ligi. Na temat IK Sleipner za dużo nie powiem bo po prostu niewiele wiem,jedno jest pewne jest to drużyna która ma najmniej punktów i najmniej strzelonych bramek. Liczę na wysokie zwycięstwo drużyny z mojej dzielnicy.
Lunds Bk-IK Sleipner 1 1,26 5-1
Lunds Bk-IK Sleipner ( handi -1) 1 1,72
Lunds Bk-IK Sleipner over 2,5 1,56
Lunds Bk-IK Sleipner over 3,5 2,4
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
F 11

fenzo

Użytkownik
Piłka nożna »Finlandia » Kakkonen North
HauPa – Kemi 1,53 0:2
Tutaj ciężko szukać innego rozwiązania jak gładka wygrana gości.
Gospodarze to ostatnia drużyna z jedną z najsłabszych ofensyw i defensyw w lidze. Z serią 4L i 1pkt w ostatnich 5 spotkaniach. Trzy kolejki temu potrafili przegrać nawet wysoko 5:2 z przedostatnią drużyną. HauPa aktualnie jest bez żadnej formy i zapewne sezon zakończy w okolicach końca tabeli. Drużyna opiera się całkowicie na graczach finlandzkich w odróżnieniu od rywala, gdzie są zagraniczni, dobrze spisujący się zawodnicy.
Kemi to aktualnie drużyna z najlepszą formą w lidze. Są skuteczni w ofensywie co potwierdza m.in. młody Eiselle (14 bramek/drugi strzelec ligi) jego rodak Stevens (8 bramek) oraz Siekkinen (8g) + Ogbuefi (8g). Wszyscy to zawodnicy pierwszego składu dlatego każdy z nich w pojedynkę może wywalczyć 3pk. Drużyny ostatnio spotkały się 05.07.2012 i górą było Kemi wygrywając 5:0. Szanse na powtórkę są duże, jednak zadowoli mnie czyste i bezproblemowe zwycięstwo. Przynajmniej forma, dostępni zawodnicy oraz ostatnie spotkanie na to wskazuje.

Planowo.
 
F 11

fenzo

Użytkownik
FINLANDIA: Kakkonen North
Santa Claus - TP-47 1:1
Obie drużyny w swoich ostatnich 5 spotkaniach po dwa razy przekraczały linię 3,5, jednak w przypadku Santa Claus to przeciwnik częściej strzela bramki bo w tym okresie udało im się zdobyć tylko 3 gole. TP w poprzednich spotkaniach dobrze grało z drużynami wyżej notowanymi i są w lepszej formie od rywala dlatego liczę, że nie stracą bramki, a sami też nie powinni przekroczyć tej granicy. Drużyny grały ze sobą 4 razy kończąc spotkania wynikami 1:1, 1:1, 1:0 oraz ostatnie spotkanie odbyło się niespełna 2 miesiące temu i wygrało Santa Claus 0:1. Under im leży dlatego po takim kursie warto próbować.
Under 3,5 1,70
Sportingbet
Planowo i kolejny raz wyniki 1:1.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Norwegia 2 liga:
IK Start - Baerum
Start 1 (-2,5) --- 1.825 ✅
Start 1 (-3,5) --- 2.675 ✅
Start 1 (-4) --- 3.80 (zwrot)
Start - Bareum over 3,5 --- 1.425 ✅
Start - Bareum over 4,5 --- 1.975 ⛔
(kursy z bet365)
Start dziś wygrywa pięcioma golami? Nie jest to kłopot. Gospodarze dzisiejszego pojedynku to lider tabeli norweskiej drugiej ligi. Ich forma jest niesamowita. Nie pamiętam kiedy ostatnio przegrali u siebie z jakąkolwiek ekipą z Norwegii. Owszem - miesiąc temu zanotowali remis 2-2 z Ranheim, a wcześniej w pucharze Norwegii nie wystraszyli się pierwszoligowego Tromso, także remisując. Chłopaki wygrywają niemalże wszystko, często pokrywając handicapy. Dziś zwycięstwo jest oczywiste. Bareum to czerwona latarnia ligi. Zbiera baty od prawie wszystkich ekip w lidze. Ostatnie zwycięstwo na wyjeździe zanotowali w sierpniu, niestety poza tym ich dorobek na wyjazdach jest tragiczny - 1-1-7 w bramkach 11-24. Szybko gol dla gospodarzy ustawi dzisiaj pojedynek, pytanie tylko jak bardzo zaangażują się w poczynania ofensywne. Jestem przekonany, ze przy odpowiedniej koncentracji i chęci IK Start rozbije rywali minimum pięcioma bramkami. Jedno jest pewno. Bramek dziś nie zabraknie. Początek spotkania o godzinie 18.00. Polecam.

Witam.

Tak tylko dla twojej informacji podam ,że w dniu 19.08.2012 zespół STARTU uległ na własnym boisku vice liderowi drużynie SARPSBORG 08 FF 3-4 .
Typy ciekawe i godne uwagi. powodzenia
Dokładnie tak. Jakoś przeoczyłem tę kolejkę. Sparta Sarpsborg to ekipa, która chyba jedyna jest w stanie zagrozić w lidze dzisiejszym gospodarzom. Dwie wtopy Startu z rzędu u siebie? Nierealne. Raz jeszcze polecam!
I dzięki regenerator ????
Edit: Elegancko. Start wygrywa mecz 4-0. Brakło jednej bramki gospodarzy do pełni szczęścia. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Witam.
Nie pamiętam kiedy ostatnio przegrali u siebie z jakąkolwiek ekipą z Norwegii.
Tak tylko dla twojej informacji podam ,że w dniu 19.08.2012 zespół STARTU uległ na własnym boisku vice liderowi drużynie SARPSBORG 08 FF 3-4 .
Typy ciekawe i godne uwagi. powodzenia
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
2 dywizja w Norwegii:
Rosenborg 2 - Molde 2
powyżej 3,5 gola --- 1.425 ⛔
powyżej 4,5 gola --- 1.950 ⛔
powyżej 2 goli (1 poł.) --- 2.10 ⛔
Norwegia. Kopalnia overowych spotkań. Dziś o 17.30 odbędzie się jedno z takich pojedynków. Sąsiadujące ze sobą w tabeli ekipy Rosenborga 2 i Molde 2 w ostatnich kilku kolejkach nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Wyniki są naprawdę nieprawdopodobne. Rosenborg w 5 meczach strzelił 11 bramek tracąc przy tym 13. Molde zaś zdobyło 15 goli, a straciło 11. No nie oszukujmy się - te liczby są kosmiczne. Nie ma chyba na świecie żadnej ligi, w którym piłkarze mają taki luz w strzelaniu goli. Dziś meczyk istotny dla układu w tabeli. Druga drużyna Rosenborga wyprzedza gości zaledwie o 2 punkty. Molde mimo, że nie jest faworytem tego spotkania, na pewno zaatakuje od początku gospodarzy. Liczę na szybki gol, którejkolwiek ze stron, który otworzy nam worek z bramkami. 3 gole w pierwszej połowie jak najbardziej realne. W całym meczu 5 goli także jak najbardziej w zasięgu. Ciekawostka: Molde 2 w tym sezonie - powyżej 2,5 gola w 18 na 18 meczów. Niesamowite. Typy polecam. Strzelać chłopy, nie żałować sobie :p Początek 17:30.
EDIT: Jestem w grubym szoku. 0-1? Wielu rzeczy się w tym meczu spodziewałem, ale nie jednej bramki. A jeszcze wychwalałem obie ekipy za nieprawdopodobną bramkostrzelność. Też sobie mecz wybrałem ????
Grubsza wtopka ⛔
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem warto dziś pograć kilka meczyków z 2 dywizji w Norwegii...
Skeid - Buvik - powyżej 3,5 gola --- 1.42 ⛔
Skeid to ekipa która gra słabo u siebie, ale mimo to, gdy traci w meczach sporo goli to jednak potrafi odgryźć się bramką lub dwiema. Wyniki 1-3, 2-4, 3-5 nie dziwią. gospodarze po prostu tak grają. Buvik - czerwona latania ligi. Na wyjazdach w zasadzie nie istnieją. Dziś jednak powinni strzelić bramkę, może dwie. Przy solidnej postawie gospodarzy overek jak najbardziej realny.
Do przerwy 2-1 i ... to by było na tyle. Komedia.
Fløy - Pors Grenland - powyżej 2,5 gola --- 1.50 ✅
Gospodarze u siebie idą jak burza, nie przegrali w tym sezonie żadnego meczu i to właśnie na ich formie opieram swój typ. Pors powinno ukłuć rywala i zdobyć jedną bramkę, stąd sądze, że bramkostrzelna ekipa Fløy powinna bezproblemowo pokonać bramkarza rywali co najmniej dwukrotnie.
Zwycięstwo gości to spora niespodzianka, ale over pokryty i to najważniejsze.
Levanger - Kristiansund - powyżej 3,5 gola --- 1.67 ⛔
Goście to absolutny lider i faworyt tych rozgrywek. W lidze nie mają sobie równych czy to grając u siebie czy na wyjeździe. Przy odpowiednim nastawieniu, zaangazowaniu i koncentracji piłkarze Kristiansund sami są w stanie pokryć ten overek strzelając 4 bramki. Liczę jednak na gospodarzy, którzy potrafią zagrać niezłe mecze, że dziś będą w stanie ugryźć faworyta.
Pewna wygrana Kristiansund 2-0. Poniosło mnie z overkiem, gospodarze nie zdołali zdobyć nawet bramki.
Single wskazane, ale w razie czego AKO: 3.55
expekt
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Norwegia 2 liga
IK Start - Tromsdalen
Start 1 (-1.5) --- 1.35 ⛔
Start 1 (-2.5) --- 1.85 ⛔
Start 1 (-3.5) --- 2.85 ⛔
Start powyżej 2,5 gola --- 1.44 ✅
Start powyżej 3,5 gola --- 2.20 ⛔
Start - Tromsdalen powyżej 3,5 gola --- 1.65 ✅
Start - Tromsdalen powyżej 1,5 gola (1 poł.) --- 1.80 ✅
Do wyboru do koloru. Coś mocniej, coś lżej, ale warto pograć wszystko co wymienione wyżej.
Gospodarze to główny kandydat do awansu do Tippeligaen. Większość ich meczy okraszona jest sporą ilości bramek, ich zwycięstwa są przekonywujące, a rywalom trudno jest podjąć walkę. Start u siebie jest nieprawdopodobnie skuteczny. W zasadzie nie mają sobie równych. Przegrali tylko jedno spotkanie z mocną ekipą Sarpsborg (3-4). Ich wyniki mówią same za siebie: 4-0 z Baerum, 2-2 z Ranheim, 3-1 z Bryne czy 4-0 z Alta naprawdę robią wrażenie. Jak widać Start nie ma problemów ze strzelaniem goli i dziś także powinien pokryć over 3,5. Dlaczego? Otóż dlatego, że ich rywalem jest słabiutko grające na wyjazdach Tromsdalen. Cztery ostatnie wyjazdowe potyczki Trmosdalen kończyło się ich zdecydowanymi, wysokimi porażkami. Strzelając 3 gole, stracili przy tym... 18! Średnia 4,5 gola na mecz naprawdę robi wrażenie. A bramkostrzelna ekipa Startu z niesamowitym Islandczykiem Vilhjalmssonem (13 bramek w tym sezonie) powinna urządzić i urządzi sobie strzelecką ucztę na Sør Arena. Początek spotkania o godzinie 18.00. Polecam!
EDIT: 3-3. Jestem zszokowany takim wynikiem. Grubo zagrane +3,5 gola Startu daje spory minus. Nie można powiedzieć, ze gospodarze zawiedli w ataku... Ale obrona? Dramat. Tromsdalen, chłopcy do bicia, strzelają faworytom 3 gole. Istna komedia. Kiepskie typy, kiepski dzień.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dywizja 2 - Grupa 2
Kristiansund BK - Skeid
Kristiansund 1 --- 1.23 ✅
Kristiansund 1 (-1.5) --- 1.47 ✅
Krótko, zwięźle i na temat, bo tutaj nie ma co się rozpisywać. Faworyt w tym pojedynku jest tylko jeden. Gospodarze. Kristiansund pokonuje kolejnych rywali i bez żadnych problemów zdecydowanie przewodzi w swojej dywizji. Skeid na wyjazdach gra w kratkę, zdarzają się wygrane, ale też i solidne wtopy. Dziś goście nie powinni mieć za dużo do powiedzenia w starciu z rozpędzonym Kristiansund. Początek meczu o godzinie 16.
Pewne zwycięstwo gospodarzy 3-0 ;)
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Norwegia - 2 dywizja:
Pors Grenland - Randaberg

over 2,5 --- 1.45 ✅
Forma gospodarzy wskazuje, że w tym meczu powinniśmy zobaczyć ich kolejne zwycięstwo. Prawdopodobna opcja, ale ja skuszę na over w tym pojedynku. Pors Grenland od czterech spotkań strzela minimum dwie bramki, rywal dziś z dolnej półki, więc jestem przekonany, że znów zawodnicy gospodarzy będą w formie i pokuszą się o nie za skromną zdobycz bramkową. Randaberg jest w stanie odgryźć się golem, nawet dwoma, a to zwiastuje nam ofensywny mecz, z kilkoma golami.
2-1, takiego wyniku się spodziewałem ;)
- - - - -
Follo - Frigg
over 3,5 --- 1.85 ✅
Uwielbiam stawiać na overy w spotkaniach z udziałem Frigg. Tak zapamiętałem tę drużynę z mnóstwo strzelonych i straconych bramek. Dziś liczę na ostre strzelanie. Kurs apetyczny. Bramek zabraknąć nie powinno. Frigg na wyjazdach gra całkiem nieźle. Potrafią powalczyć niemalże z każdym rywalem. Dziś jednak podejmuje ich lider rozgrywek - Follo. 8-1-1 u siebie robi wrażenie. Przy szybko strzelonej bramce gospodarze sami są w stanie pokryć overa, ale po cichu liczę na jakąkolwiek zdobycz bramkową gości. Bardzo przyjemny kurs, moim zdaniem warto pograć ten typ.
6-0
- - - - -
Vindbjart - Mandalskameratene
over 3,5 --- 1.55 ✅
Goście - krótko o ich poczynaniach w tym sezonie. Miejsce 13, słabiutko. Na wyjazdach tylko jedno zwycięstwo na 10 meczy, słabiutko. 62 stracone bramki w 21 spotkaniach, cudnie ???? Nie liczę w tym meczu na nic innego, niż pewny over 3,5 gola. Mandalskameratene to drużyna bez obrony, ale co istotne potrafiąca strzelać bramki. Na 10 ostatnich pojedynków w każdym tracili i zdobywali bramki! Mało tego - w każdym w tych spotkaniach mięliśmy do czynienia z overem 3,5 gola! Coś niesamowitego. Dziś kontynuacja serii i kolejna strzelanina, tym razem w Vennesla, gdzie gospodarzami będzie słaba ekipa Vindbjart.
Pewniaczek. Seria ostrego strzelania trwa dalej. 5-2 gospodarze ;)
- - - - -
Traeff - Buvik
Traeff --- 1.20 ✅
Traeff (-1.5) --- 1.40 ✅
over 3.5 --- 1.35 ✅
Traeff powinien dziś spokojnie i bez żadnych problemów pokonać ekipę Buvik. Goście to najgorsza drużyna ligi, w zasadzie nie mozna powiedzieć o nich dobrego słowa, przegrywają mecz za meczem, bardzo często dostając przy tym solidny łomot. Traeff to niezła ekipa, szczególnie, gdy gra u siebie. Dziś nie powinno być żadnej niespodzianki, uważam, iż gospodarze zaaplikują gościom kilka bramek, stąd warto oprócz wygranej zespołu z Reknesbanen, pograć również over bramkowy.
Pewne zwycięstwo gospodarzy 4-1. Bajka ✅

Wszystkie kursy - expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Jasny gwint - pisałem fajnie, nie krótkie analizy, wcisnąłem jakiś guzik i wszystko poszło... :-|
Dlatego najkrócej jak się da.
Norwegia - 2 dywizja:
Buvik - Byåsen
over 3,5 --- 1.41 ✅
Overek murowany. Buvik robi na mnie niesamowite wrażenie, nie za wyniki sportowe, bo te są tragiczne, a za liczbę straconych bramek. 22 mecze i 81 straconych goli, to mówi wszystko. Dziś na Buvik stadion przyjeżdża solidny Byåsen i naprawdę spodziewam się ofensywnego widowiska i overowego wyniku.
Buvik 4-3! Niespodzianka jak się patrzy, ale over pokryty bezproblemowo ????
- - - - -
KFUM - Skeid
over 3,5 --- 1.60 ⛔
Skeid mnie nie raczej nie zawodzi, gdy stawiam na mecze z ich udziałem i liczę, że dziś będzie podobnie. 1.60 na over 3,5 po prostu trzeba złapać, bo obie drużyny naprawdę potrafią wykorzystywać swoje atuty w ofensywie. Gospodarze lubią sobie postrzelać, a Skeid to strasznie nierówna ekipa, która przeplata niezłe mecze z tymi o których nie warto pamiętać. Liczę dziś na wyrównane spotkanie, okraszone kilkoma bramkami.
1-1. Miałem rację z wyrównanym spotkaniem, ale zabrakło bramek. Szkoda.
- - - - -
Kristiansund - Træff
over 3,5 --- 1.67 ⛔
Dwie ofensywne ekipy, które dziś spotykają się na przeciwko siebie. Kristiansund u siebie jest bardzo mocny, w zasadzie nie przegrywa meczy na własnym obiekcie, do tego sporo strzela. Rywal jednak nie byle jaki. Goście na wyjazdach potrafią zagrać solidne zawody. Tak było z Byåsen(0-4), z Kjelsas (3-4) czy z Levanger (3-3). To wyniki pokazujące, że wyjazdy na trudne tereny nie są straszne piłkarzom Træff. Dziś walki zabraknąć nie powinno, bramek także.
2-1.
- - - - -
Elverum - FF Lillehammer
over 3,5 --- 1.93 ✅
Elverum, lider tabeli, gości u siebie FF Llllehammer. Gospodarze bardzo solidna ofensywa w tym sezonie. 24 zdobyte bramki u siebie na 11 meczy powinnoy robić wrażenie na rywalach. Gra Lillehammer nie powala na kolana, ale nie mozna powiedzieć, że nie walczą. Potrafią ugryźć rywala strzelając bramkę cze nawet dwie. Wydaje mi się, że over 3,5 gola jest tutaj do pokrycia. Wynik 3-1 lub wyższy mnie nie zdziwi, faworyt jest tutaj jeden i liczę na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy.
3-3. Elegancko.
kursy - expekt
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Mandalskameratene - Åsane
Tak się zastanawiam nad tym spotkaniem od wczoraj i jednak zdecyduję się zagrać overek. O gospodarzach napisałem trochę 22 wrzesnia w tym dziale, dziś mógłbym napisać to samo, więc odsyłam do krótkiej notatki dwa posty wyżej. Zastanawia mnie tylko jedno - kiedy ta niesamowita seria się skończy? I niby mam prawo myśleć, że dzisiaj... a jednak over 3,5 gola zagram, bo rywal Mandalskameratene to idealny kandydat, by pomóc w pokryciu danego overa. Goście to ekipa strzelająca sporo bramek i jeszcze więcej tracąca. Wyniki pokroju 2-2, 3-3, 1-3 czy 4-1 to dla nich &#39;codzienność&#39;. Liczę, że dziś seria bramkostrzelnych spotkań gospodarzy nie zostanie przerwana i 4 gole zostaną zdobyte bez większych problemów.
Mandalskameratene - Åsane --- over 3,5 --- 1.40 ⛔
Do tego zaplecze norweskiej ekstraklasy:
Ham-Kam - Baerum --- over 3,5 gola ✅ + Hodd - Tromsdalen --- over 2,5 gola ✅ i mamy piękny tripelek AKO: 3.53. Polecam.
kursy - expekt
Słabo. Sorry, jeśli ktoś pograł. Sam pocisnąłem grubo i lipa wyszła.
Mandalskameratene 2-1. Seria overów 3,5 przerwana (jednak!). Hodd i Tromsdalen postrzelali (4-3). Ham-Kam pewne 3-1. Szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Cztery analizy napisane i nagle wszystko w piach. Co robię nie tak? Ta dziadowska klawiatura mnie wykończy. Nie powtórzę ich, przykro mi. Dlatego na sucho...
Egersund - Randaberg
over 3,5 --- 1.70 ⛔
No dobra, króciutko. Moim zdaniem kurs satysfakcjonujący. Wyniki osiągane przez gospodarzy dają podstawy, by dziś realnie myśleć o overze 3,5. Typ wygląda naprawdę dobrze.
2-0. Nawet nie zapachniało overem...
- - - - -
Kjelsås - Skeid
over 3,5 --- 1.67 ⛔
Mam lekkie obawy, jednak zagram over. Liczę na wyrównane spotkanie oraz skuteczną ofensywę obu ekip. Wysoki remis - to mi odpowiada.
Obawy uzasadnione. 2-1.
- - - - -
Nybergsund - Ørn-Horten
over 3,5 --- 2.08 ✅
Po takim kursie żal nie spróbować. Gospodarze raczej powinni wygrać to spotkanie, jednak nie skreslałbym do końca ekipy Ørn-Horten. Bramkę strzelić powinni na pewno, a przy dobrej i skutecznej grze Nybergsund over murowany.
3-2. Dobry kursik ustrzelony.
- - - - -
Raufoss - Grorud
over 3,5 --- 2.08 ✅
Raufoss --- 1.50 ⛔
Raufoss, mega bramkostrzelna drużyna, podejmuje niemrawo grający na wyjazdach Grorud. Jestem przekonany, że gospodarze strzelą dziś rywalom minimum 3 bramki. Kurs na over warty gry. Do tego zwycięstwo gospodarzy wydaje się być solidnym pomysłem ;)
Raufoss tylko remis. Jednak drugi kurs powyżej 2 wchodzi.
- - - - -
Fløy - Mandalskameratene
over 3,5 --- 1.55 ⛔
Mandalskameratene - jedna z moich ulubionych norweskich drużyn. Nie kibicuję im, kibicuję typom, które stawiam w meczach z ich udziałem. Choć tydzień temu mnie zawiedli, dziś jestem przekonany o swoim typie na over 3,5 gola w tym meczu. Gospodarze to druga siła w 3 grupie drugiej dywizji. Na własnym stadionie nie mają wiekszych problemów z ogrywaniem rywali. Dziś przy dobrych wiatrach Fløy sam jest w stanie pokryć overa. Kurs nie zachwyca, ale typ pewny.
2-0. Na tym typie się zawiodłem. Drugi tydzień z rzędu moczę kasę na Mandalskameratene. Gospodarze wygrali małym nakładem sił. Lipa.
- - - - -
Asker - Frigg
over 3,5 --- 1.75 ✅
Wolałbym łapać over 2,5, ale raz, że kurs słabiutki, a dwa oferta expekt nie posiada takiego rodzaju overów. To, że zobaczymy w tym spotkaniu bramki jest pewne. Asker, lekki faworyt na papierze to drużyna , która potrafi u siebie sporo nastrzelać. Frigg strasznie nierówna ekipa. Ciężko przewidzieć czego można się po ich grze spodziewać. Nie jestem w stanie napisać, kto wyjdzie z tego meczu zwycięsko,ale jestem pewien, że zobaczymy w tym meczu kilka bramek. Liczę na powtórkę z 2010 roku, kiedy Asker zremisował z dzisiejszym rywalem 2-2.
5-1. Ładnie ;)

Podsumowując - słabo. Kursy, które weszły są satysfakcjonujące, jednak skuteczność 3/7 wypada blado. Next time będzie lepiej.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: RoPS - Viikingit
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 27 i zarazem ostatniej kolejki Fińskiej Ykkonen (II liga) w którym to zmierzą się świeżo upieczony mistrz zespół RoPS z 4 Viikingit. Gospodarze tego spotkania od kilku kolejek nie grają już o nic bo jak już w/w zwyciężyli Fińską II ligę przygotowując się tym samym do występów w Veikkausliiga a widać to wyraźnie bo w 4 ostatnich ligowych spotkaniach zdobyli oni zaledwie 1 punkt. Goście natomiast grają ostatnio w kratkę przeplatając dobre występy z tymi poniżej krytyki i tak naprawdę bardzo trudno cokolwiek napisać na temat ich aktualnej dyspozycji. Reasumując pobieram tutaj zwycięstwo gospodarzy którzy pomimo słabej ostatnio dyspozycji to jednak w moim przekonaniu będą chcieli godnie pożegnać się z własną publicznością kończąc tym samym sezon ligowy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Norwega Dywizja 2 - Grupa 4

Od razu piszę, że nie mam pewnego info, ale wydaje mi się, że mam fajne typy.

Tromso II vs Follo
Typ: 1
Kurs: 4.40 tobet⛔

Nesodden - Stabaek 2
Typ: 2
Kurs: 2.30 tobet⛔
Kvik Halden - Lørenskog
Typ: 2
Kurs: 1.80 tobet⛔

To tak. Liga się kończy, bo zostały tylko 2 spotkania. Tromso i Stabaek w ciężkiej sytuacji, bo możliwy jest spadek tych drużyn. Jednak liczę na pomoc piłkarzy pierwszych drużyn, tym bardziej że mamy teraz przerwę reprezentacyjną, a tylko jeden piłkarz z Tromso i żaden ze Stabaek zostali powołani na mecze reprezentacyjne. Warto skorzystać z tej przerwy. Bet 365 zamknął zakłady zaliczając mocne spadki. Tromso gra z liderem, a więc bez szaleństw. Stabaek ma chyba lepszą sytuację, bo gra z zespołem, który jest w kiepskiej formie, a że zajmuje miejsce w okolicach środka tabeli i nic im nie grozi to pewnie goście wygrają. Co do ostatniego typu to właśnie goście (viceliderzy) mogą skorzystać na wpadce Follo i w przypadku porażki lidera (Follo) i zwycięstwie ich drużyny na kolejkę przed końcem zostaną liderem o 1 punkt wyprzedzając owy klub. To chyba dla nich ostatnia szansa i chyba najpewniejszy typ z całej trójki, bo jak wspomniałem, nie wiem na 100%, czy zostaną włączeni w składy rezerw, piłkarze pierwszej drużyny. Ale na logikę? Chyba warto dać chłopakom grać w 3 lidze i podnosić umiejętności grając z lepszymi, aniżeli grać jeszcze ligę niżej. To dla dobra klubów, szczególnie, że Stabaek już w 1 lidze idzie raczej na spadek. Tylko cud mógłby ich uratować.
Nie jestem ekspertem w skandynawskich ligach, ale lubię, gdy ligi się kończą, bo stają się mega zyskowne.
btw. Wiem, że Stromsgodset wyprawiał takie cuda, że gdy ich rezerwy były w ciężkiej sytuacji, to byli włączani zawodnicy pierwszego zespołu, którzy nie grali w meczu ligowym pierwszej drużyny. To przynosiło skutki, bo teraz są już prawie spokojni o utrzymanie w tej samej lidze, ale innej grupie.

// ale lipton.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Z tymi rezerwami Tromso to chyba dobra opcja tym bardziej, że dziwnym trafem pod koniec rozgrywek Follo nagle wyhamowało i przegrało ostatnie dwa pojedynki, brawa dla ciebie za dobry pomysł ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom