>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NEOSURF

waska 131

waska

Użytkownik


Witam ta opcja płatnosci działa w podobie do paysafecard jednak ciężko ja dostac w kioskach czy sklepach ... strona internetowa pokazuje niby gdzie mozna kupic kody ale sprzedawcy na miejscu nie oferuja tego u siebie takze moze ktos wie gdzie na sto procent mozna dostac te kody ????????????????
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik


Do kupienia online są tutaj: https://www.neosklep24.pl/



Zasadniczo kody są natychmiastowo na mailu, natomiast chwilowo się wstrzymuje z korzystania z tej strony, nie otrzymałem kodów za dwa vouchery kupione wczoraj po 23ciej. Napisałem maila (nie mają żadnej innej drogi kontaktu) do ich supportu, czekam na wyjaśnienie.



PS juz OK, przeprosili i kody przysłali po zgłoszeniu po kilku godzinach
 
C 186

casuals

Użytkownik
Pochwaliłem i teraz ja nie dostałem kodu którego kupiłem o 8 rano dzisiaj. Zgłosiłem na ich emaila ale jeszcze cisza 
 
F 0

figur84

Użytkownik
Zakupiłem dwa vouchery za 500zl  21 września i niestety nie otrzymałem kuponów. 
Napisałem już dwa maile ale bez odpowiedzi..
Poczekam do jutra i niestety trzeba liczyć się że strata oraz zawiadomieniem na policję.. 
 
P 0

Pawelson2023

Użytkownik
Odrazam z korzystania neosurf ponieważ wiele stron przestało współpracować z neosurf.com
Doładowałem se konto na neosurf ale nie mogę wykorzystać pieniedzy.I co gorsze zleciłem 2 wypłaty 200zl I 30zl zlecenie wypłaty 05.01.2023 i 30 zł długo walczyłem by mi zwrócili pieniądze na konto. A posiadam konto premium zweryfikowane i mimo wielu zapytań ile się czeka na wyplate to cisza zero odp.
 
Do góry Bottom