>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepsza strona do inwestycji (Bitcoin, KRYPTO, Złoto, FOREX)

bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Witam, właśnie ukończyłem misję, misję znalezienia najlepszej strony do inwestowania Bitcoinów i innych surowców w tym FOREX.
Trajduje z dźwignią. Więc szukałem takiego rozwiązania, które z pomocą dźwigni wycisnę jak najwięcej ze w(zrostów lub spadków) . Na ten moment wzrost Bitcoina z 9 tysięcy USD do 11,50 USD dało mi zysk powyżej 100 % zainwestowanego kapitału z dźwignią 1:10. Wszystko odbyło się na platformie ETORO.
Widzicie, wszystko sprowadza się do opłat a także do dźwigni. Jeżeli chodzi o Polskie storny, które mają dźwignię i są regulowane tak samo jak ETORO, to pod lupę wziąłem xtb. W XTB mamy dźwignię 1:2 na Bitcoin plus opłaty za zawarcie tranzakcji(FOREX KRYPTO ITD).Odpada.
W ETORO, po rejestracji, i potwierdzenia swojej tożsamości(wyciąg z banku, dowód tożsamości, i nr telefonu), możemy w pełni korzystać z tej dźwigni, a także możemy kopiować tranzakcje innych trajderów.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
B 482

bmoran

Użytkownik
Sorry, ale etoro jest akurat jednym z gorszych jesli chodzi o roznice kursowe i tam nie ma sensu inwestowac. Po 2 wklejasz reflinka tylko po to by kase zarobic za rejestracje z niego. Po 3 nie wiem jakim trzeby byc teraz geniuszem by kupowac BTC na gorce z dzwignia 10 buahaha
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Serio, jeżeli chodzi o różnice kursowe to może nie jest najgorsze,ale nie zarobisz nigdzie na dżwigni tylo co na etoro. Kto kupuje na na trendzie ?No ja dobije do 13 k i jestem grubo do przodu, gdzie indziej zarobie 5 razy mniej. Dla mnie to najlepsza platforma jezeli chodzi o BITCOIN i krypto. No sorry ale pracę domową odrobiłem.
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale przyjmujesz do wiadomosci tylko to, ze cena bedzie rosnac. Niedawno spadlo w pare minut o 1500$ i to ze spora dzwignia powoduje duza strate. Zreszta daj screena, ze kupiles po 8,5 K i trzymasz do teraz na dzwigni. Bo na forach to kazdy pisze, ze akurat kupil w dolku i sprzedaje z zyskiem, ale statystyki mowia, ze jednak wiekszosc traci. Daj screena zeby rozwiac moje podejrzenia.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Spoko, wrzuc screena jutro jak kac minie ;) Ja kupilem i trzymam z perspektywa dluzszego czasu, ale w zyciu do glowy by mi nie przyszlo promowac dzwignie 1:10
 
B 482

bmoran

Użytkownik
BitMarket mial dzwignie 1:100 i byl przez wielu opisywany jako pewny, podobnie jak BitCurex. Wklejaj te screeny swojego zarobku :D
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Nie chwalę się tym. Mam już taką naturę. Nie piję, ale się bawię i nie chce mi się wypowiadać na rzeczy wiadome. Oczywiście mój typ że dobije do 13 k USD to jest tylko spekulacją. Tak samo mam teorie co do złota bo idzie wysoko w górę. Jak ktoś ma za co inwestować to jednak reklamowane przez jednego z braci Aleca Baldwina ETORO rekomenduje. Teraz są spadki na Bicoinie (wystarczy jak wybierzecie sell).
 
B 482

bmoran

Użytkownik
No jak sie nie chwalisz, skoro napisales w 1 wpisie, ze zarobiles 100% dzieki dzwigni :D Dawaj wklejaj dowod, bo tak to zostanie potraktowane przez ludzi jako naganianie na reflinka.
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Bo to ma być traktowane przez ludzi jako reklama serwisu. Jako jednego z pewnych.
Fajnie, że nic nie piszesz o innych stronach trajdingowych, bo ja miałem wytoczyć proces firmie...ale to nie jest temat na dyskusję. ETORO wypłaca na PayPal, z czego możecie podpiąć kartę Revolut (albo wypłacić na bank).
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Bo giełdy krypto typu BitMarket nie podlegają żadnemu nadzorowi.
Ja piszę o maklerce a on rozpisuje się o polskich krypto giełdach.
 
Q 144

quizzly

Użytkownik
siemka, w btc i inny altcoiny inwestowalem, natomiast nigdy nie kumalem o co chodzi z ta dzwignia. Moze zarejestruje sie z Twojego reflinku jezeli wytlumaczysz i bedzie to wygladalo atrakcyjnie. dzieki i pozdro
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Tak, jasne, jeżeli masz dźwignię x 10 , i cena urośnie lub spadnie np 10 % od momentu przekroczeniu pułapu to uzyskasz około 95 % zysku.
Cena teraz fajnie skacze, z 11300 USD na 11800 -11900 USD. Czyli mamy mniej więcej 50 % zysku kapitału.
 
Do góry Bottom