>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy i ciekawostki ze świata Boksu

K 0

kecik

Użytkownik
Dzisiaj rano Andrzej Fonfara ogłosił zakończenie kariery...także walka z Edwinem odwołana, a szkoda bo chciałem wchodzić w Rodriguez&#39;a.
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Były tymczasowy mistrz WBA w wadze średniej Dmitrij Czudinow(21-4-2, 13 KO) będzie rywalem Roberta Parzęczewskiego (22-1, 15 KO) podczas zaplanowanej na 6 kwietnia w Katowicach gali MB Promotions. Pojedynek został zakontraktowany na 10 rund.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czy książka &quot;Żelazna ambicja&quot; jest kontynuacją &quot;Moja prawda? Czy może te książki nie mają ze sobą nic wspólnego?
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Czy książka &quot;Żelazna ambicja&quot; jest kontynuacją &quot;Moja prawda? Czy może te książki nie mają ze sobą nic wspólnego?
Drugiej książki Tysona nie czytałem, więc za dużo nie pomogę, ale czytałem za to pierwszą. &quot;Moja prawda&quot; była typową autobiografią pisaną wspólnie z Larrym Slomanem i z tego co pamiętam kończyła się na obecnej sytuacji Tysona, więc &quot;Żelazna ambicja&quot; nie może być postrzegana jako kontynuacja czy druga część. Z tego co wiem, &quot;Żelazna ambicja&quot; skupia się głównie na kwestiach związanych z Cusem D&#39;Amato, więc można ją bardziej traktować jako uzupełnienie pierwszej książki.
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik


Pretendent do pasów mistrza świata w wadze ciężkiej Jarrell "Big Baby" Miller (23-0-1, 20 KO) wpadł na dopingu przed walką z posiadaczem tytułów Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). To nieoficjalnie oznacza, że pojedynek Amerykanina z Brytyjczykiem najpewniej nie dojdzie do skutku 1 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku.



"Zostaliśmy poinformowani przez VADA, że wystąpił niekorzystny wynik w próbce Jarrella Millera pobranej 20 marca 2019 r. Pracujemy ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i wkrótce podamy szczegóły. W każdym razie przygotowania Anthony'ego Joshuy do gali 1 czerwca w MSG są kontynuowane" - napisał na Twitterze promotor imprezy Eddie Hearn, szef grupy Matchroom Boxing.



Według informacji, które już pojawiły się w przestrzeni publicznej, ową zakazaną substancją w organizmie ważącego około 140 kilogramów Millera było GW1516, czyli środek nieprzepisowo zwiększający siłę oraz wydolność.



 
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Z jednej strony szkoda, bo pewnie coś fajnego do postawienia by się znalazło, ale z drugiej może czeka nas jeszcze ciekawsza walka, bo jest wielu ochotników do walki z Joshuą. Jednym z nich jest Ortiz i dla mnie walka Joshua - Ortiz jest najciekawszą z możliwych opcji. Ortizowi nalezy się jeszcze jedna szansa na walkę o pas.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jak informuje Łukasz Lichota, menedżer bokserski trzymający się blisko z Kownackim, Polak wróci do ringu już 7 marca.



Kto rywalem?. Mówi się o czterech bokserach - Dominica Breazeale'a (20-2, 18 KO), Kubrat Pulew (28-1, 14 KO, Luis Ortiz (31-2) oraz walka z Manuelem Charrem (31-4), regularnym mistrzem świata WBA.



Michał Cieślak (19-0, 13 KO) zawalczy o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Pojedynek odbędzie się już 18 stycznia w Kinszasie, gdzie rywalem niepokonanego Polaka będzie Ilungu Makabu (26-2, 24 KO).



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


O Cieślaka jestem spokojny. Wstydu nie przyniesie a nawet ma bardzo duże szanse na powrót z pasem.

Co do Kownackiego, to myślę że Pulev odpada gdyż szykuje się do walki z AJ, Ortiz jest po ciężkim nokaucie, a Adamowi ta walka nic nie da, dodatkowo jest realne zagrożenie że coś wyłapie. Charrowi od dawna nie chce się już boksować i też wątpię żeby wyszedł na Kownackiego i to jeszcze w USA. Najbliżej jest Breazeale i dla Adama powinna być to łatwa walka. 
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ortiza lepiej niech unika, bo jeśli ten się dobrze przygotuje, to nie bardzo widzę szanse dla Adama, bo iść na wojnę z kimś takim jak Ortiz to jak trochę samobójstwo. Z Breazealem będzie fajna walka i duża szansa na zwycięstwo.
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
W wieku 58 lat zmarł były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, Roger Mayweather. Amerykanin był wujkiem i trenerem Floyda Mayweathera Jr.
Kilka dni temu zmarła była żona Floyda, a teraz kolejna smutna informacja.
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Bułgarski pięściarz Kubrat Pulew poinformował, że jego walka z broniącym pasów mistrzowskich federacji IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej Anthonym Joshuą w Londynie nie odbędzie się 20 czerwca. Pojedynek został przełożony z powodu koronawirusa.
 
 
Do góry Bottom