>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Modyfikacja arkusza kalkulacyjnego z Hi-Lo do Uston SS

G 0

gramse

Użytkownik
Jeżeli ktoś używa arkusza kalkulacyjnego do blackjacka online, to proponuję prostą modyfikację parametru B1, obecnie on wygląda tak
=JEŻELI(C1&lt;7;1;JEŻELI(C1&lt;10;0;-1))
wystarczy zastąpić go algorytmem
=JEŻELI(C1&lt;5;2;JEŻELI(C1&lt;6;3;JEŻELI(C1&lt;7;2;JEŻELI(C1&lt;9;0;JEŻELI(C1&lt;10;-1;-2)))))
i mamy arkusz liczący metodą Uston SS, a nie jak pierwotnie Hi-Lo.
Metodę Hi-Lo zastosowana została najprawdopodobniej na dość niskie odchylenie standardowe (300x) jednak Uston SS ma skuteczność szacowania wygranej ręki o 2 punkty procentowe wyższe niż Hi-Lo.
Dzięki temu zyskujemy na bankrollu aż 1/3 czyli odchylenie spada do (200x).
Ale najważniejsza jest sprawność takiej modyfikacji, podnosi ona w kasynach online (8 talii, cięcie w połowie buta, dealer no peak, brak surrander) zyskowność z 1,5% do 4%.
 
K 0

kub

Użytkownik
Ale najważniejsza jest sprawność takiej modyfikacji, podnosi ona w kasynach online (8 talii, cięcie w połowie buta, dealer no peak, brak surrander) zyskowność z 1,5% do 4%.
Mówisz o zyskowności w sytuacji kiedy tę metodę liczenia wykorzystujesz do określenia wysokości stawki czy momentu wejścia do gry i później rozgrywki?
A tak przy okazji, czy spotkałeś się może z modyfikacją strategii podstawowej wykorzystującą liczenie kart tą metodą? Modyfikację do Hi-Lo gdzieś mam, a tej nie mogę znaleźć.
 
G 0

gramse

Użytkownik
modyfikacja strategii podstawowej jest identyczna dla wszystkich systemów, z wyjątkiem ubezpieczenia, ale w tym przypadku to się nie zmienia dla obu systemów jest insurance +3.
W arkuszu niczego więcej już nie zmieniasz, on podpowiada i wysokość stawki i moment wejścia do gry prawidłowo. Dzięki tej zmianie częściej grasz, a mniej czekasz i dlatego zysk z obrotu 1000zł wzrósł z 15zł do 40zł.
 
K 0

kub

Użytkownik
modyfikacja strategii podstawowej jest identyczna dla wszystkich systemów, z wyjątkiem ubezpieczenia, ale w tym przypadku to się nie zmienia dla obu systemów jest insurance +3
Ciekawe. Czy mógłbyś mi podesłać coś takiego na PW lub wskazać miejsce w necie gdzie to znaleźć?
 
K 0

kub

Użytkownik
modyfikacja strategii podstawowej jest identyczna dla wszystkich systemów, z wyjątkiem ubezpieczenia, ale w tym przypadku to się nie zmienia dla obu systemów jest insurance +3.
W arkuszu niczego więcej już nie zmieniasz, on podpowiada i wysokość stawki i moment wejścia do gry prawidłowo. Dzięki tej zmianie częściej grasz, a mniej czekasz i dlatego zysk z obrotu 1000zł wzrósł z 15zł do 40zł.
Gdzie znajdę ten arkusz excela? Szukałem i nic sensownego nie znalazłem. Czy kwoty, o których piszesz faktycznie udaje Ci się wygrywać w kasynie online?
 
K 0

kasztelan

Użytkownik
Gdzie znajdę ten arkusz excela? Szukałem i nic sensownego nie znalazłem. Czy kwoty, o których piszesz faktycznie udaje Ci się wygrywać w kasynie online?
a na popularnym serwisie aukcyjnym szukałeś?
ta modyfikacja jest znana od kilku lat i faktycznie dużo zmienia. Gramse akurat podał ją z błędem, za 4 lewym nawiasem nie ma spacji i po zmianie w B1, należy zrobić zmianę w B2 wpisując:
=JEŻELI(C2&lt;5;B1+2;JEŻELI(C2&lt;6;B1+3;JEŻELI(C2&lt;7;B1+2;JEŻELI(C2&lt;9;B1+0;JEŻELI(C2&lt;10;B1-1;B1-2)))))
następnie musisz podświetlić od B2 i zrobić wypełnienie w dół od B2 do B416 dopiero wtedy działa. Najlepiej grać na dwa kasyna równolegle, bo inaczej też się dłuży.
 
G 0

gramse

Użytkownik
w zasadzie to już bez znaczenia, bo z tego co wyczytałem arkusz jest już sprzedawany z modyfikacją. Ale ja o czym innym, a mianowicie o liczeniu w bet365, mam tam założone dwa konta, jedno kiedyś założyłem i nigdy nie zagrałem z niego i nie wpłaciłem depozytu. Potem o nim zapomniałem, a po jakimś czasie założyłem nowe i ono jest aktywne. Jak próbujesz liczyć grając tylko na korzystnym liczniku, to u nich nie jest tak jak w innych kasynach, że po 3 nieobstawionych kolejkach cię wywalają ze stołu. Jest tak, że oni sami liczą karty i jak licznik jest ujemny, to możesz nie grać nawet 7 kolejek i nadal jesteś przy stole (dotyczy wszystkich odmian BJ z pięcioma polami bez limitu graczy, stawka minimum 30 zł), jak licznik wchodzi na 1,5 i więcej (licząc Uston SS) to bez zapowiedzi jesteś wywalony, i nie wejdziesz już na ten stół, zagrywka poniżej pasa, ale dobrze obrazująca ogólną politykę tego buka (tylko łoić na maksymalnych zyskach). Ja mam dwa konta u nich jak już wspomniałem, ale ten numer przejdzie na dwóch różnych graczy tak samo. Czyli siedzisz przy stole i liczysz, a jak jest dobry licznik to wchodzisz z drugiego konta i od razu grasz, przy dwóch komputerach sprawa jest do opanowania bez stresu, że nie zdążysz. Ja gram w ten sposób od 10 dni tylko jedną stawką 75zł, żeby korzystać praktycznie ze wszystkich stołów. Rozegrałem coś koło 300 rąk i jestem 1100 zł do przodu, wychodzi więcej niż 4%. A maksymalnie w dół odchyliło mnie 12 stawek.
 
Do góry Bottom