>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Luźna dyskusja NHL - Luźna dyskusja

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak ktoś bawił się z długoterminowymi zakładami specjalnymi na NHL w Fortunie, to w tym sezonie mógł sporo zarobić, bo mnóstwo typów powchodziło, m.in.:

1. Bramka zdobyta przez bramkarza (to się stało dość szybko)
2. Drużyna zdobędzie minimum 10 bramek w jednym meczu (to się stało bardzo szybko)
3. Dowolny mecz zakończy się wynikiem 0:0 (co nastąpiło pod koniec stycznia i potem był jeszcze jeden taki mecz)
4. W jednym meczu będzie przynajmniej 15 bramek (wczorajsze spotkanie Minnesoty z Vancouver)

Na wszystkie te typy były naprawdę dobre kursy i ciekaw jestem, czy ktoś z forum na tym zarobił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2527
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
żeby drużyna nie oddała strzału w 3T ? Widzieliście kiedyś coś takiego ? Dzisiaj Ottawa zrobiła jakiś strajk Włoski przeciwko Predators.
 
Otrzymane punkty reputacji: +908
FNM99 739,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
żeby drużyna nie oddała strzału w 3T ? Widzieliście kiedyś coś takiego ? Dzisiaj Ottawa zrobiła jakiś strajk Włoski przeciwko Predators.
Może nie 3 tercja, ale w poprzednim sezonie była taka sytuacja. Canes mieli wtedy niesamowity okres gry ;)

Screenshot_20240228_091234_Flashscore.jpg
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Może nie 3 tercja, ale w poprzednim sezonie była taka sytuacja. Canes mieli wtedy niesamowity okres gry ;)

Pokaż załącznik 38238
dzięki FNM99 - nie wiem do czego można to przyrównać w innym sporcie - do braku punktu w tenisie ? jest to dla mnie cos kompletnie niebywalego i niepojetego jak w 20 minut na tak małym boisku nie mozna chociaz raz trafic w bramke przeciwnika - przeciez w 19 minucie druzyna chyba o tym wiedziala ze beda posmiewiskiem ligi ?! kosmos
 
FNM99 739,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
dzięki FNM99 - nie wiem do czego można to przyrównać w innym sporcie - do braku punktu w tenisie ? jest to dla mnie cos kompletnie niebywalego i niepojetego jak w 20 minut na tak małym boisku nie mozna chociaz raz trafic w bramke przeciwnika - przeciez w 19 minucie druzyna chyba o tym wiedziala ze beda posmiewiskiem ligi ?! kosmos
Wydaje mi się, że pewnie było jeszcze sporo takich sytuacji, ale trzeba by było pogrzebać gdzieś i poszukać. Jest tak wiele meczów, że są przeróżne sytuacje, od wyników 0:0 po RT, po 17 goli w jednym meczu, czego byliśmy ostatnio świadkami.
Cofając się ponownie do zeszłego sezonu i Hurricanes, to przypomniał mi się ich mecz w playoff'ach i dogrywka blisko 80 minutowa. Mecz trwał od 2:00 do bodajże 8:00 czasu polskiego :) A gol padł z przypadku po błędzie w defensywie Canes ;)

Screenshot_20240228_095010_Flashscore.jpg
Screenshot_20240228_095017_Flashscore.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1549
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Może nie ten sam kaliber ale u nas w lidze sezon 18/19 w półfinale Podhale-GKS Tychy w 6 meczu do wyłonienia zwyciężcy potrzeba było 66 minut dogrywki. Mecz zaczęli o 20 a skończyli grubo po 1 w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +509
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
sunxl sunxl ten drugi wyglądał gorzej :D a tak na poważnie to pierwszy raz gdzie ewidentnie przegrał, ciekawe jak to dalej będzie wyglądać. Spodziewałem się po jego wyglądzie że odpuści tym bardziej że walczył już z Olivier, zobaczymy czy każdego enforcera weźmie czy cohones opadną.

1709234927610.png
 
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Wydaje mi się, że pewnie było jeszcze sporo takich sytuacji, ale trzeba by było pogrzebać gdzieś i poszukać. Jest tak wiele meczów, że są przeróżne sytuacje, od wyników 0:0 po RT, po 17 goli w jednym meczu, czego byliśmy ostatnio świadkami.
Cofając się ponownie do zeszłego sezonu i Hurricanes, to przypomniał mi się ich mecz w playoff'ach i dogrywka blisko 80 minutowa. Mecz trwał od 2:00 do bodajże 8:00 czasu polskiego :) A gol padł z przypadku po błędzie w defensywie Canes ;)

Pokaż załącznik 38239
Pokaż załącznik 38240
Oj pamiętam ten meczyk, oglądałem do białego rana, odpuściłem po 3 dogrywce 😂😂 w sumie mecz trwał prawie 7/8h
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ciekawostka odnośnie wczorajszego meczu, Toronto u siebie wygrało z Arizona w regulaminowym czasie ostatni raz 17.10.2002r właśnie kiedy urodził się Matthew Knies, który wczoraj otworzył mecz golem, ciekawy plot twist :D
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
ale wiesz ze to nie wejdzie przez za krotkie nazwisko ? ;-)

Moje typy na noc:

Winnipeg Jets @ Buffalo Sabres
Over 6 1.83

Pittsburgh Penguins @ Edmonton Oilers
Pingwiny +0.5 2.61

strasznie bilem się z myślami czy nie wziąć Szabli po kursie 2.06 ale wypiłem piwo i powiedziałem sobie - Baqu nie badz cykorem, bierz bramkę numer 2 i idzie na całość ! No to ide

oho kolega 5xharoldx5 5xharoldx5 widzę myśli podobnie - piękny umysł :)
Post automatycznie złączony:



miałem tu Arizonę +0.5 ale przespałem rozpoczęcie meczu aby wrzucać na forum - nie to żebym łechtał swoje EGO gdyż grałem tez Over w LA i to nie weszło akurat.
A czy ty wiesz że jak zawodnik w tym teleturnieju idzie na całość i wybiera bramkę nr2 to szybciuteńko auto przepychają do bramki nr1:)
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
A czy ty wiesz że jak zawodnik w tym teleturnieju idzie na całość i wybiera bramkę nr2 to szybciuteńko auto przepychają do bramki nr1:)
jak prezenterkami sa takie Panie jak Iza Krzan to serio bramka jest dla mnie nie ważna, tylko czy nie będzie spalonego i padnie gol na afterze 🛌
 
Otrzymane punkty reputacji: +924
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Są krótsze, być może dlatego siadło na miękko 😉. Ale tym razem odpuszczę szukanie 3- i 4-literowych nazwisk w NHL 😁
a Winnipeg Jets znowu to zrobili ! tym razem 4 bramki w 3T

mimo ze grałem Pingwiny to mimo wszystko jestem zszokowany przegrana Devils, chyba zacznę na nich maja progresje, maja 4 spotkania w 8 dni i jest wrecz niemozliwym zeby czegos nie wygrali a kursy sa ok.
 
FNM99 739,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Z serii *under w meczu zamyka kupon* :D Druga bramka kandydat do gola sezonu, koniecznie do obejrzenia, jeśli ktoś jeszcze nie widział ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +390
Do góry Bottom