>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MuchBetter - opinie

embapepe 5,1K

embapepe

Użytkownik
jak kogos to interere to mb wrócilo do ggpoker
Post automatycznie złączony:

e// chyba jednak tylko zostawili ikonke....... sorry
 
darmetko 0

darmetko

Użytkownik
To czemu na konto EUR a nie PLN ? Dzięki za info. Myślę żeby zrobić jak ranczo i poczekać, tylko żeby im się fundusze w miedzyczasie nie skończyły 😁
Bo oni i tak wypłacając z muchbetter przewalutowują na euro i myślałem że tak wyjdzie lepiej. Także nie wiem jakby to wyszło gdyby przelać na konto PLN
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Muchbetter konto w PLN, wyplata SEPA /PLN/ 1000,00pln na probe, otrzymane 922,54
Malo, wiec pewnie podwojne przewalutowanie poszlo PLN->EUR->PLN
Nadawca przelewu: TRUSTLY

Druga wyplata testowa zlecona w tym samym czasie na inne konto w innym banku tym razem SEPA/EUR/ nie doszla jeszcze

obie zlecane kolo 13:00
SEPA /EUR na polskie konto w PLN w Santander, wyplacone 1000pln, przyszlo 892,11pln tak wiec to najmniej oplacalna opcja z tego co tu czytam
Post automatycznie złączony:

Nadawca przelewu: Thunes London
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
3 próby
50 zł MB w PLN na Revolut LT Sepa doszło ok 37,59 zł
50 zł MB w PLN na Zen PLN Sepa doszło podobnie ok 37 zł
50 zł MB w PLN na Trust Wallet doszło 47 zł w USD gdy zmieniłem na PLN zostało ok 44 zł ta opcja wypada najkorzystniej

Tylko jakby ktoś uprzejmy podpowiedział jak później z tego wypłacić kasę. Czy te kryptomaty np Cashify dadzą radę, jak to ogarnąć proszę o pomoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
G 0

goly007

Użytkownik
Jak Wam nie przeszedł przelew SEPA na polskie konto to pisaliście gdzieś czy po prostu zleciliscie jeszcze raz i poszło? U mnie pierwszy przelew na polskie konto zwrócony. Zrobiłem drugi i zobaczymy. A nr IBAN wpisujecie poprzez dodanie na początku PL i później numer konta bez spacji? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom