>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

najlepszy manager piłkarski online

P 6

pulpecik

Użytkownik
witam szukam na roznych forach akualnych informacji o managerach ogolnie to gralem w pare ale chce zobaczyc jak inni.ludzie oceniaja ... nie chodzi mi o grafike bardziej o funkcje ;) piszcie w co gracie ipare slow o tym ;)
 
A 0

anonymation

Użytkownik
Także polecam http://www.managerzone.com ;)
Jeżeli chodzi o grafikę to nie zawsze byłem jej zwolennikiem ponieważ jak dla mnie jest trochę słaba (chociaż nie dawno weszły funkcję, które dają możliwość wyboru szaty graficznej spośród chyba 5 dostępnych, ale głównie zmienia się kolorystyka :p )
Mimo wszystko, gra jest bardzo rozbudowania, oprócz podstawowych funkcji takich jak oczywiście mecze (liga gra 3 razy w tygodniu + w każdy dzień możesz rozegrać 2 mecze towarzyskie o 11 i 19), puchary, treningi, sztab szkoleniowy, obozy dla zawodników, zarządzanie budżetem, transfery, mamy także możliwość zapisania się do jakiegoś klanu albo do tego, żeby nasz zawodnik zagrał w reprezentacji ;)
To tak chciałem tylko ogólnie kolegę zachęcić i przybliżyć trochę grę, funkcji jest oczywiście wiele, wiele więcej. Jeżeli masz pytania, możesz także napisać do mnie na priv, jak do kolegi powyżej ????
 
K 0

kassa

Użytkownik
Polecam tą grę. Miło się w nią gra.
phootball to manager piłkarski online.
Potrzebujesz tylko przeglądarki internetowej. Nie trzeba niczego instalować.
Możesz kontrolować wszystkie aspekty klubu: podpisywanie kontrakty z nowymi zawodnikami, taktyki, przychody, i wiele więcej.
Gra nigdy się nie kończy. Gdy sezon się kończy, zaczyna się następny. Więc zawsze można poprawić.
Otrzymasz zespół w najniższej lidze (obecnie V liga), i Twoim zadaniem jest doprowadzić klub do Ekstraklasy i zostać mistrzem phootball.

http://www.phootball.net
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
TROPHY MANAGER
Grałem i widziałem różne managery, ale od ponad 6 lat gram w jeden. Gra jest o tyle fajna, że opiera się na strategii długoterminowej. Trzeba poznać pewne nuanse, aby rozwijać klub w szerszej perspektywie. Nie jest to gra dla osób, które oczekują efektu tu i teraz. Co ważne, można rywalizować bez zadnych dopłat ( choć jest opcja wykupienia PRO ale nie jest to niezbędne). Polecam szczególnie dla miłośników starszych wersjii Fotball Managera. Nie pochaania wiele czasu, sam zaglądam co 2-3 dni) , choć oczywiście na początku trzeba częściej aby poznać grę.
Jeśli ktoś zdecyduje się sprawdzić grę i mu się spodoba - chętnie udzielę cennych wskazówek.
Powiem tylko, że gra jest dostępna na całym świecie, rozgrywki ligowe odzwierciedlają rzeczywistość ( w Polsce zaczynasz od IV ligi ( kiedyś były nawet A-klasy ale z uwagi na dość trudny poziom liczba graczy zmalała), a najlepsi grają w europejskich pucharach. Grę napisali Duńczycy. Dostępna w języku polskim.
Polecam ????
http://trophymanager.com/?c=2553132
 
W 0

wsite

Użytkownik
Zobacz fajny i rzeczywisty manadżer piłkarski https://footballtop.pl 

Trenujesz, budujesz budynki, stadion, zatrudniasz ludzi , masz juniorów itp. Gra w całości darmowa bez kont premium.
Jest to rozbudowana gra :)

Jest też grupa na discordzie jak coś.

 
 
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
Dla mnie zdecydowanie najlepszy to OSM. Fakt licencji do nazwisk i realnych klubów , fajnie rozbudowany rynek transferowy i sama rozgrywka mega zachęca. 
 
Do góry Bottom