>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Brooklyn Nets - Boston Celtics 1 1,67 1xbet 103:109

Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko skończą się nam emocje w tej serii a przy dzisiejszej wygranej Bostonu, będzie praktycznie pozamiatane. Zdrowy KD, zdrowy Kyrie... wchodzę w to. Zważywszy ze Durant te oba poprzednie mecze miał tragiczne, masa strat i błędnych decyzji, normalnie przecierałem oczy ze zdumienia co on wyrabia. Nie chce mi się wierzyć, że za trzecim razem zagra taką kaszanę a jego wybitna gra dzisiaj to już 70% sukcesu. Zważywszy ze Netsi w tych przegranych finalnie meczach mimo niedyspozycji swojego lidera, naprawdę nie wyglądali żle i mogli je równie dobrze przechylić na swoją korzyść bo w obu prowadzili 2cyfrowo... Dziś przy wsparciu swoich kibiców myślę, że będą w stanie wrzucić więcej punktów niż Celtics a na game 4 ma być gotowy Ben Simmons, więc kto wie jak to się dalej potoczy. Klucz to dziś wygrać a ambicja Kevina Duranta zrobi wszystko żeby tego dokonać. C'mon Nets !!!!
 
Ostatnia edycja:
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Utah Jazz - Dallas Mavericks
over 213,5 pkt @ 1.87

Wraca Doncic, kurs na wygrana Mavericks to okolo 3. Nie mowie ze mozna brac ale jak dobrze pamietam rano kursy byly takie same a tu info ze wraca lider i kursy bez zmian. Z tej okazji ide w overka, jak dobrze patrze w historie to w sezonie zasadniczym grali ze soba 3 razy z Donciciem w skladzie i za kazdym razem w/w linia pokryta wiec proboje ją zagrac ponownie.
 
Ostatnia edycja:
F 690,2K

ferguson2

Typer
Donovan Mitchell powyzej 30.5 pkt @1.81 totalbet
Dla Utah ten mecz to najprawdopodobniej ostatnia deska ratunku. Biorac pod uwage powrot Luki i przewage parkietu Dallas przy ewentualnej porazce gospodarzy, ta seria moze sie skonczyc bardzo szybko. Mitchell nie zawodził punktowo w tej serii, jedna z glownych opcji w ataku, czesto wchodzi pod kosz no i rzuty zza luku. Oczywiscie bez odpowiedniej pomocy Mitchella nie będzie wygranej Utah w tej serii. Dodatkowo udowodnił, ze nawet majac 2 pkt po pierwszej polowie, jest w stanie nastukać ponad 20 w drugiej. Na razie Dallas nie znalazlo na niego odpowiedzi, druga sprawa ze Mitchell spedza bardzo duzo czasu na parkiecie i nie powinno sie to zmienić, chyba że bedzie blowout.
 
Ostatnia edycja:
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Andre Drummond poniżej 7.5 pkt. każdy buk @1.85 2 pkt.
Andre Drummond ponizej 15.5 pkt/zb/as @1.85 etoto 6



Ben Simmons ma dzisiaj zadebiutować w Nets, nie wiadomo ile minut dostanie ale czutka mówi, że zabierze minuty Drummondowi i ten zagra dzisiaj troche mniej niż ostatnio. Dodatkowo w game1 i game2 oddał łącznie tylko 8 rzutów z gry(8 i 5 pkt.) - średnia z sezonu Reg 7.9 PPG. Dzisiaj Nets muszą wygrać bo inaczej mogą się pakować na ryby, więc będzie grane na Irvinga/Duranta, a nasz bohater będzie miał mało okazji do punktowania i dlatego undery wydają mi się ciekawą opcją. W superbecie do punktów można dołożyc under 7.5 zbiórek i wychodzi ładne kursiwo @3.42.
4234.PNG

e:Simmons nie gra
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2023
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Brooklyn Nets - Boston Celtics 1 1,92 1xbet 112:116

Typ trochę życzeniowy bo po tym co widziałem w trzecim meczu, ciężko o optymizm. Nets zagrali u siebie zdecydowanie gorzej niż w obu Bostońskich meczach, nawet przez chwilę nie było możliwośći, żeby nawiązali walkę. Obrona Bostonu robi niesamowitą robotę. Durant nie istnieje, nie robi nic innego opócz strat, Curry tragedia, Irving też bez fajerwerków. Netsi jako jedyni na razie nie wygrali meczu w tych playoffach, wstyd. No i teraz nie wiadomo jak podejdą Celtics, czy troszkę odpuszczą i będą chcieli skończyć serię u siebie czy przewyższy chęć zesweepowania gwiazdeczek a może w końcu Brooklyn odpali i nie będzie czego zbierać z Bostonu. Ciężko powiedzieć, tak naprawdę wszystko jest po stronie Bostonu, ale ja ryzykuję że Siatki nie zrobią z siebie pośmiewiska a KD zagra na poziomie 2x mvp finals.

edit:

co za czwarta kwarta, od -15 do -1, Tatum wyfaulony, naprawdę mogli a nawet powinni to wygrać Netsi. Brawa dla Nasha kretyna za granie Claxtonem nieudacznikiem, który robi 0/10 z osobistych.
 
Ostatnia edycja:
Zihuantanejo 18,3K

Zihuantanejo

Użytkownik
NBA
Dallas Mavericks - Utah Jazz
Utah Jazz
2.35

bet365

Gram dziś na gości, nie ukrywam jestem fanatykiem NBA, i całe play offs od meczu do meczu, czy to na live czy z odtworzenia.
Powell te 2 przestrzelone FT będa na nim ciązyć, do tego rzut Spencera (kto to rozrysował) na game winnera, dramat. Ogolnie Dallas jest lepszym zespolem przez te 12 kwart trzech pojedynków, jednak dzisiaj skłaniałbym się ku graniu na drużynę gości, obawiam się, że momentum serii po tej wygranej jest teraz po stronie Utah Jazz, wiadomo Brunson super seria poki co, Doncic który wrócil na game 3, wszystko to sprawia, że D
 
Ostatnia edycja:
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Kyrie Irving under 26.5pts @1.92 unibet

Osobiście w Brooklyn już nie wierzę, i może to być dzisiaj niespodziewany koniec tej serii. Durant niewyraźny, Kyrie też słabo, czy są w stanie dzisiaj pokusić się o wygraną? Moim zdaniem nie. Chyba, że Brooklyn wymyśli coś zgoła innego i nie będzie na maksa eksploatować liderów. O ile Kevin ma szansę się dzisiaj obudzić i rzucić ponad 30pts o tyle Kyrie powinien mieć tu dzisiaj zupełnie inną rolę, osobiście myślę, że zakręci się koło 20 oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Boston - Brooklyn 4:0. Brodacz lubi to.
Ogolnie kazdy wiedzial, ze tylko Durant I Irving praktycznie w Nets robia robote a reszta slabo, ale kto tu sie spodziewal sweapa przed seria, temu ogromny szacun.
Ja to jestem ciekawy bardzo Suns I Pelikanow.Booker chyba ma wrocic na game 5,wlasna hala, pewnie jakosci doda Phoenix ale czy na zwyciestwo? Osobiscie watpie, Pelikany nakrecone mocno.

Miami pewnie zamknie serie, Butler robi robote w play offach.

Memphis tez poradzic powinno sobie jutro z Wilkami na 10 ostatnich meczy u siebie, tylko 2 przegrali z Wilkami, jeden niedawno, wiec watpie by Morant mial znowu poczuc smak porazki.Z drugiej jednak strony... Where amazing happens
 
psychol32 442,5K

psychol32

Użytkownik
D dzidzok już jakiś czas temu pisałem że Brooklyn to trochę lepsza wersja Lakers. Drużyna z gwiazdami, a raczej brak drużyny, brak pomysłu na grę.
Suns jak się zepną to odprawią Pelicans nawet bez Bookera
Niby Memphis też powinno, z tym że w tej serii powinno być 3:1 dla Wilków. Ja tutaj widzę 4:3 dla którejś z ekip ale z minimalnym wskazaniem na Grizzlies
 
psychol32 442,5K

psychol32

Użytkownik
Ja nie wiem, czy Harden ma się z czego cieszyć, bo on jest taki słaby, że wystarczy Embiid grający z kontuzją i gość nie potrafi chociaż jednego wybitnego meczu zagrać żeby pomóc drużynie zamknąć serie . Raptors in 7, zobaczycie.
No na pewno Brooklyn z Hardenem mieliby większe szanse niż z Simmonsem, Currym, Drummondem.
Może i Harden nie rzuca dużo punktów ale kreuje grę Sixers. Dzięki niemu Maxey czy Harris zaczęli lepiej grać.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No na pewno Brooklyn z Hardenem mieliby większe szanse niż z Simmonsem, Currym, Drummondem.
Może i Harden nie rzuca dużo punktów ale kreuje grę Sixers. Dzięki niemu Maxey czy Harris zaczęli lepiej grać.
Też tak sądziłem, ale jestem zdania, że on zbyt spowalnia grę Sixers. W tym jak i poprzednim spotkaniu tej serii było mnóstwo akcji, gdzie Phila potrzebowała szybkiego basketu, a Harden trzymał piłkę w rękach i oddawał Emiidowi, kiedy ten już był podwajany. Życzę Raps żeby to odrobili, bo Phila bez grającego na 100% Joela jest tragiczna
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja to jestem ciekawy bardzo Suns I Pelikanow.Booker chyba ma wrocic na game 5,wlasna hala, pewnie jakosci doda Phoenix ale czy na zwyciestwo? Osobiscie watpie, Pelikany nakrecone mocno.
podczas jednej z transmisji padlo stwierdzenie, ze Booker nie zagra do konca tej serii. Patrze po liniach zawodnikow i tez go tam nie ma.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Booker ma przewidywany powrót na 5 maj, więc on raczej już nie wróci w tej serii.
Post automatycznie złączony:

Stawiających na Suns chciałbym poinformować, że sędzia gamę 5 będzie Scott Foster u którego CP3 ma bilans 0-13 i on wyjątkowo lubi gwizdać pod underdogow 😄
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jakby ktoś gdzieś miał zakład na więcej rzutów wolnych, to warto iść w stronę Pels, to samo jeśli chodzi o faule, warto grać, że więcej będzie mieć Suns. Scott już się o to postara.
Post automatycznie złączony:

Czy oby na pewno? On sędziował drugi mecz w tej serii po którym CP ma bilans 0-14
Dokladnie, on sędziował game 2 i wczoraj na TT jeden z dziennikarzy Amerykańskich pisał, że jest to bardzo prawdopodobne, że będzie również sędzia game 5. Dlatego narazie warto się wstrzymać z jakimikolwiek typami na Suns, aż się nie wyjaśni, czy tak rzeczywiście jest .
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dobra, mam już info oficjalne raczej. David Guthree będzie sędzia Suns - Pels, a Scott rzeczywiście sędziował Celtów z Nets. To nawet dobrze dla Suns. W takim razie post wyżej do usunięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom