>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

nagroda

Status
Zamknięty.
munez 0

munez

Użytkownik
No cóż fatalna organizacja....reakcja....a raczej jej brak od strony pana Expert_Expekt....przydaloby sie wyjasnienie, nie od innych modów....tylko od jednego czlowieka, ktory jest glownym organizatorem.
 
E 0

enasekk

Użytkownik
czy expert raczy wyjasnic czemu po takim czasie od zakonczenia konkursu,nie dostalem jeszcze koszulki?

PRZECIEZ TO JEST SKANDAL

panie expert_expekt, czy w expekcie jak ktos u was wygra na zakladach,to tez mu pieniadze wypalcacie przez tak dlugi czas?

Wygralem konkurs,dane wyslalem od razu po poinformowaniu na forum i pokazaniu listy zwyciescow,a koszulki caigle nie ma!

podalem prawidlowe dane

podalem wszystko to co trzeba

czemu do licha nie dostalem nagrody,jako chyba jedyna osoba?no i chyba ktos jeszcze tez nie otrzymal...

to jest s-k-a-n-d-a-l...

Piekne praktyki panie expert_expekt... Ot napisac czlowiekowi ze wygral koszulke,a potem sobie z niego bezczelnie kpic,nie wysylajac mu tej nagrody i nie odpowiadajac na posty...
 
S 0

starosta

Użytkownik
michau - jestem zaskoczony wysokim poziomem Twoich wypowiedzi ????
wszyscy co nie dostali koszulek lub dostali białe/czarne (nie ze specjalnej edycji) - piszcie tutaj: [email protected] z krótkim komentarzem z jakiej promocji/konkursu nie otrzymaliście nagrody..
Firma wie o całym zamieszaniu od jakiegoś czasu - dostałem maila, że została do mnie wysłana druga paczka z limitowaną koszulką - miło z ich strony, że takie niespodzianki klientom sprawiają...
Expert chyba będzie miał kłopot z wyjaśnieniem Expektowi czemu tak sie stało - nie nasza sprawa - ale wydaje sie że w programie partnerskim długo nie pobędzie..

Pozdrawiam i życze każdemu pozytywnego wyjaśnienia sprawy.
 
munez 0

munez

Użytkownik
i prawidłowo....dobra robota starosta ...ja dostalem koszulkę...po bardzo dluugim czasie....i na dodatek czarną.....a oczywiście modzi wzięli sobie reprezentacji.....takie żerowanie....Expekt_Expert nie nadajesz sie......slyszalem nawet, ze to nie po raz pierwszy takie jaja odwalasz....za przeproszeniem....na dodatek nikt sie nie wypowiada.... .
 
michau 84

michau

Forum VIP
No bez kitu... niedobrzy modzi dostali reprezentacji a ja dostałem białą ???? chlip chlip
@starosta dzieki ;)
 
munez 0

munez

Użytkownik
bez obrazy ale to forum toczy się coraz niżej...bez obrazy, ale taka prawda.....modzi...brak profesjonalizmu....a szczegolnie ty michau i jeszcze inni(ale nie wszyscy, bo niektorzy są porządni)....to juz bez komentarza.
 
E 0

enasekk

Użytkownik
starosta---- good job ✅✅✅✅


juz pisze meila...

mam nadzieje ze to poskutuje...

Dzieki za info , wielki plus dal ciebie...

coz musimy liczyc na uzytkownikow,skoro expert nie chce ruszyc dupy i wyjasnic calego zamieszania...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Munez nie denerwuj mnie , a co to nasza wina ze czekacie dlugo na koszulki lub w innych konkursach czekacier dlugo na nagrody - ? NIE ! Wy jestescie naprawde czasami denerwujacy , przeciez to od firmy zalezy kiedy dostaniecie koszulke/nagrode , a co do niektorych nie dosc ze za free macie okazje cos wygrac to jak zwykle narzekacie ...
 
munez 0

munez

Użytkownik
nie spodziewałem się innej odpowiedzi....rozumiem....i wiem, ze to nie Wy wysylacie, ale chodzi tutaj, ze to Wy jestescie pośrednikami....my koszulek sami nie zalatwimy....a co chwile jakies pytania i 0 odp ... :/....ale juz nic nie mówie....easy jak urazilem to przepraszam....mimo to Dziękuję za koszulkę....chociaz jest inna niz miala byc ;)
Pozdrawiam....zebyscie mieli spokoj...to powinniscie dawno skasowac ten konkurs ze strony glownej
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, mogłem iść na łatwiznę i bym dział zamknął i dodał do archiwum. A tak tylko czytam wasze narzekania, jacy to admini i modzi są źli, bo wszystko mają w 4 literach. Dlaczego oni są od nas lepsi, bo któryś z modów przez &quot;przypadek&quot; dostał koszulkę reprezentacji Polski. Jacy to admini są niedobrzy, bo organizują konkursy, w których trzeba czekać, aż 2 tygodnie na nagrody i to nie małe nagrody. To właśnie wina adminów i modów, że firma która wysyła koszulki dała du.. i nie wysłała koszulek z nieznanych przyczyn. Firma Expekt na pewno uczyniła wszystkie potrzebne kroki, aby rozwiązać ten problem. Na 100% wasze dane osobowe firma Expekt posiada, tak samo firma rozsyłająca koszulki. Ale admin to du..., który nic nie umie załatwić i przez niego całe to zamieszanie. Forum toczy się coraz niżej, bo któraś firma nie wysłała koszulek, a mógł to uczynić admin forum. Znów jego błąd.... Modzi i admin bez profesjonalizmu, taaaa, po co w ogóle konkursy na forum, wtedy będziemy bardziej profesjonalni... Człowiek chce dobrze dla innych, ale to nie wystarczy, zawsze liczy się efekt końcowy. Dobrze się czyta takie opinie o modach i adminach, gdzie Bogu winni dostają &quot;naganę&quot;...
Pozdrawiam, nieprofesjonalny admin
 
S 11

support75

Użytkownik
nie winie Was, ale firme Expekt. Expekt zwala na firme ktorej zlecila wyslanie koszulek, ale kto zdecydowal sie wyslac zwykle t-shirty,a nie reprezentacji - firma kurierska czy expekt ?
Nie czepiałbym sie, ale to wlasnie organizator konkursu chcial przestrzegania regulaminu. Tak bardzo ze znaczenia mialo to ze ktos napisal [nazwa stadionu] i [nazwa miasta] zamiast [nazwa stadionu] w [nazwa miasta]. Jesli ktos wymaga przestrzegania regulaminu (w chorobliwy sposob) niech sam go zatrzenie przestrzegac.

osobiscie kolo literki D lata mi ta koszulka, jednak swoje trzy grosze wtracic musialem gdyz zadowolony byc nie moge.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom