>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepsze spotkania sezonu 2009

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Jak dla mnie bezdyskusyjnie finał AO z udziałem Fedexa i Rafy. Potem półfinał Rolanda - Fedex z Potro i na 3 miejscu albo słynny SF w Melbourne - Rafa z Nando, ale mi chyba bardziej podobał się mecz 1/4 US, Federer kontra Soderling.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak dla mnie Djoković - Nadal w Madrycie to bezapelacyjny mecz sezonu. Świetne było jeszcze ich spotkanie w Monako oraz mecze Federera z Del Potro - półfinał Roland Garros i finał US OPEN. Kapitalny mecz również w ostatnim czasie stoczyli wspomniany wcześniej Juan Martin z Fernando Gonzalezem w Paryżu, szkoda, że po drugim secie Fernando skreczował.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Monfils - Nadal 1/8 Us Open, choć raczej tak dwa pierwsze sety ale wtedy to po prostu była miazga co panowie grali.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Dla mnie najlepszym meczem sezonu był pojedynek Nadal - Verdasco w 1/2 AO.
Było jeszcze wiele innych ciekawych spotkań,chociażby wspomniany finał USO Feda z Delpo. Jednak dla mnie nr 1 to starcie Rafa - Nando.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Australian Open - 4 runda Verdasco - Murray , SF Verdasco - Nadal , F Federer - Nadal
French Open: 1 runda Karlovic - Hewitt
Wimbledon: F Federer - Roddick
US Open: 3 runda Isner - Roddick
jeszcze kilka fajnych spotkan w mniejszych turniejach ale potem dopisze.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Sporo dobrych meczów, na poziomie było w tym sezonie. Ale takie perełki to wg mnie:

Nadal vs Verdasco (SF Australian Open)
Federer vs Del Potro (SF Roland Garros)
Dent vs Navarro (R2 US Open)
Federer vs Roddick (F Wimbledon)

I u pań Serena vs Dementieva SF Wimbledon, fajny meczyk ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tak jak napisał @Pezio strasznie dużo dobrych spotkań na bardzo dobrym poziomie, ja zapamiętałem te poniżej.

Federer - Nadal 5/7 6/3 6/7 6/3 2/6

Kubot - Kohlschreiber 6/2 6/4

Murray - Wawrinka 2/6 6/3 6/3 5/7 6/3

Blake - O. Rochus 6/4 3/6 7/6 6/3

Nadal - Kiefer 6/0 3/6 6/3 6/4

Nadal - Monfils 6/7 6/3 6/1 6/3
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Mi w głowie utknęły takie pojedynki:

  • Murray v Verdasco Aussie Open
  • Nadal v Verdasco Aussie Open
  • Roddick v Murray Wimbledon
  • Roddick v Federer Wimbledon (ten szczególnie)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
U pań Serena vs Dementieva wimlbedon
A u panów zdecydowanie
Nadal vs Verdasco
Nadal vs Federere
AO oczywiście ????
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Zdecydowanie nie wiem co ludzię widzą w meczu Federer - Roddick z finału Wimbledonu. Ten mecz jedyne co oferował to 4 i pół godziny nudy na najwyższym poziomie. W całym meczu takich dłuższych wymian gdzie zawodnicy odbijaliby piłkę z przynajmniej 10 razy to było może z 5. Mecz został kompletnie zdominowany przez serwis. Zero przyjemności z oglądania. Gemy krótkie po 50 sekund Federer pyk pyk pyk 3 asy, jeden wygrywający serwis i po gemie. To samo Roddick. Świadczy o tym czas trwania meczu - przy dwóch tiebreakach i wyniku 16:14 w secie mecz trwał &quot;zaledwie&quot; 4 godziny z kawałkiem. Wyobraźcie sobie gdyby to grał Nadal z Federerem przy takim wyniku mecz trwałby z 8 godzin 25 minut.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
No jeżeli ktoś się spodziewa na Wimbledonie mega długich wymian to faktycznie mogła być nuda. Moim zdaniem było na co popatrzeć bo grało dwóch najlepszych zawodników na trawie. :cool:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja zdecydowanie pamiętam spotkanie Nadal vs Federer utkwiło w pamięci i uważam to za spotkanie roku żadne inne nie przyniosło mi tyle wrażeń a spotkań tenisowych oglądam kilkanaście miesięcznie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
A mi panowie utknoł zdecydowanie mecz chyba w Pucharze Daivisa
Dr.IVO KARLOVIC-RADEK STEPANEK
rekors swiatowy ilosci zagranych asów servisowych przez pana doktora mimo to przegrał 3:2 :razz:
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Naprawdę sezon 2009 obfitował w masę ciekawych spotkań. Większość z wymienionych już w tym temacie zapadło mi w pamięć i zapewne będę je wspominał jeszcze długo. Brakuje mi to jeszcze spotkania Roddick - Hewitt z ćwierćfinału Wimbledonu. To właśnie ten mecz, a także Rafa - Verdasco (półfinał AO), Rafa - Djokovic (półfinał Mastersa w Madrycie), Roddick - Federer (finał Wimbledonu, który był niezwykle emocjonującym widowiskiem, po prostu w stylu Wimbledońskim) i Del Potro - Federer (finał USO) są moim zdaniem najlepszymi w ubiegłym sezonie. Mam nadzieję, że w kolejnym takich spotkań będzie jeszcze więcej...
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Tak ogólnie to były dziesiątki świetnych pojedynków, tyle, że wybieramy te z Wielkich Szlemów i Masters bo toczyły się o bardzo wysokie stawki.
Spotkań miłych dla oka jest zdecydowanie więcej w całym sezonie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom