>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Boston Bruins :hokej: / Najwięcej strzałów w światło bramki (1.65)
A ja sobie dzisiaj pójdę w tym kierunku. Chciago, po ostatnim meczu podnieśli sobie tak wysoko poprzeczkę, że zdołali po dogrywce TRZECIEJ wygrać to spotkanie. Niedźwiadków nie należy lekceważyć, po tym jak odprawili Pingwiny, w czterech meczach i bardzo mnie ucieszyła ostatnia ich porażka :razz: aczkolwiek dzisiaj patrząc na potencjał dwóch ekip, posiadają bardzo solidny arsenał. Kane, choć w ostatnim meczu zbytnio nie zachwycił, dzisiaj może się odblokuję. Choć Bruins, jak teraz wygrają, to stan rywalizacji będzie po 1. Ale szczerze, w to powątpiewam, wybierają się do Chicago, a tam gospodarze, nie marnują się i z meczu na mecz, są coraz bardziej groźniejsi.
Stawiam, dzisiaj na więcej strzałów, dla Jastrzębi, kurs, zadowalający jak dla mnie.. więc czemu by nie spróbować, na wygranie Chicago po dogrywce, na UNIBECIE, jest 1.70, podrosło.. ten kto ma konto, a czuje się pewnym wygranej Chicago, polecam..
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Boston Bruins - Chicago Blackhawks / over 58.5 strzałów w światło bramki ! (1.85) ✅ 63 strzały !!
Chicago, wyleciało do Bostonu, aby za wszelką cenę poskromić, ostatnią nieznośną porażkę na swoich śmieciach po dogrywce 1:2. Naszukałem się troszkę tych overów, i jedynie Betsson z tego co widzę jest najniższa opcja ze strzałami, na jak długo nie wiem, ale biorę.
Boston, w drugim meczu, pomimo groźnych ataków Jastrzębi, w pierwszej tercji, wydawać się mogło, ze mają mecz pod kontrolą. Ale jak to bywa w Playoff, zwłaszcza w finale, nikt tutaj nie może odpuścić. Boston, mnie &#39;&#39;zadziwił&#39;&#39; że nie dał ani jednej szansy na wygranie Pingwinów, choć było bardzo blisko. Boston u siebie jest groźny, ale potrafił już przegrać z Chicago, wielokrotnie, ale dziś role mogą się nie co odmienić. Choć nie widzę tu za bardzo faworyta, to spodziewam się wyrównanego meczu, z dużą ilością strzałów w światło bramki.
Z pewnością mecz będzie należał do udanych, dla obu ekip jeśli chodzi o akcje pod bramkowe. Dziś game numer 3, w dwóch meczach była dogrywka, więc dlaczego by nie dzisiaj to powtórzyć. Patrząc na pojedynki obu bramkarzy, według mnie spisują się solidnie, nie spuszczają głowy, i nie popełniają głupich i śmiesznych błędów. Bardziej tu oczekiwałbym lepszego występu Kane&#39;a, który w ostatnim meczu z Królami, zabłysnął, ale ostatnio troszkę pod gasł. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie nieco lepiej.. i troszkę będzie testował goalie, Niedźwiadków.. Walka w tym meczu będzie obiecująca, ten kto wygra wyjdzie na prowadzenie w tej serii.
/ Betsson !​

