>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Toronto Raptors - Indiana Pacers
Fred VanVleet over 19.5 pts @2.05

Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
Russell Westbrook over 10.5 ast @2.00

VanVleet nie jest w najlepszej dyspozycji strzeleckiej ale ciągle oddaje sporo rzutów i razem z OG prowadzą atak Raptors w tym sezonie, dzisiaj z Pacers będzie pewnie podobnie, Siakam ciągle jest niedostępny i ta dwójka powinna pociągnąć mecz. Biorę tutaj over FVV głównie z tego względu, że ma łatwy matchup, obrona Pacers skupia się głównie na ograniczaniu rywalom wzjazdów w pomalowane, dobrze bronią pod koszem i tutaj mają najlepszych defensorów, natomiast na obwodzie wygląda to kiepsko. Brogdon czy McConnell to żadni obrońcy na VanVleeta, powinien sobie tutaj poradzić i trafić kilka trójek.

Drugi mecz bez LeBrona więc Westbrick poprowadzi cały atak Lakers, w spotkaniu przeciwko Spurs miał 8 asyst ale tam sporo pudłowali i tylko Monk trafiał zza łuku. Dzisiaj obie drużyny grają b2b więc ta obrona nie będzie zbyt intensywna, to nie playoffy żeby się szarpać w d, do tego grają z OKC, która ma jasny plan na tankowanie. Poprzedni sezon Lakers mieli problemy i nie miał kto wziąć piłki w ręce jeśli LBJ nie grał, Schroder nie sprawdził się w roli rozgrywającego, Russell jak ceglarzem był tak zawsze będzie i Lakers pewnie będą mieć problemy w PO jeśli będą kończyć z nim mecze, ale rozgrywać potrafi i sporo widzi, a przy braku drugiego zawodnika, który gra najwięcej na piłce powinien pokryć taką linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
A 371,2K

adams235

Znawca - Żużel
Na fortunie linia VanVleet 17.5 over kurs 1.85
Linia nizsza i tu warto pograc,licze na ciezki i brudny wyrownany mecz,linia naprawde do zrobienie i pewnie ponad 30 minut dla niego
Oraz próbuje:
Portland-Memphis 1 kurs 1.81 Fortuna
Oraz dubel Milwaukke kurs 1.43 w parze z Clippersami kurs 1.29 Ako 1.84
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Miami Heat - Charlotte Hornets

Mason Plumlee -9.5 (1.85) Fortuna 1 pkt. ✅
Bam Adebayo +18.5 (1.85) 26 pkt. ✅

Pod lupę biorę bezpośrednie starcie tych graczy, center Szerszeni będzie dziś się mierzył z Adebayo, i dla mnie w tym pojedynku jest skazany na porażke, co prawda ostatnio pokrywał linie ponieważ rzucał na dobrej skuteczności, ale tym razem pod koszem będzie mu o wiele ciężej o punkty, jak i dobrą pozycję do rzutu. Co do overa Adebayo, to obrona Hornets jest dla mnie słaba i Miami powinno dość sporo narzucać, a ich center jest w świetnej dyspozycji, w ostatnim meczu wrzucił 24pkt, liczę na powtórkę przeciwko słabej grze obronnej szerszeni.

edit. Bardzo fajnie ogląda się spotkanie, gdy wyselekcjonowane typy wchodzą z taką łatwością :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
spróbujemy tak.Skład Miami podany Bam gra ale cos mi sie zdaje ze spacerku nie będzie a że po info poszło sporo $$ na win Miami a ja uwielbiam masówki

small play
Hornets to win 3.26
Plumlee over 9.5 1.9


Charlotte Hornets +14.5 + Kings +7,5 + Cavs +15
ako 1.92

W LA z duzo ??..Na moje moze dzisiaj wstrzymaja LeBrona, Kings miało isc bez gumki ale jak znam zycie to moga cos odwalic na wyjezdzie choc obserwuje ich od roku i uważam ze zrobili spory krok w przód, ich wygrana wcale mnienie zdziwi ale wole sie zabezpieczyć

i spróbujemy tutaj choc Nets ze swoim difence to zawsze wielki??

Brooklyn Nets (-6) 1.61
Pacers dzisiaj jak wskazuja wszystki znaki na niebie bez Brogdona Warrena i Leverta,może Netsi w koncu ogarna jakiś difence bo poki co to żal na to patrzeć

Edit:.punkcik za duzo dla Miami
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Chicago Bulls +7.5 + Cavs +18
ako 1.946

Dziś w tą strone.Jazzmani faworytami, duzo sie mowi o problemach Bulls w związku z kontuzją Williamsa, ja bym jednak nie panikował.Byki zbudowały ciekawy skład, moze na razie nie miażdzą ale grają dosyc równo.Nutki póki co 4-0, ale nie oszukujmy sie rywali nie mieli wymagających, no moze poza Denver...przyjdzie czas słabszego dnia, po cichu licze że dzisiaj, tym bardziej ze chłopcy z Chicago dzisiaj zagraja na swoich obręczach.Wg mnie kursy przesacowane jesli chodzi o wygrana Byków, w Utah wypadł Conley, mowi sie ze Hassan dzisiaj tez moze nie wystąpić, ale podepre myslę dość bezpiecznym handi.Co do 2 meczu cóz, Cavs dzisiaj beda b2b , dzis w nocy do HT ładnie sie trzymali..skonczyli na -12.Suns poki co nie są chyba w najwyższej formie, ewentualnie przy łomocie zawsze można liczyć na mały handicap odpuszczania 4kwarty.Zaryzykuję
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets

Nemanja Jokić +26.5 (1.85) Fortuna ⛔

Kolejny dzień z NBA, i kolejny raz moim wyborem będzie center, tym razem pada gracza Denver. W ostatnich trzech spotkaniach co prawda linii nie pokrył, z Utah rzucił 24pkt. przy 15min. gry, z Dallas 11pkt. przy 25min. ale wcale się tym nie przejmuje gdyż z Utah w 2 połowie odpoczywał, z Dallas również nie grał dużo, a dzisiejszy mecz powinien być szybki i okazji do rzutów będzie dość sporo, do tego będzie grał na Townsa, który w ofensywie prezentuje się naprawde świetnie, o tyle jeśli chodzi o obronę to lepiej tego nie skomentuje, on nawet nie wygląda na zainteresowanego grą obronną, dlatego uważam że Jokić może pokryć tą linie.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Caldwell-Pope K. (WAS) (+9.5) sts
zawodnik - liczba punktów (z dogrywką) 2.00

Chciałem isc w Wash, bo Boston jednak po zmianie trenera póki co wyglada, mimo naprawde duzego potencjału, troche nie wyraźnie szczególnie w D,a Wash ma naprawde solidny skład po zmianach z Bealem na czele.Tu jednak odpuszcze
Spróbujemy jednak za jakies ogonki jak wyzej

Mecz zapowiada się dość szybki więc 10 pkt w zasięgu (KCP ma srednia 11-dokładnie, 2 dni temu zdobył tyle z Bostonem), mysle ze KCP troche sie rozbuja a stac go mniej wiecej na ok 14 ppg, co pokazywał w preszłosci np w Detroit.Ostatnio 21 pkt z Hawks ale to trochę inna bajka bo jednak Dinwiddie był out.Tak czy siak pokazał sie z dobrej strony, licze na powtórkę, moze nie tak wysoką ale jednak
 
Ostatnia edycja:
mkl 145K

mkl

Znawca - Formuła 1
N.Vucevic (Chicago Bulls) under 20,5 @1,9 STS

Mecz raczej underowy według mnie, dodatkowo ciężki dla Bulls. Nikola ma średnią w sezonie 15,8pkt dodatkowo granie i rzucanie przeciwko Gobertowi do łatwych nie należy. W Fortunie linia o dwa punkty niższa :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Czy tylko ja mam wrażenie, że na początku sezonu NBA stała się ligą ceglarzy? Nie chce mi się uwierzyć, że przez 3 miesiące gracze nagle nauczyli się bronić. W tym momencie undery trzeba grać w ciemno. Do tego dochodzą nowe przepisy i brak rzutów osobistych gwizdanych z dupy.

Pelicans - Knicks u 213,5 1.92
Phila - Hawks u 216,5 1.87
Memphis - Miami u 216,5 1.8
GSW - OKC u 220,5 1.6
Wolves - Nuggets u 222,5 1.65

Kursy z Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
George Hill over 8.5 pkt sts 1.75
Hill over 14,5 1.80 punkty + zbiórki + asyst
y sts
Bucks dzisiaj z brakami w składzie wobec czego Hill wychodzi w S5
Bucks starters tonight vs. Spurs: George Hill Grayson Allen Thanasis Antetokounmpo Khris Middleton Giannis Antetokounmpo

btw..co sie dzieje w DC to poezja..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Pistons +18 + Kings+12.5
@1.63

Nie mam pomysłu na dzisiaj choc wstępnie celowałem w Jazz z jakims dodatnim ale buki zareagowały juz na wczorajsza porazkę Bucks i kursy mocno poleciały.Spróbuje wiec na doków z gumką.Netsi jakos sie ślizgają ale szzału niema.Pistons graja jak grają są b2b do tego wyjazd, wszystko wskazuje na baty, nawet to ze wczorajszy debiut picka draftowego okazał sie niewypałem.Niemniej jednak nadal jestemzdania ze Nets ssą w obronie, a zawsze moze sie przytrafiśc popuszczenie zaworka przy duzej przewadze w 4q.O Sacramento juz pisałem, wg mnie to ekipa która zrobiła krok w przód, Doncić na razie wygląda jak cień z ub sezonu, odejście Carlisa jako trenera chyba nie wpłynęło dobrze na drużyne, na moje Kidd poki co ma problem z posklejaniem tego, podobnie jak nowy trener Bostonu...do tego dołożymy wątpliwy występ w barwach Dallas Kristapsa..75 pkt z Nuggets???Serio?Zaryzykuję
Byc moze przed meczamisie jeszcze cos pojawi wszystko zalezy jakie beda informacje odnosnie absencji
 
Ostatnia edycja:
A 371,2K

adams235

Znawca - Żużel
jak dla mnie dzis zaryzykuje dobry kierunek to Portland kurs okolo 1.9 na Fortunie...typ na czuja,mimo wszystko lepsze nazwiska po stronie gosci...
Sacramento tez dobry kierunek na podbitke w handi nawet 13.5 mozna pograc na Fortunie po kursie 1.22 lub mniejsze handi mozna wybrac...Dallas kompletnie nie przekonuje...
 
Ostatnia edycja:
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dallas Mavericks - Sacramento Kings
Dorian Finney-Smith over 1.5 turnovers @2.90 rusek/Betclic

DFS ma trochę tej piłki w rękach, a to problem bo żaden z niego ballhandler, jednak Mavs mają kłopoty i nie ma tam za bardzo kto klepać żeby odciążyć Doncica. Dwie straty przy dość chaotycznej grze jaką prezentują Mavs w tym sezonie myślę, że są do ogarnięcia, ostatni mecz z Bryłkami to była tragedia i problem z przeprowadzeniem piłki pod kosz Denver. Kings może nie są zbyt dobrzy w przechwytach ale Fox nakręca szybkie tempo, Sacramento w tym sezonie to póki co jedna z najszybciej grających ekip i liczę, że tutaj atak Dallas znowu się pogubi jak będą próbować gonić wynik, a przy wykorzystywaniu kolejny raz Doriana w transition, chłopak zgubi piłkę albo będą jakieś niedokładne podania. Po takim kursie warte pogrania, DFS pewnie pogra sporo ponad 30 minut o ile Mavs nie zostaną znowu zbyt szybko rozjechani.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dallas Mavericks - Sacramento Kings
Luka Doncic +29.5 (1.95) Betclic ⛔

Dziś krótko bo słabo z czasem. Luka w końcu powinien przekroczyć 30pkt.a spotkanie z Sacramento będzie świetną okazją, nie widzę u gości zawodnika który mógłby powstrzymać Luke.

Edit. Przy tej skuteczności Luki przy rzutach zza łuku, oraz rzutów osobistych tej linii nie dało się pokryć. Dramat
 
Ostatnia edycja:
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Detroit Pistons
Saddiq Bey over 5.5 reb @1.79
Saddiq Bey Double-double @15
betclic/rusek

Linia wystawiona dziwnie nisko patrząc na wyniki Beya w tym sezonie, 9 i 16 zbiórek z Bulls, po 7 zbiórek z Hawks, Orlando oraz 6 w meczu przeciwko Sixers. Bey za każdym razem pokrywał taką linią, teraz grają z drużyną, która nie ma wiele do zaoferowania pod koszem więc o zbiórki nie powinno być tak trudno, do tego Nets w tym sezonie cegła na potęgę, sporo piłek będzie pewnie do zebrania w obronie po jakichś nędznych, nieudanych próbach Nets zza łuku. Warto też tutaj zwrócić uwagę na to, że Pistons nie mają w tym sezonie typowego centra, tam w s5 wychodzi Stewart, a Olynyk jako backup, Stewart jest mały, a Olynyk nie potrafi zbierać. Saddiq ma podobne warunki do Stewarta ale gra sporo więcej minut, Bey obok Granta to teraz najpewniejsza dwójka zawodników Pistons do gry. Będzie częściej na parkiecie, poza tym skoro pokrywał linie w 5 poprzednich meczach to po prostu trzeba spróbować to znowu zagrać.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Brooklyn Nets - Detroit Pistons
Saddiq Bey over 5.5 reb @1.79
Saddiq Bey Double-double @15
betclic/rusek

Linia wystawiona dziwnie nisko patrząc na wyniki Beya w tym sezonie, 9 i 16 zbiórek z Bulls, po 7 zbiórek z Hawks, Orlando oraz 6 w meczu przeciwko Sixers. Bey za każdym razem pokrywał taką linią, teraz grają z drużyną, która nie ma wiele do zaoferowania pod koszem więc o zbiórki nie powinno być tak trudno, do tego Nets w tym sezonie cegła na potęgę, sporo piłek będzie pewnie do zebrania w obronie po jakichś nędznych, nieudanych próbach Nets zza łuku. Warto też tutaj zwrócić uwagę na to, że Pistons nie mają w tym sezonie typowego centra, tam w s5 wychodzi Stewart, a Olynyk jako backup, Stewart jest mały, a Olynyk nie potrafi zbierać. Saddiq ma podobne warunki do Stewarta ale gra sporo więcej minut, Bey obok Granta to teraz najpewniejsza dwójka zawodników Pistons do gry. Będzie częściej na parkiecie, poza tym skoro pokrywał linie w 5 poprzednich meczach to po prostu trzeba spróbować to znowu zagrać.
Rowniez uwazam, ze to dobre typy.Te double double realne wbrew kursowi 8 warto za ryzykowac.Kreci sie Co raz obok double double.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Utah Jazz 2 1,55 1xbet 95:107

Jak oglądałem ostatnie mecze Bucks bez Holidaya czy Lopeza oczy krwawiły niemiłosiernie, zmiennicy straszne drewna bez rzutu, Spurs i Wolves wjeżdzali w pomalowane jak w masło i ograli ich bardzo łatwo, a dzisiaj jeszcze wypadł Middleton - druga najważniejsza opcja ofensywna po Giannisie i gracz który rzuca najlepiej w drużynie za 3. Jak patrzę na tą dzisiejszą ekipę Bucks to nie mam pojęcia kto tam będzie zdobywał punkty oprócz Giannisa , przewaga shooterów gigantyczna po stronie Jazz, którzy sezon zaczęli wyśmienicie a dzisiaj wraca Conley, więc zagrają już w optymalnym składzie. Powinni łatwo wykorzystać braki po stronie Bucks.

edit:

Ogólnie cały mecz pod mega kontrolą, ale w 4 kwarcie już tak wesoło nie było, z +17 w chwilę zaledwie +5 i wkradł się mały niepokój, na szczęście Spida odpalił fajerwerki, Jazz odjechali i można udanie rozpocząć listopad.

Z Ciekawostek: skończył się streak Jordana Clarksona z co najmniej jedna trójką na mecz (0-7 dziś). Zatrzymał się na liczbie 99 meczów (4 w historii wynik, więcej tylko Korver -127, Curry - 131 (aktywny), Curry - 157).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +511
K 0

kalii94

Użytkownik
Brooklyn Nets - Detroit Pistons
Saddiq Bey over 5.5 reb @1.79
Saddiq Bey Double-double @15
betclic/rusek

Linia wystawiona dziwnie nisko patrząc na wyniki Beya w tym sezonie, 9 i 16 zbiórek z Bulls, po 7 zbiórek z Hawks, Orlando oraz 6 w meczu przeciwko Sixers. Bey za każdym razem pokrywał taką linią, teraz grają z drużyną, która nie ma wiele do zaoferowania pod koszem więc o zbiórki nie powinno być tak trudno, do tego Nets w tym sezonie cegła na potęgę, sporo piłek będzie pewnie do zebrania w obronie po jakichś nędznych, nieudanych próbach Nets zza łuku. Warto też tutaj zwrócić uwagę na to, że Pistons nie mają w tym sezonie typowego centra, tam w s5 wychodzi Stewart, a Olynyk jako backup, Stewart jest mały, a Olynyk nie potrafi zbierać. Saddiq ma podobne warunki do Stewarta ale gra sporo więcej minut, Bey obok Granta to teraz najpewniejsza dwójka zawodników Pistons do gry. Będzie częściej na parkiecie, poza tym skoro pokrywał linie w 5 poprzednich meczach to po prostu trzeba spróbować to znowu zagrać.
Ten zakład double double jest nadal możliwy na betclick? Bo nie mogę go znaleźć
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Chicago Bulls @ Boston Celtics.To Win Match With Handicap:
Chicago Bulls (+7) 1.48

Pojde w tę strone.Z Utah wrózyłem Bullson win i zrobili.Boston ogladałem ostatnio z Wash i szczerze jak oni przegrywają po 2xOT z Wash który nie miał pomysłu na gre od jakiejs 30 minuty, to ja nie jestem w stanie im zaufać na chwilę obecną.Tak jak pisałem nowy trener chyba poki co do końca nie ogarnia.Mecz z Czarodziejami to były flaki z olejem, pierwsza trójka dla Bostonu wpadła uwaga! w 39 minucie!Jeśli zagra Smart gra Bostonu moze wyglądac inaczej, ze Schroederem na rozegraniu natomiast nie wyglada to najlepiej.Zaufam Bullsom na mecz na styk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 1 1,51 1xbet 110:113

Bez zbędnego rozpisywania się. Charlotte jeżeli chcą na poważnie włączyć się w walkę chociażby o playiny, muszą takie mecze wygrywać bo na końcu to właśnie w dużej mierze takie spotkania będą decydowały o tym kto będzie w 10 a kogo zabranie. Są w gazie, bilans 5-2, grają szybko, na młodzieńczej fantazji LaMelo czy Bridgesa. Świetnie do tej tego rodzaju koszykówki wpasował się weteran Ish Smith. W końcu wrócił Rozier, więc jest już pełna siła ognia. Powninni dać radę.

edit:

jak się zaczyna od -20 to cięzko marzyć o czymkolwiek, mimo wszystko jeszcze mogli to cudem uratować w końcówce, Rozier rzucał na remis, ale przeciez lepiej nie trafić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom