>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

neverbrokeagain 140

neverbrokeagain

Użytkownik
Anaheim - Boston
Typ: Boston
@1.63 Fortuna

Boston mocno wszedł w sezon odnosząc trzy zwycięstwa na trzy możliwe, a jednocześnie jest najbardziej underową drużyną w lidze. Zastanawiałem się chwilę nad typem na under, jednak zrezygnowałem z niego ostatecznie, ponieważ w meczach z udziałem Anaheim pada sporo bramek. Matmie styczniu tego roku Boston wygrał na wyjeździe 1:7, a w wielu poprzednich spotkaniach wyjazdowych w Anaheim strzelali minimum trzy bramki. Kurs na over 2.5 gola po stronie gości jest mało atrakcyjny, więc typuję po prostu ich zwycięstwo. Anaheim, nie licząc bardzo dobrego meczu przeciwko Caroline - nie ma wiele do powiedzenia w ostatnim czasie i od początku października wygrali tak naprawdę ten jeden jedyny mecz. Jeśli obędzie się bez niespodzianek, to goście odniosą zwycięstwo w regulaminowych czasie gry.
Tylko wiesz, że ten mecz będzie B2B bo dzisiaj Boston gra z LAK ?
 
R 622,9K

rr62dga

Użytkownik
Detroit - Calgary
Typ: Detroit liczba goli (razem z dogr. i decydującym rz.karnym): powyżej 2,5
kurs: 1,53 6:2
fortuna

Analiza:
Wprawdzie faworytem bukmacherów do meczowego zwycięstwa jest drużyna gości, czyli Calgary Flames ale typ na ilość goli dla gospodarzy jest tutaj bardzo realny. Detroit Red Wings wygrał ostatnie cztery swoje spotkania strzelając z Ottawą 5, Pittsburgh 6, Columbus 4, Tampa Bay 6 bramek oraz nawet w przegranym wyjazdowym meczu z New Jersey Devils strzeliła 3 gole. Calgary w ostatnich pięciu spotkaniach wygrało dwa spotkania z Winnipeg Jets oraz Buffalo Sabres i aż trzykrotnie przegrało. W każdym jednak meczu drużyna z Calgary traciła minimum trzy bramki i sądzę, że w dzisiejszym meczu nie będzie inaczej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1805
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Detroit Red Wings - Calgary Flames
Typ: Detroit Red Wings wygra mecz + powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 5.00 // Wynik 6:2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Red Wings nadal się nie zatrzymują i jeszcze dzisiaj rozpocznie się mecz, w którym staną przed szansą podtrzymania serii wygranych. Rywal "na papierze" mocniejszy, ale nie można zapomnieć, że będzie to już ich piąte z rzędu starcie na wyjeździe, a więc mały plusik na korzyść gospodarzy. Kolejna sprawa to gra Red Wings w przewadze. Jest to oczywiście początek sezonu, ale na ten moment ekipa z Detroit ma 50% skuteczności w PP, co jest kosmiczną liczbą, nawet jak na 18 prób w tych kilku pierwszych spotkaniach. Flames będą musieli strzec się przewinień, a zmęczenie zawodników gości zapewne już daje o sobie znać, myślę że bardziej niż graczom Red Wings grającym b2b. Patrząc na wyniki obu zespołów jest również bardzo prawdopodobne, że zobaczymy wiele goli, a ja mam nadzieję, iż to gospodarzom uda się zdobyć ich więcej i ostatecznie zwyciężą już po regulaminowym czasie gry. Ryzyko jest spore, ale według mnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy właśnie taki scenariusz w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5034
R 622,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:45
Spotkanie: Florida Panthers - San Jose Sharks
Typ: Florida liczba goli (razem z dogr. i decydującym rz.karnym): powyżej 3,5
Kurs: 1,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
San Jose Sharks fatalnie wszedł w tegoroczny sezon przegrywając wszystkie pięć dotychczas rozegranych meczów, w tym z Colorado Avelanche po karnych i w tabeli Konferencji Zachodniej zajmuje ostatnie miejsce. Bilans bramkowy po pięciu kolejkach to 7-20 świadczy o aktualnej słabości tej drużyny. Dzisiejszy gospodarz- Florida Panthers spisuje się nieco lepiej bowiem wygrał dwa spotkania z Toronto Maple Leafs i New Jersey Devils oraz trzykrotnie przegrywał. Mecze między tymi drużynami na FLA Live Arenie kończyły się w ostatnich latach wynikami: 4:1, 5:4, 5:1, 6:2 czyli w każdym spotkaniu powyżej 3 goli strzelonych przez Floridę. W znakomitej dyspozycji strzeleckiej w zespole gospodarzy jest zdobywca już sześciu bramek Kanadyjczyk Sam Reinhart.
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
N.Y. Islanders - Colorado
Typ: Colorado powyżej 2.5 gola
@1.56 Fortuna

Colorado jak dotąd niepokonane. Od 12 października wygrali pięć spotkań, a tylko w trzech ostatnich zdobyli 14 goli. Przeciwnicy nie byli wcale słabi. Być może Seattle, a już na pewno Carolina i Chicago, wydają się silniejszymi rywalami niż dzisiejszy. Wyspiarze przegrali dwa ostatnie spotkania i mają najmniej - poza Washingtonem - strzelonych bramek we Wschodniej Konferencji. Inna sprawa, że też mało ich tracą. Cztery gole w regulaminowym czasie gry wpakowało im New Jersey, więc tym bardziej myślę, że minimum trzy gole powinni strzelić hokeiści z Colorado. W ubiegłym roku dwa razy przyjechali do Nowego Jorku i w sumie strzelili tam dziewięć goli. Dodatkowo morale w zespole są wysokie ze względu na rekordowe passe wyjazdowych zwycięstw oraz przebicie 250 punktów kanadyjskich w sezonach zasadniczych obrońcy Cale Makara, który potrzebował na to zaledwie 246 spotkań, co jest rekordem wszech czasów w NHL jak na formację obronną. Liczę na powtórkę festiwalu strzeleckiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3358
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
Typ: Tage Thompson (Sabres) powyżej 1.5 goli w meczu (ML)
Kurs: 8.00 // Wynik 1:3, Thompson bez gola. Tylko jedno trafienie Sabres w takim meczu, jak..
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiejsza noc przyniesie jedno spotkanie, gdzie w Buffalo miejscowi Sabres podejmą walkę o punkty z drużyną Canadiens. Nie najlepsze wejście w sezon zaliczyli gospodarze, oczekiwania wobec nich były wyższe, ale dwie wygrane na pięć meczów to również nie jest jakaś tragedia. Nadal czekamy na spotkanie, gdzie Sabres pokażą swój pełny potencjał i zaczną swoją drogę do celu jakim jest wyczekiwany awans do fazy play-off. Poza składem gospodarzy nadal Jack Quinn, który leczy kontuzję, reszta głównych graczy w ataku gotowa do gry, czyli między Skinner, Krebs, Cozens, Tuch i oczywiście Thompson. Świetna paczka również do gry w PP, gdzie mamy jeszcze Dahlin'a i tutaj (o ile nie zabraknie kar Canadiens, choć nie powinno) widzę spore szanse na bramki w nadchodzącym starciu. Goście do tej pory również dwie wygrane, udało się zdobyć nawet punkt przecwiko Leafs po dość szalonym meczu. Nie wróżę jednak zbyt udanego spotkania dla Canadiens, szczególnie w obronie, gdy rywalem są Sabres. Ten pojedynek będzie dobrą okazją na odblokowanie się Tage'a Thompsona, który co prawda zdobył już gola w tym sezonie, ale jedno trafienie na pięć spotkań to zdecydowanie zbyt mało na gracza, który w tamtym roku był w stanie strzelić nawet pięć goli w jednym meczu, nie wierzę w tak znaczny spadek formy w tak krótkim czasie. Poszukam wysokiej linii w postaci co najmniej dwóch goli Thompson'a, co niewątpliwie jest ryzykownym zdarzeniem, być może szalonym, ale jest on w stanie to zrobić. Liczę na dobrze rozgrywane przewagi przez Sabres i mocne, a przede wszystkim skuteczne strzały w światło bramki tego zawodnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +605
deepred 738,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Kolega wyżej już wszystko napisał. Thompson jest zbyt dobry, żeby mu nie wpadało. Ostatnio oddał aż 10 strzałów, a i tak nie chciało wpaść. Linia na strzały to zaledwie 3,5 więc z chęcią pobieram. Póki co w pięciu spotkaniach 24 SOG, linia trochę zawyżona przez ostatni mecz, ale skoro nie wpadło, to wątpię, żeby Tage decydował się uderzać z mniejszą częstotliwością, tym bardziej, że obrona Habs to radosna twórczość.

Tage Thompson over 3,5 SOG @1,67 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3156
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiejsza noc będzie wyjątkowa, ponieważ zostanie rozegrana pełna kolejka składająca się z 16 meczów. Wybór do typowania jest duży, można rzec, że nawet zbyt duży i można się trochę pogubić, ale postaram się opisać te spotkania, które według mnie są warte uwagi, reszta meczów jak dla mnie do pominięcia. Zaproponuję od siebie 4 kupony, a w każdym znajdą się dwa zdarzenia z poszczególnych spotkań + *dodatkowo jeden ciekawy singiel. Kursy według Fortuna.

1a. Montreal Canadiens vs New Jersey Devils: New Jersey Devils wygra mecz (RT) Kurs: 1.72
// Wynik 2:5
1b. Los Angeles Kings vs Arizona Coyotes: Los Angeles Kings wygra mecz (RT) Kurs: 1.83 // Wynik 6:3
1. Łączny kurs: 3.15

Pierwsze spotkanie to starcie pomiędzy dwoma zespołami, których różnica potencjału na lodzie jest znacząca. Canadiens są w trakcie przebudowy, a dodatkowo będą grać b2b po dość niespodziewanym zwycięstwie przeciwko Sabres, mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez niespodzianek. Devils nie weszli w sezon tak jak się po nich spodziewano, ale wyniki nadal mają przyzwoite i być może potrzeba im więcej czasu, aby się rozegrać na dobre, lecz pomimo wszystko goście są praktycznie pod każdym względem mocniejsi od Canadiens. Nie widzę tutaj innego scenariusza jak dwa punkty dla Devils już po 60' meczu.
Drugi mecz to powtórka z przedsezonowych pojedynków w Australii, ale tym razem drużyny będą walczyć już o punkty w lidze. Kings ugrali jedynie połowę punktów, które mogli zdobyć do tej pory, ale każdy rywal, z którym się mierzyli byli mocniejsi od Coyotes, stąd wnioskuje, że gospodarzom będzie grało się znacznie lepiej niż dotychczas. Goście pozytywnie zaskakują swoją postawą na lodzie, ale nie jest to nic wyjątkowego i wydaje mi się, że mecz w Los Angeles powinien to zweryfikować. Podsumowując, poszukam w tym spotkaniu zwycięstwa gospodarzy już po regulaminowym czasie gry.

2a. Tampa Bay Lightning vs Carolina Hurricanes: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.04 // Wynik 3:0
2b. Florida Panthers vs San Jose Sharks: Florida Panthers wygra mecz + handicap: Panthers (-1.5) (RT) Kurs: 1.90 // Wynik 3:1
2. Łączny kurs: 3.88

Lightning powoli udowadniają, że nie są już tą samą ekipą co sprzed kilku lat. Słabe wyniki i mierna gra nie wróży nic dobrego w tym sezonie dla gospodarzy. Jednakże na bramki z ich strony nadal możemy liczyć, z taką różnicą, że teraz znacznie więcej ich tracą. A skoro mowa o golach, to Hurricanes grają w tym sezonie bardzo beztrosko, a ich bilans po 6 spotkaniach wynosi 28 zdobytych i 30 straconych bramek. Ciężko więc sobie wyobrazić, aby w takim meczu padł jakiś under, dlatego poszukam typu na łącznie co najmniej 7 trafień po trzech podstawowych tercjach.
Jeżeli chodzi o mecz Panthers z Sharks to tutaj nie ma się zbytnio co rozpisywać. Goście rozpoczęli przebudowę i są wręcz skazani na dół tabeli, a moim zdaniem najprawdopodobniej nawet na ostatnie miejsce w tym roku. Gospodarze co prawda na początku sezonu muszą sobie radzić bez kilku podstawowych graczy, przez co obrona może u nich często zawodzić, ale Sharks nie są rywalem, który będzie w stanie stawić opór przed nacierającą ofensywą Panthers. Oczywiście w przeciągu całego sezonu ekipa z San Jose zaskoczy i wygra niejednokrotnie, ale w tym przypadku stawiam do dość pokaźną dominację gospodarzy.

3a. Winnipeg Jets vs St. Louis Blues: Podwójna szansa: remis w 1. tercji lub w meczu (RT) Kurs: 2.07 // 1. tercja 0:0
3b. Minnesota Wild vs Edmonton Oilers: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych w przewadze (ML) Kurs: 1.90 // Wynik 7:4, tylko jeden gol w PP
3. Łączny kurs: 3.93

Jets nie mieli łatwego startu sezonu i nie sądziłem, że będą w stanie tak pozytywnie zaskoczyć, może nie samymi wynikami, ale przede wszystkim grą, która wygląda na prawdę dobrze. Blues również świetne rezultaty do tej pory, nie za wiele meczów oglądałem z ich udziałem, ale rywali prostych nie mieli, także plus dla nich. Bardzo możliwe, że to starcie będzie wyrównane i kto wie, czy 60 minut czasu podstawowego wystarczy do wyłonienia zwycięzcy. Pójdę więc w stronę remisu, ale z podpórką również na 1. tercję, aby zwiększyć swoje szanse.
Oilers zaczynają wpadać w tarapaty i nie radzą sobie z przeciętnymi zespołami w lidze. Nie jest to dobra wiadomość dla fanów ekipy z Edmonton, ale przynajmniej gra w przewadze nadal funkcjonuje u nich na wysokim poziomie. Wild weszli w rozgrywki trochę lepiej, choć ta ostatnia przegrana przeciwko Blue Jackets mocno nadszarpnęła tę opinię. Jednakże, podobnie jak ich następni rywale, gra w przewadze gospodarzy jest jak najbardziej efektywna. Minusem zaproponowanego przeze mnie zdarzenia jest to, że do goli w przewagach potrzebne są kary, a tych może tutaj nie być zbyt wiele, lecz ja wychodzę z założenia, iż jeśli takowe się pojawią to istnieje duże prawdopodobieństwo z obu stron na zdobycie bramki.

4a. Detroit Red Wings vs Seattle Kraken: Detroit Red Wings powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.31 // Wynik 4:5 po OT
4b. Ottawa Senators vs Buffalo Sabres: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych w przewadze (ML) Kurs: 2.20 // Wynik 4:6, wymęczone dwa gole w PP (pozdrawiam T. Thompson'a i mój typ z wtorku)
4. Łączny kurs: 5.08

Red Wings są objawieniem tegorocznych rozgrywek. Absolutnie świetna gra, pięć wygranych z rzędu i znakomicie funkcjonująca pierwsza linia w ataku DeBrincat - Larkin - Raymond. Goście natomiast byli przez wielu uważani za "czarnych koni" tego sezonu (ja szedłem w stronę Sabres, ale na ten moment jest jak jest), lecz na ten moment nie mogą złapać wiatru w żagle. Gospodarze dużo strzelają, robią to z wielką łatwością, dlatego póki passa trwa, poszukam w tym pojedynku over na przynajmniej cztery trafienia Red Wings w regulaminowym czasie gry.
Ekipa z Buffalo powoli zaczyna przypominać mi Polską reprezentację w piłce nożnej, czyli są mocne nazwiska, a gra totalnie zawodzi. Nie wiem dlaczego nastąpił tak nagły spadek poziomu gry, ale szykuje się 13 rok z rzędu bez awansu do fazy playoff (tak, 13 rok). Jednakże, nadal wierzę, że nadejdzie ten oczekiwany przeze mnie mecz i Sabres odpalą pełen potencjał. Ten pojedynek raczej do takich nie będzie należeć, ponieważ Senators wyglądają w tym roku bardzo dobrze. Przechodząc do typu, z racji takiej, że w obstawie spotkania mamy ekipę z Ottawy to spodziewam się zaciętej walki na granicy przewinień. Zarówno gospodarze, jak i goście PP mają mocne i uważam, że łącznie co najmniej dwie szanse powinny zamienić się na gole. Kto wie, może nawet Tage Thompson zacznie oddawać skuteczne próby strzałów, ponieważ powoli staje się to statystycznie niemożliwe, że nadal ma tylko jedno trafienie na swoim koncie w tym sezonie.

*5. Tampa Bay Lightning vs Carolina Hurricanes: Powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych w osłabieniu (ML) Kurs: 5.00 // Bez gola w osłabieniu, ale jak ktoś skusił się żeby obstawić ten typ to niech lepiej nie ogląda powtórki ostatniej minuty meczu ;)

Typ bardziej w ramach ciekawostki wynikającej ze statystyk, ponieważ żeby przewidzieć takie zdarzenie trzeba mieć po prostu szczęście, ale temu szczęściu można jak najbardziej pomóc i poszukać dobrego spotkania. Mianowicie, w 6 meczach Hurricanes w tym sezonie padło łącznie 7 goli w osłabieniu, co jest kuriozalnie dużą liczbą jeśli spojrzymy na to pod kątem jak stosunkowo rzadko padają tego typu bramki. Na myśl o tym przypomniały mi się również ubiegłosezonowe playoff'y i mecz gdzie padły aż 3 gole w osłabieniu, oczywiście z udziałem Hurricanes. Nie przyglądałem się zazwyczaj aspektom ofensywnym drużynie, która gra w osłabieniu, ale w tym przypadku coś musi być na rzeczy i kto wie, czy Hurricanes ponownie nie przyniosą swoją obecnością kolejnego gola zdobytego pomimo przewagi liczebnej rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6057
deepred 738,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Habs grają b2b, wczoraj zadziwiająco mocno trzymali się w meczu z Szabelkami, gdzie stracili zaledwie jednego gola i ogólnie wyglądali przyzwoicie na tle hokeistów z Buffalo. Dzisiaj grają u siebie z Diabłami i tutaj raczej nie będzie mowy o przypadkowym zwycięstwie. Devils może nie weszli idealnie w ten sezon, ale mają fajnego, podmęczonego rywala na drodze. Dzisiaj biorę pod lupę kapitana tej ekipy, Nico Hischiera, który póki co nie jest zbyt dobrze dysponowany. Ciężar ataku Devils na swoich barkach trzyma Jack Hughes, bez którego Diabły byłyby w dużo gorszym położeniu, ale wydaje mi się, że dzisiaj może przyjść pora na pierwsze punkty kapitana. Powinien grać w drugiej piątce ataku z Palatem i Brattem. Szwed jest w dobrej dyspozycji i sporo asystuje. Dodatkowo Devils grają najlepiej w przewagach w całej lidze na 42,9% skuteczności. Co do Nico, to już w ostatnim meczu z Islanders był dobrze dysponowany. Nie brał udziału w trzeciej tercji tego spotkania z powodu lekkiego urazu, ale dzisiaj jest prognozowany do gry w drugiej piątce ataku i w pierwszym unicie podczas gier w przewadze. Wypadałoby, żeby wreszcie zdobył jakieś punkty, bo wszedł w sezon dość mizernie. Kurs według mnie dość zachęcający.

Nico Hischier over 0,5 punktu (gol lub asysta) @1,75 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4256
R 622,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tampa Bay - San Jose Sharks
Typ: Tampa Bay 6:0
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
San Jose Sharks przegrał wszystkie sześć dotychczas rozegranych spotkań a jedyny punkt wywalczył po przegranych karnych z Colorado Avalanche i w tabeli Konferencji Zachodniej zajmuje ostatnie miejsce. Ostatnia przegrana 1:5 z Nashville Predators pokazuje aktualną słabą dyspozycję tej drużyny i nie zapowiada sukcesu w dzisiejszym meczu z Tampa Bay. Gospodarze w tym sezonie spisują się znacznie lepiej a szczególnie na własnym obiekcie gdzie wygrali już trzy mecze z Nashville Predators 5:3, Vancouver Canucks 4:3 oraz ostatnio 3:0 z Carolina Hurricanes. W zespole gospodarzy najlepszym strzelcem jest zdobywca sześciu bramek Nikita Kucherov. W poprzednim sezonie mecze między tymi drużynami rozgrywane w Tampa kończyły się w RT remisami- dziś powinni jednak wygrać gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1608
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Carolina - Seattle
Typ: Powyżej 5.5 gola
@1.56 Fortuna

Obydwie drużyny miały przyjemność spotkać się przed tygodniem w Seattle i wówczas w regulaminowym czasie gry padło aż 11 bramek. Cztery pierwsze gole padły w pierwszej tercji, zaś ostatnie sześć - w drugiej. Co ciekawe, tylko trzy z tych bramek były golami zdobytymi w przewadze. Oznacza to, że niezależnie od liczby kar szykuje się overowe spotkanie i liczę na obejrzenie w nim minimum sześciu trafień. Warto dodać, że Seattle w środę rozegrał mecz przeciwko Detroit i padło 8 bramek w regulaminowym czasie gry. Z kolei Carolina jest jednym z najbardziej overowych zespołów w lidze. Pokrycie over 5.5 gola jest tutaj najzupełniej realne.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Witam, tej nocy zostanie rozegrane 11 meczów, także ponownie jest z czego wybierać. Ze swojej strony zaproponuję cztery typy, które mają według mnie duże szanse na powodzenie oraz jeden z nieco wyższym kursem i oczywiście zwiększonym ryzykiem. Kursy standardowo według Fortuna.

1. Pittsburgh Penguins vs Colorado Avalanche: Colorado Avalanche wygra mecz (ML) Kurs: 1.69 // Wynik 4:0, ten mecz wyglądał jakby Avs grali dla beki, gra w obronie żenująca..

Avalanche nabierają tempa i zaczynają miażdżyć swoich rywali w kolejnych spotkaniach. Komplet sześciu wygranych meczów, pięć po regulaminowym czasie, a co najśmieszniejsze w karnych męczyli się jedynie z San Jose Sharks, gdzie rzutem na taśmę udało im się w ogóle do nich doprowadzić. Rywalem Avs będą Penguins, którzy to trochę rozczarowują rezultatami i grą. Zdawało się, że transfer Erika Karlssona trochę ożywi ekipę z Pittsburgha, ale być może potrzebują oni jeszcze nieco czasu. Na ten moment zespół gości wygląda znacznie lepiej na lodzie, dlatego poszukam dwóch punktów po stronie Avs, choć oczywiście nie mam zamiaru lekceważyć gospodarzy.

2. New York Islanders vs Ottawa Senators: New York Islanders wygra mecz (ML) Kurs: 1.78 // Wynik 3:2

Do Nowego Yorku zawita ekipa ze stolicy Kanady, aby powalczyć o punkty z miejscowymi Islanders. Co do gospodarzy, dwie wygrane na start sezonu, następnie przegrana po dogrywce z Devils i ostatnie dwie porażki już po regulaminowym czasie. Jest tendencja spadkowa, ale można usprawiedliwić gospodarzy w ten sposób, że z Sabres przegrali grając bez Sorokina i b2b po bardzo wymagającym pojedynku z Devils, którzy są drużyną z półki wyżej od Islanders, a ostatnia przegrana to mecz z Avs, czyli bez szans byłyby praktycznie wszystkie zespoły z ligi. Senators natomiast w ostatnim meczu przeciwko Sabres wyglądali bardzo słabo, jedynie w końcówce spotkania po wygranej bójce B. Tkachuka zespół wziął się w garść i mieli okazję nawet na doprowadzenie do dogrywki, co niestety dla nich się nie powiodło. Do meczu w Nowym Yorku zaproponuję więc typ na zwycięstwo Isles, ale z podpórką na ewentualną dogrywkę lub rzuty karne w spotkaniu.

3. Dallas Stars vs Toronto Maple Leafs: Toronto Maple Leafs powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych w przewadze (ML) Kurs: 1.82 // Wynik 1:4, jeden gol w PP gości

Stars na własnym terenie podejmą drużynę z Toronto, a więc szykuje się bardzo mocno obsadzony i ciekawy pojedynek. Gospodarze praktycznie idealnie weszli w sezon, punkt zgubili jedynie z aktualnymi zwycięzcami Pucharu Stanleya, czyli Vegas Golden Knights. Goście odrobinę słabsze rezultaty, pojawiły się pierwsze porażki, ale myślę, że kibice Maple Leafs mogą być zadowoleni z dotychczasowych wyników. Przechodząc do typu, z jednej strony wydaje się on logiczny, z drugiej wręcz odwrotnie, już śpieszę z wyjaśnieniami. Gra w przewadze gości wygląda bardzo mocno w tym sezonie, są oni w czołówce ligi pod względem skuteczności PP (Power Play). Druga strona medalu jest taka, że Stars królują w zbijaniu kar, a na ten moment stracili okrągłe zero bramek grając w osłabieniu. Statystyki są jakie są, ale nie ma potrzeby, aby kierować się nimi aż tak bardzo na tym etapie sezonu. Gospodarze nie tworzą wielu okazji rywalom do gry w PP, ale chociaż kilka powinno się pojawić, a Matthews i spółka potrafią mądrze i przede wszystkim skutecznie rozgrywać takie sytuacje, stąd więc typ na co najmniej jedno trafienie Maple Leafs w trakcie gry z przewagą zawodnika.

4. Edmonton Oilers vs New York Rangers: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 0:3, okazji sporo, zabrakło jeszcze więcej skuteczności

Gospodarze muszą sobie radzić ponownie bez Connora McDavida, ale nawet pomimo tego ich rezultaty w tym sezonie są wręcz tragiczne i ciężko uwierzyć w to, że ekipa z Edmonton wygrała jedynie jedno z sześciu rozegranych do tej pory spotkań, a za rywali nie mieli wcale drużyn z górnej półki. Na powrót kapitana nie ma co czekać i trzeba szukać punktów na gwałt w każdym meczu, ponieważ sytuacja jest na prawdę nie do pozazdroszczenia. Jeśli chodzi o Rangers to zdołali oni w sześciu spotkaniach wygrać czterokrotnie i jest to jak najbardziej bardzo dobry rezultat. Co prawda nie przyszło im się jeszcze mierzyć z zespołem z górnej półki, ale punkty to punkty, ważne że nie stracone. Co do typu, goście tylko dwukrotnie przebijali linię 5.5 goli w tym sezonie, ale rywal taki jak Oilers powinien im w tym pomóc. Dodatkowo obie ekipy mają mocne PP, a zirytowani wynikami gospodarze mogą nieco "przyostrzyć" to widowisko. Gole ma kto zdobywać, jest wiele świetnych nazwisk zarówno po stronie Oilers, jak i Rangers, dlatego poszukam w tym pojedynku overu na przynajmniej sześć trafień po 60' meczu.

5. Calgary Flames vs St. Louis Blues: St. Louis Blues wygra mecz + handicap: Blues (-1.5) (RT) Kurs: 4.95 // Wynik 0:3

Flames tragicznie weszli w sezon wygrywając jedynie dwa z siedmiu spotkań. Teraz zdawałoby się dość dobra okazja, aby przerwać passę trzech przegranych, ale czy aby na pewno pójdzie tak łatwo jak widzą to bukmacherzy? Moim zdaniem nie. W składzie gospodarzy na ten mecz zabraknie Rasmusa Anderssona, który po chamskim zagraniu na końcu starcia z Blue Jackets został zawieszony na 4 mecze, ponadto nie wiadomo czy na spotkanie gotowy do gry będzie Adam Ruzicka. Są to oczywiście drobne rzeczy, ale nadal w jakimś stopniu mogą mieć wpływ na rezultat pojedynku. Co do Blues, mają oni tyle samo punktów co Flames, ale rozegrali o dwa mecze mniej niż ich przyszli rywale. Nie wyglądają na lodzie tak słabo jak się spodziewano przed startem sezonu, a nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że na pewno nie gorzej od ekipy z Calgary. Kursy na to starcie są jakie są, jak dla mnie warto spróbować poszukać wygranej gości, a dodatkowo dorzucę handicap licząc chociażby na gole do pustej bramki, jeśli w ogóle Blues staną przed taką szansą w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3022
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Skoro tyle dziś spotkań to można coś spróbować:

Tampa - San Jose
Kucherow strzeli bramkę 2,3 etoto 6:0 dla Tampy i jak na złość Kucherov bez gola...

Na pierwszy rzut biorę spotkanie faworyzowanej Tampy z SJ. Goście w tym sezonie są wskazywani na zajęcie ostatniego miejsca w lidze. Tampa z kolei ze swoimi problemami, ale w dobrej formie jest jedna z gwiazd tej drużyny Nikita Kucherow. Co prawda w meczu z Carolina nie trafił, ale poprzednie mecze z Toronto i Vancouver po 2 bramki w meczu. Licze na kilka goli gospodarzy.

Boston - Anahaim
Typ Boston w regulaminowym 1,57 Boston traci gola na remis 15 sek przed końcem meczu 🙈

Liczę na przedłużenie serii meczów bez porażki w tym sezonie. Gospodarze grają bardzo dobrze w obronie i pomimo ubytków weteranów w postaci Bergerona i Krejciego radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Kaczory z kolei to drużyna oparta na młodych i utalentowanych zawodnikach ofensywnych, jednak mają spore problemy z grą defensywną. I tutaj widzę szansę niedźwiadków na przedłużenie serii zwycięstw.

Detroit - Winnipeg
Detroit wygra mecz 2,05 4:1 Winnipeg

Trochę zastanawiają mnie wyższe typy na gospodarzy, bowiem ich gra w tym sezonie może się podobać. Dobra współpraca Larkina z Debrincatem owocuje skuteczna gra. Winnipeg po słabym początku sezonu ostatnie mecze to 2 wygrane. Na moje oko to zawodnicy Detroit lepiej wyglądają ofensywnie i skłaniam się ku ich wygranej w całym meczu.

Philadelphia - Minnesota
Powyżej 5,5 bramki 1,68 6:2 Philadelphia

Patrząc na spotkania od strony Minnesoty można stwierdzić - w ich spotkaniach nudy nie ma, bramki wpadają często. Obie drużyny na razie ze zmiennym szczęściem, toteż uważam że spotkanie będzie otwarte i trochę bramek wpadnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Carolina - San Jose
Typ: San Jose poniżej 2.5 gola
@1.55 Fortuna

San Jose, trzeba to sobie przyznać, nie ma dobrych notowań w tym sezonie. Jako jedyna ekipa w NHL nie wygrała jeszcze meczu, a tylko jeden zremisowali i przegrali po dogrywce. Trudno oczekiwać, by ten stan rzeczy miał zmienić się po spotkaniu z Caroliną. Hurricanes są jedną z bardziej overowych ekip w lidze i to być może otworzy drogę gości do bramki. Jednak mam przeczucie, że maksymalnie dwukrotnie. San Jose tylko raz, odkąd zaczął się sezon, strzelił trzy gole w pojedynczym meczu, a we wszystkich pozostałych spotkaniach maksymalnie dwukrotnie znaleźli drogę do bramki rywala. Myślę, że Carolina, która u siebie dała sobie wbić tylko dwie bramki Seattle, również nie da więcej dużo słabszym gościom z San Jose.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
R 622,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks
Typ: Vegas 3:4 po dogr
Kurs: 1,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Golden Knights zajmuje w tabeli Konferencji Zachodniej zdecydowanie pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw- sześć meczów zwyciężyli bezpośrednio a jedynie z Dallas Stars wygrali po karnych. Chicago Blackhaws wygrał tylko dwa spotkania z Pittsburgh Penguins i Toronto Maple Leafs ale były to mecze na obiektach rywali i w tabeli Konferencji zajmuje trzecie miejsce od końca. W poprzednim sezonie pojedynek w Las Vegas zakończył się skromną wygraną gospodarzy 1:0. Siłą Golden Knights jest dobra dyspozycja całego zespołu- w bieżącym sezonie bramki strzelało aż 16 zawodników. Trzeba zwrócić uwagę na dobrą postawę Blackhawks na lodowiskach przeciwników ale w pojedynku z będącym na fali liderem o korzystny wynik w Las Vegas będzie im bardzo trudno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Arizona Coyotes - Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings wygra mecz + poniżej 5.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 5.20 // Wynik 4:5, niestety chłopaki znowu sobie postrzelali
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Powtórka pojedynku sprzed kilku dni, tym razem jednak na terenie Coyotes. W Los Angeles miejscowi ustawili sobie mecz w kilka minut podczas pierwszej tercji, aby ostatecznie zwyciężyć 6:3. Coyotes nie odstawali mocno od swoich rywali, ale można było zauważyć różnicę potencjału, która oddziela te dwa zespoły. Ostatnio zaufałem Kings i się to opłaciło, od momentu poprzedniego spotkania nie zmieniło się nic, także ponownie poszukam ich zwycięstwa, ale tym razem nie spodziewałbym się aż tylu goli. Ostatnio paradoksalnie nie było wielu "100%" sytuacji jak to często bywa w starciach NHL, było nieco szczęścia, teraz liczę na popis bramkarzy i defensywy. Podsumowując, stawiam na zwycięstwo gości po regulaminowym czasie gry, a także świadomy sporego ryzyka dorzucam under 5.5 trafień w meczu.
 
Ostatnia edycja:
M 42,5K

marcinmax

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00 (28.10.2023)
Spotkanie: Arizona Coyotes - LA Kings
Typ: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

drugie w przeciagu kilku dni spotkanie pomiędzy Coyotes i Kings, patrząc na poprzednią konfrontację ( 6:3 dla Kings ) zapowiada się kolejne spotkanie z dużą ilością akcji bramkowych, gracze Kings rozegrali do tej pory 6 spotkań i w każdym z nich padało więcej niż 5 goli, gracze z Arizony są mniej skuteczni ale jak widać po poprzednim spotkaniu też mogą strzelać skutecznie, w zespole LA liczę na dobrą skuteczność Moora i asysty Fiali, co zdecydowanie pomoże w strzeleckich osiągnięciach a być może i w kolejnym zwycięstwie LA Kings
 
Otrzymane punkty reputacji: +1281
Do góry Bottom