>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

Baqu 863K

Baqu

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Ottawa Senators

Po raz drugi zespoły te spotkają się w tym sezonie, w pierwszym meczu padł wynik 5:2 dla Senators. W tamtym pojedynku padło wiele kar i nic w tym dziwnego, z obu stron są zawodnicy, którzy lubią podgrzać atmosferę ostrą grą, czy też bójkami na pięści i może zdawać się, że wynik meczu schodzi wtedy lekko na drugi plan. Kary niosą ze sobą szanse na gole w przewagach, tutaj trochę tych okazji powinno się pojawić. Avs wczoraj przerwali serię zwycięstw Flyers, Senators ulegli Jets po dogrywce, także obie ekipy zagrają b2b, może pojawić się zmęczenie, a to może przynieść jeszcze więcej kar, gdyż wtedy łatwiej o błędy. Dodatkowo warto rozważyć wielokrotnie już wspomoniany przez verno verno typ na over strzałów Flyers.
Miałem zagrać Philadelphia Flyers vs Ottawa Senators już przed meczem ale tak mnie live z piłki pochłonęło że nie zdarzyłem co mnie obecnie mega cieszy gdyż po pierwszej tercji jest 0:2.

Zdecydowanie biorę Senators +2.5 po kursie 2.1.

Goście mają bardzo dobry bilans z Flyers I już w ostatnim spotkaniu pokazali dobrą formę. Jak to mówi nasz najlepszy strongman uważam że tanio skóry nie sprzedadzą i obecny handicap biorę z pomalowaniem ręki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1715
Baqu 863K

Baqu

Forum VIP
znowu miałem obsrane gacie mogłem brać Senators z handicapem 🤣 ( nawet nie sprawdziłem jaki kurs był na ML ale pewnie powyżej 4 ).

Dobra żarty na bok. Teraz spróbujmy:

Minnesota Wild @ Carolina Hurricanes
Under 6.5
1.91
B betfair

Już piszę czemu...

Obie ekipy nie grają ze sobą zbyt często. Ich ostatnie spotkania miało miejsce 23 stycznia... 2023 roku ! Carolina wtedy wygrała u siebie 5:2.

Mimo że ogólny bilans O/U Wild to 22-19-4 tobą wyjazdach bardzo często zaliczają over a obecnie mają ich już aż 4 z rzędu.

Carolina natomiast w domu ma około 50-50 O/U. Obecny trend to OUOUOU.

Patrząc na powyższe serie idealnie wychodzi mecz na ich przełamanie w obu ekipach i ja w to wchodzę.

BTW ciekawi mnie czemu kurs na under spada jeżeli ulica raczej gra over. Powinno być na odwrót.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
mark1973 790,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis poluje na grubsze kursy. Moze w NHL tez sie uda.
Patrze na mecz Ducks z Rangers. Gospodarze to projekt na lata, ten sezon raczej nie bedzie PO , czesto zaskoczą faworytow i dzis na to licze bo Rangers celuja wyzej w tym sezonie. Wczoraj Ducks przegrali z Rekinami ale ten wynik nie mowi wiele o spotkaniu, bo to Kaczki wygladały lepiej dzis moze uda sie zagrac lepiej z tyłu. Chetnie zagram na mecz ale tu typ z podpórką

Ducks z x kurs 2,05 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +658
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
NHL

NJ Devils vs Vegas
Vegas OT
@2.02 unibet
Stawka 7j



Nashville vs Pantery
Pantery gol w power playu
@1.70 unibet
Stawka 10j


Nashville vs Pantery
Reinhart gol
@2.23 unibet
Stawka 7j


Nashville vs Pantery
Pantery OT
@1.72 unibet
Stawka 7j



LA Kings vs San Jose Sharks
King wygrana do 0
@7 unibet
Stawka 1j



Vancouver Canucks vs Chicago Blackhawks
Canucks wygrana do 0
@6.25 unibet
Stawka 1j


Pierwszy mecz jaki idzie na tapetę to NJ Devils z Vegas Golden Knights. Obie drużyny w osłabieniach i teoretycznie nawet Vegas w większych tylko problem polega na tym że nawet, jeśli brakuje Eichela czy Karlssona to mają taką ławkę że każdy tam może ponieść co pokazują wyniki bo w takim samym osłabieniu wygrali z Pingwinami, Nashvile czy Rangersami . W ekipie z New Jersey też są braki Hamiltona czy Palata ale największym jest tutaj brak Hughesa, który króluje w ofensywie i to on napędza te ataki a bez niego to wszystko "nie chodzi" na 5 meczy 3 przegrane i to na średnie drużyny, teoretycznie powinny być 4 przegrane ale Pantery miały tragiczny dzień, jeśli chodzi o skuteczność po prostu nic nie wpadało jak dobrze pamiętam to były 4 słupki ale byłą totalna dominacja. Dla mnie ten bet jest tutaj "no brainerem". Kolejny mecz to Nashville z Panterami i tutaj idę w stronę ekipy z Florydy bo ta seria 4 przegranych jest niezasłużona, w każdym meczu grali moim zdaniem lepiej zaczynając od wyżej wymienionego z Devilsami a kwintesencją był ostatni mecz gdzie im trochę nerwy puścił nałapali kar a Minnesota strzeliła 5 goli w pp a i tak prawie udało się wrócić. Jak wyjdą i zagrają swoje to powinni dziś wygrać, dodatkowo idę w stronę gola w przewadze bo od 7pp tego nie zrobili a wcześniej mieli serię 8 meczów z golem w pp. No i oczywiście kto jak nie Reinhart ma to ponieść. NA koniec lekko szalone ale wcale nie niemożliwe 2 bety i liczę że jeden z nich wejdzie a mianowicie Kingsy do zera albo Canucks do 0, obie ekipy tj Sharksi i Chicago nie mają wiele okazji na strzelanie bramek więc przy trochę słabszej skuteczności jak najbardziej do zrobienia.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4115
Baqu 863K

Baqu

Forum VIP
San Jose @ Los Angeles
Sharks +1.5
2.25


Gospodarze zniżka formy tylko 2 wygrane z 10 spotkań w tym trzy domowe spotkania ani razu nie wygrali więcej niż jedną bramką.
Z SJ w domu na 5 ostatnich spotkań wygrali więcej niż dwoma bramkami tylko 2 razy.
Rekiny natomiast dość pozytywnie ostatnio wygrana w domu i tylko 2 na 5 wyjazdowych spotkań w styczniu skończyły się przegrana+2.

Przy tym kursie łapie moim zdaniem value na gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5133
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Philadelphia Flyers vs Tampa Bay Lighting
Flyers over 33.5 strzałów na bramke
@1.90 unibet


Minnesota Wild vs Washington Caps
Caps gol w power play
@2 unibet


Minnesota Wild vs Washington Caps
Ovechkin gol
@2.63 unibet


Minnesota Wild vs Washington Caps
Oshie over 0.5pkt
@2.25 unibet


Buffalo Sabres vs Anaheim Ducks
Tage Thompson gol
@2.40 unibet


Idę w stonę Thompsona bo już od 4 spotkań nie strzelił mimo że miał kilka fajnych okazji a dzisiaj z kaczkami myślę że tych okazji będzie miał wystarczająco aby chociaż raz wbić krążek do bramki.. Tortorella to bardzo energiczny i specyficzny trener i jak to się mawia "albo go kochasz albo nienawidzisz" nie chcę wiedzieć co się działo w szatni po tych 2 przegranych ale wiem że lotnicy dosłownie będą latać po tej tafli i ładować w bramkę a że linia spadła to tym bardziej się ku temu skłaniam. Tortorella to też jeden z lepszych motywatorów więc nie wiem ile Flyers strzeli bramek ale wiem na pewno że oddadzą sporo strzałów i będą próbować do końca. Ostatni mecz to Minnesota z Capsami i tutaj również idę na przełamanie Ovechkina, który znowu od 6 spotkań się zablokował. Dalej idę w stronę Oshie bo tak jak mówiłem już nie raz ożywił ofensywę i wyglądają na pewno o wiele lepiej od momentu aż wrócił Dodatkowy bet w tym meczu to gol w pp bo Minnesota jest 3 drużyną pod względem kar i jednocześnie 3 drużyna od końca w bronieniu pp a "łantajmer" Ovechkina może zrobić dziurę w siatce. Generalnie wszystko może wejśc na "raty" ale jest też opcja że 3 bety w Capsach wejdą w jednej akcji. Tak czy siak każdy z tych zakładów mi się podoba.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3163
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Detroit - Dallas
Typ: Jason Roberson powyżej 0.5 punktu kanadyjskiego (z dogrywką)
@1.45 Superbet

Mam przekonanie, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Dallas. Podobnie jak Detroit prezentują równą formę i plasują się w czołówce swoich dywizji. Mecz powinien być dość wyrównany, jednak moim zdaniem finalnie ze wskazaniem na gości. Ewidentnie mają patent na swojego dzisiejszego rywala, a dowodem na to niech będzie bilans meczów bezpośrednich, gdzie Dallas wygrał sześć ostatnich bezpośrednich spotkań, niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. Przed miesiącem wygrali u siebie 6-3. Czołowym punktującym w teamie jest Jason Roberson i w moim odczuciu dołoży on swoją cegiełkę do ostatecznego rozrachunku w postaci minimum jednego punktu kanadyjskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4147
sunxl 2M

sunxl

Typer
Powodzenia wszystkim podczas tej nocy. Z pewnością wydarzeniem dnia jest powrót Skinnera do składu Buffalo. Kanadyjczyk przed kontuzją notował świetne liczby i myślę, że rozrusza ofensywę swojej drużyny. Ducks defensywą nie grzeszą, więc liczę na lidera przyjezdnych.

Anaheim vs Buffalo:
Jeff Skinner punkt @1.55🟥
Jeff Skinner gol @2.80🟥
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Seattle - Chicago
Typ: Jared McCann strzeli (z dogrywką)
@3.00 Superbet


Seattle po fenomenalnej passie dziewięciu meczów bez porażki (i trzynastu bez porażki w regulaminowym czasie gry) doznał obniżki formy i przegrał cztery kolejne mecze. Jednak oddać należy, że przeciwnicy byli relatywnie niełatwi - Pittsburgh, Rangers, rozpędzony Edmonton i Toronto, a ponadto trzy spośród tych czterech spotkań rozegrali na wyjeździe. Teraz jednak na własnej tafli nadarza się okazja na przełamanie gorszej serii i powrót na zwycięską ścieżkę. Chicago obok San Jose jest najsłabszą ekipą dywizji i wiele wskazuje na to, że gospodarze mają szansę tutaj trochę postrzelać. Warto dodać, że dwa ostatnie bezpośrednie mecze na tafli w Seattle zakończyły się ich wysokim zwycięstwem - 7:1 i 7:3. Czy dziś również aż siedemiokrotnie znajdą drogę do bramki rywala? Na to bym nie stawiał, ale uznaję całkiem atrakcyjny kurs na gola Jared McCanna, najskuteczniejszego jak dotąd strzelca teamu. Trafiał w obydwu wspomnianych wyżej meczach przeciwko Chicago. Liczę, że znów będzie on jednym z pogromców słabiej dysponowanych gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4411
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Florida Panthers vs Arizona Coyotes
Pantery over 3,5
@1,86 unibet
Stawka 9j


Seattle Kraken vs Chicago Blackhwaks
Krakeny over 3.5
@1.98 unibet
Stawka 9j



Seattle Kraken vs Chicago Blackhwaks
Krakeny gol w pp
@1,80 unibet
Stawka 9j


LA Kings vs Buffalo Sabres
Sabres OT
@2.60 unibet
Stawka 7j

LA Kings vs Buffalo Sabres
Sabres over 2.5
@1.98 unibet
Stawka 9j


LA Kings vs Buffalo Sabres
Thomspon gol
@3.05 unibet
Stawka 5j

Szable 5 bramek a 2 najlepszych strzelców nie strzela.. Nie wiem co się z Thompsonem dzieje to już 6 mecz bez gola, dzisiaj 4 celne i około 20 prób strzałów.. Jako mały funfact powiem że Tage i Skinner to jako jedyni kare dostali.
LA Kings vs Buffalo Sabres
Skinner gol
@3.15 unibet
Stawka 5j


Pantery mimo tych 4 przegranych grali cały czas na przyzwoitym poziomie i w każdym meczu praktycznie byli lepsi ale nie zawsze wpadało ale i tak w dwóch udało się pokryć ten over. Ostatnia wygrana na Predatorsów również z 4 bramkami chociaż 2 do empty netu mimo że mogli już wcześniej zamknąć ten mecz to znowu szczęście gdzieś zawiodło. Patrząc na ich ostatnie mecze to nie widzę żadnego regresu a po prostu dużo pecha i słabszej skuteczności bo okazji mają mnóstwo także liczę że dzisiaj wrócą na swoją tafle i teraz przełamią 4 lose streaka grając u siebie bo ile można trafiać w słupki.. Kolejny mecz to Krakeny z Blackhawks i idę w stronę gospodarzy, którzy po serii 9 zwycięstw ( i tak uważam że niezasłużonej) wpadli w serię 4 przegranych strzelając w nich zaledwie 5 bramek. Dzisiejszy rywal jest bardzo dobry do przełamania tego gdyż w defensywie bardzo słabo wygląda to a bez Bedarda też ten atak aż tak nie chodzi, kolejną sprawą jest to co już wspominałem ostatnio czyli Hawksi u siebie a na wyjeździe to 2 zupełnie inne drużyny.

1706131880902.png

To wygląda wręcz tragicznie i co by nie mówić to Seattle jest dosyć skuteczne i uważam że 4 bramki nie będą tu żadnym problemem.
Ostatni mecz wygląda jak jakiś "all in" trochę na wzór wczorajszych Capsów, które coś tam oddały. Ekipa z LA wygląda bardzo kiepsko ostatnimi czasy gdzie na 13 spotkań przegrali aż 11 a ostatnio również z Sharksami czyli najsłabszą drużyna w całej lidze. Skinner wrócił natomiast nie zapunktował ani razu przy okazji oddając 5 strzałów. Nazwałbym to meczem na przetarcie dla niego jak i reszty zespołu natomiast nie było wcale źle, uważam że Szable się przebudzą chociaż nawet nie muszą tego robić bo gra wygląda okej, kwestia aby wykorzystywać te sytuację bo z Tampa potrafili tak zagrać że przeciwnik nie oddał strzału przez 17min a na taką ekipę to coś dużego. Liczę na minimum 1 gol Skinnera lub Thompsona, który już da profit a nie wykluczone że strzeli jeden jak i drugi, 3 bramki po @1.98 czy wygrana z dogrywką po @2.60 uważam za duże value i nie widzę powodu żeby w to nie iść bo moim zdaniem wejdą minimum 2 bety a może być tylko lepiej.

@PS. Barkov powinien dziś już zagrać także tym bardziej Panthery do gry.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4728
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Ja dzisiaj spróbuję dwa duble idąc w stronę goli. Pierwszy mecz Panthers vs Coyotes, tutaj liczę na oba zespoły, nie tylko na gospodarzy, którzy mimo wszystko są bez wątpliwości faworytami. W ekipie gości obecny Clayton Keller i to w dobrej dyspozycji, nadal czekam na pokaz możliwości Logana Cooley'a, myślę że Coyotes mogą zdobyć kilka goli na terenie Panthers patrząc na ostatnie spotkania domowe zespołu z Florydy. Następnie mecz w Bostonie, gdzie Bruins odbudowują swoją "twierdzę" jaką mogliśmy podziwiać w tamtym sezonie w etapie zasadniczym. Hurricanes radzą sobie bardzo przyzwoicie, ale nawet przy zwycięstwach potrafią tracić sporo goli i nadrabiać skuteczną ofensywą. Ja wybieram stronę gospodarzy w zbliżającym się spotkaniu. Następnie mecz w Denver, gdzie po sporej przerwie do gry wracają Avs, a odwiedzą ich Capitals grając b2b swój już trzeci pojedynek wyjazdowy z rzędu. Goście w słabej dyspozycji, w sumie jak przez cały ten sezon, ale wyniki jak na taką grę są wyjątkowo dobre. Avalanche potrafią zagrać tragicznie, ale w takim zestawieniu powinni przejechać się po swoich rywalach. Mimo wszystko poszukam tu overu na łączną liczbę goli obu zespołów. Ostatnie spotkanie to Kings vs Sabres. Goście grają bardzo randomowo i ciężko jakkolwiek przewidzieć ich następne mecze. Kings w tym roku totalnie bez formy, ale kiedyś trzeba wziąć się w garść, a Sabres grający b2b to dobry rywal na początek, choć ostatni mecz z Sharks też do takich należał. Uważam, że obie drużyny mają spory potencjał w ofensywie, co powinniśmy zobaczyć już niedługo w Los Angeles.

1. Panthers vs Coyotes: Powyżej 5.5 goli (RT) + Bruins vs Hurricanes: Bruins powyżej 2.5 goli (RT) @2.45 Fortuna // Niestety Bruins przegrywają 2:3 po RT

2. Avalanche vs Capitals: Powyżej 5.5 goli (RT) + Kings vs Sabres: Oba zespoły powyżej 1.5 goli (RT) @2.40 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4213
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
1. Detroit Red Wings vs Philadelphia Flyers: Obie drużyny powyżej 2.5 goli (RT) @2.44 Fortuna

Oba zespoły przynoszą swoją obecnością często wiele bramek, tak więc ich bezpośredni mecz powinien obfitować w gole. Pierwsze bezpośrednie spotkanie w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Flyers tylko 1:0, ale drugie to już istna strzelanina i rezultat 7:6 dla Red Wings po rzutach karnych. Ostatnie pojedynki zarówno gospodarzy jak i gości również wskazują na to, że zobaczymy sporo trafień, a ja liczę na otwarte spotkanie z obu stron i co najmniej po trzy gole każdej ze stron.

