>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

National League & niższe ligi Angielskie - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastbourne Boro - Tonbridge
Typ: BTS
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jakoś mi się widzi tutaj BTS. U siebie gra 17 drużyna z 14. Gospodarze mają tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową ale 21, 20 i 19 drużyna mają po 3 lub 2 mecze zaległe więc gospodarze koniecznie będą chcieli wygrać. Gości 7 pkt przewagi na strefą spadkową ale to typowy średniak na razie też będzie potrzebował punktów. Jeśli chodzi o BTS to ostatnie mecze tych drużyn to mamy 4/5 czyli bardzo wysoki % pożądanego przez nas wyniku. W meczach bezpośrednich jest 3/5 więc również przyzwoicie. 1/3 sezonu już minęła do końca jeszcze daleko jednak myślę, że z uwagi na to gdzie aspirują oba zespoły to każdy punkt będzie istotny a to przełoży się na gole mam nadzieję z obu stron w tym spotkaniu. Powodzenia:)
 
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastleigh - Boreham Wood
Typ: BTTS
Kurs: 1,67 Wynik: 2:1
Bukmacher: Superbet

Analiza:
W 21. kolejce piątej ligi angielskiej Eastleigh podejmie na swoim boisku zespół Boreham Wood. Obydwa zespoły są w podobnej formie. Ostatnie 5 meczów gospodarzy to bilans 2-1-2, gości natomiast 1-2-2, przy czym w tych 5 spotkaniach mieści się bezpośrednie starcie obu drużyn rozegrane w ramach FA Cup. Górą byli gracze Eastleigh, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. W ogólnym rozrachunku w lidze lepiej radzą sobie piłkarze z Silverlake Stadium. Zajmują teraz 11. miejsce w tabeli, Boreham Wood natomiast jest na 19. pozycji, zaledwie dwa punkty nad strefą spadkową. Ich nie najlepszy wynik to rezultat tracenia punktów w licznych remisach - konkretnie dziewięciu, co sprawia, że jest to ekipa, które w National League remisuje najczęściej. Moja propozycja to bramki obu zespołów. Pod kątem statystycznym wygląda to obiecująco - 5 ostatnich meczów ligowych Eastleigh to 4/5 razy pokryty BTTS, tak samo w meczach u siebie. W przypadku Boreham Wood jest to 5/5 ogółem i 5/5 na wyjeździe. Jak wspominałem wyżej, w ostatnim starciu bezpośrednim rozegranym 4.11 padł wynik 5:1. Myślę, że tym razem gospodarze nie będą mieli tak łatwo, przewiduję raczej zacięty mecz i myślę, że obie drużyny stać na gole. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Weston Super Mare - Worthing
Typ: BTTS
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betclic
Analiza: Czas coś w końcu trafić.. Dzisiaj niższa liga angielska. U siebie gra 14 drużyna z 7. Goście na miejscu dającym udział w play off a gospodarze z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową ale też i z tylko 6 pkt straty do miejsc premiowanych playofff a to jeszcze nie jest półmetek sezonu. Jest więc o co grać i liczę dzisiaj na gole w tym spotkaniu. Obie drużyny prezentują raczej radosny futbol co widać po statystykach gospodarze: 26- 31 a goście 35-26. W BTS mamy o gospodarzy 2/5 w ostatnich meczach a u gości 4/5 i to na nich bardzie dzisiaj liczę. H2h nie ma ale patrząc na te statystyki myślę, że BTS powinno spokojnie wejść albo i nawet over 2,5. Powodzenia:)
 
F 701K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia u-21
Godzina: 14:00
Spotkanie: West Bromwich U21 - West Ham U21
Typ: powyżej 3.5 bramek
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza: To nie jest odpowiedni moment dla WBA grać z West Hamem bowiem goście są w gazie i strzelają sporo bramek w ostatnim czasie a gospodarze niestety nie mogą się pochwalić trwałą defensywą. Traca bramki regularnie. West Ham niewątpliwie ma lepszych i zdolnych graczy szczególnie w ofensywie. Zajmują też wysokie miejsce w tabeli. Widzę tutaj raczej wiekszą dominację ze strony West Hamu, ale nie można lekceważyć gospodarzy w kontekście własnego boiska bo i tam zdarza im się stawiać opór rywalom. Jestem jednak zdania, że mecz okaże się ofensywny z kilkoma bramkami, liczę że minimum z czterema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
scorpio82 221,2K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - NPL Premier Division
Godz: 20:45
Spotkanie: Stafford - Macclesfield
Typ: Wygrana Macclesfield
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Pojedynek pomiędzy 20 i 6 zespołem w tabeli w którym oba zespoły mają o co grać. Moim faworytem do zwycięstwa zespół gości, którzy walczą o udział w play off i do strefy dającej szansę gry w decydujących meczach tracą obecnie 2 punkty ale mają 2-3 mecze zaległe do rozegrania zatem pozycja wyjściowa całkiem niezła. Zespół Macclesfield od dłuższego już czasu w niezłej dyspozycji i z ostatnich 10 meczy wygrali 8. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ Stafford obecnie w strefie spadkowej i do pierwszej pozycji bezpiecznej tracą już 6 punktów a na własnym stadionie są dość gościnni i przegrali 10 z 16 rozegranych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Południe
Godzina: 16:00
Spotkanie: Slough - St. Albans
Typ: BTS
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza: 43 kolejka. Pojedynek pomiędzy mocno bramkostrzelnymi zespołami. Gra u siebie 12 z 9. Goście mają szansę na play off z uwagi na stratę tylko 3 pkt do 7 miejsca oraz 1 mecz zaległy. Gospodarze na bezpiecznym miejscu mają 16 pkt przewagi nad strefą spadkową. Więc czy odpuszczą? Mam nadzieję, ze nie i strzelą przynajmniej 1 bramkę bo o gości jestem dosyć spokojny z uwagi na stawkę spotkania dla nich. W ostatnich 5 meczach gospodarze 4/5 BTS a goście 3/5 patrząc na bilanse gospodarzy 70-63 i gości 70-58 naprawdę nie spodziewam się tutaj 0-0. tym bardziej, że mecze h2h również wskazują iż jest szansa na trafienie typu - jest 4/5 jeśli chodzi o BTS. Z typów pobocznych zagrałbym jeszcze czyste 2. Powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1090
Do góry Bottom