>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje typy :)

O 9

owen-116276

Użytkownik
14# Polska strzeli 1.57 ⚽
Gibraltar powyżej 0.5 (rzutów rożnych) 1.44 ⚽
AKO: 2.27 80zł 8/10 ✅ 101.59zł moja najwyższa wygrana jak narazie ;)
15# Irlandia-Gibraltar II połowa (połowa z większa ilością goli) 1.83 20zł 2/10 ⚽ ✅ 16.67zł
✅ 45.76zł
 
O 9

owen-116276

Użytkownik
17# Alcorcon 1.90 25zł 2.5/10 ⚽ ✅ 22.73zł
18# Pliskova-3.5(gemy) 1.83 20zł 2/10 ???? ⛔ 20zł
Ogólnie dzisiaj pograłem wbrew mojej zasadzie, że tenis na którym mniej się znam, stawiam po niższych stawkach a dzisiaj pograłem za 2j :/
✅ 43.49zł
 
O 9

owen-116276

Użytkownik
Ogólnie dzień bardzo dobry a to za sprawą POLSKI ???? Przy tenisie źle dobrałem stawki tak bym był z 10zł do przodu jeszcze. Jak wcześniej pisałem, że jeśli dzisiejszy dzień będzie minusowy to zmniejszam stawki, dzisiaj było ponad 170zł ✅ i teraz raczej będę zwiększał stawkę, ale to dopiero po moim tygodniu typowania, który trwa od 8 do 14.10.
Jestem na etapie budowania budżetu, zaczynałem z kapitałem 100zł, a obecnie mam: 519.71zł. Dążę do tego aby 1j=100zł, ale na to potrzeba czasu.
 
B 1

bigon

Użytkownik
Cześć, ja mam takie pytanie, od dłuższego czasu Cię śledzę i chciałbym zacząć przygodę z bukmacherką właśnie podążając twoją drogą ???? Zastanawiam się tylko jaką kwotę wrzucić na początek. Jak myślisz, ile powinienem dać na jedną jednostkę na początek? Nie dysponuję dużym kapitałem, myślę, że 50-100zł mógłbym wyskrobać. Myślisz, że 5zł = 1j powinno być ok? Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 9

owen-116276

Użytkownik
Jest i pierwszy komentarz, co mnie cieszy ????
Wiele stron podaje, że maksymalna stawka czyli 10j powinna wynosić 2% budżetu. W sumie tak jest najbezpieczniej i najrozsądniej, ale z kapitałem 100zł tego nie da się wprowadzić w życie. Na początku trzeba zaryzykować i myślę, że 5zł=1j powinno być ok, sam tak zaczynałem :p Ale nie stawiaj od razu za 10j czyli 50zł bo możesz stracić połowę swojej kasy, chyba że jesteś pewien na 100%, że dany typ wejdzie.
Też jestem początkującym typerem, ale myślę że te stawkowanie jest dobre, tak stawiam i zacząłem grać bardziej poważnie ;)
Zapraszam do komentowania ????
 
B 1

bigon

Użytkownik
No ja pewnie będę stawkował jak ty przez długi czas, póki się z tym nie ogarnę ;P Oczywiście po dostosowaniu tego do mojego budżetu, w sensie tyle ile j dasz ty, tyle pewnie dam ja. Powodzenia dalej! ????
 
O 9

owen-116276

Użytkownik
Straciłem cały tygodniowy zarobek w ciągu jednego dnia, popełniłem wielki błąd. Mam nadzieję, że już takiego nie popełnię.
Podsumowanie typów 8.10-14.10.2014:
Zainwestowane: 640zł
Suma zwrotów: 624.34zł
Bilans: - 15.66zł (-1.6j)
Yield: - 2.5%

Ilość zakładów: 26
Wygrane: 11
Przegrane: 14
Zwroty: 1​
 
Do góry Bottom