>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP

&gt;&gt;&gt; Oficjalna strona NHL.com &lt;&lt;&lt;

Przypomnienie sezonu 2011/2012​

RUNDA ZASADNICZA:

Ostateczna drabinka Playoff wraz z wynikami.

Pucharu Stanleya broni Los Angeles Kings

Kursy na zwycięzcę Pucharu Stanleya -bwin:

Kluby:


&gt;&gt;&gt; Anaheim Ducks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Honda Center (17,174)


&gt;&gt;&gt; Boston Bruins &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 6
Arena: TD Banknorth Garden (17,565)


&gt;&gt;&gt; Buffalo Sabres &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: HSBC Arena (18,690)


&gt;&gt;&gt; Calgary Flames &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Pengrowth Saddledome (19,289)


&gt;&gt;&gt; Carolina Hurricanes &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: RBC Center (18,639)

&gt;&gt;&gt; Chicago Black Hawks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: United Center (20,500)


&gt;&gt;&gt; Colorado Avalanche &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 2
Arena: Pepsi Center (18,007)


&gt;&gt;&gt; Columbus Blue Jackets &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Nationwide Arena (18,144)


&gt;&gt;&gt; Dallas Stars &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: American Airlines Center (18,532)


&gt;&gt;&gt; Detoit Red Wings &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 11
Arena: Joe Louis Arena (20,066)


&gt;&gt;&gt; Edmonton Oilers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 5
Arena: Rexall Place (16,839)


&gt;&gt;&gt; Florida Panthers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: BankAtlantic Center (19,250)


&gt;&gt;&gt; Los Angeles Kings &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Staples Center (18,118 )


&gt;&gt;&gt; Minnesota Wild &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Xcel Energy Center (18,064)


&gt;&gt;&gt; Montréal Canadiéns &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 24
Arena: Bell Centre (21,273)


&gt;&gt;&gt; Nashville Predators &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Sommet Center (17,113)



&gt;&gt;&gt; New Jersey Devils &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 3
Arena: Prudential Center (17,625)



&gt;&gt;&gt; New York Islanders &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: Nassau Coliseum (16,234)


&gt;&gt;&gt; New York Rangers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: Madison Square Garden (18,200)


&gt;&gt;&gt; Ottawa Senators &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Scotiabank Place (19,153)



&gt;&gt;&gt; Philadelphia Flyers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 2
Arena: Wells Fargo Center (19,536)


&gt;&gt;&gt; Phoenix Coyotes &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Jobing.com Arena (17,799)


&gt;&gt;&gt; Pittsburgh Penguins &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 3
Arena: Mellon Arena (16,940)


&gt;&gt;&gt; San Jose Sharks &lt;&lt;&lt;
Stanley Cups: 0
Arena: HP Pavilion (17,496)


&gt;&gt;&gt; St. Louis Blues &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Scottrade Center (19,022)


&gt;&gt;&gt; Tampa Bay Lightning &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: St. Pete Times Forum (19,758 )


&gt;&gt;&gt; Toronto Maple Leafs &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 13
Arena: Air Canda Centre (18,819)


&gt;&gt;&gt; Vancouver Canucks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: General Motors Place (18,630)


&gt;&gt;&gt; Washington Capitals &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Verizon Center



&gt;&gt;&gt; Winnipeg Jets &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: MTS Centre (15,045)
Zabawa o najcenniejsze trofeum w świecie NHL trwa przez wiele miesięcy. Która drużyna w tym sezonie osiągnie hokejowe szczyty ?


:hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: Zapraszam do pisania analiz i dyskusji w temacie. :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
lipex 349

lipex

Użytkownik
Nie ukrywam, że jak każdy czekałem na ten moment, żeby powrócić do bukmacherki. Trochę straciłem przez to nawet ochotę na ciągnięcie tematu AHL, do którego pewnie też powrócę.
No ale co do sezonu, to wiadomo komu kibicuję, chociaż jestem dość sceptycznie nastawiony (nawet bardzo szczerze mowiąc) do ich ruchów na rynku transferowym. Cieszę się jednak z pozyskania Colaiacovo, którego oceniam pozytywnie i z chęcią zobaczę go u nas w defensywie. Niestety reszta transferów to jest trochę śmiech na sali. Z jakichkolwiek znanych zawodnikó przeszedł do DRW Tootoo i Samuelsson, który co by nie mówić do najmłodszych nie należy. No ale może wszystko dobrze się ułoży, zobaczymy.
Ciężko powiem szczerze widzę NJD i będę stawiał przeciwko nim w starciach z mocniejszymi drużynami (Vancouver, LAK, Rangers itp.), bo nie dość, że odszedł Parise, nie wiadomo jaka sytuacja do końca z Kovalchukiem, a to w przypadku podpory zespołu nie działa na korzyść. Dodatkowo coraz starszy Brodeaur, u którego już w zeszłym roku widziałem lekki spadek. A co by nie mówić bramkarze w wieku 39 i 40 lat to nie jest atut zespołu.
Z drugiej strony nie rozumiem tak dużych kursów na Phoenix. Wiadomo, raczej na zwycięstwo nie mają szans, ale myślę, że mogą walczyć o najlepsze miejsca. Drużyna zdecydowanie na fali, będzie znała swoją wartość. W zeszłym sezonie wyrosła w Kojotach ogromna gwiazda, jaką został Mike Smith, robiąc niesamowite rzeczy w bramce. Dodatkowo licząc bardzo dobrego Sullivana, niezłego Michalka oraz Johnsona z Wild, może być to dobra paczka, zważywszy na to, że trzon drużyny został.
Osobiście stawiałbym na Vancouver jako zwycięzce Stanley&#39;a. Mają równy skład, równych dwóch kapitalnych bramkarzy - to może być klucz do sukcesu i sądzę, że będą wieść prym i nie zostaną zmiażdżeni niespodziewanie jak w zeszłym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Z jakichkolwiek znanych zawodnikó przeszedł do DRW Tootoo i Samuelsson, który co by nie mówić do najmłodszych nie należy. No ale może wszystko dobrze się ułoży, zobaczymy.
Jest Damien Brunner jeszcze, jego osoba może być tutaj kluczowa bo w szwajcarskiej lidze radził sobie w tym sezonie ponadprzeciętnie lepiej chyba niż gwiazdy NHL.
Ja w Vancouver nie widzę mocy, wręcz przeciwnie widzę stagnacje. Z kanadyjskich teamów wierzę w dobry sezon Edmonton. Mam nadzieje, że wejdą do play-off - w nich może jeszcze nic nie zawojują ale zebrane w tym roku doświadczenie zaprocentuje w kolejnych sezonach.
Ogólnie czuje że to będzie wariackie kilka miesięcy ...
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Ja będę z uwagą obserwował Montreal. Z pewnością to nie będzie ich sezon, ale w Kanadzie zabierają się za gruntowną przebudowę więc będę trzymał kciuki za Bergevina - może zobaczymy w kilku meczach Tinordiego, Galchenyuka lub Beaulieu (choć stawiałbym raczej na tego pierwszego). Mam nadzieję, że za 2-3 lata Canadiens będą drużyną z czołówki Eastern Conference (potrzeba tu będzie też 1-2 gości, którzy skutecznie utemperują Lucica, Charę i spółkę ????
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
No jest Brunner, ale chodziło mi o znanych z NHL. Wiesz, z tymi zawodnikami z Europy jest jak z zawodnikami w MMA spoza UFC. U siebie nawet mogą być czasami nie do pokonania, a przychodzą do najlepszej ligi świata i niestety kończy się różnie. No ale obserwowałem go i masz rację, trzeba stwierdzić, że gość jak na europejskie ligi jest zdecydowanie wybitny.
O ile się nie mylę, to tutaj widzimy Brunnera - zdjęcie z pierwszego dnia treningów DRW ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wtrącę się w dyskusję :razz: Brunner może i od początku nie będzie wybitną postacią w ofensywie, ale daje mu kilka meczy i chłopak będzie najlepszym strzelcem Red Wings, co więcej będzie grał w jednej linii z Datsem i Henrikiem czyli ludźmi którzy potrafią świetnie rozprowadzić akcję i podać tak aby strzał by formalnością. Widzę że póki co Szwajcar nie załapał się na formacje specjalne ale to w moim odczuciu kwestia czasu, może i go na wyrost chwalimy przed sezonem ale w tym chłopaku jest spory potencjał także musiałby chyba się wystraszyć NHL, aby zawieść oczekiwania.
Z innej beczki jak patrzę na zestawienie line up&#39;s w Oilers to łapię się za głowę, potencjał ofensywny jest tu potężny, pierwsza linia Hall, Eberle i Nuggent-Hopkins czyli same talenciaki, jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie Yakupov w drugiej linia z Gagner i Hemskym też wygląda &quot;soczyście&quot;. Z chęcią już bym zobaczył jakiś mecz Oilers, jak tam dobrze poukładają grę to spodziewam się po nich wszystkiego, aczkolwiek tak jak napisał Odi ten sezon może być całkowicie nieprzewidywalny. Każdy kto planuje inwestować złotówki niech dobrze przeanalizuje sytuacje rezerwowych bramkarzy bo oni w tym sezonie mogą być kluczem do zwycięstwa przy tak napiętym terminarzu ;)

19 stycznia przybywaj :!::!::!:
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Rangersi to najbardziej chimeryczna i nieprzewidywalna ekipa od lat,wiecznie mocny skład apetyty przed sezonem na mistrza i roku co bladziutko wypadają w ogólnym rozrachunku
Natomiast Pingwiny słabszy ostatni sezon lub dwa sezony,również spowodowany dużą ilością kontuzji w zespole ,jednym zdaniem troszkę są na wstecznym biegu choć potencjał cały czas mają.
Także przełam Strażników czy też powrót Pingwinów na właściwy tor?
Ja optuję to drugie,choć oczywiście mogę się mylić,sezon krótki,trenerzy będa mieli ciężki ciężki orzech do zgryzienia i trafienia z optimum formą na play off,wietrzę supraisy w tegorocznym sezonie,ostatnio jak grano trochę krótszy sezon to mistrzem została Carolina,ekipa jednego sezonu,w ostatniem 10 leciu ani wcześniej ani póżniej niczym szczególnie się nie wyrózniali.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja myślę że Rangers w końcu ułożyli puzzle tak, że wystąpią przynajmniej w wielkim finale. Pittsburgh im raczej nie przeszkodzi, prędzej Capitals. Nash może okazać się czynnikiem dopełniającym całość, jest świetna defensywa jest dobry balans w ataku skrzydłowi jak Gaborik Nash młoda sensacja z play-off czyli Kreider ... w bramce Król Henryk. Ciężko znaleźć słabe punkty.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Ja raczej przez pierwszy tydzien niczego nie bede ruszal (no moze rekreacyjnie over 5,5 w PHI jesli kurs bedzie w okolicach 1,85-1,9 ???? . Za to mam ambitne plany na sobote i nocke - najpierw LA lub PHI, pozniej Montreal, a na koniec jak nie padne Vancouver (green up juz jest zaladowany do lodowki ???? . Macie juz upatrzone jakies mecze na weekend, ktore spotkania najbardziej Was interesuja?
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
No wiadomym jest, że mnie interesuje najbardziej mecz Czerwonych Skrzydeł. Marzę o ubraniu meczówki Yzermana i leżeniu sobie przy meczu. A tak poza tym, to mam jeden typ, wysoki kurs, trochę ryzyka, no ale wiadomo - bez ryzyka nie ma grania. Chociaż w pierwszy weekend raczej obejdzie się bez grubego stawiania. Jest kilka poważnych pytań dotyczących poszczególnych zespołów i ich kluczowych zawodników, więc warto w weekend pograć na luzie. Jako przetarcie. Kusi mnie, żeby już teraz napisać pierwszą w tym sezonie analizę, a co tam ????
 
T 0

tevez00

Użytkownik
Witajcie może nie za bardzo w temacie, ale nie wiem gdzie to podpiąć, mam takie pytanie czytałem gdzieś na forum, aby oglądać mecze NHL można wykupić jakiś pakiet na ich stronie możecie mi powiedzieć czy warto ile jest meczy do oglądania, są tam pakiety za 24 i 50$ jaka jest różnica?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
tevez00 jest to usługa zwana gamecenter live. Jakość jest bardzo wysoka, dostępna oczywiście na wszystkich popularnych nośnikach i w najnowszej technologii. Pakiet jest jeden obejmuje on cały sezon zasadniczy (na play-off będzie oddzielna płatność). Można zapłacić jednorazowo 50 dolarów (150zł) lub w ratach dwa razy po 25 dolarów. Karta kredytowa zostanie automatycznie obciążona w lutym drugą ratą. Ogólnie polecam tą usługę, dobry sezon (bo krótszy i mniejsza opłata) żeby sobie sprobować i zobaczyć czy spełnia oczekiwania ????
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Ottawa Senators

Skrócony sezon 2013 czas zacząć! Na początek starcie Odrzutowców z Winnipeg, z Senatorami z Ottawy. Zaczne od gospodarzy. Ekipa z Winnipeg w trakcie offseason dokonała kilku ciekawych zmian w składzie. dotychczasowy backup Pavelca, Chris Mason udał się do Nashville, a w jego miejsce przybył Al Montoya z NY Islanders. Ofensywe wzmocnili, Fin Olli Jokinen i Ukrainiec Aleksiej Ponikarovsky. Jedyną wiekszą stratą odrzutowców to odejście Tima Stapletona, który zdecydował się na KHL.
Co do dzisiejszych gości, z drużyny odeszli backup Alex Auld, napastnicy Zenon Konopka, Nick Foligno oraz obrońca Filip Kuba. Podsumowując, w ekipie senatorów nie dokonano żadnych kontretnych wzmocnień ani osłabień. Tyle na temat zmian w składzie. A teraz do rzeczy na temat meczu. W bramce gospodarzy zobaczymy Ondreja Pavelca, cóż moge o nim powiedzieć, obserwowałem jego poczynania w trakcie lockoutu, podczas którego to grał w białych tygrysach z Liberca, oraz w pelikanach z Lahti, w obu ekipach wypadł bardzo blado notując średnio ponad 3 bramki wpuszczone na mecz. Gość jest nieogarnięty i napewno nie bedzię on atutem odrzutowców w jutrzejszym meczu. po przeciwnej stronie stanie Craig Anderson, bramkarz solidny, co prawda nie grał w trakcie lockoutu ale ja jestem spokojny o jego zaangażowanie. Jak już wcześnie pisałem w formacji ofensywnej Jets zaszło kilka zmian, a dodając fakt iż okres przygotowawczy liczył zaledwie kilka dni, zakładam iż nowi zawodnicy nie do końca jeszcze znalezli wspólny jezyk na tafli ze swoimi partnerami. Podsumowując w ekipie gości jest wszystko po staremu, a u gospodarzy, kilka nowych twarzy. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy gdyż w zeszłym sezonie solidnie prezentowali sie u siebie i dodatkowo mają bodajże najlepszą publiczność w lidze, ale po przeanalizowaniu tego spotkania, uważam że to właśnie senatorzy z Ottawy mają wieksze szanse na pierwszy skalp w nowym sezonie NHL.
Ottawa Senators OT 2.17 Pinnacle ✅
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
No nareszcie.. Rozpoczynamy sezon 2012/2013..a w zasadzie tylko 2013 ????



Pittsburgh Penguins @ Philadelphia Flyers :hokej: 2nd Period Goals: Over 1.5 @ 1.61 ⛔ 0:1 ???? mieli 19 i pół minuty by strzelić drugiego gola.. ????

Startujemy z Najgrubszej rury juz w pierwszy dzień..
Od meczu, który jest dla Funta jak derby Warszawy lub Londynu..Hokejowe El Classico..
Typ oczywisty..
W zeszłym sezonie potykali się ze sobą aż 10 razy..i w sumie w tych wszystkich meczach padło 87 goli.. :eek:k:
Faktem jest, że to pierwszy mecz opóźnionego sezonu i dyspozycja graczy stoi pod znakiem zapytania..
Ale Funt by sobie nie wybaczył, gdyby tego overa nie zagrał bardzo gruuuuubo..
I tak się stało..

Kursy na over 5,5 już się zmieniły u większości..Marathonbet podniósł granicę z 5,5 na 6,0.. Co też powinno zostać elegancko pokryte..
A jeśli tak się stanie to biorąc poprawkę, że poerwsze minuty sezonu mogą być swego rodzaju rozgrzewką to już w drugiej powinno się posypać..
????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na pierwszy plan w dniu dzisiejszym biorę pod lupę ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy Hawks a Kings. Kings po fenomenalnych playoffach po raz pierwszy w swojej historii zdobyli puchar Stanleya. Historia jednak często udowadniała że wygrywający całe zawody team, nie notuje mocnego startu w kolejnym sezonie. Prawdopodobnie zabraknie jednego z czołowych graczy - Anze Kopitara i nie jestem też zbytnio przekonany do Quicka, który po tej dość długiej przerwie będzie potrzebował trochę czasu by znów umocnić się i nabrać pewności siebie w bramce Kings. Siła ofensywna Hawks podobnie jak w poprzednim sezonie nadal pozostaje bardzo mocna; wracający po poważnej kontuzji Hossa będzie uzupełniał Sharpa, Toewsa oraz Patricka Kane. Ponadto formację defensywną umocnili dwaj nowi obrońcy; Brookbank &amp; Rozsival. Według mnie Hawks tak jak przed rokiem wciąż będa się liczyć w walce z najlepszymi i dziś spodziewam się z ich strony mocnego startu na wyjeździe.

Chicago Blackhawks OT @ Los Angeles Kings / 2,07 PinnacleSports ✅ (5-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
nie jestem też zbytnio przekonany do Quicka, który po tej dość długiej przerwie będzie potrzebował trochę czasu by znów umocnić się i nabrać pewności siebie w bramce Kings.
Żeby być kompletnie szczerym należy jednak wyżej cenić Quicka niż bramkarza Chicago czyli Coreya Crawforda ???? Więc liczenie Quicka na minus tutaj jest chyba niepotrzebne. Bardziej bym zwrócił uwagę na brak Willie Mitchella w Kings - taki typowy &quot;twardzioszek&quot; w obronie przydałby się na większość miękkich napastników Chicago.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom