>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Money Line w pinnaclesports

Status
Zamknięty.
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Money Line w pinnaclesports co oznacza ?? liczy sie wtedy gra meczu i jak bedzie remis to zwrot????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zależy o czym mówimy... Konkrety musisz podać.
Dla przykładu hokej europejski przy zakładzie moneyline daje zwrot przy remisie. Ale NHL/AHL/OHL/WHL/QMJHL/CHL itp. moneyline oznacza łącznie z dogrywką i karnymi.
Jeśli masz kosz to moneyline jest liczony także z dgorywką/dogrywkami.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Czy gral ktos wczoraj w Pinnacle NHL, DET vs Chicago?! Jesli tak w jaki sposob rozliczyli wam kupon?
Ja zagralem ML na Chicago, ktore wygralo po dogrywce 4-3 a kupon rozliczono mi tak jakby jako zwrot?! Stawka zostala oddana, a kupon Cancelled?!
Mial ktos cos podobnego?
Tak nawiazuje do postu Vader wyzej, ze byc moze ktos sie pomylil i potraktowal remis jako zwrot?!
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na PW Ci już odpisałem ale tutaj jeszcze napisze.
Można zerknąć na dzisiejszy mecz CAR - PIT,
Jest zakład
NHL Regulation Time (see rules), Hockey - Sat 5/23
Na PIT ML jest kurs @2,120 teraz. Jeśli zagrasz ten zakład to w przyadku remisu jest zwrot.
NHL OT Included, Hockey - Sat 5/23
Tam jak zagrasz Money Line PIT @2.080 teraz to liczy się razem z OT.
Mogłeś zagrać omyłkowo ten zakład przy remisie zwrot. Ale zerknij na kupon jak tam masz. Czy OT incl. czy nie.
Jeśli masz OT incl. to pisz do supportu.
Chociaż każdy anulowany kupon z powodów &quot;nadzwyczajnych&quot; gracz jest informowany przez support mailem.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dokladnie tak Vader jak mowisz...
Zagralem Money Line ale z tej pierwszej opcji, czyli w przypadku 3-3 mialem zwrot!
Na kuponie nie ma OT, support pinnacle odpisal dokladnie to samo!
Wiec wszytko gra a nastepnym razem trzeba lepiej sie przyjrzec... ???? A szkoda, szkoda, ale za gapostwo sie placi;)
pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom