>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP
Minnesota Wild @ Colorado Avalanche
Wild +0.5
2.15
Betfair


Minnesota świetnie radzi sobie na wyjazdach jako underdog. Wygrali 5 na 6 ostatnuch spotkań w których byli outsiderami plus wygrali ostatni pojedynek w Colorado. Liczę na małą niespodziankę.

Plus: Detroit Red Wings @ Arizona Coyotes
Under 6.5
2.02
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3798
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Colorado Avalanche - Minnesota Wild

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,54 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,43 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,57 Fortuna

Minnesota Wild jeszcze mają jakieś szanse na playoffy, ale musieliby rozegrać bardzo dobrą końcówkę sezonu. Aktualnie Wild mają siedem punktów straty do ósmego miejsca. Taka strata to jest dość dużo, ale jeszcze da się to odrobić. W meczu z Colorado Avalanche będzie ciężko o dobry wynik, ale Wild mają naprawdę niezłą ofensywę i od jakiegoś czasu dobrze spisują się na wyjazdach. Colorado Avalanche mają świetny skład, ofensywnie są bardzo mocni, ale w obronie nie wygląda to najlepiej, więc widzę tutaj dość wysoki wynik.

Anaheim Ducks - Dallas Stars

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,59 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,52 Fortuna

Dallas Stars wygrali swoje trzy ostatnie mecze, ale raczej nie są w najwyższej formie skoro dwa razy potrzebowali dogrywki lub karnych, żeby wygrać z San Jose Sharks. Ich ostatnie spotkanie to aż sześć straconych bramek z San Jose Sharks. Anaheim Ducks to jest jednak trochę lepsza drużyna od Sharks, więc na te dwie bramki ich stać. pomimo tego, że ich skład uległ lekkiemu pogorszeniu.

Seattle Kraken - Winnipeg Jets

Typy:
remis @4,20 Superbet
Seattle Kraken wygrają lub zremisują @1,65 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

Typy:
remis @4,50 Superbet
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,80 Superbet

Buffalo Sabres - Edmonton Oilers

Typy:
Buffalo Sabres (ML) @2,60 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Buffalo Sabres wygrają lub zremisują @2,00 Superbet
w meczu będzie powyżej 5,5 goli @1,53 Superbet

I jeszcze dwa typy na remisy:

New Jersey Devils - Carolina Hurricanes remis @4,50 Superbet
Florida Panthers - Calgary Flames remis @4,75 Superbet

Wybaczcie, że suche, ale niezbyt dobrze się czuję i zupełnie mi się teraz nie chce pisać analiz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +724
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Boston vs Pingwiny
Boston over 3.5 @2.15

Na dzisiejszy wieczór najpewniejszym meczem wydaje mi się Boston z Pingwinami. Trzbea przyznać że Bruins gra ostatnio w kratkę chociaż uważam że ten najgorszy okres mają już za sobą i teraz będzie z górki. Podejmą oni Pingwinów, którzy są rozbici jak niedzielny schabowy. Ciężko oglądało się wywiad Crosbiego po przegranym meczu z Capsami 0;6, tam już nic nie zostało. Do Sidney'a doszło już to że pierwszy raz w karierze nie zagra w PO 2 sezon z rzędu, Rust z kontuzją a 2 dni temu transfer Guentzel'a do Hurricanes co mocno uderzyło w drużynę jak i samego Crosbiego, który jest filarem i liderem drużyny. Nie zgadza się z tą decyzją i widać po nim że był to cios, nie wiadomo jak długo jeszcze pogra a kolejny sezon może zapomnieć o PO więc w takim stanie "psychicznym" drużyny oraz stanem faktycznym ich gry myślę że Boston mocno się po nich przejedzie.

Montreal vs Toronto
over 6.5 @2

Kolejnym meczem tym razem na nockę będzie Toronto z Montrealem. Pisałem już że Habsi defensywnie wyglądają kiepsko ale w ofensywie mają sporo młodych dobrych grajków, którzy z każdym meczem wyglądają coraz lepiej i każda zmiana tam zaczyna strzelać a nie tylko nasze ukochane trio. Ostatni mecz przegrany z Hurricane po dobrej grze i sporym pechu bo chyba ze 3 razy mieliśmy poprzeczkę, gol nieuznany i trochę pomarnowali. Skoro takie fajne okazje tworzyli na Caroline to przeciwko Toronto powinno być tych sytuacji jeszcze więcej także liczę na minimum 2 gole od nich. Leafs ofensywnie czołówka co niejednokrotnie mówiłem a ostatnie 3 mecze to zaledwie 3 strzelone bramki co jest zdecydowanie za mało jak na tą ekipę a dzisiaj dobry mecz do tego żeby się odbić i postrzelać. Ich 2 ostatnie mecze w październiku skończyły się wynikami 4:4 oraz 5:5 i dzisiaj również spodziewam się szybkiego ofensywnego spotkania.

Potem jeszcze cos wrzucę, to póki co do typów dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +927
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Calgary
Tarasenko over 0.5pkt @1.83
2 gole i asysta <3 chyba musze wrócić do jego avataru :D


CBJ vs Nashville
Nylander over 0.5pkt @2.35

Caps vs Chicago
over 5.5 @1.81

Vegas vs Detroit
Detroit over 2.5 @1.98
Kane over 0.5pkt @1.57

Tampa vs Flyers
over 6.5 kar 2min @1.82

Zaczynając od meczu Panter z Calgary znowu pójdę w stronę Tarasenko. Pierwszy mecz w nowej drużynie zagrał na dobrym poziomie i dużo nie brakowało aby zdobył gola, gra obok Barkova i Reinharta więc szansę na pkt są całkiem spore. Pantery grają w tym sezonie jak przecinak i uważam że mają największą szansę na wygranie Stanleya, póki co wygląda to tak że wygrywają kilka spotkań później jedno przegrywają i znowu wracają do zwycięskiej serii, ostatni mecz to porażka także bardzo możliwe że dzisiaj znowu zaczną wygrywać a przynajmniej strzelać bo z Flyers zaledwie 1 gol co rzadko im się zdarza. Kolejny to CBJ vs Nashville i tutaj poszukam pkt Nylandera, który po przyjściu do kurtek wygląda bardzo dobrze, na 7 spotkań zdobył 7 pkt w tym 5 bramek i to hattrick oraz oddał 20 strzałów. Ogólnie całe CBJ gra ostatnio zdecydowanie lepiej i tak jak niektórzy to określają grają "radosny hokej" i ciężko się z tym nie zgodzić. Sporo bramek pada w jedną oraz drugą stronę i liczę że Nylander znowu poczęstuje pkt. Capsi z Chicago i kursy całkiem ciekawe. Gospodarze ostatni okres bardzo dobry pomimo pojedynczych przegranych to wyglądają dobrze i strzelają mnóstwo goli, przyszłą mocna odbitka za pierwszą połowę sezonu gdzie ich liczby wyglądały tragicznie i byli mocno z tyłu jeśli chodzi o strzelane gole. Chicago na wyjazdach wygląda bardzo miernie a w zasadzie najgorzej w całej lidze nie mniej jednak dalej mają Bedarda, który czaruje a Capsi też nie mają topowej defensywy i te błędy się pojawiają, stawiam tutaj że to ekipa ze stolicy będzie dyktować warunki i głównie strzelać a goście dołożą może ze 2 trafienia, jako ciekawostka to dodam że od 13 spotkań między nimi pada minimum 6 bramek a niejednokrotnie więcej, zobaczymy czy podtrzymają serię. Następnie Vegas z Detroit i również dziwią mnie trochę kursy w stronę Detroit. Mieli bardzo dobry okres gdzie grali naprawdę ładnie a teraz przyszła seria 4 przegranych a w tym 2 mecze do 0, wiem że nie ma Larkina ale dalej tam jest masa dobrych zawodników, którzy potrafią strzelać. Dalej uważam że te kursy są za wysokie i trzeba to wykorzystać, Kane ma super sezon a od 3 spotkań bez punktu w tym te 2 mecze co przegrali do 0. Potencjał jest tam na zdecydowanie więcej szczególnie gdy zagrają z Vegas, które aktualnie jest kiepskiej sytuacji, 7 z 8 spotkań przegranych i w każdym meczu tracili minimum 3 bramki nawet w tym wygranym. Braki kadrowe oraz spadek formy i zaczyna się robić naprawdę nieprzyjemnie szczególnie że jest to obrońca tytułu i liczę że skrzydełka wykorzystają ten moment. Na koniec Tampa z Flyers i tutaj po prostu poszukam kar, sytuacja pkt stykowa i sądzę że możemy nie zobaczyć wielu bramek a raczej ciężki i kontaktowy mecz co zaowocuję w kary.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1343
Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP
Mój pierwszy typ na dziś:

Columbus Blue Jackets - Nashville Predators
Columbus +0.5 wynik 1:2
1.98


Goście z Nashville są tutaj oczywistym faworytem że względu na formę i H2H aczkolwiek Columbus wreszcie zaczął grać na miarę potencjału ostatnimi czasy. Domowe zwycięstwa nad New York Rangers, Vegas czy Edmonton w krótkim czasie pokazały potencjał drzemiący w tej ekipie. Myślę że mecz będzie wyrównany i warto zaryzykować nawet wygraną gospodarzy po 2.5

Pittsburgh Penguins @ Boston Bruins
Over 6 wynik 1:5
1.91
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Vancouver Canucks - Winnipeg Jets

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @1,67 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @1,42 Superbet

Kluczowe może być tutaj zmęczenie Winnipeg Jets, gdyż grają oni dzień po dniu. Vancouver Canucks mieli lekki kryzys, ale wygląda na to, że już z niego wyszli, bo wygrali trzy ostatnie mecze. Wszystkie te trzy mecze były na wyjazdach. W ostatnim meczu Canucks wygrali 3:1 z Vegas Golden Knights. Obie drużyny są mocne, ale według przewaga świeżości i własnego lodu da zwycięstwo Vancouver Canucks.

Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,50 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,76 Fortuna
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,54 Fortuna

Toronto Maple Leafs zaczęli grać trochę gorzej niż wcześniej, ale z Montrealem powinni wygrać. Canadiens z przodu radzą sobie całkiem nieźle, ale ich obrona jest bardzo dziurawa, a wiadomo jakim potencjałem ofensywnym dysponują Maple Leafs. Powinno to być otwarte spotkanie z wieloma bramkami, a że w takiej grze Toronto czuje się świetnie, to goście są moimi faworytami.

Typy na remisy:

New York Rangers - St. Louis Blues remis @4,60 Superbet
Vegas Golden Knights - Detroit Red Wings remis @4,60 Superbet szkoda
Los Angeles Kings - Dallas Stars remis @4,40 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +724
Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP
Toronto Maple Leafs @ Montreal Canadiens
Canadiens ML
2.55
Betfair


tutaj przykładam grubiej. H2H 5:5 w ostatnich 10 spotkaniach w tym Toronto wygrało ostatnie 3. Montreal wraca na wlasna tafle po 4 wyjazdach gdzie calkiem niezle im poszlo, fakt wygrali tylko raz ale dwa razy przeciwnicy potrzebowali dogrywek zeby ich poknonac - zarowno z Tampa jak i Floryda wgrywali jeszcze w 3T , oczywiscie sa to porownywalne druzyny do dzisiejszych gosci. Montreal wygral wszystkie 4 ostatnie spotkania przeciwko Toronto w domu stad uważam ze warto zaatakować tak wysoki kurs.

plus:

Philadelphia Flyers @ Tampa Bay Lightning
Over 6.5
2.1
Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3315
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pittsburgh - Edmonton
Typ: Edmonton powyżej 3.5 gola (reg.)
@2.10 Superbet

Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że co jak co, ale z Pittsburgiem to McDavid i spółka lubią rywalizować. Często pakują im wiele bramek, a przynajmniej tak właśnie w pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach. Strzelili Pittsburghowi odpowiednio: 6, 7, 6, 5 i 5 goli. Pittsburgh źle wspomina swoje dwa ostatnie mecze - stracili w sumie 11 goli, zdobywając tylko jeden. Czyżby jakaś mocna obniżka formy? Zmęczenie sezonem? Myślę, że goście wykorzystają ten stan rzeczy i pokuszą się o wyjazdowe zwycięstwo. Typuję, że w regulaminowym czasie gry zdobędą minimum cztery bramki, po całkiem fajnym kursie. Są w dobrej formie - na przestrzeni ostatnich siedmiu spotkań raz przegrali w regulaminowym czasie gry. Myślę, że w końcówce sezonu będą jedną z mocniejszych ekip i awansują jeszcze o parę miejsc w ogólnym rozrachunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3316
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
NY Islanders vs Ducks
Islanders over 3.5 @1.90

Wielkiego zaskoczenia nie będzie jak powiem że zdecydowanym faworytem są dzisiaj wyspiarze. Aktualnie w świetnej formie, od 5 spotkań niepokonani i jadą jak czołg, widać że za wszelką cenę chcą się dostać do PO a takie mecze z kaczkami jak dzisiaj trzeba wygrywać. Ducks w tym sezonie bardzo kiepsko wygląda bo defensywa niskich lotów a w ofensywie szału niema. Często oddają inicjatywę i w zasadzie czekają na swoje okazje i trzeba im przyznać że są w tym skuteczni bo zawsze coś ustrzelą nie mając jakoś dużo sytuacji ale w praktycznie nic to nie zmienia bo w międzyczasie tracą kilka bramek. Tak rozpędzone Islanders nie powinno mieć problemu żeby strzelić te 4 bramki a widać też że im "leżą" bo przez ostatnie 6 spotkań strzelali im te 4 bramki a łącznie aż 30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4700
Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP
Nashville Predators @ Minnesota Wild
Under 6.5 ależ mnie zrobili z tą dogrywką
1.75


Strasznie nie lubię grać takich kursów ale kurs na under 6 jest bardzo podobny więc bez sensu go brać. Nashville na ostatnie 10 spotkań 7 razy miało under 6.5 natomiast Wild w domu to raczej underow ekipa Nashville wczoraj oddali 49 strzałów przeciwko Colorado, wątpię aby dzisiaj znowu tak ostro atakowali bramkę przeciwnika.

po 1T na live dokładam:
Calgary Flames +2.5 za 2.25 B betfair

szczerze mówiąc strasznie wk... jest dla mnie dzisiaj NHL ostatni typ na dzisiaj:
New York Islanders @ Anaheim Ducks
Kaczki +0.5 w 60'
2.1
Betfair


kolega verno już napisał o spotkaniu co nieco ja tylko dodam od siebie... że no właśnie za pięknie i bajkowo to wygląda :) wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na wygraną gości a ja jak rasowy łosoś będę się pchał w górę rzeki.
 
Ostatnia edycja:
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Jets vs Capitals
Caps over 2.5 @2.18

Dzisiejszej nocy Jetsi na własnej tafli podejmą Capsów. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze ale nie był bym co do tego aż tak pewny. Od początku sezonu grali bardzo dobrze a przede wszystkim mocno trzymali defensywę, od końcówki stycznia ta gra nie wygląda już tak samo dokładniej mówiąc od meczu z Bostonem, co prawda bilans dalej mają na plusie bo 10W 9L ale jak spojrzymy to te wygrane w zasadzie na średnie albo bardzo słabe ekipy, jedyne groźne zespoły to Vancouver, które ich zdominowało ale skuteczność była na bardzo niskim poziomie oraz Carolina, która po 2 tercji wygrywała 3:0 i w 3 tercji dostali 5 bramek po tragicznej grze i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o lepsze drużyny. Notorycznie również tracą po 2-3 bramki mimo że grają na o wiele słabsze drużyny a dzisiaj zmierzą się z Capsami. Jest to też słabsza drużyna ale zdecydowanie lepsza od większości, z którymi zmagali się Jetsi szczególnie w ostatnim czasie goście mocno poszli w górę a ilość strzelanych bramek jest bardzo duża. Być może gospodarze to wygrają ale na pewno nie bez walki a taki kurs na 3 bramki ekipy ze stolicy w obecnej formie uważam za bardzo korzystny.
 
Ostatnia edycja:
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Pojutrze:

Ottawa vs Pingwiny
Pingwiny over 3.5 @2.16...


Przed nami ciekawe spotkanie bo jedna jak i druga drużyna ostatnio w kiepskiej formie. Ja dzisiaj poszukam value po stronie przyjezdnych, którzy lecą mocno pod kreską. Ich ostatnie 3 mecze to przegrane z bilansem 1:15 i teraz najlepsze, strzelili jedynie 1 bramkę oddając aż 119 strzałów (39,39,41) jak to nie wybuchnie to nie wiem... Co prawda Pingwiny już praktycznie poza PO ale to nie znaczy że wszystko do 0 będą przegrywać bo ta gra wcale źle tak nie wyglądała co zresztą widać po ilości sytuacji, nie wierzę że taka niska skuteczność może się utrzymać przecież 1 gol na 119 strzałów to jakaś abstrakcja. Ottawa przedostatnia w konferencji wschodniej, wydawało się że zdecydowanie lepiej się pokażą ale jak widać sama ofensywa nie wystarczy a defensywnie wyglądają bardzo kiepsko więc jak Pingwiny Oilers czy Bostonowi potrafili robić po 40 strzałów i tworzyć sobie sytuację to na Senatorów powinno być jeszcze łatwiej i liczę na mocne odbicie bramkowe za te 3 ostatnie mecze.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Boston Bruins - St. Louis Blues

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,62 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,30 Fortuna
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,80 Fortuna

Boston Bruins od jakiegoś czasu są bardziej overową drużyną niż kiedyś. Co prawda ostatnie ich mecze to dobra gra w defensywie, ale wcześniej mieli trochę wpadek. Bruins mają ten problem, że w wielu meczach oddają mniej strzałów na bramkę niż rywale, potrafią oddać przeciwnikowi inicjatywę, co czasami ma opłakane skutki. Według mnie Blues mogą tutaj zdobyć trzy bramki, choć sami stracą pewnie jeszcze więcej.

Typy na remisy:

New York Rangers - New Jersey Devils remis @4,50 Superbet
Los Angeles Kings - New York Islanders remis @4,40 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1783
Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj się przekonam czy te moje ML bety w NHL maja sens

New Jersey Devils @ New York Rangers
Devils 2.15
Betfair

w niedziele na 3 "pewniaki" wszystkie weszły
w sobotę to samo - NYR & BOS wygrana
w piątek masówka na COL tez weszła (po OT)
jakoś nie potrafię sobie wyobrazić aby kolejny "faworyt" graczy znowu wygrał - gdyż argumentów czysto sportowych Devils maja o wiele mniej niż dzisiejsi gospodarze. szczerze ? to az dziwi mnie tak niski kurs na NJ. W tym sezonie NYR wygrali oba spotkania grane w NJ odpowiednio 5:3 & 5:1. W domu graja fenomenalnie notując bilans 22:8. Dla Devils to ostatni dzwonek do play offs. w ostatnich 10 spotkaniach wygrali tylko 3 i to z dość słabymi ekipami. Przegrywając dzisiaj powoli zamykają sobie szanse na pościg innych ekip o ostatnie 8 miejsce gwarantujące PO.

Washington Capitals @ Winnipeg Jets
Over 5.5
1.83
Betfair
 
Ostatnia edycja:
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
O Pingwinach wyżej napisałem, mam kilka typów ale przez brak czasu wrzucam tylko na sucho.

Sharks vs Flyers
Sharks over 1.5 @1.48

Montreal vs CBJ
Suzuki gol @2.35
Nylander over 0.5pkt @2.25
over 6 @1.74


Chicago vs Ducks
over 5.5 @1.76
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1404
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Carolina Hurricanes - New York Rangers

Typy:
New York Rangers (ML) @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers wygrają w regulaminowym czasie gry @3,25 Superbet (z opcjami Super Kursy i SuperPrzewaga)
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,86 Fortuna

Carolina Hurricanes są faworytami tego meczu, gdyż grają u siebie i New York Rangers grają dzień po dniu. Według mnie jednak kursy za bardzo faworyzują gospodarzy. Carolina wzmocniła się kilka dni temu pozyskując Guentzela, ale póki co jest on kontuzjowany i na jego powrót trzeba jeszcze trochę poczekać. New York Rangers potrafią grać na wyjeździe z Caroliną, wygrali tam trzy ostatnie mecze, choć akurat w tym sezonie jeszcze tam nie grali. Kurs na Rangersów jest według mnie dobry do gry.

Dallas Stars - Florida Panthers

Typy:
Dallas Stars (ML) @1,90 Superbet (z opcją SuperPrzewaga) (przegrali, ale prowadzili trzema bramkami, więc SuperPrzewaga uratowała typ)
Dallas Stars wygrają w regulaminowym czasie gry @2,40 (z opcją SuperPrzewaga) (j.w.)
Dallas Stars wygrają lub zremisują @1,55 Superbet

Seattle Kraken - Vegas Golden Knights

Typy:
Seattle Kraken (ML) @2,20 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Seattle Kraken wygrają w regulaminowym czasie gry @3,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Seattle Kraken wygrają lub zremisują @1,80 Superbet

Zabrakło 17 sekund w Seattle, a wszystkie trzy typy by weszły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2114
Baqu 861,8K

Baqu

Forum VIP
ciesze się ze wreszcie z kolega 5xharoldx5 5xharoldx5 sie zgadzamy

może ta współpraca przerwie serie moich 5 ML porażek z rzędu ! 😩

New York Rangers @ Carolina Hurricanes
Rangers ML 💰
2.6
Betfair


goście przystępują do spotkania po dość łatwej wczorajszej domowej wygranej z Devils. mimo licznych kar potrafili spokojnie wygrać 3:1. gospodarze natomiast rozbili w niedziele Calgary 7:2 i obecnie szczycą się bilansem domowym 21-8-4 co w porównaniu do bilansu wyjazdowego Rangers 19-10-4 nadal wygląda dobrze, ale czy az tak dobrze zeby za gosci placic 2.6 ? Ja tu widzę value gdyż obie drużyny sa porównywalne jakościowo. Rangers maja obecnie 2xL na wyjazdach a Hurricanes 2xW w domu = liczę na przełamanie obu ekip.

plus:
Colorado Avalanche @ Calgary Flames
over 6.5 💰
1.83
Betfair


Wreszcie Buk-macher na kolanach 🔥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3186
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Oilers vs Caps
over 6 @1.83

Ostatnie 2 bety do typów dnia nie oddały, najpierw Capsi, którzy przegrali z Jetsami chociaż nawet nie ma co ich mocno winić bo Jetsi zagrali po prostu bardzo dobry mecz odbierając przeciwnikowi jakikolwiek argument. Kolejne były Pingwiny, które znowu zakończyły mecz z 1 golem, po 4 meczach mają 2 bramki oddając ponad 150 strzałów a Montreal wczoraj po 5 strzałach miał 3 bramki, wiem że to tak nie działa nie mniej jednak mnie to rozbawiło :D. Jak to mawiają do 3 razy sztuka i dzisiaj znowu poszukam overa tym razem w meczu Oilers vs Capitals. Ekipa z Edmonton po przerwaniu wspaniałej serii gra mocno w kratkę, może nie koniecznie wynikowo ale pod względem gry niedawny mecz wygrany ze Seattle gdzie powinni być wbici w ziemie z minimum 4-5 straconymi bramkami żeby później rozgromić Pingwiny i wygrać na Bruins a kolejnie przegrać na CBJ czy Szable i znowu wygrać na Pingwiny 4:0. Mimo tej wygranej i tak dopuścili ich aż do 41 strzałów także w wielu tych meczach mieli sporo szczęścia że przeciwnik grał na bardzo niskiej skuteczności bo zdecydowanie na za dużo pozwalali rywalowi. Dzisiaj zagrają z Capsami, którzy ostatni mecz zakończyli bez gola co jest bardzo nietypowe patrząc na ich ostatnie wyniki ale trzeba oddać że Jets zagrało naprawdę dobry mecz i nie mogli nic zrobić. Ekipa ze stolicy dalej walczy o PO chociaż nie będzie to takie łatwe jednak tu już nie ma taryfy ulgowej i trzeba dać z siebie wszystko. Defensywnie dalej wyglądają bardzo średnio a to jak płachta na byka dla McJezusa, który niczym ferrari może tam wjechać i poczarować co też przyczyni się pewnie do niejednej bramki. Capsi raczej będą musieli gonić wynik niż prowadzić spotkanie i uważam że są w stanie wbić te 2-3 bramki a przy odsłanianiu się dadzą okazję na kontry a w nich Oilers są mocni.


Jak na mnie mocno nietypowo

Canucks vs Colorado
under 6.5 @1.80

Blues vs LA
under 6 @1.72
za drobniaki DW 1:4 @17.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2333
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
St. Louis Blues - Los Angeles Kings

Typy:
St. Louis Blues powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,84 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,57 Fortuna

St. Louis Blues mieli niedawno okres gorszej gry, ale ich ostatni mecz napawa optymizmem, gdyż pokonali na wyjeździe Boston Bruins aż 5:1. Blues to jest taka ekipa, która jak złapie formę, to potrafi powalczyć z najlepszymi jak to miało miejsce między 21.01 a 16.02 kiedy to mieli naprawdę dobre wyniki wygrywając między innymi z Los Angeles Kings. Możliwe, że tym zwycięstwem z Bruins zaczęli nową serię zwycięstw. Wygrać z Kings to nie jest łatwa sprawa, bo drużyna z Los Angeles od lutego gra dobrze, ale według mnie Kings nie powinni być aż takim faworytem na wyjeździe przeciwko Blues, którzy są mocno zmotywowani i realnie jeszcze walczą o playoffy.

Vancouver Canucks - Colorado Avalanche

Typy:
remis @4,50 Superbet
Colorado Avalanche lub remis @1,60 Superbet

Colorado Avalanche dokonali dość solidnych wzmocnień i powinni być teraz jeszcze lepsi niż wcześniej. Avalanche grają dzień po dniu, ale zeszłej nocy łatwo sobie poradzili z Calgary Flames, gdyż już po dwóch tercjach prowadzili 6:2 i tak już zostało do końca. Forma Colorado wydaje się być bardzo dobra. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania z możliwym remisem, odrobinę większe szanse daję gościom.

Edmonton Oilers - Washington Capitals

Typy:
Washington Capitals (ML) @3,40 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Washington Capitals lub remis @2,55 Superbet
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,62 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,58 Fortuna
Washington Capitals powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,26 Fortuna

Bukmacherzy widzą Edmonton Oilers jako głównego faworyta do wygrania Pucharu Stanley'a, ja się z tym nie zgadzam. Nie ufam obronie Edmonton ani ich bramkarzom, którzy są nierówni. Capitals niespodziewanie jeszcze są w grze o playoffy i od blisko miesiąca grają całkiem przyzwoicie wygrywając większość spotkań. Wiele będzie zależało od postawy Edmonton w bramce i w defensywie, a wpadki im się zdarzają zbyt często jak na drużynę która jest faworytem do wygrania sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1050
Do góry Bottom