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Jagr strzeli gola (60 min)
4,45 Betsson
⛔ ponownie tylko asysta
Prezenty od buka w postaci wystawienia oferty na zwycięzców nagród indywidualnych za RS dobiegły końca. Nie wiem czym kierowały się buki przy wystawianiu kursów, ale pozostaje im za to dziękować.
Tymczasem rywalizacja finałowa nabiera rumieńców. Raczej kiepskim pomysłem jest tu ferowanie wyników, odgadywanie scenariusza spotkania.
Finały są tak nieprzewidywalne, że lepiej omijać je szerokim łukiem, ewentualnie zagrać coś luźniejszego, żeby oglądanie meczu nabrało smaczku.
Trochę srebrników inwestuję dzisiaj w sędziwego Czecha, którego szczerze nie lubię. Jakoś nigdy nie darzyłem sympatią zawodników często zmieniających kluby, w dodatku zbytnio pewnych siebie (ciekawostką jest, że ulubionym graczem Jaromira Jagra jest.. Jaromir Jagr). Jego sposób bycia raczej mi nie odpowiada, no ale wielu go uwielbia, a sympatia wobec jakiegoś gracza to już kwestia czysto subiektywna.
Niemniej dziadek Jagr w pierwszych dwóch meczach finału wyglądał bardzo, bardzo przyzwoicie. W drugim można powiedzieć był siłą napędową, bardzo ciekawie rozprowadzał krążek, dyrygował grą, dużo strzelał. Na przeszkodzie stawał albo Crawford albo słupek (chyba aż dwukrotnie). Nie gra bardzo dużo, no ale mając tyle lat trudno oczekiwać aby w 100% wytrzymywał trudy spotkania. Zaskakujące jest, że jeszcze nic nie wbił w tych PO. Do 19 razy sztuka? :cool: Pozostaje odpalić zimne piwko i obserwować bez stresu rozwój sytuacji, bo osobiście nie przepadam ani za Bostonem, ani za Hawks ;)
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Boston Bruins - Chicago Blackhawks (2:0)
Typ: Boston Bruins reg.time ????
@ 2.30
Unibet
Game 3 Stanley Cup Finals...Pewnie wielu z userów spodziewało się, że będziemy przystępować do dzisiejszej bitwy przy stanie 2-0 dla BlackHawks a tu taki psikus i mamy 1-1. Mało tego śmiem twierdzić że w obu meczach w Chicago to Bruins byli drużyną która dyktowała warunki. W game 1 prowadzili oni przecież najpierw 2:0 a potem 3:1 aby ostatecznie przegrać po 3 dogrywce 3:4. Fakt faktem swojego dnia nie miał wtedy Tuukka Rask i niewątpliwie zawinił przy golu na 3:3 i wogóle w reg time nie był zbyt pewny w swych interwencjach. Game 2 to już moim zdaniem w pełni zasłużone zwycięstwo Bruins 2:1 [także po dogrywce]. Wygrali pomimo tego, że przegrywali ale z przebiegu meczu w pełni zasłużyli na zwycięstwo. Ktoś pomyśli pewnie &quot;co on chrzani&quot; przecież w obu meczach to Chicago oddało więcej strzałów na bramkę i w pewnym momencie meczu 2 ta przewaga była miażdżąca [bodajże 14:2!] ale same strzały na bramke to nie wszystko. Trzeba znaleść sposób na pokonanie bramkarza a Rask pokazał w ostatnim meczu, że gdy wepnie się na wyżyny swoich możliwości to potrafi dokonywać cudów. Owszem Chicago ma potężną moc w ataku gdzie dysponują czterema światowej klasy napastnikami jednak Boston z koleji ma świetną defensywę z Charą i Saidenbergiem na czele. Bruins wracają dziś na własne śmieci gdzie w tym postseason są póki co niepokonani. W obu pierwszych meczach zagrali dobrze i gdyby więcej szczęścia w game 1 równie dobrze mogliby prowadzić w serii 2-0. Dziś spodziewam się zwycięstwa Bostonu w regular time [bo jakoś nie wierzę w 3 mecz z koleji z dogrywką] i wyjście na prowadzenie w serii 2-1 a jeśli Chicago ma wygrać mecz w Bostonie to prędzej przy okazjii game 4 ale o tym następnym razem...Let&#39;s GO Bruins!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Boston Bruins - Chicago Blackhawks -&gt; Boston strzeli powyżej 2,5 gola [2.11] [Pinnacle] ⛔
Dla mnie walkę trenerów wygrywa zdecydowanie Claude Julien. Obie ekipy są bardzo wyrównane, może nie podobne, ale na podobnym niewyobrażalnie wysokim poziomie. Stąd też mecze wygrywają smaczki i niuanse, często zagrywki trenerów (i dogrywki hłe hłe). Julien zrobił dobre zmiany, Quenneville nie trafił z zastępstwem dla Stalberga. Typ wydaje się logiczny jeśli weźmiemy pod uwagę dwa dotychczasowe mecze to Boston był bliżej pokrycia dwukrtonie tego overa. Wyłączając pierwszą tercję z meczu numer dwa Niedźwiadki grają bardzo równo, w ich szeregach jest najlepszy punktujący tych play-off (Krejczi). Nie samym Raskiem BB żyją ... Czuje też że skończy się doskonałe PK z obu stron, to nie może trwać wiecznie.
Ciekawostka - w dwóch finałowych meczach ten który strzelał jako pierwszy przegrywał. Zazwyczaj bywa na odwrót więc na przełamanie konwencji --&gt;

Team Scoring First Win Game --&gt; 1.40 [Bet365] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś podobnie jak Yem, poszukałem sobie zakładów związanych z zawodnikami obu drużyn i akurat w ofercie Marathonbet jest dość sporo opcji na over 0.5 punktu poszczególnych graczy. Moją uwagę przykuł kurs na Andrew Shaw&#39;a który obecnie wynosi 2.60 i jak dla mnie jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Shaw co prawda gra w 3 linii wraz z Saad&#39;em i Bolland&#39;em, ale co najważniejsze występuje również w pierwszej linii specjalnej podczas PP i tam już ma Toews&#39;a i Hoss&#39;e a więc graczy którzy potrafią świetnie wykreować, jak również świetnie wykończyć podanie. Shaw w pierwszym meczu zaliczył 2 punkty (G + A), ale widać po tym chłopaku, że ma &quot;ciąg&quot; i krążek go szuka w wielu sytuacjach. Dlatego też biorąc pod uwagę słowa Odisio o tym, że w końcu bariera PK musi zostać przełamana, widzę duże szansę dla młodego gracza Hawks na choćby asystę i zakład będzie na ✅
Andrew Shaw over 0.5 / 2.60 Marathonbet ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bruins robią wrażenie w tej serii i można powiedzieć, że grają z ciut większą intensywnością i zaangażowaniem w poszczególnych elementach. Udało im się także zgarnąć cenne zwycięstwo w Chicago i dziś powrót do Bostonu, gdzie będą według mnie dyktować warunki i na pewno są słusznym faworytem, tym bardziej w tym pierwszym meczu.

Chicago Blackhawks @ Boston Bruins OT [1,79] ▶ PinnacleSports ✅ (0:2)

dziś tak krótko... z braku czasu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Boston Bruins - Chicago Blackhawks OT 2.20 (5:6 OT) !! ✅
A ja dziś idę w kierunku gości, którzy z pewnością, będą wylewali siódme poty, żeby dzisiaj Niedźwiadków wyrzucić, z nadziei, że jak już jeden mecz wygrali, u siebie, to w następnym meczu na swoich śmieciach również dadzą radę. Patrząc na formę obu drużyn, śmiało mogę stwierdzić, że żadna z ekip, się nie oszczędza. Emanuje dużą ilością strzałów w światło bramki, co mecze.. co za tym idzie, dużo ataków z obu stron. Bruins, u siebie tak jak wcześniej pisałem, są groźną ekipą i potrafią dyktować warunki, ale to Chicago teraz jest pod presją, a kiedy jest pod presją, potrafi ograć każdego napotkanego rywala.. Pamiętny mecz, z Kings kiedy było 3:3 i w trzeciej tercji i dogrywce, dyktowało warunki właśnie Królowie, ale to właśnie Chicago zachowało trzeźwy umysł i dziś nocą Polskiego czasu spodziewam się, że również tak samo będzie. I liczę na Patricka Kane&#39;a, który jak wie, że sytuacja jest na ostrzu noża, oddaje z siebie 200% i jest efektywniejszy. Oczywiście, nie twierdzę, że Boston, jest lepszą ekipą bo gra u siebie, to są finały, nie zwykła ligówka, tu walka zacznie się od pierwszej sekundy, do końca całego spotkania, aczkolwiek myślę, że dogrywka też może tu być.. Co ekipy ze sobą grali, to bardzo często były dogrywki. / Unibet
Również za drobne idę w stronę strzałów..
58.5 w światło bramki powyżej !! ✅ 80 Strzałów !! / Betsson !​

Takie mecze, to ja rozumiem, tylko czemu nie oglądałem, ehh ta praca. ;x
Genialne Chicago, powtórzyć to teraz w sobotę! : )))))))))))))))))))))))))
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sytuacja w tej serii wygląda dość klarownie i w aktualnym momencie to Bruins są faworytem i wydawać by się mogło, że są idealnie ustawieni pod zespół Hawks. Moim zdaniem jeśli Bruins będą kontynuować tak ogromne wywieranie presji nad Crawfordem i całą defensywą Hawks, do tego jeśli wciąż będą w dłuższym posiadaniu krążka jak to było w ostatnim meczu i Rask utrzyma tą rewelacyjną dyspozycję to tutaj wiele nic się nie zmieni i odważnie stwierdzę, że zgarną Stanleya.

Mimo wszystko, wciąż widzę pewne szansę po stronie gości i moim zdaniem można się już dziś spodziewać pewnych alternatyw, którymi niewątpliwie będzie musiał się pokierować Quenneville, by powrócić z serią do Chicago. Punktem zwrotnym i deską ratunku może się okazać powrót Hossy i przeformowanie liń ofensywnych, a gdzieś wyczytałem , że coach Hawks zamierza ustawić w jednym szeregu Kane i Toewsa – a wszyscy siedzący w temacie wiedzą czym to poskutkowało m.in w serii z Red Wings czy w szybkim zjeździe po Kings.

Hawks potrzebują zmian, potrzebują odpowiedniej taktyki by móc w pełni wykorzystać ogromny potencjał oraz swój team spirit i w końcu złamać niesamowicie żelazną defensywę Bruins, czy chociażby ich perfekcyjny penaltykill.

Stawiam dziś na gości i jestem dobrej myśli ,że zobaczymy nieco skuteczniejszych i pewniejszych siebie Hawks niż w ostatnim meczu.

Chicago Blackhawks OT @ Boston Bruins [2,15] ▶ PinnacleSports ✅ (6:5 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Over 4,5 goli [1.85] Unibet ✅
Szczerze stawianie na Chicago w TD Garden to postawa czysto roszczeniowa. Blackhawks przegrali dwa ostatnie mecze, w tym tez sprzed dwóch dni przegrali z kretesem. Gdyby to teraz wracali na te &quot;własne śmieci&quot; (pozdro dla kumatych ????) to jeszcze mógłbym inaczej na sprawę spojrzeć, ale kolejna potyczka w Bostonie? Wznowień nie poprawią, sami mówili że ciężko na wyjazdach wygrywać buliki z tak dobrym w tym aspekcie Bostonem. Nadzieja w power play i tu może rzeczywiście wpadnie w końcu bramka lub dwie. Nie sądzę żeby udało się im przejść jednak bez strat. Nie chce rozstrzygać o zwycięstwie tutaj, bo są to finały i wiadomo może być różnie, natomiast Czarne Jastrzębie po tym jak nie strzeliły żadnego gola od ponad 120 minut dziś strzelą. Boston o swoich napastników martwić się nie musi, oni wybitnie dobrze wiedzą jak w play-off wepchnąć gumę do bramki przeciwnika. Niedźwiadki ładnych goli praktycznie nie strzelają, wszystko jest efektem albo ciężkiej pracy albo drużynowej akcji. Linie po ostatnich wynikach poleciały bardzo nisko aż na 4,5 ale tutaj w miare kolejnych meczów pójdzie w końcu walka na noże dziś Chicago przegrywając wraca praktycznie z wyrokiem do United Center więc nie wątpię w te ich kilka goli (zwłaszcza że wraca Hossa), natomiast nie widzę hurraoptymizmu w ich forecheckingu (słabo, bardzo mało kluczowych odbiorów) oraz martwi ilość łapanych przez nich kar - Bruins dokładnie wiedzą jak zmusić gości do błędu a sędziowie łapią wszystko i są póki co (i bardzo dobrze) w finale bezbłędni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Hawks w końcu postawili wszystko na jedną kartę i zagrali jak team, który właściwie nie ma nic do stracenia, jedynie Crawford między słupkami poczuł się zbyt pewnie w tej roli i zainkasował kilka prostych, wręcz żenujących na tym etapie błędnych &#39;glove save&#39;ów&#39;. Umieszczenie Kane-Toews&#39;a na jednej lini poskutkowało, obaj strzelili nawet po 1 bramce, obaj świetnie pracowali w PP , udało się nawet wypracować sytuacje dla Sharpa pod koniec meczu, który w końcu przełamał niemoc w gry z przewag Hawks. Powrócił także Hossa, zdobył asystę, oddal 4 strzały na bramkę, a cały team nabrał pewności siebie i dziś będą w &#39;extra-dogodnej&#39; sytuacji w The MadHouse on Madison.
Były lekkie spekulacje po słabym występie Crawforda, jakoby Emery miał zastąpić jego rolę w bramce podczas 5 meczu, ale Quenneville (według mnie słusznie) postanowił podtrzymać zaufanie i jutro wystąpi Corey. Liczę , że po tej wpadce zanotuje znacznie lepszy występ u siebie.
Jeśli chodzi o Bruins, to ciężko, bardzo ciężko pracowali w ostatnim meczu - potrafią w każdym momencie zaskoczyć i wpakować krążek do siatki Hawks, jednak w porównaniu do ostatnich spotkań, gdzie było to wszystko bardziej kontrolowane w strefie defensywne - Hawks w końcu pokazali na dłuższym odcinku swoją szybkość, intensywność i przede wszsystkim najlepszy potencjał ofensywny w lidze, który od tamtego momentu będzie utrzymany na takim własnie poziomie i nie spoczną na laurach. Jestem o tym przekonanany.

Boston Bruins @ Chicago Blackhawks OT ▶ [1,70] PinnacleSports ✅ (1:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks OT - Boston Bruins (1.65) ✅ (3:1)
Najwięcej strzałów w światło Bramki - Chicago (1.55) ✅


No to dzisiaj o drugiej, Polskiego czasu na espn, game numer 5.
Dziś idę w kierunku gospodarzy, niestety ostatniego meczu nie widziałem i strasznie żałowałem, jak zobaczyłem skróty. Mecz naszpikowanymi szybkimi akcjami z obu stron. Niedźwiadki, nie sądzili, że to jednak oni przegrają, bo od samego początku, jak Chicago, starali się wygrać te całe spotkanie.
Jastrzębie, kiedy wygrywali 3-1 widać było w nich, pewność siebie i już lepsze zrozumienie, na tafli. Kane, się lekko przebudził, w końcu trafił, ale również duży wkład miał Hossa, który wrócił. Na swoich śmieciach Chicago, czuje się pewnie i bardziej gra agresywnie. Dzisiaj będą musieli udowodnić, że ostatnia wygrana, to nie przypadek, ale ogromna walka i dzisiaj również widzę w nich 200% gry, każdego zawodnika, przynoszący szale na swoją korzyść, aby wygrać te spotkanie na swojej tafli. Liczę na Chicago! :hokej:

/ Unibet !

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chicago over 2,5 gola [2.02] Pinnacle ✅
&quot;Jest metoda w tym chaosie&quot; taki ciekawy komentarz przeczytałem odnośnie poprzedniego meczu w wykonaniu Chicago. Rzeczywiście ciężko te akcje bramkowe które miały miejsce za przemyślane i wyprowadzone z pełną premedytacją - jeżeli jednak na lodzie krążek jest trochę &quot;poza kontrolą&quot; lepiej wychodzi na tym Chicago bo ich szybcy napastnicy lepiej odnajdują się w sytuacjach hm nazwijmy to losowych. Dla typu najważniejsze jest to że &quot;przebudzili&quot; się Kane i Toews. Nie bez znaczenia jest co raz gorsza postawa Crawforda i części obrońców (tylko Seaobrook daje radę póki co i Hjalmarsson ewentualnie Rozsival, reszta zawodzi). Spradzają się też słowa Juliena że nisko bramkowe wyniki premiują bardziej Niedźwiadki i jesli taki rezultat jest na tablicy to znak że Bruins wykonują swój plan. Blackhawks muszą strzelać bramki taka była metoda ostatnio i taka będzie dziś, przegrali dwa razy z rzędu w tej serii i myślę że dziś drugi raz z rzędu wygrają. Wszystko rozegra się wtedy w Bostonie - bardzo możliwe siedem meczów a siódmego na pewno nie odważę się typować ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Boston Bruins - Chicago Blackhawks / Najwięcej strzałów w światło Bramki Chicago (1.85) ✅
Dziś mam nadzieje, że już ostatnie spotkanie, w tej serii, tym faktem wygranie pucharu Stanleya, przez Jastrzębi, byłoby piękne rozwiązanie. Niedźwiadki pod presją, po ostatnim przegranym meczu, w końcówce trzeciej tercji mogli strzelić bramkę dając remis i nawet dogrywkę w Chicago. Ale Blackhawks, nie stracili przy tym głowy i z sekundy na sekundy, grali z rozwagą, aby nie popełnić głupio bramki, tak jak to było z Kings. Kane się przebudził i co najważniejsze, wraca do swojej najlepszej dyspozycji, do takiej jaką panował z Królami, a dzisiaj mecz, na wagę złota. Mecz, który wygrają, mają Puchar Stanleya. Mają ogromny potencjał, aby dzisiaj Niedźwiadków pożegnać z pucharem, Kane i spółka z pewnością będą polować na Raska. Rask, w ostatnim meczu miał niesamowite interwencje i dzisiaj jeśli będzie w takiej formie jak ostatnio, będzie ciężko z wygraną Chicago. Czasem bramkarz &#39;potrafi wygrać mecz&#39;
Liczę na mnóstwo strzałów z nawiązką dla gości.
/ Unibet !
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Boston Bruins - Chicago Blackhawks -&gt; Boston wygra serię +1,5 meczu [1.63] Pinnacle
Dzisiaj nie gram nic bo już wcześniej przed rozpoczęciem finału zagrałem sobie dlłgoterminowo powyższy zakładzik i dziś się on rozstrzygnie w jedną lub drugą stronę. Jakie są szansę na sukces? Są. Ci którzy w ciemno klepią już Stanleya dla Chicago powinni odrobić lekcję z historii i zaglądnąć w rok 2011 finały pomiędzy Bostonem i Vancouver. Wtedy również Vancouver wygrywało 3-2 i jechało do Bostonu praktycznie postawić kropkę nad i ale wymksnęło im się to zwycięstwo i co było dalej wszyscy wiemy (zamieszki w Vancouver hehe). Niedźwiadki są silne psychicznie, to nie jest drużyna która trzęsie portkami przed takim meczem. Oczywiście są też argumenty za Blackhawks, odblokowanie się Toewsa i Kane&#39;a ich świetna gra w linii z Bickellem duża liczba odbiorów w newralgicznych strefach, wyrównanie walki na bulikach to wszystko na plus dla Wietrznego Miasta. Nie mniej z perspektywy czasu zakład powyższy uznaje za warty świeczki. Zobaczymy jak to będzie ????
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.

Boston Bruins - Chicago Blackhawks [2:3]
Typ: Boston Bruins incl.OT
1.83 @ Pinnacle

Dzisiejszej nocy o 02:05 czasu polskiego dojdzie do szóstego starcia pomiędzy obiema ekipami w walce o Stanley Cup. Boston prowadził już w serii 2-1 i miał mecz u siebie który dałby im prowadzenie 3-1 jednak to Chicago zgarnęło win w drugim meczu w TD Garden po szalonym meczu (6:5 OT) i doprowadził do wyrównania a dodatkowo Blackhawks wygrali mecz u siebie minionej soboty (3:1) i teraz to oni są o krok od zdobycia pucharu. Dziś jednak ponownie wracamy do Bostonu i ja wierzę i widzę spore szanse na wyrównanie serii przez Bruins i doprowadzenie do Championship Game która miałaby się odbyć w środę w Chicago. W ostatnim meczu Blackhawks zagrali wręcz koncerowo i w pełni zasłużenie wygrali. Kane zagrał świetne zawody co udowodnił 2 golami ale najbardziej zadziwił mnie Crawford. Po puszczeniu 5 goli w drugim meczu w Bostonie mówiono po cichu, że być może zastąpi go Emery ale Quenneville pokazał że ma jaja i zaufał mu po raz kolejny a ten odwdzięczył się kapitalnym występem. Podobnie rzecz ma się u goalie Bruins. Rask pomimo że gra równo w przeciągu całej serii to nie zawsze ma wsparcie w swoich obrońcach. Ale pokazuje, że ma zadatki na bycie fachowcem wysokich lotów. Dziś liczę na jego wielki mecz tak jak miało to miejsce przy okazji meczu nr3 i na zwycięstwo gospodarzy. Boston posiada bardzo doświadczonych graczy, którym nie raz strach zaglądał w oczy (vide 1st round vs Maple Leafs) i to Bruins muszą wygrać a poza tym nie wierzę w 2 porażkę z rzędu na własnym terenie. Niepewny jest póki co występ Bergerona ale myślę, że to zasłona dymna ze strony coacha Juliena i Patrice będzie zdolny do gry w tym meczu o &quot;być albo nie być&quot;. Z koleji w Chicago być może nie zagra Toews. Bruins baby:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Niepewny jest póki co występ Bergerona ale myślę, że to zasłona dymna ze strony coacha Juliena i Patrice będzie zdolny do gry w tym meczu o &quot;być albo nie być&quot;. Z koleji w Chicago być może nie zagra Toews
Obaj dziś grają ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak ktoś wyśledzi jakąś ofertę na draft to proszę dać znać ???? Była w Betssonie ale teraz widzę, że już nie ma.
Edytuj: Sorki właśnie spojrzałem na Betsson i jest znów oferta na draft, ale kursy już poprawione - szkoda ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Korzystając z chwili wolnego czasu, napiszę - jak co roku - małe podsumowanie :wink:
Ten sezon po prostu musiał być wyjątkowy. Pamiętamy burzliwy początek roku, kiedy pod znakiem zapytania stał w ogóle start rozgrywek. Wielkie nerwy, zegar tykał, a w tym czasie uciekały z kalendarza bezcenne dla nas mecze. Kiedy wydawało się, że jest już blisko porozumienia, zawsze coś stawało na drodze. Pamiętam dokładnie noc, w którą ogłoszono zakończenie lockoutu. Właściwie od rana dochodziły słuchy, że to może być &quot;dzień sądu&quot;. Albo skrócony sezon, albo widzimy się za rok. Śledziłem na bieżąco sytuację, aż zaczęły się pojawiać oficjalne komunikaty - na twitterze, na lepszych forach o NHL. Wszystko fajnie, jednak plama na wizerunku władz ligi ale i NHLPA została i ciężko będzie ją zmazać. Bo gdzie w tym wszystkim był kibic? Były obawy, że fani zbojkotują początek rozgrywek, ale głód hokeja zwyciężył. Frekwencja była na poziomie, no może nie wliczając Coyotes, bo tam wolą chyba oglądać krykiet, aniżeli zmagania na lodzie. Trwa zresztą dyskusja o możliwych przenosinach drużyny - pewnie gdzieś za miesiąc będziemy mądrzejsi.
Sam sezon był doskonały w każdym calu - walka o PO do ostatniej kolejki, niespodzianki w post season, gdzie Bruins kompromitują Pens, którym wielu przyznało puchar jeszcze przed startem PO. Wcześniej Sens bez swojego no 1 centra eliminują Canadiens. Mieliśmy pokaz siły Jackets, czyli drużyny mającej spełniać rolę dostarczyciela punktów. Ale mieliśmy też wielkich przegranych. Największą porażkę odnieśli Penguins. Ktoś tu chyba zapomniał, że team spirit będzie zawsze ponad zlepkiem gwiazdeczek. Teraz Pens mają spory problem z czapką płac i będą się musieli nieźle uwijać żeby poskładać wszystko na nowo, pomyśleć - co zrobić z Iginlą, co z Morrow (jak dla mnie wywalić go jak najszybciej, dramatycznie słabe PO), jak zabezpieczyć bramkę (podobno dają Flowerowi jeszcze jedną szansę). Fatalny sezon ma za sobą Phila. Żenująca postawa bloku defensywnego i równie słaby Bryz. Teraz obciążają się wysokim kontraktem Streita. Ok, koleś grał nieźle, ale ma tak jakby 35 lat i kiepskie warunki fizyczne. Podobno mają wykupić kontrakt Briera, zwolni się trochę pod czapką. Kolejny raz Edmonton &quot;first overall pick&quot; Oilers nie zasmakowali PO. Ileż można wybierać z 1 i nic z tego nie mieć? Żenująca postawa Hurricanes niby nie powinna dziwić, ale żeby mieć serię 10 spotkań bez zwycięstwa, to trzeba się bardzo postarać. Ubiegłoroczni finaliści Stana również nic nie znaczyli. Z tej drużyny wyciśnięto tyle ile się dało już w poprzednim sezonie. Po niezłym początku Clarkson wrócił do poziomu który prezentował przez całą karierę, namaszczany na przyszłego lidera Henrique grał momentami dramatycznie słabo, Koviego załatwiła kontuzja, a Brouder mógłby już zakończyć swoją wspaniałą karierę, bo chwilami źle się na niego patrzyło.
To jednak już za nami. Przed nami draft, na który specjalnie się nie napalam, jeśli któryś z trójki McKinnon, Drouin, Jones będzie w swoim pierwszym roku dominował w NHL to nagram siebie tańczącego w wannie i wrzucę do naszej zakładki. Przede wszystkim kilku ciekawym zawodnikom kończą się kontrakty, co otwiera pole do popisu GM klubów szukających wzmocnień. Myślę, że ten offseason może być wyjątkowo obfity w wymiany, czyli coś, co lubię najbardziej.
Co do naszej działalności, jestem wręcz przekonany, ze nasza zakładka jest jedną z najlepiej prowadzonych i stojącą na bardzo wysokim poziomie. Można było prowadzić merytoryczną dyskusję. Kultura również na wysokim poziomie, a to duży plus, bo jak włączam niektóre działy (nawet nie będę wymieniał) to po prostu nie da się tego czytać. Zamiast pisać o meczach, co drugi post wyzwiska, zagrywki rodem z gimnazjum. Tutaj każdy potrafił umiejętnie bronić swojego stanowiska nie obrzucając się wzajemnie błotem.
Cieszy coraz większe grono fanów najpiękniejszej dyscypliny na świecie, w tym roku również dołączyło do nas kilka nowych twarzy. Ja chciałbym podziękować Odiemu - co roku wszystko ogarnia jak trzeba, zawsze można z nim pogadać. To samo Romek - zawsze wniesie coś ciekawego.
Oprócz naszych modów słowa uznania dla Lutka, który na dobre zagościł w naszym dziale i również kilka dyskusji z Nim przeprowadziłem. Z nowych userów zapamiętałem Challengera i użytkownika młodywilc. Obaj regularnie dodawali coś od siebie (młodywilc raczej w RS).
Właściwie to tyle, zachęcam do podzielenia się opinią o tegorocznych rozgrywkach. Oczywiście w newsach, pytaniach na bieżąco będę Was informował o zmianach kadrowych i różnych ciekawostkach.
Oficjalnie widzimy się jednak w sezonie 2013/14 :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Też co nieco podsumuje, tym razem w formie dyskusji żeby było ciekawiej.
Ten sezon po prostu musiał być wyjątkowy
Nie było wyjścia, cieszyłem się że jest jakikolwiek sezon bo przecież nie zapowiadało się na to. Położyłem już kreskę na rozgrywkach, więc nawet najkrótszy przyjąłbym z okrzykiem radości. No i dostałem, całkiem niezły 48meczowy kalendarz. Pamiętam to uczucie ulgi, ale na długo zapamiętam też doła gdy w paru miejscach już było porozumienie a na koniec dnia wychodziło fiasko i groźba utracenia sezonu wzrastała.
rekwencja była na poziomie, no może nie wliczając Coyotes, bo tam wolą chyba oglądać krykiet, aniżeli zmagania na lodzie. Trwa zresztą dyskusja o możliwych przenosinach drużyny - pewnie gdzieś za miesiąc będziemy mądrzejsi.
Bodajże 2 lub 3 lipca będzie wszystko jasne, stanowisko zająć musi wtedy miasto. Opowiedzą się za lub przeciw finansowaniu hokeja w Phoenix, jeżeli odpowiedź będzie negatywna NHL ma już opcję zapasową czyli przenosiny do Seattle - gdzie ciśnienie na hokej w najlepszym wydaniu jest spore.
Sam sezon był doskonały w każdym calu
Jarałem się nim tak mniej więcej przez 10-20 kolejek. Potem jednak zaczęła mnie nużyć tylko i wyłącznie konfrontacja wewnątrz konferencji. Brak starć wschód vs zachód na prawdę doskwierał, wielki finał pokazał jak fajne mogą to być mecze. Tymczasem serwowano nam w kółko klasyki typu Floryda vs Carolina. Nie żebym miał coś przeciwko bo lubię też pooglądać takie mniej marketingowo zaawansowane drużyny, ale brakowało jednak różnorodności w tym lokautowym sezonie.
Co do poszczególnych drużyn nie będę się dużo rozpisywał bo bym pewnie książkę mógł napisać. Na największy minus u mnie Vancouver, ich saga romantyczno-bramkarska pociągnęła ich do klęski zwieńczonej zwolnieniem dobrego trenera. Filadelfię wykończyły kontuzje. Straszna bieda w Buffalo bez zbytnich perspektyw, to samo w Calgary. Na plus Toronto, ale już zaczynają mieszać (sprowadzenie Berniera). Szykuje się bardzo gorący okres transferowy i kontraktowy, zobaczymy jak to sobie poukładają menadżerowie.
To jednak już za nami. Przed nami draft, na który specjalnie się nie napalam, jeśli któryś z trójki McKinnon, Drouin, Jones będzie w swoim pierwszym roku dominował w NHL to nagram siebie tańczącego w wannie i wrzucę do naszej zakładki.
Było by fajnie zobaczyć Twoje wygłupy ale potwierdzam, raczej do tego nie dojdzie. Draft zapowiada się wybitnie słabo, ale ten poprzedni nie był o wiele lepszy. Jakupow okazał się dosyć przeciętny, przebił go HUBI DUBI DU ???? z Florydy, ale i on cudów na kiju nie pokazał.
Działalność w tematach powiązanych z NHL oceniam bardzo pozytywnie. Z uwagi na lokaut zainteresowanie nieco zmalało u laików, ale stała ekipa jest wykrystalizowana i wciąż bardzo aktywna (Romek, Yem, Lutek). Są nowe twarze o których wspomniałeś, chłopaki bardzo szybko się uczą chłoną wiedzę i mam nadzieje że niedługo będziemy mogli z nimi długo dyskutować na różnorakie tematy (challenger, wonderkido, johny antony, piscatella).
Mam nadzieje że w przyszłym sezonie jeszcze raz połączymy siły i wspólnie będziemy dawać skuteczne typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom