>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Dzisiejszej nocy polecam zagrać na Panthers. Mają o co grać, duża szansa na występ w play-offach ich przeciwnikiem przeciętny Montreal. Florida bardzo dobrze sobie radzi u siebie, wygrała tu ostatnie 6 meczów. Po przeciwnym biegunie są Canadiens, są najsłabsi w całej lidze na wyjazdach.
Florida - Montreal - 1 - kurs 1,85 w Totolotku. ✅✅✅ 5:0 na luziku
Dobranoc! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Ottawa Senators to zagrałbym 1X✅ , dorzucając do tego 2-drogowo Boston Bruins ✅ i Los Angeles Kings - Washington Capitals ⛔ - powyżej 4,5 bramki. Razem to da kurs 2,57.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Blue Jackets - Red Wings
Typ: under 5,5 goli po kursie 1,85 na Totolotku ✅✅✅
Faworytem tego spotkania na pewno jest drużyna gospodarzy. Red Wings przechodzą kolejny sezon przebudowy, szans na play-offy raczej już nie mają. Przeciwnie drużyna Columbus, obecnie są na ostatnim miejscu dającym kwalifikacje do decydującej części rozgrywek i zrobią wszystko, żeby tą pozycje utrzymać. Jednak kurs na zwycięstwo Blue Jackets nie jest zadowalający, dlatego mam inny pomysł na ten mecz. Spotkania na Nationwide Arena mają najniższą średnią goli w całym NHL. Dzisiaj przybywają tam Czerwone Skrzydła, które są na czwartym miejscu pod względem najmniejszej ilości zdobytych bramek w lidze. Nie spodziewam się dużej ilości goli w tym meczu, obstawiam coś w granicach 3-1 dla gospodarzy.
Pozdro!
 
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Wczoraj brakło na prawdę niewiele, nie myliłem się dając podpórkę w meczu Ottawa Senators a także Boston Bruins zwyciężyli. Zawiodły mnie ekipy Los Angeles Kings i Washington Capitals, spodziewałem się w tym meczu gradu bramek a wpadły zaledwie 4. Brakło jednej bramki trudno propozycje na dzisiaj:
Colorado Avalanche - Arizonta Coyotes 2-drogowo wygra 1 kurs 1.6✅
Vancouver Canucks - Minnesota Wild typ powyżej 4.5 bramki kurs 1.4✅
Razem to daje kurs 2.24
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Wczorajsze mecze weszły na prawdę pięknie Colorado rozgromiło rywali u siebie. Over w meczu Vancouver - Minnesota wszedł też gładko gdyż padło w tym spotkaniu aż 7 bramek. Na dzisiaj nie mam jakiś konkretnych typów robię przerwę w NHL. Zwrócił bym uwagę na mecz Panthers ✅ na zwycięstwo u siebie a także Edmonton - Minnesota w którym spodziewam się co najmniej 5 bramek ✅- takie luźne przemyślenia. Pozdrawiam wszystkich ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Tempa bay - Ottawa Senators over 4.5 kurs 1.35 ✅
Minnesota Wild- Colorado Avalanche 1 dwudrogowo 1.5 ⛔
AKO: 2.02
Mocne Tempa Bay jest na pewno faworytem tego spotkania. Jednak pokuszę się tutaj o over. Ostatnie mecze tych zespołów obfitowały w bramki i myślę, że będzie tak też tym raze.
Minnesota w ostatnich meczach u siebie reprezentuje się na prawdę dobrze. Wygrali 4 ostatnie mecze przed własną publicznością zaś Colorado 4 razy przegrali w ostatnich meczach na wyjeździe. Myślę, że ten mecz nie będzie przełomowy dla drużyny z Colorado i drużyna z Minnesoty wygra to spotkanie.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Minnesota - Colorado
Typ: 1/over 5,5 gola po kursie 3,05 na Totolotku ⛔⛔⛔ over się zgadza, ale wynik w złą stronę...
Dzisiaj biorę pod lupę mecz Wild vs Avalanche. Przyznaję, że jestem kibicem Lawin i mocno się interesuję ich losami. Od dłuższego czasu nie jest to oczywiście czołowa drużyna NHL ???? Wydawało się, że po odejściu Matta Duchene&#39;a do Ottawy zupełnie się posypią, ale trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem nieźle, wciąż z dużą szansą na play-off . Grę ciągnie przede wszystkim największa gwiazda czyli Nathan MacKinnon. Patrząc jednak na ich występy rzuca się w oczy spora dysproporcja między meczami u siebie i na wyjeździe. Z 80 punktów 50 zdobyli na własnym lodzie, na obcych halach nie powalają. Tej nocy zmierzą się z Minnesotą, która jest najlepszą ekipą w całej lidze jeśli chodzi o spotkania u siebie, przewiduję, że dzisiaj też sobie poradzą z Colorado.
Dodatkowo łączę ten zakład z overem bramkowym. Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą. Avalanche przekraczają tą ilość goli najczęściej z całej konferencji zachodniej, Wild też są w czołówce tej klasyfikacji. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami to w sumie 17 goli! Kurs kuszący ????
Powodzenia
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
over 6.5
@2.30✅✅
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
Nikita Kucherov (TB)
@2.40⛔⛔3 asysty i słupek..
Montreal Canadiens - Dallas Stars
Dallas over 3.5
@2.15⛔⛔
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Minnesota - Colorado
Typ: 1/over 5,5 gola po kursie 3,05 na Totolotku
Dzisiaj biorę pod lupę mecz Wild vs Avalanche. Przyznaję, że jestem kibicem Lawin i mocno się interesuję ich losami. Od dłuższego czasu nie jest to oczywiście czołowa drużyna NHL ???? Wydawało się, że po odejściu Matta Duchene&#39;a do Ottawy zupełnie się posypią, ale trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem nieźle, wciąż z dużą szansą na play-off . Grę ciągnie przede wszystkim największa gwiazda czyli Nathan MacKinnon. Patrząc jednak na ich występy rzuca się w oczy spora dysproporcja między meczami u siebie i na wyjeździe. Z 80 punktów 50 zdobyli na własnym lodzie, na obcych halach nie powalają. Tej nocy zmierzą się z Minnesotą, która jest najlepszą ekipą w całej lidze jeśli chodzi o spotkania u siebie, przewiduję, że dzisiaj też sobie poradzą z Colorado.
Dodatkowo łączę ten zakład z overem bramkowym. Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą. Avalanche przekraczają tą ilość goli najczęściej z całej konferencji zachodniej, Wild też są w czołówce tej klasyfikacji. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami to w sumie 17 goli! Kurs kuszący ????
Powodzenia
Over był tylko mecz nie w ta stronę;) . Swoja drogą ostatnimi dniami dużo niespodziewanych wyników.
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
bardzo ciekawa kolejka jeśli chodzi o overy w 1tercji 7/7 pierwszych meczy w tym wyoskie overy po 4 5 czy 6 bramek nie codziennie jest taka kolejeczka
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
ma ktoś coś?
Mnie kusi trochę Vegas @2 bo przydało by się im... i może Carolina Hurricanes widać spadki @2.5 i Tampa Bay Lightning powinno gładko @1.7
✅✅✅ weszły. poproszę reputkę bo świerzak jestem????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Handicap 0:1 typ 1 Colorado Avalanche - Detroit Red Wings
Over 4.5 Vegas Golden Knights - Calgary Flames
Ako: 2,9 na iforbet
Ja puszczam coś takiego. Colorado jak dla mnie faworyt na 102. Jak ktoś chce zaryzykować to można i 0:2 zagrać. Red Wingsi słabi strasznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Ja mimo wszystko pobieram
Jets win i over 5.5 w meczu
Mecz za 20 minut. Widzę w tym kursie pewne value. Forma drużyn, H2h to ile strzelają tracą. Kurs warty ryzyka moim zdaniem.
Kurs 3.25 na plus. Nie powiem, że gładko bo na 4:2 Jetsi strzelili w ostatniej minucie meczu, ale ważny +++
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom