>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje spostrzeżenia dot. Typowania Meczy Piłki Nożnej

mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Cześć Wszystkim, 



Jest to list otwart do wszystkich typerów forum bukmacherskiego - których z tego miejsca gorąco pozdrawiam. 

Zastanawiam się nad złotym środkiem w typowaniu zdarzeń w dziedzinie Piłki Nożnej. Chciałbym zrobić coś w rodzaju ankiety. Sam gram już od kilku dobrych lat, zawsze pasjonowałem się najbardziej piłką nożna. Konkiem jest Angielska Premier League. Dużo o niej czytam znam zawodników, na swoich kluczowych pozycjach, choć przez brak czasu nie wgłębiam się aż nadto , to znaczy rezerwowych graczy, tych mniej topowych druzyn jak i tych lepszych znam juz mniej. No i teraz wchodzi kwestia obstawiania - niekiedy gdy analizuje spotaknie - z wiedzy którą posiadam czuje kto jest w stanie wygrać owe spotkanie - to takie wewnętrzne uczucie - wiem co stawiam. Ale oczywiscie kolejka liczy 10 spotkań na weekend. I co robie ? Dorzucam do kuponu jakieś Napoli z np. Atalantą - o których mam tak naprawdę Januszową wiedze - to jest że gra Milik Hamsik i że są drudzy w Lidze są w miare poukładanym zespołem z Carlem Ancelottim na ławce a Atalanta 7...

Do czego dąże - czy wy jako gracze poważni - obstawiacie tylko jedną lige w której siedzicie cali okuci wiedzą ? Czy też sobie dodajcie do kuponu Napoli i np. jakis Strum Graz z Austri bo jest liderem i pewnie wygra plus drużyne z ligi chińskiej. Zastanawiam się głęboko od nowego sezonu czy nie wczytać się mega w 1 lige w te 10 meczy w sobote i niedziele i tylko je obstawiać - bo wtedy to nazywa się świadome typowanie. 

I czy tak naprawdę te wszystkie analizy, programy, linki formy - to nie zwykła strata czasu - a nie lepszą opcją jest poczytać wiadomości przed meczowe - kto zagra kto nie? I w jakim składzie dany klub strzela bramki, traci je i kto jest kluczowy w danym zespole ? I na tej podstawie typować kto wygra dane spotaknie - a nie branie pod uwagę formy 4 z rzedu zwycienstwa - i mowienie sobie o to dziś pewnie bedzie przełamanie....które oczywiście nie wchodzi bo skład dalej jest ten sam. 



Pozdrawiam i liczę na pomoc 



 
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Piłkę nożną z braku czasu coraz rzadziej śledzę i pewnie kilka bardziej kompetentnych osób się wypowie ale moim zdaniem najważniejsze w typowaniu, nie tylko piłki ale ogólnie, jest oglądanie jak najwięcej. Analizy tabel, statystyk - to wszystko jest istotne ale nie zastąpi wiedzy, jak to wyglądało w ostatnich meczach, gdzie są mocne strony, a gdzie słabe. A to zdobędziesz tylko oglądając mecze. Dokładając do tego statystyki można o wiele lepsze wnioski wyciągać. Na samych statystykach wielu ludzi gra, niektórzy z niezłym skutkiem ale jeśli nie chcesz grać żadnym systemem, to wg mnie oglądanie jest kluczowe. Szczególnie jeśli chcesz grać bardziej kombinowane zakłady niż tylko wygra czy over/under 

Dogrywanie typów z innych lig - z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to działa dobrze w krótkim terminie. Na dłuższą metę to już różnie bywa. 









​​​​​​
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Całe typowanie to matematyka, która jest po stronie bukmacherów, szczególności w piłce nożnej.

Ewentualne mogące przynieść zysk kursy, są ekspresowo grywane na największych rynkach zakładów w Azji, przez syndykaty graczy, mające swoje sztaby informatorów, analityków a nawet lobbystów. Wszelkie ruchy kursowe tam, są po kilku-kilkunastu minutach, czasem i trochę dłużej - przenoszone do bukmacherów europejskich, którymi zarządza tak naprawdę kilka firm sprzedających im kursy.

Tak więc drogi kolego, szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 0

thevillain

Użytkownik
Po pierwsze jako nowy witam wszystkich ;)


Powiem szczerze, że opłaca moim zdaniem opłaca się najbardziej grać na 1-2 ligi + ewentualnie pewniaki z kursem max. 1,2 z innych lig (warto grać na X1 lub X2, nawet przy tak niskich kursach) jako "dobitka" do kilku spotkań. Ja przykładowo często do meczów Premier League grając dawniej dorzucałem jakiś pewniak z Hiszpanii np. Real/Barcelona vs. 18/19/20 miejsce. Praktycznie zawsze taki pewniaczek kilka groszy Ci dorzuca. Kiedyś policzyłem sobie, że  w skali miesiąc przy niezłych wiatrach (jakieś 5-6 wygranych kuponów) tego typu mecze przy grze za 20 zł mogą Ci zasponsorować piwo na grill ;) Nie wiele, ale jednak coś. Z własnego doświadczenia nie polecam gry w ligach, o których niewiele wiesz. Ja tam robiłem i przejebałem szybko kilkaset złotych, przez co zrobiłem sobie przerwę od listopada do dziś na ochłonięcie...teraz chcę wrócić ;)
 
Do góry Bottom