>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

rafalec 105

rafalec

Użytkownik
że cholerka shreena nei zdążyłęm zrobić. koleś QQ na łąpie drugi AA. na flopie Q6A. oby dwaj all in. a na riverze Q &lt;szok&gt;naprawde zarąbiste rozdanie
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
To wszystko powyżej to niezłe rozdania, ale co powiecie na to!

Zostało 23 osoby w turnieju o 500$ na Expekcie, miałem 153 tyś i byłem trzeci sposród wszystkich uczestniczacych jeszcze w grze (średnia ok 60 tyś - w sumie, jedną nogą w finale). Dostaję na rekę J10s i we flopie przychodzą same piki, w tym as. Gość wchodzi wysoko i już na flopie wyszło allin po obu stronach (typek miał tylko kilka tys więcej). Zobaczcie co przyszło i co miał ten facio... tylko się pochlastać!!! :przeklina:
Można było przy odrobinie szczęścia powalczyc o niezłą sumkę, bo w tym turnieju nawet nieźle płacą a tak skończyło się na niecałych trzech dolcach. Gram już spory czas, ale coś takiego to widzę po raz pierwszy!
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
wilczur ja cie dobze rozumiem tez tak kiedys przegralem poprostu nienawidze flusha, tyle razy juz przegralem dzieki niemu ;/, jak widze ze sa juz jakies 3 kolorki na stole to staram sie to omijac, jestem poprostu uczulony;/
 
S 11

support75

Użytkownik


Nastepne karty jakie pojawily sie na stole to 8 i K.
Koles po prawej mial na reku K i 8 czyli z kart ulozyc fula.
Mial pecha bo mialem karete od poczatku, rozdanie zagralem umiejetnie (nic sobie zarzucic nie moge), a co za tym idzie bardzo duzo $$$ na ✅ ;-)
Pozdrawiam
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ale mam dzisiaj pecha najpierw dwa razy mialem po trzy króle i przegrałem z kolorami. (niestety nie mam screenow) :;/:
A teraz zrobiłem screeny:
Tutaj 3 osoby weszly za wszystko na pre floop (no to ja też), w końcu miałem dwa asy...

A tutaj sami zobaczcie:
 
Do góry Bottom