2. Ottawa Senators vs Boston Bruins: Powyżej 1.5 goli zdobytych w przewadze (ML) @2.25 Fortuna
3. Tampa Bay Lightning vs Arizona Coyotes: Powyżej 1.5 goli zdobytych w przewadze (ML) @2.25 Fortuna


W meczach na terenie Senators i Lightning widzę potencjał na gole w przewagach. Senators lubią połapać sporo kar, mają też fajne linie do gry w PP, Bruins grają b2b, ale świetnie rozgrywają i nieźle bronią przewagi, przy odrobinie szczęścia i skuteczności mogą wygrać sobie tym elementem mecz z Senators. Lightning najlepszy % skuteczności PP, Coyotes też zdarza się rozegrać mecze, gdzie fajnie wyglądają z przewagą zawodnika, ale mimo wszystko najbardziej liczę na pierwszą linię PP ekipy Kucherova w tym starciu. Podsumowując, poszukam w obu tych pojedynkach linii over 1.5 na trafienia w przewadze.

4. Carolina Hurricanes vs New Jersey Devils: Powyżej 6.5 goli (RT) @2.12 Fortuna

Ostatnia propozycja to mecz w Raleigh, gdzie miejscowi Hurricanes zagrają b2b przeciwko ekipie z New Jersey. Devils mocno odczuwają brak J. Hughes'a i kilku innych graczy, a ich rezultaty nie są lekko mówiąc wybitne i nie wygląda to najlepiej w tabeli. Canes po ciężkim spotkaniu, ale dwa punkty wywiezione z Bostonu na pewno wpłynęły pozytywnie na morale i raczej nie powinni zwolnić tempa w nadchodzącym meczu. Tak jak pisałem wczoraj, gospodarze w tym sezonie lubią sobie postrzelać, ale też potrafią sporo bramek tracić, a goście w ofensywie lubią namieszać. Liczę na minimum dwa / trzy gole Devils, a resztę mam nadzieję dopełnią Canes, przez co w regulaminowym czasie powinniśmy zobaczyć łącznie co najmniej siedem trafień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2066
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Witajcie drodzy uczniowie, tematem przewodnim dzisiejszych zajęć będzie ZEMSTA mam nadzieję że czytaliście :D. Teraz już tak na poważnie dzisiaj poszukamy trochę nietypowych betów ale uważam że są w pełni uzasadnione a jeden mecz uważam za perełkę i mam nadzieje że się nie mylę bo wygląda to naprawdę obiecująco.

Cofnijmy się do tego meczu:

1706204249118.png

a dokładniej do tej sytuacji, proszę o odpalenie materiału dowodowego numer 1.


Po tym nieładnym faulu Carrier nie dokończył już meczu i pauzował kolejne 3 spotkania ze względu na ten hit. Spotkanie odbyło się prawie 2 miesiące temu ale zawodnicy pamiętają o takich sytuacjach i nie lubią być obojętni, zresztą po kilku minutach od tego zajścia Foligno z Schennem mieli sobie coś do wyjaśnienia i rękawice szybko spadły. Foligno ogólnie ostatnimi czasy ma "ręce pełne roboty"
materiał dowodowy numer 2.

1706204672472.png

często gra nieczysto, prowokuje a i jego wcale nie jest trudno sprowokować a wtedy nie ma jakiś lekkich przepychanek tylko staję do walki. Ogólnie cały mecz według mnie będzie podwyższonego ryzyka i w pewnym momencie ta ostrość będzie miała gdzieś ujście w postaci walki a wcale nie wykluczone że Nashville od startu nie będzie chciało sobie wytłumaczyć sprawy, poza tym w Minnesocie nie jest tylko Foligno, Duhaime czy Maroon również są wybuchowi i nie boją się walczyć bo jeden jak i drugi przez ostatni miesiąc ma za sobą już 3 pojedynki dlatego dzisiaj szukam dużych kursów.

Minnesotwa Wild vs Nashville Predators
kara 5minutowa
@2 22bet
Stawka 10j

Minnesotwa Wild vs Nashville Predators
pierwsza kara-wspólna
@ 10 22bet
Stawka 1j


Minnesotwa Wild vs Nashville Predators
walka na pięści
@
Stawka


Aktualnie tylko w 2 meczach jest ten zakład ale mam nadzieje że się pojawią, zazwyczaj jest to kurs @4.6~, jeśli się pojawi to uzupełnię, jeśli nie to kare 5minutowa idę za 20j.

Teraz przejdziemy do moim zdaniem perełki, w którą mocno wierzę. Mecz pomiędzy Calgary Flames vs Columbus Blue Jackets

1706205301082.png

Ten mecz był jeszcze dawniej niż ten powyżej natomiast tutaj sytuacja wyglądała o wiele gorzej a o wiele lepiej dla betu.
Materiał dowodowy numer 1.


Po krótce wytłumaczę chociaż nawet nie wiem czy jest co bo filmik pokazuje wszystko, Laine oddawał strzał i widać było że pozycja nie była "uszykowana" aby przyjąć hit co za tym idzie wystarczyło by lekko wjechać barkiem (legalnie) i nie byłoby problemu natomiast co tu zrobił Andersson to nic innego jak chęć zrobienia krzywdy, pełen impet nogi na końcu zostawione żeby cała siła poszła w górne partie i atak prosto na głowę co potencjalnie mogło się nawet skończyć zakończeniem kariery Fina. Po tym uderzenie pauzował 9 spotkań a Andersson dostał zawieszenie na 4 mecze. Co jeszcze bardziej dodaje do tej sprawy złości że to nawet nie była sytuacja gdzie ktoś popełnił błąd w ferworze walki próbując wygrać, był to perfidny atak 5 sekund przed końcem gdzie Kurtki wygrywały 3:1 i oddawały strzał do empy netu..
Jeśli chodzi o bety to tutaj najciekawsze jest właśnie te 5 sekund do końca, panowie nie mieli kiedy sobie tego wyjaśnić i po prostu nie wierzę że przejdzie to bez echa bo moim zdaniem zaraz po rzuceniu krążka przez sędziego zobaczymy momentalnie jakiś pojedynek. Być może się mylę że załatwią to od razu ale jestem pewien że w jakimś etapie meczu na pewno dojdzie tam do rękoczynów. Jeszcze dodam że w 2 ostatnich meczach między sobą walczyli ale to jeszcze było przed atakiem na Laine, więc podkładka sama w sobie już była a teraz doszła bomba..

Calgary Flames vs Columbus Blue Jackets
kara 5minutowa
@2.6 22bet
Stawka 10j


Calgary Flames vs Columbus Blue Jackets
Pierwsza kara-wspólna
@ 10 22bet
Stawka 2j

Calgary Flames vs Columbus Blue Jackets
walka na pięści
@
Stawka

Aktualnie tylko w 2 meczach jest ten zakład ale mam nadzieje że się pojawią, zazwyczaj jest to kurs @4.6~, jeśli się pojawi to uzupełnię, jeśli nie to kare 5minutowa idę za 20j.

Na koniec już "normalne" bety czyli klasycznie Flyers na strzały. Lotnicy podejmą Detroit Red Wings, które jest również mocno ofensywne co pozwala na szybką grę co się przekłada na więcej strzałów i więcej miejsca. Nie widzę argumentów przeciw a widzę 4 za a mianowicie linia znowu na fajnym poziomie czyli 32.5, przeciwnik z Detroit, 3 przegrane Lotników z rzędu oraz Tortorrela za sterami. Podejrzewam że po 3 przegranej był on bardziej czerwony niż te kwadraciki na flashscorze także podejrzewam że Flyers dzisiaj będzie popylało jak mrówki.

Flyers vs Red Wings
Flyers over 32.5 strzałów na bramke
@1.90 unibet
Stawka 10j


Islandersi po przegranej z Chicago podziękowali Lambertowi a na jego miejsce przyszedł Patrick Roy ze swoimi "ciekawymi" metodami i od razu przyniosło to efekty, wiadomo że dopiero zaczął ale widać już różnicę i powiew świeżości. W debiutowym meczu wygrali z Dallas by w kolejnym ustąpić rycerzom z Vegas jednak ten mecz wyspiarzy był bardzo dobry oddając aż 42 strzały a jak tak na szybko sprawdzałem to nie wiem czy w całym sezonie udało im się przebić raz barierę 40 także moim zdaniem widać poprawę a dzisiejszy rywal aktualnie wygląda bardzo kiepsko i jest to świetna okazja aby wysoko wygrać i wejść na nowo w ten sezon.

NY Islanders vs Montreal
NY Islanders over 3
@1.75 unibet
Stawka 10j


NY Islanders vs Montreal
NY Islanders over 31,5 strzałów na bramke
@1.90 unibet
Stawka 10j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3039
sunxl 2M

sunxl

Typer
verno verno ciekawe bety, zainspirował się chyba meczem Panter z Kojotami, warto pograć nawet za drobne.

Ja idę w przełamanie Forsberga. Preds ostatnio 2 porażki z rzędu i czas przerwać zła passę. Lider musi wziąć ciężar gry na swoje barki a dawno nie cieszył się z gola. Spodziewanych jest wiele kar, dlatego tym bardziej liczę na trafienie w PP.

Wild vs Predators: Filip Forsberg strzeli gola @2.70 Fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1861
Baqu 863K

Baqu

Forum VIP
Widzę że tu więcej betów na kary i walki na pięści niż wygrane/przegrane. Aż się bałem czy trafiłem do działu NHL czy MMA ;)

Nie wiem jak wy ale ja obok tego betu nie mogę przejść obojętnie.

Chicago Blackhawks @ Edmonton Oilers
Blackhawks +2.5 po 2.02 B betfair


Ja rozumiem że Oliwiarki są mega faworytem ale 1.2 w Hokeju? W NHL? Serio ?

9 stycznia Edmonton wygrało w Chicago 2:1 ale w potwornych mękach i przy strzałach 26:15 dla Chicago! Edmonton ma znakomity rekord domowy i pewnie goście dzisiaj nie wygrają aczkolwiek widzę value na granie dodatniego hc przy tak wysokim kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1195
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Spotkanie Colorado vs LA Kings wygląda ciekawie pod względem bramek, Avalanche jak to oni napierają mocno a MacKinnon wyprawia cuda ostantio. Jedna z najbardziej overowych ekip, sporo strzelają sporo tracą goniąc nawet liczbami dół tabeli. Kingsy ostatnio fajnie wyglądali w ofensywie więc uważam ze 2-3 bramki na spokojnie są w stanie strzelić natomiast to co robili w defensywie w meczu z Buffalo wołało o pomstę do nieba także lekko się o nich obawiam jak tam Colorado wjedzie :D

Colorado vs LA Kings
over 6
@1.94 unibet
Stawka 10j



Tego meczu totalnie nie rozumiem, Pantery nie raz udowadniały jak mocne są ofensywnie a gdy wrócił Barkov cały mózg tej ekipy to było to jeszcze bardziej widoczne. W dzisiejszym meczu kursy poszły w górę i moim zdaniem można dobre value złapać. Ekipa Pingwinów jest ostatnio w dołku, notorycznie popełniają błędy w defensywie i chyba najlepiej to podsumowuje gol samobójczy w ostatnim meczu. Być może o czymś nie wiem ale wygląda mi to na dobre value.

Pantery vs Pingwiny
Pantery over 3.5
@2.43 unibet
Stawka 10j

Pantery vs Pingwiny
Pantery over 4.5
@4,30 unibet
Stawka 5j


Pantery nie dość że skuteczność jak wcześniej to jeszcze z ego 15latka ktoremu hormony buzują przez co prawie jedną tercję w osłabieniu grali..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1119
sunxl 2M

sunxl

Typer
New York Rangers vs Vegas Golden Knights:
Mika Zibanejad strzeli gola @3.00 Fortuna🟥


Dzisiaj mam naprawdę ciekawego strzelca, który od kilku meczów nie zdobył bramki, a jego ulubionym przeciwnikiem są Rycerze. O kim mowa? Oczywiście o numerze 6 draftu z 2011 roku. Mika uwielbia strzelać w spotkaniach z ekipą z Las Vegas. Odkąd Mistrzowie pojawili się w ogóle w NHL, to Szwed cieszył się z przynajmniej 1 trafienia w 8/11 rywalizacjach w historii. Ogólnie ma na swoim koncie 9 goli z tym rywalem. Jak możemy zauważyć Vegas jest mocno osłabione a Rangers po przegranej z Rekinami (sic!), dlatego jest to dla mnie najlepszy strzelec na dzisiaj, bo motywacja będzie spora i pewność siebie także. Bezpieczniej można pograć punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dallas Stars vs Washington Capitals: Roope Hintz punkt @1.42✅
San Jose Sharks vs Buffalo Sabres: Jeff Skinner punkt @1.67 🟥
AKO @2.37 Fortuna 🟥

Roope Hintz gol @2.80🟥
Jeff Skinner gol @2.90🟥
Fortuna


Dzisiaj sporo NHL w europejskich godzinach i tutaj także poszukam kanadyjki. Po pierwsze celuje w Roope Hintza. Cały pierwszy link przespał mecz z Kaczkami, ale i tak zdołali wygrać mecz 4:3. Dzisiaj rywal ciut trudniejszy, ale też do ogrania. Caps mają swoje problemy, przede wszystkim poza domem i średnio tracą niespełna 3 gole na mecz. Uważam, że to dobra szansa dla liderów, aby po słabszym spotkaniu bez punktów podzielić się trafieniami i asystami. Co ciekawe Hintz pierwsze starcie pomiędzy tymi klubami zakończyło się dwoma bramkami Fina.

Skinner wrócił po kontuzji i jak na razie nie potrafi się wstrzelić. Dwa spotkania i dwa puste przeloty. Kiedy, jak nie dzisiaj się przełamać. Cały pierwszy link potrzebuje dobrego meczu, aby walczyć o play-offy. Jak na razie błyszczą John-Jason Peterka, Dylan Cozens oraz Jack Quinn. Uważam, że Jeff wraz z Tage Thompsonem się przełamią. Co ciekawe Kanadyjczyk ma dobrą serię występów przeciwko Rekinom. Wszystkie 8 rywalizacji w barwach Buffalo kończyło się przynajmniej 1 golem lub asystą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
FNM99 735,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
1. Philadelphia Flyers vs Boston Bruins: Bruins powyżej 3.5 goli (RT) @2.23 Fortuna

Flyers ostatnio bez szału, cztery porażki z rzędu i teraz o przełamanie będzie ciężko, bo rywale z Bostonu trzymają dość wysoki poziom. Goście sporo strzelają, gospodarze aktualnie w obronie bardzo miernie, cieszyć może jedynie skuteczne zbijanie kar w osłabieniu przez Flyers, ale mimo wszystko teraz będzie dla nich dobry sprawdzian w tym aspekcie, bo Bruins w przewagach są bardzo skuteczni. Mój typ to co najmniej cztery trafienia gości w regulaminowym czasie gry, licząc szczególnie na będących w dobrej formie Pastrnaka, Marchanda i Coyle'a.


2. Dallas Stars vs Washington Capitals: Capitals powyżej 2.5 goli (RT) @2.08 Fortuna

W tym meczu liczę na małą niespodziankę ze strony Capitals, a myślę, że za takową można byłoby uznać już jeden punkt po tym spotkaniu na koncie gości. Stars grają w kratkę, ich defensywa na papierze wygląda mocarnie, ale ten sezon tego nie potwierdza. Dla Capitals będzie to czwarty mecz wyjazdowy z rzędu, jak na razie nie zdobyli nawet jednego punktu, ale ekipa Ovechkina potrafi w ofensywie zagrać dobre spotkanie i uważam, że istnieje duża szansa, iż pokażą to na terenie mocnego rywala jakim są Stars. Pierwszy bezpośredni mecz tych zespołów w tym sezonie zakończył się wynikiem 4:5, gdzie po rzutach karnych górą byli Stars, teraz spodziewam się podobnego przebiegu spotkania.


3. Edmonton Oilers vs Nashville Predators: Remis po 1. tercji lub w meczu (RT) @2.08 Fortuna

Wiele osób, w tym oczywiście ja, czekają z niecierpliwością na to starcie. Zwycięska seria Oilers nadal trwa, ale kiedyś musi się ona skończyć. Predators do łatwych rywali nie należą i wydaje mi się, że zobaczymy wyrównany pojedynek w Edmonton. Gospodarze znacznie poprawili grę w defensywie co zdecydowanie było wielką bolączką Oilers. Drużyny te spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie, raz wygrali Oilers, raz Predators, ale za każdym razem zwyciężali goście, być może historia zatoczy koło i dziś. Poszukam w tym meczu remisu, ale z podpórką również na wynik 1. tercji i myślę, że emocji tutaj nie powinno zabraknąć.


4. San Jose Sharks vs Buffalo Sabres: Tage Thompson powyżej 0.5 goli (ML) @2.90 Fortuna

Tage Thompson bez bramki w sześciu ostatnich meczach, teraz dobra okazja, aby Sabres mogli pokazać swoje umiejętności w ofensywie, a ich największa gwiazda zaczęła trafiać do siatki rywali. Sharks w ostatnim czasie lekko zaskakują rezultatami, ale nadal jest to zespół w trakcie przebudowy i aktualnie zdecydowanie jedna z najsłabszych ekip na taflach NHL. Bez zbędnego przedłużania, mój typ na ten mecz to co najmniej jeden gol wyżej wspomnianego Amerykanina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3064
Baqu 863K

Baqu

Forum VIP
To ja dzisiaj spróbuję tak:

Washington Capitals @ Dallas Stars
Capitals +1.5
1.85 B betfair


Dla Waszyngtonu to czwarty ostatni z serii wyjazdów. Wszystkie poprzednie trzy przegrali i to mi imum różnica trzech bramek. Obecnie mają już 4 wyjazdowe przegrane. To nie jest aż tak słaba ekipa żeby non stop dostawać takie lanie. Liczę tu na minimum +0.5 ale podpieram się pewniejszym betem +1.5

Patrząc z historycznej perspektywy zwycięstwa Dallas najczęściej rozstrzygają się jedną bramką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2946
Do góry Bottom