>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011- Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston &quot;zamroził&quot; Tampę, a jak napisał Funt, Thomas zamurował bramkę. W końcu mieliśmy okazje zobaczyć wyrównany pojedynek, szkoda mi trochę nagłej zmiany koncepcji i całkowitej defensywy ze strony Bruins, ale cóż tak też trzeba umieć zwyciężać spotkania. Bolts mieli kilka klarownych sytuacji, ale tak szczerze powiedziawszy to na pewno nie była ta sama drużyna, którą widzieliśmy w meczach numer 1 i 2, to mnie osobiście dziwi ponieważ argument własnego lodu dla Tampy był zazwyczaj naprawdę znaczący.
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to nie zamierzam wskazywać żadnego faworyta, ani zwycięzcy, najrozsądniej w świecie po prostu odpuszczam :razz: także drogi Funcie, możesz przedstawić swoją wizje ;) Na pewno lepsze wrażenie jak już pisaliśmy zrobiło Vancouver, ale z uwagi na to jak ta liga jest nieobliczalna i czasami drużyna potrafi w jeden dzień przejść całkowitą metamorfozę, nie odważę się typować przeciwko gospodarzom, z drugiej natomiast strony atut własnego lodu to póki co dla mnie zbyt lichy argument by Sharks odnieśli zwycięstwo.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam ,dla mnie osobiście mecz z nocy , to był typowy mecz w którym wygrała defensywa,bardzo dziwne było poprzednie spotkanie 6-5 ,tu za nic nie mogę się dopatrzyć sensu taktyki,natomiast 2-0 dla Bostonu to typowy mecz w którym po prostu Boston &quot;stanął w obronie&quot; i wygrał ,zresztą jedyna sensowna taktyka Briuns na dalszą rywalizację,w ofensie nie mają szans z Błyskawicami
Na dziś myślę ,że jak Rekiny mają charakter to powinni podwójnie się zmotywować bo dziś wóz albo przewóz wynik 2-1 otwiera im dalszą drogę w rywalizacji natomiast 3-0 to już pomału mogą wakacje rezerwować.Przekonania jakoś nie mam ,ale nadzieja umiera ostatnia.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins -&gt; Boston win (ML OT)[2.07][Pinnacle] ⛔
Dawno nie było czasu żeby coś konkretnego napisać, niestety taki maj ... Ale dziś mecz wcześniej więc i okazja na podanie typu z argumentacją się pojawia. Boston wyrasta mi na zespół, który na wyjazdach spisuje się najlepiej spośród wszystkich ekip biorących udział w tegorocznych play-off. Już w Montrealu wygrali kilka spotkań (gdzie umówmy się Bell Centre jest jedną z &quot;najcięższych&quot; aren do ugrania punktów), później dwa mecze wygrane w Filadelfii (pogrążenie 4:0 byłych finalistów na ich terenie !) a teraz w meczu ostatnim zwycięstwo nad wciąż rozpędzoną Tampa Bay na ich terytorium. Od początku PO przedstawiałem Niedźwiadki jako zespół chyba najlepiej zbilansowany, razem z JR08 podzielamy zdanie co do funkcjonalności każdej formacji Bruins ... cóż widziałem i widzę w nich faworyta do Stanleya. Swoisty &quot;Cug&quot; powinien złapać Thomas, jak na bramkarza tej klasy umówmy się zagrał tak na prawdę pierwsze genialne spotkanie w PO i dziś jak podejrzewam pójdzie za ciosem. Atak Błyskawic być może już się wyszumiał, ale nawet jeśli zdoła strzelić jakieś bramki to wierze że i tak Thomas zatrzyma tyle ile trzeba będzie. O atak martwić się nie muszę, wrócił Bergeron a wymienność postaci jest na tyle duża, że nie ma mowy o jakimś specjalnym przestoju. Jeśli mam stawiać bardziej zacięcie widzę pojedynek SJS i VAN, tutaj Boston chyba osiągnął już psychologiczną przewagę, bramkarz Roloson lekko złamany w meczu numer dwa ... Jeśli dziś bostończycy wygrają sprawa jest prawie jasna.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Słabe mam pojecie o NHL ale to co zrobila dzis Tampa to klasa swiatowa. Wyszla z beznadziejnej sytuacji kiedy to po 1 tercji przegrywali 0-3 aby potem strzelic 5 bramek nie tracac przy tym zadnej!! Wynik koncowy 5-3 dla Tampy Bay Lighting i 2-2 w rywalizacji do 4 zwyciestw! Wielki szacunek dla tej druzyny!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
prof -&gt; słusznie uważasz, że to wyczyn godny podziwu. Podobnie można napisać, godne podziwu stracić takie prowadzenie i taką dominacje odnosząc się do Niedźwiadków. Zaskoczony jestem zwłaszcza przewagą Błyskawic w statystyce wznowień ... Lecavalier robił co chciał na buliku, a tam też wygrywa się mecze. Póki co najbardziej zawodzę się jednak na Kaberle, który na swój przyszły kontrakt nie pracuje ...
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Ostatnio bardzo rzadko cos pisze, typowanie w playoffs prawie zupelnie sobie odpuscilem, wszystko to spowodowane jest zupelnym brakiem czasu, a nie lubie robic nic na szybko. Ale tutaj dorzuce pare slow od siebie..
Dzisiejszy mecz Bostonu przypominal mi nieco mecz nr 7 w zeszlorocznym polfinale konferencji przeciwko Philadelphii. Tak samo jak rok temu zaczelo sie od 3-0 dla Niedzwiadkow ... Bruins ponownie daja wyrownac rywalowi ... po czym identycznie jak w poprzednim sezonie Simon Gagne strzela decydujaca bramke na 4-3:cool: Oczywiscie, teraz w barwach Bolts:grin:
Po odpadnieciu Phili teraz kibicuje wlasnie Gagsowi, niech zdobedzie trofeum ktore nie bylo mu pisane w pomaranczowych barwach:cool:
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów.Panowie mam prośbę ,cały rok ciągnęliście temat wystawiając ciekawy materiał do czytania,i nawet jak nie gracie już w play off to skrobnijcie dwa zdania ,bo są to naprawdę cenne wskazówki.....oczywiście to prośba.
Dwa zdania jeszcze o Tampie Bay,znowu czapki z głów od 0-3 do 5-3 i to na tym etapie rozgrywek,mistrzostwo świata prawie wyczyn,do rywalizacji z Bostonem nasuwa mi się myśl jak Boston chce ich przejść to tylko i wyłącznie DEFENSYWA , inaczej ich rozstrzelają na cacy
Podobnie w dzisiejszym meczu Rekinów z Orkami,najpierw brawo dla San Jose za wygranie bardzo ważnego meczu,dziś będzie replay tylko myślę ,że kluczem będzie jednak obrona+bramkarz ,jak się ustawią na strzelanie to będzie 3-1 dla Kanadyjczyków i będzie po Rekinach,gorąco kibicuję oczywiście San Jose Sharks,jest to po Stołecznych druga moja ulubiona ekipa.
A co do gry to machnę under 5,5 ,padły dwa overy i wystarczy chyba..........
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Ja dziś konsekwentnie stoję po stronie Vancouver..Wczoraj Tampa Bay pokazała, ze to najprawdopodobniej oni będą rywalami Orek w Wielkim Finale...W co ja szczerze wierzę..:]
Dyscyplina:
Hokej NHL
Spotkanie:
San José Sharks - Vancouver Canucks (2:4)
Typ: Henrik Sedin 2 or more points (goals + assists, OT including) // 4 asysty = 4pkt ✅✅✅✅
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj kolejne spotkanie w San Jose..Mecz niesamowicie ciężki do typowania, gdyż nie mam pojęcia czego się mozna spodziewać po ekipie gospodarzy..Możliwy jest zarówno over 7,5 jak i i under 4,5..Wygrana gości lub gospodarzy..W meczu numer 3 San Jose zmiotło w pierwszej tercji Orki z lodowiska..Narzucając swój styl gry i zmasowaną ofensywę..W ciagu 15 minut oddali 15 strzałów na bramkę Luongo zdobywając trzy gole..Vancouver odpowiedziało zaledwie jednym strzałem i 6 minutami na ławce kar..Losy meczu wydawały się przesądzone..W drugiej tercji gra juz była wyrównana i bez bramek..Z kolei w tercji trzeciej, które San Jose zazwyczaj gra koszmarnie to Vancouver rozdawało karty, strzelając gole..wygrało ta część meczu 3:1..Przegrywając cały mecz 4:3..Zwycięstwo niezwykle szczęśliwe dla San Jose..
Dziś mecz może mieć trzy oblicza..San Jose...Dogrywka..Vancouver..Czyli takie jak trzy tercje w meczu poprzednim..
Ja stanę smiało przy opcji ostatniej..Że Vancouver nie da sie zepchać do denfensywy jak w piątek..I że zagra koncertowo z parą bliźniaków w roli głownej..
Dziś stawiam na Henrika..Mistrza asyst, który w ostatnich 4 meczach zdobył 6 punktów..Na 8 goli Daniela strzelonych w meczach posezonowych aż trzy razy podawał mu brat..Leworęczny środkowy doskonale rozumie sie nie tylko z Danielem, 7 pozostałych asyst to gole sześciu róznych hokeistów..To on rządzi i dzieli w środku, szansa że przyłoży kija jest na tyle wysoka, że ja to zagram..
Mam nadzieję na sporo goli..Ale może być róznie różniście..
Trzymam kciuki za Henrika i Vancouver..
Powodzenia.
// To był moment..4 gole Vancouver i 4 asysty Henrika plus 3 Daniela..Łatwiejszej kasy juz nie będzie.. :] ✅✅✅✅

*******************************************************************
Żeby nie pisać postu pod postem to swoją opinie o dzisiejszym meczu Tampa Bay - Boston Bruins wyrażę w tym poście...
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Tampa Bay Lightning-Boston Bruins (1:3)
Typ: Lecavalier, V 2 or more points (goals + assists, OT including) ⛔
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś zagram ponownie na Vincenta a co za tym idzie Tampa Bay..
Stan rywalizacji 2:2..Dziś gramy w Bostonie..Mecz nr 4. był meczem wyjątkowym i wydaje mi się przełomowym w tej rywalizacji..W pierwszej tercji Niedźwiedzie znokautowały Błyskawice aplikując im kolejno trzy bramki nie tracąc przy tym zadnej..Przewaga wydawało by się bezpieczna ale nie przeciwko formacjom ofensywnym Tampy..Od początku drugiej odsłony role się całkowicie odwróciły..Gospodarze chwycili wiatr w żagle wbijając Thomasowi 4 gole plus piąty do pustej bramki w ostatnich sekundach meczu..Pluszowe Misiaki, bo na takich wyglądali brodacze z Bostonu gdy schodzili z lodowiska z pochylonymi głowami..Dziś mają nadzieję, że u siebie znowu obejmą prowadzenie w serii..Ale moim zdaniem oni już to przegrali..Stamkos (5), St Louis (8), Bergenheim (9) i Vincent Lecavalier (6) nie pozwolą sobie wyrwać wielkiego finału..Jeśli tym razem Błyskawice zrobią to co Vancouver wczoraj tzn wytrzymaja napór gospodarzy w pierszej tercji to przejmą kontrolę i narzucą swój ofensywny styl gry..Gwiazdor Miśków Patrice Bergeron w poprzednim meczu strzelił dwa gole, i mam nadzieję, że to były dwa ostatnie gole tego sezonu..Że w tym meczu najjaśniejszą gwiazdą będzie środkowy Tampa Bay Vincent Lecavalier, który w meczach posezonowych oprócz 6 bramek zaliczył również 11 asyst..
Kurs na poziomie 3,95 zachęca do podjęcia ryzyka..
Powodzenia..
// Nie..Nie..I jeszcze raz nie..Boston prowadzi 3:2 w serii i wszystko może się zdarzyć..:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Tampa Bay Lightning @ Boston Bruins
TAMPA BAY ML
2.41
[Pinnacle]
Mecz nr 5 w tegorocznych finalach na Wschodzie zapowiada sie bardzo interesujaco, tak bardzo ze mimo braku czasu postanowilem sie nim zajac.. Krotko i na temat, stawiam na Blyskawice. Po pierwsze, czuje w kosciach ze Dwayne Roloson stanie na glowie zeby zatrzec zle wrazenie po 3 bledach w poprzednim spotkaniu, ktore kosztowaly jego team 3 bramki.. Roli byl juz w podobnej sytuacji, kiedy to w dogrywce czwartego meczu z Penguins popelnil koszmarny blad i dal pokonac sie z ostrego kata Jamesowi Nealowi.. Od tamtego momentu wygral dla Bolts 8 kolejnych spotkan! Po drugie, wg mnie Tampa to team lepiej zbilansowany niz Boston i w decydujacym momencie (a taki wlasnie mamy, stan rywalizacji to 2-2) to Bolts beda mieli wieksze szanse na zwyciestwo.. Marty St. Loius i Vinny Lecavalier znaja smak pucharu, natomiast Niedzwiadki wiedza jedynie jak roztrwaniac wysokie prowadzenie, o czym swiadcza poprzednioroczne polfinaly z Phila i chociazby ostatni mecz z Lightning..
edit: W bramce jednak Mike Smith.. Typu jednak nie zmieniam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins -&gt; Tampa Bay win (ML REG) [1.82][Pinnacle] ✅
Widzę dziś szansę dla Tampy na wyrównanie stanu rywalizacji na 3:3. Do bramki wraca Roloson i jest to dobry krok, Smith to nie jest zawodnik na tą skalę a Rolli mimo wpadek jest wciąż mega solidnym wyrobnikiem, który przy lekkim zastoju w ataku Bruins daje rade. Właśnie ofensywa Niedźwiadków jest tu punktem zapalnym, nie przekonują mnie zwłaszcza ofensywni obrońcy. Chara czy Kaberle niby coś tam ciułają w ataku niby jakieś punkty ale to nie jest to czego od nich się oszukuje i w tym Tampa powinna doszukiwać się swojej szansy - bo przecież jeśli by porównywać ofensywy to Błyskawicę mogą chyba każdego przebić ... Thomas ? Wyszły mu dwa mecze ale widać że play off jest dla bramkarzy ciężki i jemu także się to udziela ... Podobno zagra też Bergenheim, który jest najlepszym strzelcem ekipy z Florydy - jeśli tak będzie to ten chłopak może w jakimś momencie tak jak już to robił przeprowadzić kluczową akcje - w fazie pucharowej liczy się psycha i ten gość ją ma. Kontrakt mu się kończy myślę, że będzie na niego w offsezonie sporo chętnych ... Chcę emocje w meczu number 7 !
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
To mamy dziś siódmą rywalizację ,uknułem sobie taką teorię,jak będzie under to awansuje Boston , jak over to przejdzie Tampa Bay - linia oczywiście 5,5
Poprostu mecz defensywa kontra ofens
Jak będzie zobaczymy rano .Jeśli miałbym się pokusić o typowanie to szanse oceniam 50-50 ze wskazaniem na Tampę Bay , bardzo ciężki mecz do typowania,wszystko może się zdarzyć od wyniku 1-0 do 6-5 np.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina::hokej: Hokej - NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning @ Boston Bruins
Typ: over 1,5 (1st period) ⛔//(0:0)
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak już zostało powyżej napisane..Dziś nastapi rozstrzygniecie w rywalizacji Tampa Bay - Boston..NIgdy nie ukrywałem, że moim faworytem był zespół dzisiejszych gości..Dość niespodziewanie dla mnie Boston dzieki swojej niezłomnosci w grze defensywnej zdołał doprowadzić do stanu 3:2..W szóstym meczu Stamkos i spółka zagrali to co musieli zagrać...Czyli wszystko na atak..I to ponownie zadziałało..Wygrali i mamy remis 3:3..Dziś najpewniejszym wydaje sie scenariusz z poprzedniego spotkania..O którym pisałem w środowych Typach Dnia i który tu przytoczę..
Dyscyplina::hokej: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston Bruins @ Tampa Bay Lightning
Typ: over 1,5 (1st period)
Kurs: 2,040 //(2:1)
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dziś odsłona numer sześć..Boston prowadzi w serii 3:2 i spróbuje sięgnąć na wyjeździe po czwarte zwyciestwo, a co za tym dołączyć do Vancouver, które wczoraj w dramatycznych okolicznosciach zapewniło sobie awans do Wielkiego Finału..Mecze pomiedzy Bostonem i Tampa Bay mają dwa rózne oblicza..Jedne to te ofensywne, gdzie Tampa narzuca swój gry i w których pada mnóstwo bramek..Mecz nr 1 (5:2 TB), nr 2 (5:6 Boston) i numer 4 (3:5 TB)..Z kolei mecze nr 3 i 5 to były spotkania prowadzone pod dyktando Misków z Bostonu..Notabene wygrane przez nich..Odpowiednio 2:0 i 3:1..Tym razem przewiduję mecz otwarty z bramkami..Tampa Bay będzie musiała zaatakowac bramke Thomasa..I jak najszybciej strzelić by ustawić Boston na grę ofensywna i wymiane ognia..Co zazwyczaj się kończyło koszmarnie dla Bostończyków..Uważam, że dwie bramki w tercji otwierającej mecz to prawie pewniak..Mam nadzieję, ze to Tampa Bay strzeli pierwsza i zmusi Boston do ofensywy..A wtedy już powinno polecieć..Bo jeśli NIedźwiadki obejmą prowadzenie i się zamurują przed własną bramką to będzie to bicie głową w mur Stamkosa i reszty ekipy z Tampa Bay..Po wczorajszych traumatycznych przejsciach w meczu Vancouver nie zaryzykuje wskazywania zwycięzcy w tym meczu ani overa meczowego..Za to dośc odważnie gram ten typ..

Zapraszam do mojego tematu..Jest tam trochę o wczoraj...
http://forum.bukmacherskie.com/f...rzy-58043.html

✅ 104
Tampa Bay musi zaatakować..Tak jak to zrobiła w środę strzelając pierwszego gola..Boston odpowiedział tym samym strzelając kolejne dwa jeszcze w pierwszej tercji..A potem już się posypało..Tampa kontrolowała mecz wygrywając 3:2, 4:2, 4:3, 5:3 i w sumie skończyło sie na 5:4..Czy dziś padnie 9 bramek?.. Nie wydaje mi sie..Boston to Boston..Będzie próbował narzucić głeboką defensywę..I liczyć na kontry..Brak Bergenheima to poważne osłabienie gosci..Po piatym meczu Vancouver..wygranym niezwykle szczęśliwie nie zdecyduje się na typowanie zwycięzcy..Aczkolwiek moje oczekiwania i nadzieje są jasne..Finał Vancouver - Tampa Bay zapewniłby większe emocje i większą ilośc goli..A przecież to właśnie cenimy w tym sporcie najbardziej..Póki co pozostaję przy typie na powyżej 1,5 w pierwszej tercji..
Edit: Jako ciekawostke podam, ze we wszystkich szesciu grach padaly bramki w pierwszej tercji..w tych czterech &quot;overowych&quot; odpowiednio: 4,3,3,3..zas w tych dwoch na &quot;under&quot; po jednej..Dzis licze na oveer.. ????
Juz wszystko jasne..Boston Bruins - Vancouver Canucks sotkaja sie w Wielkim Finale..Dzisiejszej nocy Niedzwiedzie poskromili Tampa Bay..Mecz zgodnie z przewidywaniami Juana zakonczyl sie megaunderowo..choc nie byl nudnym widowiskiem..Raczej popisem bramkarzx, ktorzy w sumie obronili jesli mnie pamiec nie myli 61 strzalow..ten 62 doszedl celu..Roloson musial siegnac za siebie..Pozostaje mi tylko pogratulowac konsekwencji w grze graczy z Bostonu i koledze typerowi, ktory niezlomnie w nich wierzyl..
Mam nadzieje, ze przed Finalem nieco wiecej osob przylaczy sie do dyskusji..
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Spotkania numer 7, zazwyczaj mają to do siebie że obie ekipy skupiają się na defensywie i obrona przede wszystkim. Oczywiście scenariusz dzisiejszego pojedynku może być różny, jednak jak się skłaniam ku opcji underowej. Tampa już grała game 7 w serii z Pens i tam wynik był dość wymowny 0:1. Błyskawice największą siłę skrywają w ofensywie i dobitnie udowodnili to w spotkaniu numer 6, jednak mam dużo zastrzeżeń do poczynań w defensywie, ostatnie bramki dla Bruins padały po zbyt prostych błędach własnych. Jeśli Tampa wyeliminuje dziś pewne niedoskonałości to myślę że śmiało stać ich na korzystny wynik w tym spotkaniu.
Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, wielu bramek się nie spodziewam, ostateczne rozstrzygnięcie jest dla mnie zagadką i nie podejmę się typowania jednak procentowo dla mnie wygląda to 60-40 na korzyść Bruins. Poza tym w subiektywnej ocenie uważam że Boston jest najodpowiedniejszym rywalem dla Vancouver, może to nie zwiastuje gradu bramek, ale myślę że będzie to rywalizacja na bardzo wysokim poziomie ponieważ obie drużyny mają świetnych graczy na wszystkich pozycjach. Tampa zaszła i tak już bardzo daleko, ale chyba jeszcze nie czas na walkę o Stanleya... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom