>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Na kogo można liczyć w danej dziedzinie!

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ten temat został podpatrzony z innego forum. Każdy ma obowiązek napisać w tym temacie co jest jego domeną - na co możemy liczyć od typerów mających dostęp do SZ. W tym momencie temat dla nowych w SZ zostaje zamknięty.
Zacznę od siebie:
Piłka: Belgia - Jupiler Pro League oraz Druga Liga.
Holandia - Eredivisie oraz druga liga.
Australia - A-League oraz Liga Stanowa: South Australia.
Rzadko: Australijska liga koszykówki.
Z rzadka różne ligi azjatyckie. Oraz value w różnych dziedzinach, a szczególnie mało znany kosz, piłka bałkańska etc.
Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
fox71

krykiet ---&gt;sezon w pełni
hokej na lodzie ---&gt; końcówka sezonu ,Mistrzostwa niby się zaczęły ,ale ja odpuszczam ,poczekam na kilka meczy i czekam aż Zgredziu zacznie to stawiać...
lacrosse ---&gt; kuźnia dobrych kursów...
bandy ---&gt; koniec sezonu
baseball-niższe ligi

wynalazki overowe po statsach, im dziwniejsza liga tym większa szansa na win
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
kosz -&gt; plkk, plk, rozgrywki młodzieżowe (czyli ME i MŚ do lat 16,17,18)
ręczna -&gt; superliga kobiet, mężczyzn, czasami lm
noga -&gt; niższe ligi w Czechach
hokej -&gt; niższe ligi w Czechach, czasami PLH
tenis -&gt; tutaj czasami mam info o fixach o czym można się już było przekonać ;))
A ogólnie to wyłapuje valuebety.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
generalnie polski sport.

staram się typowac w oparciu o informacje jakie mam, często dzięki nim udaje się byc szybszym od buka, albo wycelować w dobre value. przede wszystkim piłka, ale również kosz, czy inne dyscypliny z których jest jakieś ciekawe info.

oprócz tego piłka nożna europejska. jako, że każdą wolną chwilę poświęcam na oglądanie meczów, to często udaje się w oparciu o to zrobić ciekawy typ.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Główna broń to żużel.
Nie ograniczam się jednak, typuję w zasadzie wszystko co uważam, za godne polecenia = mam dobre, sprawdzone informacje. Przede wszystkim piłka nożna z takich regionów jak: Afryka, Bałkany, Azja (ogólnie ligi mało popularne), ponadto w większym stopniu chciałbym wykorzystać koneksje w śląskiej piłce ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na kobietach się znam, najbardziej na koszykarkach i to tych ładnych.

Poza tym męski kosz też może być.

A poza tym to jak jakieś fajne i ciekawe informacje to nie robi jaki sport. Choć głównie rzeczy hiszpańskojęzyczne.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Żużel - siedzę w tym sporcie od lat 90. Również interesuje się i trochę typuje biathlon. Piłką nożną się interesuje ale to raczej jako kibic, może jakieś typy się będą z tej dyscypliny pojawiały.
Podsumowując: Żużel, Biathlon i Siatkówka na pewno, piłka nożna nie wiem bo interesują mnie głównie Angielskie, Polskie i Hiszpańskie klasyki..
edit // zapomniałem o siatkówce, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale dużo oglądam i typuje.
 
Do góry Bottom